Автор Тема: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають  (Прочитано 448524 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5130 : Жовтня 09, 2021, 05:42:00 17:42 »
Бегемотик!
Ти кого дуриш?



Картинки були закинуті на годину і були автоматично видалені. Хто хотів, то не йшов спати і чекав. А хто не хотів, то значить, йому то не треба.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17302
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5131 : Жовтня 09, 2021, 05:51:14 17:51 »
Валька!
Ти при розумі, чи ні?
Я (Я!) Буду сидіти і чекати поки ти збігаєш за газетою?

Біжи ще раз. Швидко!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5132 : Жовтня 09, 2021, 05:53:39 17:53 »
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5133 : Жовтня 09, 2021, 05:56:01 17:56 »
Стара діва. Чим їй ще зайнятися?
Хіба що



Слухай, дядя. Тобі і ще декому твої ж колеги-чоловіки порекомендували звернутися до гінеколога відповідного спеціаліста, щоб прописали якісь пігулки для мітигації симптомів чоловічої менопаузи. Бо твої та ще когось сексуальні страждання нічого, крім співчуття, не викликають.

Розумієш, діду, я ніколи не позиціювала себе ніде як сексуальний об"єкт. Мені це не потрібно, бо у мене є відповідний статус і валідація у реалі. Сюди та на фуп я приходила суто з метою інтелектуального самовираження як звичайний дописувач. І для більшості нормальних жінок чи в реалі, чи у віртуалі камлання старих сексуально стурбованих павіанів є не тільки небажаним, а і просто бридким.

Тому, беручи до уваги твоє позиціонування на цю тему,  пропоную тобі на вибір такі варіанти:

1) Оскільки ти у щасливому шлюбі, запхати запощений тобою дивайс у свою 70-річну жінку (a choice of orifice is yours)
2) Як колись уже пропонувала іншій особі, запхати дивайсик собі у горлянку і натиснути кнопку "пуск".
3) Поєднати 1) і 2).

Може, нарешті попустить  :smiley14:.

ПС. Хоча для тебе це вже може і пізно, якщо хочеш, щоб з тобою нормально спілкувалися, то бери приклад хоча б з дівчинки Фіми. Так, вона надтоксичний та бруднорото-матюкливий троль. Але я ніколи не помічала, щоб вона тицяла своїм членом межи очі опоненткам, і вона завжди тримає його в штанях. Це є позитивна риса. У свій час я це цінувала у хлопцях, бо гіперсексуалізовані особи, що розпускали ласти без усяких на те причин просто не допускалися на кілометр, а виховані хлопці з почуттям власної гідності та поваги до жінок розглядалися як можливі кандидати у депутати.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5134 : Жовтня 09, 2021, 05:59:03 17:59 »
Валька!
Ти при розумі, чи ні?
Я (Я!) Буду сидіти і чекати поки ти збігаєш за газетою?

Біжи ще раз. Швидко!

Обійдешся. Ти нерелевантний.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5135 : Жовтня 09, 2021, 06:00:08 18:00 »
Валя, НМД , тобі потрібна кваліфікована допомога.
Маєш іншуранс поліс? :smilie8:
Mocsia delenda est

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5136 : Жовтня 09, 2021, 06:07:13 18:07 »
Валя, НМД , тобі потрібна кваліфікована допомога.
Маєш іншуранс поліс? :smilie8:
Боюсь в даному конкретному випадку медицина вже безсила.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5137 : Жовтня 09, 2021, 06:11:15 18:11 »
Ну і ше дозволю собі відповісти кой-кому.

Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))
Хома Л.
cьогодні в 10:35
IP/Host: ---.skybroadband.com

Віка, пів другого ночі 

You are a sad sight, Fima. Я солодко спала у цей час, поки ти та інші продовжували натирати долоньки на хоч і не з опери, але на фантом  :smiley14:


Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))
Хома Л.
cьогодні в 11:58
IP/Host: ---.bb.sky.com
Там у каструлі Віка відмазується.

I am glad you have acknowledged reading the above postings. Але ти продовжуєш робити із себе дурника. Тобі вже пояснив твій старший товариш медведка (у якого після подвійної пфайзеризації, на відміну від тебе, збереглися залишки мізків), що 1) я не можу технічно дописувати із України, будучи фізично в Канаді і 2) у мене абсолютно інший стиль.

You are a joke, Fima, because your lack of logical thinking and blind faith are sad.

Вам, фанатам, середній палець покажи, а ви будете підскакувати, плескати у долоньки і кричати - Віка! Віка!  :smiley14:


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5138 : Жовтня 09, 2021, 06:12:50 18:12 »
Валя, НМД , тобі потрібна кваліфікована допомога.
Маєш іншуранс поліс? :smilie8:

А тобі не буду відповідати просто із почуття гуманізму. Ти і так ледве переніс те, що я тобі сказала минулого разу. Тому сиди, читай, не лізь.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5139 : Жовтня 09, 2021, 06:17:03 18:17 »
Щодо ніку ЧоткоПатріотка. Я думаю, що це справжня особа та реальний дописувач, але і не виключаю, що це чийсь "спеціальний" акаунт, який, можливо, належить тому ж "Альянсу". Очевидно, що деякі слова чи фрази використовуються таргетовано, але не знаю, чи навмисно, чи так просто співпало.

Те, що вставляються англійські фрази, то таке. В інших нюансах стиль абсолютно не мій, і відносно інтелектуальні особі типу Сороки та Медведки це відмітили відразу.

Ну а тупі, або ті, ну кому ДУЖЕ хочеться, щоб це була я, встали у стойку на ключові слова  :weep: :weep: :weep:

Ну, це мене не дивує від слова взагалі. Адже на світі є особі, які до цього часу думають, що Ольга Тейлор і я - це одна особа  :lol:.

ПС. Вечер перестайот бить томним  :weep: :weep: Значить, одна із моїх гіпотез підтвердилася (див. виділене).

Нік ЧП сказала, що вона в Альянсі. В Альянсі не так багато жінок взагалі-то. Хто із відомих жінок Альянсу добре знає англійську і має високий інтелект, щоб підмітити мої ключові фрази? Думаю, це Денак  :love: Ні, це не Денак.

А якщо не Денак, то хтось менш відомий, на кого я раніше не звертала уваги.

Але рада, що вона призналася. У людини є совість. Дякую за це!
« Останнє редагування: Жовтня 10, 2021, 06:15:45 18:15 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5140 : Жовтня 09, 2021, 06:30:14 18:30 »
Залишилось не так багато до 3900 постів, тому сидіть тепляче і чекайте.

Бачу, на стойку встала ще одна особь - нік Сержик А. Який так ганебно плював мені у спинку, коли я віддала свій нік, чудово знаючи, що я не зможу нічого сказати у відповідь. А тут потягнуло на Данінга-Крюгера, теж оголодавший. Завікусило у нього  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))
Serg A
cьогодні в 12:46
IP/Host: ---.volia.net
Хома Л., cьогодні в 11:58

Я в шоці від цієї упоротості, вартої кращого застосування.

Це вже точно. СержикА не вперше упорото вишукує мене у інших ніках і тупо бреше про це. Вже забув, як ти брехливо стверджував, що нік фор_ рідінг - це я??

У цьому плані махальщик катаною та self-described поціновувач жіночої вроди (описував, як намагався за фоткою руки з бокалом вирахувати вагу якоїсь криси лариси  :weep:) поцілив хіба що собі у круглий тухес, бо СержикА є теж женщіна в тєлє (С), хіба що тільки нє плачєт у акна.

Написала і стерла. Досить і цього, бо воно на більше не заслуговує. Відповзай  :smiley14:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5141 : Жовтня 09, 2021, 06:39:53 18:39 »
Месидж для павліка в.

Павлуша, попустися вже. Твоя істерична поведінка недостойна ні цивілізованої людини, ні тим більше людини, що вважає себе дворянином. Тобі було приємно, коли тебе ганяла дівчинка Фіма і булила тебе? Ні? То чого ти опускаєшся до її рівня?

Так, ти гарніший за Фіму, про що я вже писала. Але соррі, Сергій гарніший за тебе. There is nothing wrong with his appearance, and moreover, some women may find him attractive.

So I suggest you just STOP. NOW.

*****************
У, бачу, патлата харя прискакала у темку. Вау ... мегаефективний диджитальний хук від медведки (одна фотка і "палучішь рєзультат") і харя бряк на землицю лапками уверх, як шавка перед бульдогом, ще й калюжку зробив  :laugh:.

Решту витерла з міркувань милосердя  :smilie9:.

Бачу, патлата харя не оцінила мій добрий жест і нагадила таки, як Сержик, у мене за спиною після мого останнього поста.

На цьому форумі певний час назад було обговорення фупу і "яскравих" дописувачів, і хтось написав, що одним із  таких є нік garry, який відомий тим, що перетр**хав половину жіночого населення Львова у своїй будці квартирці (вільна цитата).

Я не маю секретів від свого чоловіка і часто розповідаю йому про різні ситуації та колізії мого віртуального життя і він практично віртуально знайомий із багатьма моїми "поціновувачами".
Вчора він заходить у кімнату, а я голосно ржу. Він питає - над чим ти смієшся?

Ну я і виклала йому опис вчорашнього бліцкригу медведки по відношенню до харі з питання, хто більше виглядає як циган. І просто показала дві фотки.

Не кажучи ні слова, ми подивилися один на одного і почали ржати. Ну просто всі ці фотки сказали все, що потрібно було по ситуації.

Витираючи сльози зі щік, я розказала чоловіку про пів-Львова і спитала: "If this story is true, how is it even possible? Are 50 percent of Lviv females hopelessly horny or are they simply dumb as f**ck to want to tap THAT?"

Відповідь чоловіка - "Maybe he has a big d**ck!!"

 :weep: :weep: :weep: :weep: :weep: :weep: :weep: :weep: :weep: :weep: :weep: :weep: :weep:

Фімочка, хороші новини: Сергій красивіший за Пашу. Паша красивіший за тебе. Але ти не те що красивіший, а просто BREATHTAKINGLY GORGEOUS and SIZZLING HOT у порівнянні із патлатою харею  :hot: :hot: :hot:.
« Останнє редагування: Жовтня 10, 2021, 06:32:20 18:32 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5142 : Жовтня 09, 2021, 06:50:34 18:50 »
Хорвату і іншим. Так, Булька не те щоб систематично бреше, а газлайтить і працює методом гнилого оселедця. Наприклад, придумує, ніби ти крадеш кукурудзу і потім повторяє це тисячу раз. Про мене він теж брехав тисячу раз.

Звичайно, ні в яку гречку з ним я скакати не могла, і нікуди мене ніхто не виганяв. З останнього форуму я пішла за власним бажанням на Українське Різдво 2002 року (тут у Бульки старечий маразм). На різдво 2003 року у мене були серйозні відносини із майбутнім чоловіком (про що описувала на фупі). До речі, там теж з"являються час від часу фейкові вікусі і там теж до цього часу чекають мого повернення  :laugh:

Щоб із кимось вскочити в гречку, треба знати їх персонально і в реалі. Звісно, коли я дописувала, до мене скакала тисяча різних ніків, як ось зараз тут, але із жодним із них я ніколи не спілкувалася в реалі. Я також поняття не мала, хто такий булька, поки майже через 20 років воно тупо не полізло до мене в лікедін і таким чином ідентифікувало себе.

А щодо його особи та заяв, то учасниця Альянсу Найтлі назвала його мєрзкім. Я не маю нічого іншого додати до цієї вичерпної характеристики.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10167
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5143 : Жовтня 09, 2021, 06:58:05 18:58 »
Ото драми....... вислідковують один одного...... Та тут про темні сторони ФУПу можна вже блокбастер знімати.......

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17302
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5144 : Жовтня 09, 2021, 07:02:29 19:02 »
Боюсь в даному конкретному випадку медицина вже безсила.  :gigi:

Схоже що так!


Але тут тобі Валюхо теж ніхто не допоможе, не дивлячись на всю нашу доброту!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5145 : Жовтня 09, 2021, 07:05:32 19:05 »
Схоже що так!
Але тут тобі Валюхо теж ніхто не допоможе, не дивлячись на всю нашу доброту!
Взагалi-то у нас е Модератор...
Але бачу... хвора нi як зупинитися не може...
 :smilie7: :smilie7:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17302
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5146 : Жовтня 09, 2021, 07:15:23 19:15 »
Взагалi-то у нас е Модератор...
Але бачу... хвора нi як зупинитися не може...
 :smilie7: :smilie7:

Дійсно!
Модератору до неї ближче їхати. (Модер! Бережи себе! Будь обережний!) :weep:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5147 : Жовтня 09, 2021, 07:18:11 19:18 »
Коли коментувала Сержика А, дещо написала, але потім стерла. Це був коментар на тему актуальних power balance на фупі. В контексті, хто кого "любить", if you know what I mean  :weep:

Це цікаво з точки зору психології груп. Не секрет, що у певних темах зараз є відповідна ієрархія. Прєдводітєль каманчєй Турч, його лейтенанти Фіма, Булька, Медвед, далі йдуть різні городи-лампогази-тороси-медведили-патріоти, яких я лише недавно навчилася розрізняти. Далі різні підгавкувачі типу Плезня, патлатої харі, соррі, якщо кого забула. Ну і внизу ієрархії мішок проспиртованих клітин під ніком Бандерівець і корисний ідіот Поліщук (якого у такій якості юзали Фіма та Турч і лише один Медведка зміг сказати йому страшну серм"яжну правду про те, як про нього насправді думає "спільнота"). Обоз баб"я не коментую - вони в цьому контексті не цікаві.

Так от, що я помітила. Є не лише латеральна ієрархія, як я описала вище, а і вертикальна. Наприклад, нік Медведка успішно булить практично всіх членів латеральної та вертикальної ієрархії.

Сам по собі Медведка є a highly intelligent, but sadly very troubled individual. Чому, всі знають, все це тисячу раз обговорювалося і обсмоктувалося, а я не люблю повторюватися. Тому винесемо його характеристику за дужки і сприйматимемо його таким, як він є.

Медведка систематично булить членів найнижчого рівня ієрархії - Бандерівця майже 90 відсотків від свого булінгу і наїхав на Поліщука конкретно принаймі раз (див. вище).

Далі недавно наїхав на члена наступного рівня ієрархії Плезня. На мій подив, Плзень не злився, а почав відгавкуватися і якось відстояв свій хиткий статус. Але тим не менше.

Далі йдемо вище. Нещодавно я насолодилася жабогадюкуванням медведки вс. СержикаА. Перевага, імхо, була на стороні медведки, бо він першим агресивно наїхав на Сержика.

Далі йдемо вище. У медведки був конфлікт з Булькою, де знову медведка був більш агресивним, а булька злився. На цьому ж рівні надзвичайно цікаво спостерігати динаміку між медведкою і Фімою, де вони типу друзі і нібито як wingmen for each other. Але одного разу медведка агресивно натякнув фімі і фіма повалився на підлогу, задерши лапки угору і уникаючи прямого конфлікту.

Але далі бачимо дивну річ. Ще недавно медведка агресивно кохав Турча. Це тривало практично роками, із численними фотожабами і навіть погрозами. І тут динаміка помінялася. Медведка поцілував перстня Турча, щоб не сказати більше. У мене є теорія, чому так сталося, але знову винесемо це за дужки.

Отже, Медведка покрив Бандерівця, Поліщука, Бульку, СержикаА, Фімочку і ще багатьох (всіх не згадаю). Турч покрив медведку. А хто ж покрив Турча та весь той іх альянс?

У конкретному контексті, що зараз спостерігаємо, їх всіх покрив ... Сергій. Звичайно, це моя суб"єктивна думка, але я так віжу :hot:

Вони кинули на нього все, що мали, докотилися до того, що використовували працівників своїх фірм, щоб рили на нього "компромат" ... але він вистояв.

Те, що йому закидають, це просто смішно. Він не порушував ніяких правил, а  на фупі тисяча тем, які не мають до політичного обговорення ніякого відношення. Але у "спільноти" (насправді невеликої групи юзерів біля 20 чоловік, які абсолютно не представляють собою весь Фуп) вибіркове бачення і чому, всі теж прекрасно знають. І про це нормальні юзери теж писали тисячу раз.

Сподіваюсь, що відповідні блазні цього сумного цирку прочитають мій аналіз та замисляться. Життя і так коротке - невже вам так хочеться витрачати його дорогоцінні години на ОЦЕ??


ПС. Епічно сьогодні медвед патлату харю завалив. Такого блискавичного зливу не пам"ятаю на своїй фупівській пам"яті  :weep: Цікаво, чи буде рано чи пізно батл між медведкою і Турчем? якщо буде, я вже знаю, хто буде переможцем, but everything in due time ...

ПС-2. Сергію, медведка поводить себе як гей у поганому розумінні (хоча його булінг вважаю the necessary evil, якщо він направлений проти козлів і козлиць). Але думаю, що він straight у сексуальному плані. Тому постійно нагадую йому про придбання фіонітика для однієї особливої особи, і, як вказала у своїх попередніх постах на цьому форумі (у цій та інших темах), з радістю перешлю бабло на весілля, якщо воно відбудеться  :love:. Don't bother with the invitation, though :lol:.
« Останнє редагування: Жовтня 10, 2021, 07:08:03 19:08 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5148 : Жовтня 09, 2021, 07:19:00 19:19 »
Банити не треба. Ще 8 постиків для круглого числа і I am outta here.


Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))
Хома Л.
9 жовтня 2021 21:08:12
IP/Host: ---.bb.sky.com

Цитувати
Virtual Private Dial-up Network (VPDN) is a network that extends remote access to a private network using a shared infrastructure. VPDNs use Layer 2 tunnel technologies (L2F, L2TP, and PPTP) to extend the Layer 2 and higher parts of the network connection from a remote user across an ISP network to a private network. VPDNs are a cost-effective method of establishing a long-distance, point-to-point connection between remote dial users and a private network.
Палишся, Вікусь

Палишся ти щоденно, фейковий математик, бо не маєш найелементарнішої логіки.

1) Якби у мене був запасний нік, чому тоді я ні разу не використовувала його під час своїх довготривалих банів від слова взагалі?

2) Навіть якби це був мій нік, нащо треба дописувати через якийсь конкретний впн у географічно іншій країні світу, коли набагато легше було б дописувати через той же Тор, постійно міняючи айпішник?


Хома Л.
9 жовтня 2021 21:51:01
IP/Host: ---.bb.sky.com
Бандер1вець,  9 жовтня 2021 21:49:14
Розгорнути попередні цитати...
Тада і селяві :)
Вона мені на днях тут спалилась одним словом.
Це таки вона ;)
Вона як тіко відкрила консерву одразу вилила відро калу у мій бік, використовуючи характерну лише їй лексику

3) І знову тупий алогічний висновок. Якби я хотіла зашифруватися, я б НІКОЛИ не використовувала вирази, за якими мене можна легко ідентифікувати. Я ж не настільки тупа, як Фіма  :at, Сержик та компанія  :smilie10:. Навпаки, якщо хтось хоче здаватися мною, саме тому вони і будуть вживати такі вирази.

Хоча "клаповухий"  - то вже мем. Ти тепер таким назавжди залишишся у пам"яті фупу. І дівчинкою Фімою теж  :fl: Як же тебе від "Фіми" ковбасить - так це тебе нервує, що аж the brilliant and special Neturei Karta у ігнор додав  :weep: . І тросторуким клаповухом / клаповухим тросторуком  :rotate:.
« Останнє редагування: Жовтня 10, 2021, 04:35:37 04:35 від Ad Astra »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5149 : Жовтня 09, 2021, 07:25:37 19:25 »
Банити не треба.
Ще 8 постиків для круглого числа і I am outta here,
:spruce_up:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5150 : Жовтня 09, 2021, 07:29:22 19:29 »
Хома Л.
cьогодні в 18:58
IP/Host: 176.103.61.---
Serg A, cьогодні в 18:56
Розгорнути попередні цитати...
та ще щось буде видавати нагора.
непереборна залежність.
І гне пальці про українську айпішку в епоху впн і ремоут десктопів. Ось я зараз в Україні 

Боже, яке воно тупе. Геть з глузду з"їхало. У мене нема таких навичок, це, скоріше всього, протизаконно, хоча я в цьому не розбираюсь. І потім ... мені, дорослій людині, нема чим зайнятися, щоб мутити якісь ліві заходи на фуп через декілька місяців після того, як я сама віддала свій нік?? для чого? як мені щось треба було сказати, то я це робила тут.

Непереборна залежність - це практично щодня згадувати Віку, Калгарі, бегемота, лексус, курячі крильця. З тебе всі ржуть, Фіма, і почали вже крутити пальцем біля скроні. But the choice is yours.

До речі, я вам давно казала, що курячі крильця корисні для здоров"я. Pекомендовані ось цим відомим спеціалістом як найкорисніший продукт номер 2.  А придурки із мене ржали і стібалися  :smilie9:

&t=630s [/youtube]

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5151 : Жовтня 09, 2021, 07:36:25 19:36 »
Нік ЧоткоПатріотка пише, що не може надати доказів, що я це не вона і навпаки.

Ну, будь-який притомний айтішник бачить, що ні я, ні вона не пишемо під проксі. На обох форумах є адміни, які бачать повну адресу і бачать, що це неможливо.

Я не знаю, яким треба бути упоротим, щоб не сказати психічно хворим, щоб заперечувати очевидне з технічної точки зору.

Про очевидну різницю у стилях я мовчу - it is asking too much. Хоча знов-таки, розумні юзери просікли це відразу.

Тому ще раз і востаннє - я не писала, не пишу і не збираюсь писати на фупі, тому що це для мене технічно неможливо. Я також більше не збираюсь писати тут чи деінде, бо не хочу.

Якщо питань і претензій більше нема, буду закруглятись.

******************************

ПС. Нік капітан Басаргін може бути ЧоткоПатріоткою? те ж айпі ...

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=969741.msg19942072#msg19942072

Піду подивлюсь, чи знає він англійську ...
*****************************

ПС-2. Цілком може бути він ... пише окремими словами із малої літери, як в останньому пості написала ЧоткоПатріотка.

Дивимось далі  :weep: Ой лохи, лохи клаповухі, який зашквар  :weep: :weep: :weep:

Дивимось ще далі: нік Басаргін у 2017 році питав про відпочинок для молодої пари, а у 2021 році про відпочинок для дітей до 5 років ... і тут логічно.

ЛОЛ! і, як казав Сорока, лисиця Аліса теж підходить:

https://zugunder.com/index.php?topic=275277.0

Какая польза от украинских туристов в Европе?
lisaalisa
20 червня 2019 22:46:37
IP/Host: ---.vpdn.keen.kv.chereda.net

Если укротуристо едут со всем своим, вплоть до сала и сырокопченой колбасы, и тратят денег там по минимуму, а спят в палатках в лучшем случае в кемпингах, ну а в худшем, где придется? Жмутся оставить деньги, отказывают в заработке булочнику, отелю, кофейне, в чем фишка?
От нас ждут не кофе с круассанчиком, а полноценный вклад в бюджет принимающей страны. Приехать и потратить деньги, а не копейки, за пользование идеальной инфраструктурой.

Oh well. Продовжуйте натирати долоньки, лузери  :lol: :lol: :lol:

****************************

ПС-3. Принишкло тупе бидло - це ж треба так абдєлаться  :smilie10: :smilie10: :smilie10: Мде ... і вони ж не вибачаться за свої наклепи, як у минулий раз не вибачились. Просто безчесне брехливе знавісніле і, найголовніше, до нудоти ТУПЕ стадо   :smilie9:.



ПС-4. Перечитала ту невелику кількість постів, що створив нік ЧП, і зрозуміла, що за всі ці роки, що я була на фупі, мої опоненти так і не взнали і не зрозуміли мене. Є певні слова та вирази, які я майже за 4 роки на фупі і трохи менше тут не вжила ні разу. А нік ЧП вжив і не раз.

Oh well. Натирайте долоньки і далі на ілюзію, I don't care anymore. Але, як я вказала раніше, мене підробити неможливо. There can be only one true me.
« Останнє редагування: Жовтня 10, 2021, 07:30:41 07:30 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5152 : Жовтня 09, 2021, 07:48:30 19:48 »
Боже, яке це Бандерівець тупе ... воно не могло зрозуміти, чому я писала окремі пости. Та щоб набрати їх певну кількість та закруглитися, як колись на фупі! І ще написало типу "вона посеред ночі постить". Придурку - в Канаді твоя ніч то наш день! Піндець просто  :weep: :weep: :weep:

*****************
Edit-1.

Почитала останні дописи дівчинки Фіми і якось сумно стало на душі. Незважаючи ні на що, ми відповідальні за тих, кого приручили.

Зараз у нього розум, логіка та здоровий глузд перебиті wishful thinking і сліпою вірою у те, що ЧП - це я. Але рано чи пізно навіть він зрозуміє правду.

І тоді він відчує сум і порожнечу, а якщо у нього є совість, то і гіркоту, що звів на мене наклеп даремно.

І в такий момент please take care of him on my behalf.

*****************

One!
« Останнє редагування: Жовтня 10, 2021, 05:07:38 17:07 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5153 : Жовтня 09, 2021, 07:51:13 19:51 »
Якщо хтось тут з якихось причин захоче зі мною зв"язатися, пишіть ТУТ у приват. Я час від часу буду заходити.

*****************
Edit-2.

Так, Плзеньок, я не для всіх. Так само як і ти теж не для всіх. Тому що ти одружився на якійсь дівчині, що відповідала певним стандартам, які були важливі для тебе, а не витаскав щось із помийки.

Але оскільки ти до цього часу не здатний усвідомити, що я мала на увазі, це автоматично робить мене такою, що не для тебе. І для добрячої частини фупу-супу хоча б за рівнем інтелекту як фактора оцінювання  :smiley14:

Ну а щодо високоранговості, то там Юкі нижче написав - "вона приходить раз на кілька місяців........ і всі відразу так збуджуються.....".

Ржала вголос! Я щось напишу, пальчик середній покажу і див. виділене  :lol: :lol: :lol:.

Це дуже тішить моє велике его (С).

***********************

Two!
« Останнє редагування: Жовтня 10, 2021, 05:17:12 17:17 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5154 : Жовтня 09, 2021, 07:52:47 19:52 »
Нагадую, що все вже сказано ТУТ, ТУТ і ТУТ.

****************

Edit-3.

Якщо хтось не в курсі, нік Сodename47 - ще один інанозбоченець. Він із тих, кого я неодноразово бачила у моїх темах після того, як я там вже не писала. Читає кожне моє слово і Бог зна що ще при цьому робить  :smilie10:.

У моїй ієрархії Кодик47 приблизно на рівні Плзеня і патлатої харі в тому плані, що I don't not give a flying f**ck about these dumb creeps, their thoughts and their entire meager existence. Коли я йому сказала, що він примітивний і не цікавий для мене, він дуже образився і ось "карає" тим, що виставляє "нищівні" діагнози  :gigi:

Кодик47 і швець, і жнець, і на дуді ігрець. Він видатний ай-ті професіонал (правда, не знає, які справжні рейти у ІТ контрактників, на що у свій час і я, і Алі, що має великий досвід ІТ-консалтингу, йому вказали), юрист, політолог, соціолог, психолог і психіатр. Можна лише порадіти, що з нами така багатогранна особа!

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1105978.msg25718021#msg25718021

Хоча, враховуючи floodgates of commie propaganda, якою він практично завалив десятки тем і тут, і на фупі (що навіть Бувалий задер руки до неба і попросив пощади), думаю, що він ніде не працює. Бо щоб боротися за права геїв на як мінімум двох площадках і таврувати розпеченим залізом клятих консерваторів та закостенілих ретроградів з піною на вустах (а Кодик47 - один із найчорноротіших та найматюкливіших дописувачів), треба багато натхнення, а значить, і часу. Якщо він, наклепавши стільки постів, при цьому ще має і фул-тайм джоб та родину, то це просто якийсь соросячий Данко.

Правда, палає у нього не вирване із грудей серце, а в основному дупа, яку не копає лише лінивий :weep: :weep: :weep:

ПС. Кодику, якщо ти хоч щось читав про personality disorders, то знаєш, що вони йдуть по спектру. У кожного з нас є нарцисизм до тієї чи іншої міри. Наприклад, здоровий нарцисизм лише сприяє конкурентності і успішності особи, а я маю Type A personality and am a high achiever з усіма витікаючими.

Патологія - це коли нарцисизм заважає нормальному існуванню і функціонуванню. У мене був знайомий нарцисист, вони насправді дуже нещасні люди і не здатні на тривалі відносини (дружбу, родину).  Цей мужчинка мав зовнішність моделі з реклами Ральф Кляйн, плюс неземний інтелект і неземну харизму (бабйо вішалося пачками), в професійному плані просто абсолютний виніс мізків. А закінчив він погано. У родині як мінімум троє нарцисистів (двоє померли), один ще живе. Я не можу розказати, наскільки з ними важко мати справу (було).

Так що даффай-даффай, дядя. Думаю, враховуючи вищенаписане, діагноз можна ставити вже тобі  :weep:.

*****************************

Three!
« Останнє редагування: Жовтня 10, 2021, 06:01:33 18:01 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5155 : Жовтня 09, 2021, 07:53:40 19:53 »
Прощального музичного подарунка не буде  :smilie5:

**********************

Edit-4.

Щодо мого теоретичного повернення сюди чи ще кудись. Якщо я повернусь, це не буде поганий знак чи хороший знак чи ще якийсь знак.  Якщо я повернусь (хоча це неправильно, бо я можу дописувати чи не дописувати, це ж не квиток взяти і фізично перелетіти океан, а просто надрукувати знаки на клавіатурі), то це буде визначатися лише одним - моїм бажанням.

Штурмеру - ніхто і не збирався тут писати, поки мене на фупі не обвинуватили у тому, що новий нік ЧП - це я. Оскільки у мене нема технічної можливості зайти на фуп, я вирішила написати тут, що цей нік мені не належить, щоб всі бачили мою безпосередню позицію по цьому питанню. Ну а що деякі відповіді були відповідями на відповіді на мою заяву і, хехе, дещо розлогими, то вважайте це для себе за комплімент - може, в чомусь я за вами скучила  :smiley15:.


**********************

Four!
« Останнє редагування: Жовтня 10, 2021, 06:12:26 18:12 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5156 : Жовтня 09, 2021, 07:58:54 19:58 »
3900!!!





FIVE!

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4785
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5157 : Жовтня 09, 2021, 08:18:23 20:18 »
іди нахєр вже.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17302
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5158 : Жовтня 09, 2021, 08:20:47 20:20 »
Ото Валька строчить! :smilie5:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline garri

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 371
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5159 : Жовтня 09, 2021, 08:30:52 20:30 »
Хай усім!

Як вам тут з єбанутою живеться?))))