Сторінок:
Actions
  • #391 від div 08 Oct 2021
  • headquarters тобто центральне управління/штаб-квартира

    Сенкс, ясно. Дожали таки Илончика клятые коммуняки  :gigi:
  • #392 від Uki 08 Oct 2021
  • Йому просто зручніше мати під боком....... А до техасу він переїхав через старшип....
  • #393 від Lina 08 Oct 2021
  • Насправді причина не тільки у зупинці виробництва. Влада Калі вводить ще якісь драконівські податки для підприємців. Незадоволені не тільки Тесла та інші високотехнологічні виробники.
  • #394 від Адам Жоржович 08 Oct 2021
  • Насправді причина не тільки у зупинці виробництва. Влада Калі вводить ще якісь драконівські податки для підприємців. Незадоволені не тільки Тесла та інші високотехнологічні виробники.

    "Звідси, будь ласка, з подробицями"(с) Що за податки такі нові нібито "вводяться"?  popcorn1
  • #395 від Uki 08 Oct 2021
  • "Звідси, будь ласка, з подробицями"(с) Що за податки такі нові нібито "вводяться"?  popcorn1

    Тут навіть жоржич не витримав..........

    А ти ще з кремнієвої не перемістив свої хеадквотерз?
  • #396 від Lina 08 Oct 2021
  • "Звідси, будь ласка, з подробицями"(с) Що за податки такі нові нібито "вводяться"?  popcorn1

    Жоржович...як я відкрию свій бізнес в Калі, то тоді тебе сповіщу. А поки я знаю, що тільки-но ввели, і підприємці навіть збирали підписи за відставку їхнього губернатора.
  • #397 від Ali(UA) 08 Oct 2021
  • Звичайних авто на ділерських море......... Електричних одиниці, і то якісь старі залежалі......
    я свою ауди на сервис возил... у них выставочный стенд пустой. говорят за пару месяцев 3 новых авто доставили...
  • #398 від Uki 08 Oct 2021
  • Жоржович...як я відкрию свій бізнес в Калі, то тоді тебе сповіщу. А поки я знаю, що тільки-но ввели, і підприємці навіть збирали підписи за відставку їхнього губернатора.

    Ліна, у вас дуже поверхневі та викривлені уявлення про каліфорнію........... Спроба відставки губернатора ніякого стосунку до податків не має..........
  • #399 від Адам Жоржович 08 Oct 2021
  • Жоржович...як я відкрию свій бізнес в Калі, то тоді тебе сповіщу. А поки я знаю, що тільки-но ввели, і підприємці навіть збирали підписи за відставку їхнього губернатора.

    Хуйня.  :smiley23:
  • #400 від Uki 08 Oct 2021
  • я свою ауди на сервис возил... у них выставочный стенд пустой. говорят за пару месяцев 3 новых авто доставили...

    На форді було море всяких бронко, експедішинів та інших бензинових............ не було лише електричних......
  • #401 від Lina 08 Oct 2021
  • Ліна, у вас дуже поверхневі та викривлені уявлення про каліфорнію........... Спроба відставки губернатора ніякого стосунку до податків не має..........

    Угу... це версія для народу. А невдоволення росте саме з політики тиску на бізнес.
  • #402 від Uki 08 Oct 2021
  • Угу... це версія для народу. А невдоволення росте саме з політики тиску на бізнес.

    Невдоволення через те що в Каліфорнії політична система стала монопартійною....... Одна партія що хоче те і творить...... Проблема в тому що нормальної альтернативи не видно поки що......
  • #403 від Ali(UA) 08 Oct 2021
  • На форді було море всяких бронко, експедішинів та інших бензинових............ не було лише електричних......
    я кажу що бачив своїми очима, Укі. сам здивувався. також абсолютно чистий двір у дилера Ауді. лише кілька машин.

    Інша Машина моя Гранд Черокі - таж сервіс робив місць назад було пустувато.
  • #404 від Lina 08 Oct 2021
  • Хуйня.  :smiley23:

    Жоржович..."в моем присутствии попрошу не выражаться." Де тебе взагалі виховували? Проте...справа, мабуть, не у вихованні, а в людині. :fl:
  • #405 від Адам Жоржович 08 Oct 2021
  • Жоржович..."в моем присутствии попрошу не выражаться." Де тебе взагалі виховували? Проте...справа, мабуть, не у вихованні, а в людині. :fl:

    Вихована людина або скаже, які саме нові податки ввели, або вибачиться за те, що спизділа. Тому не треба тут ля-ля про вихованість.  :Vedy_sebe:

    Нас цікавлять тілько факти.
  • #406 від Uki 08 Oct 2021
  • Вихована людина або скаже, які саме нові податки ввели, або вибачиться за те, що спизділа. Тому не треба тут ля-ля про вихованість.  :Vedy_sebe:

    Нас цікавлять тілько факти.

    Вау... жоржич став на захист каліфорнії......
  • #407 від Lina 08 Oct 2021
  • Вихована людина або скаже, які саме нові податки ввели, або вибачиться за те, що спизділа. Тому не треба тут ля-ля про вихованість.  :Vedy_sebe:

    Ні. Вихована людина не матюкається привселюдно, а особливо в присутності жінок.  І не грубіянить.:smilie9:
    І я не зобов"язана знати точно, які закони, бо не працюю там. Але я довіряю людям, що живуть і працюють там на 100%. Та й сам Маск, коли оголосив про перенесення виробництва до Техасу, посилався саме на збільшення податків.  :queen:
  • #408 від Lina 08 Oct 2021
  • Вау... жоржич став на захист каліфорнії......

    Та ні. Каліфорнія тут ні дочого. Це Жоржович просто не може спокійно мене бачити. :smilie8:
  • #409 від Слав 09 Oct 2021
  • Невдоволення через те що в Каліфорнії політична система стала монопартійною....... Одна партія що хоче те і творить...... Проблема в тому що нормальної альтернативи не видно поки що......

    не всяких бронко . топових немає.


    з рук дорожче значно
  • #410 від Слав 09 Oct 2021
  • з преміум сигментом попа повне
    напівпровідників їм нехватає
  • #411 від Uki 09 Oct 2021
  • не всяких бронко . топових немає.


    з рук дорожче значно

    У нас стоять Бронко всякі...... І справжній..... і спорт........ Бери без проблем......
  • #412 від Uki 09 Oct 2021
  • Слав, а тобі бронко сподобався теж?...... Я довго на нього дивився...... Якби я жив десь в селі та не мав такого потягу до електричних авто то взяв би його напевне.............
  • #413 від Адам Жоржович 09 Oct 2021
  • Вау... жоржич став на захист каліфорнії......

    Фактів.
  • #414 від Адам Жоржович 09 Oct 2021
  • Та ні. Каліфорнія тут ні дочого. Це Жоржович просто не може спокійно мене бачити. :smilie8:

    Я спокійно не можу бачити, як несуть хуйню. Тебе мажка покусала? Бо дуже в стилі.  :smilie8:
  • #415 від Lina 09 Oct 2021
  • Я спокійно не можу бачити, як несуть хуйню. Тебе мажка покусала? Бо дуже в стилі.  :smilie8:

     :Ignor:
  • #416 від Uki 14 Oct 2021
  • В ЛА перевели виділену автобусну лінію на електрику

  • #417 від Ali(UA) 14 Oct 2021
  • В ЛА перевели виділену автобусну лінію на електрику


    сколько миллионов ваших налогов подерибанькали интересно
  • #418 від Адам Жоржович 14 Oct 2021
  • :Ignor:

    На що тільки не йдуть люди щоб не припиняти нести хуйні.  :smilie8:
  • #419 від Uki 29 Oct 2021
  • Ну нарешті і Тойота роздуплилась  :super:

  • #420 від esk 01 Nov 2021
  • Ну нарешті і Тойота роздуплилась  :super:



    І повнопривідна версія.

Сторінок:
Actions