Автор Тема: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають  (Прочитано 448642 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4800 : Серпня 18, 2021, 06:48:05 18:48 »
AAA! ПАНІ (!) Тидищ!  :smiley24:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1105290.msg25644238#msg25644238

Re: Греческий тупняк (фото)
тыдыщ
cьогодні в 18:24
IP/Host: 94.131.219.---
garri, cьогодні в 18:17
бля :facepalm:

"я же говорила"

Палка, хоч Ви і патологоанатом, але кажете, що розумієтесь у психіатрії. Якщо жінка часто "говорить" слова "х***й", "за***лупа" і т.п.  і плескає в долоньки від вигляду статевого члена на голові, це:

а) результат дегустування божоле 20221 року
б) результат прийому "плану" чи
в) інше??

Чекаємо коментарів експертів. Просім, просім!

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17303
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4801 : Серпня 18, 2021, 06:51:21 18:51 »
Ашотакоє??? :smilie9:

 :Ganba:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4802 : Серпня 18, 2021, 07:04:08 19:04 »
Ты попала в историю, где кроме несчастного кота мазохиста, никого близкого нет! Ну еще там редкие выходы бывают.. Но их подвергают ужасному насилию. Они терпят это ради чего? Есть причины, которые всем давно понятны. Здесь педагоги, военные, научные работники, врачи... Куда вы лезете, в этот клубок змей и скорпионов? Ну есть же упячка, там будет, гораздо легче делать вашу работу или удовлетворить шизоидные наклонности, проявить заботу о олдвуде и порицать пшеницу. Вот скажи, ты и правда такая дурочка? :ai

В смислє? я, якщо Ви не в курсі, віддала свій нік на упячці і вже не зможу туди повернутися. Подумайте - для чого я це зробила? може, щоб там більше не писати, навіть якщо мені дуже, ДУЖЕ захочеться?

[Витерла - it does not matter  :weep:]

Але все це, звісно ж, мене робить фріком у Ваших очах і нижчою за рангом за тутешніх педагогів, вчених, наукових працівників. Хоча насправді всі знають, чому - тому що я підтримувала Трампа і ніколи не соромилася і не відмовляюсь від своїх політичних поглядів, про що писала тут і продовжую писати. Консерватори-республіканці не фріки і Ви це прекрасно знаєте. Мою підтримку Порошенка Ви та інші сором"язливо не помічаєте.

Я порушила якісь правила форуму? ну а що я звикла до цих персонажів і мені цікаві і прикольні їх рухи, як цікава та прикольна якась мильна опера, і я зайшла раз на декілька місяців це прокоментувати у СПЕЦІАЛЬНІЙ ДЛЯ ЦЬОГО темі - це гріх і когось ображає?
« Останнє редагування: Серпня 18, 2021, 07:10:59 19:10 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4803 : Серпня 18, 2021, 07:05:28 19:05 »
Ашотакоє??? :smilie9:

 :Ganba:

Любиш матюкливих хабальєро?

А как дисал, пальчик відтопирював. То ти тут даремно витрачаєш час - біжи скоріш на упячку, там the party is going on  :laugh: :lol: :laugh: :lol:.

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4804 : Серпня 18, 2021, 07:29:11 19:29 »
AAA! ПАНІ (!) Тидищ!  :smiley24:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1105290.msg25644238#msg25644238

Re: Греческий тупняк (фото)
тыдыщ
cьогодні в 18:24
IP/Host: 94.131.219.---
garri, cьогодні в 18:17
бля :facepalm:

"я же говорила"

Палка, хоч Ви і патологоанатом, але кажете, що розумієтесь у психіатрії. Якщо жінка часто "говорить" слова "х***й", "за***лупа" і т.п.  і плескає в долоньки від вигляду статевого члена на голові, це:

а) результат дегустування божоле 20221 року
б) результат прийому "плану" чи
в) інше??

Чекаємо коментарів експертів. Просім, просім!

Боже какой позор. И ты, в этом дурдоме живешь уже давно. Задумайся, на что ты тратишь свое время  :fp2 :gigi:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4805 : Серпня 18, 2021, 07:30:38 19:30 »
Боже какой позор. И ты, в этом дурдоме живешь уже давно. Задумайся, на что ты тратишь свое время  :fp2 :gigi:

Кому позор? мені, що я вважаю таку жіночу поведінку на публічному форумі неприпустимою?

Ну Ви б як спеціально тренований колись професіонал, повинні зрозуміти, що все це до певної міри також і a case study??

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4806 : Серпня 18, 2021, 07:34:09 19:34 »
Ты попала в историю, где кроме несчастного кота мазохиста, никого близкого нет! Ну еще там редкие выходы бывают.. Но их подвергают ужасному насилию. Они терпят это ради чего? Есть причины, которые всем давно понятны. Здесь педагоги, военные, научные работники, врачи...  :gigi: :gigi: Куда вы лезете, в этот клубок змей и скорпионов? Ну есть же упячка, там будет, гораздо легче делать вашу работу или удовлетворить шизоидные наклонности, проявить заботу о олдвуде и порицать пшеницу. Вот скажи, ты и правда такая дурочка? :ai

У бідолахи напевно руки тремтіли і слина з рота капала від бажання продовжити список: камсамольскіє і партійниє работнікі, рукавадітєлі праізводства, работнікі культурy і іскусства, а также мнаґачіслєнния рабочиє, калхознікі, і алєнєводи сєвєра...  :gigi: :gigi: :gigi: :gigi: :gigi:  :weep: :weep: :weep:
« Останнє редагування: Серпня 18, 2021, 09:07:26 21:07 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4807 : Серпня 18, 2021, 07:44:28 19:44 »
У бідолахи напевно руки тремтіли і слина з рота капала від бажання продовжити список: камсамольскіє і партійниє работнікі, рукавадітєлі праізводства, работнікі культиурі і іскусства, а тажкже мнаґачіслєнния рабочиє, калхознікі, і алєнєводи сєвєра...  :gigi: :gigi: :gigi: :gigi: :gigi:  :weep: :weep: :weep:

 :smiley24:  :laugh: :lol: :laugh: :lol:

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4808 : Серпня 18, 2021, 07:48:43 19:48 »
Кому позор? мені, що я вважаю таку жіночу поведінку на публічному форумі неприпустимою?

Ну Ви б як спеціально тренований колись професіонал, повинні зрозуміти, що все це до певної міри також і a case study??

Ладно, погружайся в эту дурь, как можно глубже. Таков твой путь.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4809 : Серпня 18, 2021, 07:54:18 19:54 »
Ладно, погружайся в эту дурь, как можно глубже. Таков твой путь.

Та ну. Просто варіант entertainment і не більше.

[ видалено з міркувань гуманізму]

And nothing else matters  :smiley25:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33248
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4810 : Серпня 18, 2021, 08:28:28 20:28 »
Валька, ти таки йобнулась на форумній писанині, ну а на темі упячки і її публіки - то йобнулась в квадраті   :fp2

Нічого особистого, просто константація факту. Роби щось з цим, інакше ця херня тільки прогресуватиме   :smilie8:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4811 : Серпня 18, 2021, 08:47:24 20:47 »
Ольгинские + шизики + фрики. Это новая реальность друже. Наш модератор заявил, что он тоже фрик с большими странностями. :smilie3:

Тада, схоже , що наш Jukie таки бєглий емемемщик :smilie2:
Mocsia delenda est

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4812 : Серпня 18, 2021, 08:51:28 20:51 »
Валька, ти таки йобнулась на форумній писанині, ну а на темі упячки і її публіки - то йобнулась в квадраті   :fp2

Нічого особистого, просто константація факту. Роби щось з цим, інакше ця херня тільки прогресуватиме   :smilie8:

Як називається ця тема, дядя? про кого і що вона?

Ізиди, йди на бідона ручки натирай. Тут тобі не там.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17303
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4813 : Серпня 18, 2021, 08:56:53 20:56 »

Ізиди, йди на бідона ручки натирай. Тут тобі не там.

Валюха!
Ти така пошлячка!
Це давно в тебе? Зі школи?
Ти в якому місті жила?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4814 : Серпня 18, 2021, 09:01:13 21:01 »
Ще один коментар на сьогодні.

В контексті того, що Сергій, насміхаючись над Папиною Радістю, нещодавно надіслав йому кловунську перуку та наносник (деталі ТУТ), і що нік Тидищ грубо обізвала і продовжує обзивати його зовнішність, чи надішле Сергій модельку конячого члена на одну із київських адрес Еко-Лавки?

Дєлайтє ставкі, гаспада!

Хоча б на його місці я б найняла адвоката і далі по рекомендаціях, викладених ТУТ..

Це ж просто бабло в ногах валяється  :hot:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4815 : Серпня 18, 2021, 09:02:05 21:02 »
Валюха!
Ти така пошлячка!
Це давно в тебе? Зі школи?
Ти в якому місті жила?

Ручки натирати - це дуже культурно. А ось Асті, дмхз і тидищ сказали б по-іншому. Але тобі більше подобається, як вони. Я знаю  :smilie2:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33248
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4816 : Серпня 18, 2021, 09:17:21 21:17 »
Як називається ця тема, дядя? про кого і що вона?

Ізиди, йди на бідона ручки натирай. Тут тобі не там.

Валька, не квакай. Тему про упячку я сам і відкривав, поки її не зліпили в купу з іншими. І йшлось там про те, що це форпост кацапопропаганди під керівництвом удмуртки :moskali:

Але бачити якісь ідіотські простирадла про хорватів з олдвудами і хто з них дрочить на коровок з медведами - та іпав я таке нахер  :fp2

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4817 : Серпня 18, 2021, 09:20:34 21:20 »
Валька, не квакай. Тему про упячку я сам і відкривав, поки її не зліпили в купу з іншими. І йшлось там про те, що це форпост кацапопропаганди під керівництвом удмуртки :moskali:

Але бачити якісь ідіотські простирадла про хорватів з олдвудами і хто з них дрочить на коровок з медведами - та іпав я таке нахер  :fp2

Ну то не читай. Для мене це психологічний та соціальний аналіз теж. Декаданс та свого роду деградація української ком"юніті під час військової агресії. І ми, супчани, до кого я і себе теж відношу, завжди це робили у цій темі і коментували не лише політичні позиції, але і індивідуальні.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4818 : Серпня 18, 2021, 09:47:26 21:47 »
І ще одне на сьогодні запитання.

Я не могла не помітити біль і страждання дівчинки Фіми, коли мова заходить про відомого багатьом дописувача численних форумів укрнету Ганса-Авіатора, він же зараз Deep на цужику.

Я людина відносно нова і не маю відповідного бекграунду, але не могла не помітити, що цей нік викликає у Фіми неоднозначну і виключно негативну реакцію.

Спочатку я думала, що Фіма приревнував мене до Ганса, в тому плані, що Фіма постійно зі мною змагається, а Ганс дуже мене хвалив (скажу чесно, неочікувано для мене, адже ми з Гансом майже не пересікалися), наприклад, тут:

https://zugunder.com/index.php?topic=328327.msg9597372#msg9597372

Вот на ФУП-е, к примеру, есть три девы:

1) Бяка
2) Асти
3) Инанна

Если первых двух перемножить между собой, то и тогда они не дотянут до уровня третьей.  ::)

https://zugunder.com/index.php?topic=328327.msg9597492#msg9597492

А вот Инанна - умнейшая тётка. Пришла, раздала всем фуповским жопомоям труселями по ебальникам и ушла, гордо подняв голову. И всё стройно, логично, аргументированно. Обожаю её. Она ещё и симпатичная внешне.  :kiss:

https://zugunder.com/index.php?topic=327060.msg9542103#msg9542103

А к тупицам равнодушен... Умная и язвительная дева с характером заводит и появляется тяга ею овладеть. (Точнее, раньше появлялась, а щас - так... фантомные грёзы.) И умненьким девам многое прощается. Не всё, конечно...

От это смотрю на восхитительно яркую Инанну с Клюпа и на несчастную ASSти и думаю: Хоспидя... Пошли уже той ASSти такого заботливого  и покладистого пацыка, как был Ганя-фошызд Авиатор в сопоставимом возрасте. Шоб ощутила она его большие и тёплые рукки на своей попе. Но для этого надо моск упражнять, а не ту попу. Вот Инанна это отлично понимает, поэтому у неё есть свой канадский Ганя, ничем не хуже Астраханского, уверен.

Ну і у всім відомій вікопомній темі дуже багато компліментів :rotate::

https://zugunder.com/index.php?topic=326724.msg9530764#msg9530764

Пиздец, Вика умыла Фиму.  :))

Тот хвалился невъебенным математиком и криптографом, чуть ли Тьюрингом, тока с Пьемонта.
Ну, Вика зашифровала некое сообщение простеньким шифром. И предложила Фиме его взломать.
И тут Тьюринг обосрался :zed: :D

https://zugunder.com/index.php?topic=326724.msg9533963#msg9533963

Цитата: Ямайка от 16 Июнь 2021, 05:40:38
Симпатичная деваха.

Ещё и умная. Накидала Фиме полную жопу огурцов легко и с юмором. Как истинный ценитель женского интеллекта, я просто в восторге.


Але думаю, що тут насправді інше.  Щось інше, чоловіче. Прищемлена гордість, принижене его, ну, you get the drift. Бо Фіма навіть Бандерівцю люлей виписував лише за те, що він з Гансом спілкувався.

Цікаво, що там таке відбувалося, що у Фіми така хронічна попаболь, що навіть куплений диплом авокадо не допомагає?

« Останнє редагування: Серпня 18, 2021, 09:55:47 21:55 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4819 : Серпня 18, 2021, 09:48:48 21:48 »
Ги, шпигун Плзень in the club  :smiley25:

Що, сумно і нецікаво тобі з неймовірними - тягне до поганих (і яскравих) дівчаток?

Ну-ну.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33248
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4820 : Серпня 18, 2021, 10:13:18 22:13 »
Бля, Валька, ти ще й кацапський цуг  сюди притягнула ... і ватного підараса Ганса ... :fp2


Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4821 : Серпня 18, 2021, 10:15:02 22:15 »
Бля, Валька, ти ще й кацапський цуг  сюди притягнула ... і ватного підараса Ганса ... :fp2
Більше трешу лібералізму! (С)
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20462
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4822 : Серпня 18, 2021, 10:17:52 22:17 »
Бля, Валька, ти ще й кацапський цуг  сюди притягнула ... і ватного підараса Ганса ... :fp2

она и там? :fp2

я думал она за бабло пригожина

а она просто йобнутая

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4823 : Серпня 18, 2021, 10:30:03 22:30 »
она и там? :fp2


Лол! інтелектуальна калічка висловила свою дуже цінну думку. За фактом, на цузі не дописувала ні секунди, акаунта там не маю і не збираюся. Цитати подано в контексті особі з фупу, так що все ок. Тим більше що величенька кількість ніків, які колись  тут писали, писали чи продовжують писати і на цузі.

А ви в курсі, що у цій темі сидить якщо не половина, то третина фупу? Нехіло я вам підняла відвідуваність? Юкі, цікаво, яка статистика відвідувань з моменту, коли я почала дописувати?

Але не переживайте - це ненадовго  :rotate:.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4824 : Серпня 18, 2021, 10:48:10 22:48 »
Бажину - Сіленціо з"явився на фупі  :fp2 Какіє люді в Халівудє  :weep:


Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 993
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4825 : Серпня 18, 2021, 11:44:15 23:44 »
Що це за шабаш відьмацький тут ?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4826 : Серпня 19, 2021, 01:15:24 01:15 »
Що це за шабаш відьмацький тут ?

Щоб був шабаш, потрібна більш ніж одна істота жіночої статі. Так, маджесті у нас дівчинка, але однієї маджі на шабаш не вистачить  :smilie7:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4827 : Серпня 19, 2021, 02:25:07 02:25 »
Коротше, підбиваємо підсумки і тезово конспектуємо основні посили:

Тим, що закликали мене на фуп - я вас зневажаю. Ніякі вибачення не змусять мене повернутись назад. Те, чим ви займаєтесь та і ви самі і ваші дружки та подружки - це

  [/youtube]

Хорвату - будь-які погрози тобі, твоїй дитині, дружині, роботі, хаті, сусідам і т.п. повинні закінчуватися одним - твоїм походом у поліцію і писанням заяви.

Сергію -  спочатку проконсультуйся у адвоката (консультація безплатна) і потім можеш запитатися у чиновниці 6 розряду Асті, у яку філію Еко-Лавки можна звернутися за моральною і матеріальною компенсацією за образу честі та гідності власником франшизи Еко-Лавки. Якщо не скаже, можеш зателефонувати у хедофіс компанії (вебсайт та контактна інформація є в інтернеті) або сконтактувати через фейсбук. Коли я була в Україні, то побачила, що з волоссям у багатьох чоловіків трабли. Лисих буквально мільйони.  Ось якби кожен лисий клієнт Еко-Лавки став позивачем у class action lawsuit  :smilie7:.

Любій Кадрі привіт, як завжди - вона найкраща! і я рада, що це стали помічати і відкрито визнавати багато інших людей  :smiley24:.

А я пішла назад у самобан і читати наразі найцікавішого для мене юзера фупу містера Нетурей Карту  :hot:.




« Останнє редагування: Серпня 19, 2021, 02:33:23 02:33 від Ad Astra »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4828 : Серпня 19, 2021, 06:04:54 06:04 »
Що це за шабаш відьмацький тут ?
З психушки пацієнтка втекла

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4829 : Серпня 19, 2021, 06:08:26 06:08 »
І схоже, що не сама.