Сторінок:
Actions
  • #1 від Ali(UA) 29 Nov 2019
  • все демократы в США лицемеры и популисты.
  • #2 від WestNik 29 Nov 2019
  • мабуть, так і має виглядати демократія

    хочу - в беверлі хіллс, хочу- на пляжі в палатці

    все демократично  :gigi:
  • #3 від Ali(UA) 29 Nov 2019
  • боятся трогать. это уже не Америка.
  • #4 від WestNik 29 Nov 2019
  • боятся трогать. это уже не Америка.

    просто, як на мене, "рухнути" їх означає фактично їх годувати, одягати і лікувати

    а якщо почнеш це все робити, то кількість цих бомжів збільшиться в прогресії
  • #5 від Адам Жоржович 29 Nov 2019
  • боятся трогать. это уже не Америка.

    Там ж явно показано, що в Кулвер Сіті їх немає, бо поліції дозволяють робити свою роботу, а з другого  боку дороги під тим самим мостом - бомжів дохуя, бо там вже ЛА і комуняки поліцію тримають за фалди і ганяти бомжів не дають.
  • #6 від Адам Жоржович 29 Nov 2019
  • просто, як на мене, "рухнути" їх означає фактично їх годувати, одягати і лікувати

    а якщо почнеш це все робити, то кількість цих бомжів збільшиться в прогресії

    Їх стільки дохуя саме тому, що їх вже годують. І навіть гроші дають. Ось вони і збігаються туди з усієї країни.
  • #7 від Ali(UA) 29 Nov 2019
  • Там ж явно показано, що в Кулвер Сіті їх немає, бо поліції дозволяють робити свою роботу, а з другого  боку дороги під тим самим мостом - бомжів дохуя, бо там вже ЛА і комуняки поліцію тримають за фалди і ганяти бомжів не дають.

    сами наверное коммуняки живут за заборами в белых нейборхудах...
  • #8 від Ali(UA) 29 Nov 2019
  • Їх стільки дохуя саме тому, що їх вже годують. І навіть гроші дають. Ось вони і збігаються туди з усієї країни.

    ото пусть там и оседают!  :smiley24:
  • #9 від мабуть 29 Nov 2019
  • Всі-всі.



    "New York City’s economy grew three percent last year, outperforming US GDP growth for the seventh consecutive year."

    "For the 39th year in a row, New York City ended the fiscal year with a balanced budget that included a $5 million surplus."

    Comptroller reports New Yorkʼs economy is strong as ever
  • #10 від WestNik 29 Nov 2019
  • Їх стільки дохуя саме тому, що їх вже годують. І навіть гроші дають. Ось вони і збігаються туди з усієї країни.

    і тепло нафік в цій Каліфорнії ще до цього

    насправді я не дивуюся, що багато людей не справляються із темпом життя в США

    я вже по собі суджу- рахункам немає кінця, це як лавина

    навіть якщо грошей вистачає, все одно це морально виснажує, навіть в Україні
  • #11 від Ali(UA) 29 Nov 2019
  • і тепло нафік в цій Каліфорнії ще до цього

    насправді я не дивуюся, що багато людей не справляються із темпом життя в США

    я вже по собі суджу- рахункам немає кінця, це як лавина

    навіть якщо грошей вистачає, все одно це морально виснажує, навіть в Україні
    Америка жестокая страна, без социальной справедливости. Потому она и Америка.
  • #12 від WestNik 29 Nov 2019
  • Америка жестокая страна, без социальной справедливости. Потому она и Америка.

    все так

    і що робити з бомжами тими хто не встиг ?

  • #13 від мабуть 30 Nov 2019
  • Америка жестокая страна, без социальной справедливости. Потому она и Америка.

    А якщо десь трохи є, то це вже не Америка.  Тому що див. п. 1.  :smiley24:
  • #14 від Ali(UA) 30 Nov 2019
  • все так

    і що робити з бомжами тими хто не встиг ?
    Ну им дают какие то подачки, чтобы не бузили особо.  Вообще соц выплаты в штатах идут в объёме достаточном чтобы выжить но не более.. это в принципе заставляет людей держаться в рамках закона. То что в европах и каналах ИМХО перебор который не дает эволюционровать.
  • #15 від WestNik 30 Nov 2019
  • Ну им дают какие то подачки, чтобы не бузили особо.  Вообще соц выплаты в штатах идут в объёме достаточном чтобы выжить но не более.. это в принципе заставляет людей держаться в рамках закона. То что в европах и каналах ИМХО перебор который не дает эволюционровать.

    Місце   Країна/регіон   В'язнів на 100 тис. населення
    1   США США   760[1][2][3]
    2   Сент-Кіттс і Невіс Сент-Кіттс і Невіс   660
    3   Росія Росія   626
    4   Руанда Руанда   593
    5   Куба Куба   близько 531
    6   Американські Віргінські Острови Американські Віргінські Острови   512
    7   Британські Віргінські Острови Британські Віргінські Острови   488
    8   Палау Палау   478
    9   Білорусь Білорусь   468
    10   Беліз Беліз   455
  • #16 від Ali(UA) 30 Nov 2019
  • Місце   Країна/регіон   В'язнів на 100 тис. населення
    1   США США   760[1][2][3]
    2   Сент-Кіттс і Невіс Сент-Кіттс і Невіс   660
    3   Росія Росія   626
    4   Руанда Руанда   593
    5   Куба Куба   близько 531
    6   Американські Віргінські Острови Американські Віргінські Острови   512
    7   Британські Віргінські Острови Британські Віргінські Острови   488
    8   Палау Палау   478
    9   Білорусь Білорусь   468
    10   Беліз Беліз   455
    Ну и? Переезжайте жить в руанду или Беларусь Гггг.

    А серьёзно- ну все верно, я же не говорил что есть соц справедливость. Платят сколько платят. Наверное велфер поболе чем в раунде будет да и вообще сомневаюсь что там что то платят. Просто полиция не работает и не сажает никого в руанде.
  • #17 від WestNik 30 Nov 2019
  • Ну и? Переезжайте жить в руанду или Беларусь Гггг.

    А серьёзно- ну все верно, я же не говорил что есть соц справедливость. Платят сколько платят. Наверное велфер поболе чем в раунде будет да и вообще сомневаюсь что там что то платят. Просто полиция не работает и не сажает никого в руанде.

    в Руанді справи також не дуже- вона 4 ззаду серед 200 країн, хіба незначно краще, ніж в США

    я просто апелюю до вашої тези: это в принципе заставляет людей держаться в рамках закона
  • #18 від Адам Жоржович 30 Nov 2019
  • Місце   Країна/регіон   В'язнів на 100 тис. населення
    1   США США   760[1][2][3]
    2   Сент-Кіттс і Невіс Сент-Кіттс і Невіс   660
    3   Росія Росія   626
    4   Руанда Руанда   593
    5   Куба Куба   близько 531
    6   Американські Віргінські Острови Американські Віргінські Острови   512
    7   Британські Віргінські Острови Британські Віргінські Острови   488
    8   Палау Палау   478
    9   Білорусь Білорусь   468
    10   Беліз Беліз   455



  • #19 від Ali(UA) 30 Nov 2019
  • в Руанді справи також не дуже- вона 4 ззаду серед 200 країн, хіба незначно краще, ніж в США

    я просто апелюю до вашої тези: это в принципе заставляет людей держаться в рамках закона
    А в Руанде вообще есть закон? Или в белараше в россии, в украине? Как можно сравнивать эти страны.
  • #20 від WestNik 30 Nov 2019
  • А в Руанде вообще есть закон? Или в белараше в россии, в украине? Как можно сравнивать эти страны.

    Проблема в тому, що США по питомій кількості ув’язнених на першому місці

    Тому порівняти їх можна з ЛЮБОЮ країною не на їх користь

  • #21 від Адам Жоржович 01 Dec 2019
  • Проблема в тому, що США по питомій кількості ув’язнених на першому місці

    Тому порівняти їх можна з ЛЮБОЮ країною не на їх користь

    Це чого раптом "не на користь"? Є якісь дані щодо того, що ті урки, котрі сидять по в'язницях, не повинні там сидіти?  :Sho_za:
  • #22 від Ali(UA) 01 Dec 2019
  • Проблема в тому, що США по питомій кількості ув’язнених на першому місці

    Тому порівняти їх можна з ЛЮБОЮ країною не на їх користь
    То есть вы бы потенциально скорее иммигрировали в Руанду или Беларусь а не в сша, я вас правильно понял?
  • #23 від Feral Cat 01 Dec 2019
  • Алі, не марнуй часу.
    Для савєцкіх і русскіх Америка - зло.
  • #24 від WestNik 01 Dec 2019
  • Це чого раптом "не на користь"? Є якісь дані щодо того, що ті урки, котрі сидять по в'язницях, не повинні там сидіти?  :Sho_za:

    Думаю, що в США сидять ті, хто там мають сидіти

    І їх кількість натякає на те, що в країні є суттєві проблеми із моделлю суспільного співіснування

    Про що я намагаюся сказати
  • #25 від WestNik 01 Dec 2019
  • То есть вы бы потенциально скорее иммигрировали в Руанду или Беларусь а не в сша, я вас правильно понял?

    Де я про це говорив ?

    Я просто відкрив вікіпедію, навів дані , і спробував показати, що насправді немає цього дотримання законів, про яке ви говорите

    Нічого більше.
  • #26 від WestNik 01 Dec 2019
  • Алі, не марнуй часу.
    Для савєцкіх і русскіх Америка - зло.

    Що не так з даними про кількість ув’язнених ?

    США мають чим зайнятись і що виправляти - ось все, що я хотів сказати

    І вибрати когось подібного на Президента, як і ми
  • #27 від Адам Жоржович 01 Dec 2019
  • Думаю, що в США сидять ті, хто там мають сидіти

    І їх кількість натякає на те, що в країні є суттєві проблеми із моделлю суспільного співіснування

    Нахуя "плодіть сущності", коли є простіше пояснення: в країні ефективно працюють правоохоронні органи.  :smilie8:
  • #28 від Yuras Yuras 01 Dec 2019
  • Нахуя "плодіть сущності", коли є простіше пояснення: в країні ефективно працюють правоохоронні органи.  :smilie8:
    Там ще й кримінальне право цікаве: за кожен злочин окремий термін, а потім все додається і на виході, де у нас злочинець отримає пам'ять років, там 25
  • #29 від WestNik 01 Dec 2019
  • Нахуя "плодіть сущності", коли є простіше пояснення: в країні ефективно працюють правоохоронні органи.  :smilie8:

    Ні, як на мене, правоохоронні орган в США змушені ефективно боротись із наслідками незадовільної суспільної моделі

  • #30 від Ali(UA) 01 Dec 2019
  • Ні, як на мене, правоохоронні орган в США змушені ефективно боротись із наслідками незадовільної суспільної моделі
    А в руанде и Беларуси задовильна суспильна модель?
Сторінок:
Actions