Автор Тема: Як боротися iз шизами та хулiганами?  (Прочитано 2105 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Як боротися iз шизами та хулiганами?
« Reply #30 : Липня 14, 2018, 09:48:26 21:48 »
Пан Бувалий.
главное,сразу и одновременно позвонить и на 1551, и на горячие линии: МОЗ, Кабинет Министров.
И Президенту можно, если есть горячая линия.
Там можно попросить, чтобы не называли вашего телефона тем,на кого вы жалуетесь, .
После, в вашем районе ''зачешутся''соответствующие службы.
потому что запросы им посыпятся  с разных мест.
Всiм велика подяка за обговорення - саме сьогоднi о 20.00 бiля мого будинка були менти - не по моiй справi, але все ж приемно, що думки сходяться, та коли треба, можно сподiватися на допомогу...
Я вышел на "Профсоюз" - пацанчик сказал, что убил бы гада первой же палкой - такие уроды только дискридитируют вольных людей, которые тяжкой работой... зарабатывают свой хлеб.
"Так это же Санек - редкий идиот" - сказал пацанчик и после этого я оставил "Заявочку" и пообещал не обидеть ни одного члена Профсоюза.
По поводу заявки в Полицию - пожалуйста - ул. Нагорная, 6/31, тел. 483 69 15 - как раз в тех краях наш боров обитает.
Думаю, сперва по телефону, в будни, а затем и Заявой... постараюсь понемногу продвигать проблему.
Если нет, попытаюсь СТБ подключить - уж очень они любят такие сюжеты, хотя ждать и ловить сумасшедшего под спецурой не так просто - там режимный объект и всякие фото/видео - не приведи Бог.
В остальном... Злата права - проблема есть, большая проблема - лечение неадекватов, в пример моего борова.
Дело в том, что по новым Законам и по реформе Минздрава... запереть такого борова в спец. больницу... можно по решению Суда.
А до него участку и операм... нужно провести расследование, узнать,  кто я такой, почему жалуюсь и какое отношение ко мне имеет боров, который у меня вызывает аллергию.
Даже не сомневаюсь, что придут ко мне в дом и начнут задавать ненужные вопросы - зачем я затеял тяжбы и что от этого буду иметь, кроме моральной компенсации.
Боров... не так прост, как кажется, и Профсоюз... чуть ли не единая контора, которая не будет задавать ни какие вопросы, а исполнит Заказ в те сроки, которые мне нужны.
Конечно, это будет стоить какие-то деньги, но не в деньгах счастье - мне нужна уверенность, что НЕЧТО завтра не начнет нападать на людей, а  будет тихо-мирно лежать в траве какого нить старого ржавого гаража, которых в нашем районе... пруд пруди.
 :smilie7:   
« Останнє редагування: Липня 14, 2018, 11:12:43 23:12 від Бувалий »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Як боротися iз шизами та хулiганами?
« Reply #31 : Липня 14, 2018, 11:32:18 23:32 »
Подивився гiлку та зрозумiв, що головне пропустив.
Памятаете, що казав класик - Спасенiе утопающiх - дело рук самiх утопающiх.
А коли справа доходить до самооборони (про що й мова), то чому б не пiдшукати гарний варiант серед.ШОКЕРIВ?
Я так думаю, що нiякi листи та дзiнки в Полiцiю... робити не треба - зараз не той час, коли хтось за тебе буде вирiшувати проблеми власноi безпеки.
Варiантiв безлiч...
https://shokeru.com.ua/index.php?route=product/category&path=35
 :smilie7:

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Як боротися iз шизами та хулiганами?
« Reply #32 : Липня 15, 2018, 06:10:54 06:10 »
Газовый купи и не парь себе мозги. Кобра, очень эффективная штучка. Остановит и вырубит любого быка. На некоторое время... На меня, два года назад напали браконьеры, я их сфотографировал. Чуть не погиб. Сломали руку и ребра, плюс получил по голове бревном. Теперь газ, все время лежит в рюкзаке. Куда бы я не пошел-поехал. Посоветовал знающий парень из полиции.
скаче дид ишак лютуе

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Як боротися iз шизами та хулiганами?
« Reply #33 : Липня 15, 2018, 09:37:37 09:37 »
Подивився гiлку та зрозумiв, що головне пропустив.
Памятаете, що казав класик - Спасенiе утопающiх - дело рук самiх утопающiх.
А коли справа доходить до самооборони (про що й мова), то чому б не пiдшукати гарний варiант серед.ШОКЕРIВ?
Я так думаю, що нiякi листи та дзiнки в Полiцiю... робити не треба - зараз не той час, коли хтось за тебе буде вирiшувати проблеми власноi безпеки.
Варiантiв безлiч...
https://shokeru.com.ua/index.php?route=product/category&path=35
 :smilie7:
Шокер для близького контакту,нема навиків,він небезпечний насамперед для вас,бо недооцінете ситуацію.Може ті що на стріляють ще й норм.Краще газ але його використання повинно бути неочікуваним для нападника,тому про кобру в рудому балончика краще забути,і відразу тікати,бо на п'яних не завжди діє та і промазати можете.

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Як боротися iз шизами та хулiганами?
« Reply #34 : Липня 15, 2018, 09:41:59 09:41 »
Подивився гiлку та зрозумiв, що головне пропустив.
Памятаете, що казав класик - Спасенiе утопающiх - дело рук самiх утопающiх.
А коли справа доходить до самооборони (про що й мова), то чому б не пiдшукати гарний варiант серед.ШОКЕРIВ?
Я так думаю, що нiякi листи та дзiнки в Полiцiю... робити не треба - зараз не той час, коли хтось за тебе буде вирiшувати проблеми власноi безпеки.
Варiантiв безлiч...
https://shokeru.com.ua/index.php?route=product/category&path=35
 :smilie7:
Шокер для близького контакту,нема навиків,він небезпечний насамперед для вас,бо недооцінете ситуацію.Може ті що на стріляють ще й норм.Краще газ але його використання повинно бути неочікуваним для нападника,тому про кобру в рудому балончика краще забути,і відразу тікати,бо на п'яних не завжди діє та і промазати можете.
Кобра бухого валит наповал. Проверено. Один пшик и писец! :smilie5:
зачем даешь советы если не пробовал?
скаче дид ишак лютуе

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Як боротися iз шизами та хулiганами?
« Reply #35 : Липня 15, 2018, 10:01:28 10:01 »
Газовый купи и не парь себе мозги. Кобра, очень эффективная штучка. Остановит и вырубит любого быка. На некоторое время... На меня, два года назад напали браконьеры, я их сфотографировал. Чуть не погиб. Сломали руку и ребра, плюс получил по голове бревном. Теперь газ, все время лежит в рюкзаке. Куда бы я не пошел-поехал. Посоветовал знающий парень из полиции.
У таких випадках краще травмат,газ тільки першого зупине.Можна і газовий пістолет але щоб тільки старий,потертий аби один його вигляд лякав.

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Як боротися iз шизами та хулiганами?
« Reply #36 : Липня 15, 2018, 10:07:58 10:07 »
Газовый купи и не парь себе мозги. Кобра, очень эффективная штучка. Остановит и вырубит любого быка. На некоторое время... На меня, два года назад напали браконьеры, я их сфотографировал. Чуть не погиб. Сломали руку и ребра, плюс получил по голове бревном. Теперь газ, все время лежит в рюкзаке. Куда бы я не пошел-поехал. Посоветовал знающий парень из полиции.
У таких випадках краще травмат,газ тільки першого зупине.Можна і газовий пістолет але щоб тільки старий,потертий аби один його вигляд лякав.

Если их двое, лучше уйти любым способом, избежав драки. Иначе тебе конец! Проверено :smilie3:
скаче дид ишак лютуе

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Як боротися iз шизами та хулiганами?
« Reply #37 : Липня 15, 2018, 10:13:33 10:13 »
Подивився гiлку та зрозумiв, що головне пропустив.
Памятаете, що казав класик - Спасенiе утопающiх - дело рук самiх утопающiх.
А коли справа доходить до самооборони (про що й мова), то чому б не пiдшукати гарний варiант серед.ШОКЕРIВ?
Я так думаю, що нiякi листи та дзiнки в Полiцiю... робити не треба - зараз не той час, коли хтось за тебе буде вирiшувати проблеми власноi безпеки.
Варiантiв безлiч...
https://shokeru.com.ua/index.php?route=product/category&path=35
 :smilie7:
Шокер для близького контакту,нема навиків,він небезпечний насамперед для вас,бо недооцінете ситуацію.Може ті що на стріляють ще й норм.Краще газ але його використання повинно бути неочікуваним для нападника,тому про кобру в рудому балончика краще забути,і відразу тікати,бо на п'яних не завжди діє та і промазати можете.
Кобра бухого валит наповал. Проверено. Один пшик и писец! :smilie5:
зачем даешь советы если не пробовал?
Вона не валить,він тільки очі відкрити не може з-за дії перцевого реагента.І якби у вас було більше досвіду ви б знали більше про різні ситуації з застосуванням газу і про наслідки теж.Якщо ви одного алконавта попшикали і думаєте що герой,то помиляєтесь.Зустрінтесь ще раз з браконьєрами і дізнаєтесь про що я кажу.

Offline Аборигеныч

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 746
  • Стать: Чоловіча
Re: Як боротися iз шизами та хулiганами?
« Reply #38 : Липня 15, 2018, 10:22:49 10:22 »
Подивився гiлку та зрозумiв, що головне пропустив.
Памятаете, що казав класик - Спасенiе утопающiх - дело рук самiх утопающiх.
А коли справа доходить до самооборони (про що й мова), то чому б не пiдшукати гарний варiант серед.ШОКЕРIВ?
Я так думаю, що нiякi листи та дзiнки в Полiцiю... робити не треба - зараз не той час, коли хтось за тебе буде вирiшувати проблеми власноi безпеки.
Варiантiв безлiч...
https://shokeru.com.ua/index.php?route=product/category&path=35
 :smilie7:
Шокер для близького контакту,нема навиків,він небезпечний насамперед для вас,бо недооцінете ситуацію.Може ті що на стріляють ще й норм.Краще газ але його використання повинно бути неочікуваним для нападника,тому про кобру в рудому балончика краще забути,і відразу тікати,бо на п'яних не завжди діє та і промазати можете.
Кобра бухого валит наповал. Проверено. Один пшик и писец! :smilie5:
зачем даешь советы если не пробовал?
Вона не валить,він тільки очі відкрити не може з-за дії перцевого реагента.І якби у вас було більше досвіду ви б знали більше про різні ситуації з застосуванням газу і про наслідки теж.Якщо ви одного алконавта попшикали і думаєте що герой,то помиляєтесь.Зустрінтесь ще раз з браконьєрами і дізнаєтесь про що я кажу.

Ну вам виднее конечно... Насчет пожелания, встретить браконьеров еще раз, спасибо большое. Подумаю.
скаче дид ишак лютуе

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Як боротися iз шизами та хулiганами?
« Reply #39 : Липня 15, 2018, 02:01:50 14:01 »
Е питання по балончiках та по зброi - все не так просто, як здаеться на перший погляд.
Почнемо вiд печкi - шокер - не потребуе дозволу, е рiзнi за формою та вартiстю - тому я знайшов перше, що було.
Перцевий балончiк - яка вiдстань до Бугая треба, аби той впав або тер очi довго-довго?..
Чi не буде так, що частина газу пiде в зворотнiй бiк - у мене страшна алергiя на всяку хiмiю...
Трете питання - зброя - тут можуть бути  великi проблеми - ii ще требда знайти й купити, а вона стоiть чiмало, якщо нова.
Знову таки дозвiл треба (або не треба) - в життi я лише в тiре стрiляв та в Лютижi, на полiгоне iз  АКМ (Калаша).
Зброю поважаю, але... iнколи вiдчуття таке, що будь яке питання можна вирiшити... саме зброею, тому я... проти неi.
Не люблю проблем, а iз Полiцiею - тим паче - ви ж бачiте, скiльки сьогоднi ловлять iдiотiв, якi мають при собi зброю.
Питання стоiть в тому, щоб не вбити та не покалiчiти Кабана, а добре налякати, аби не було бажання "наiжджати".
Справа в тому, вiдкрию карти, що у нас - центр мiста, та на вихиднi це... великий речовий ринок, де е все що завгодно.
Я iнколи збираю технiку пiд ремонт,  е багато гарного одягу та взуття, меблi, книги, канцтовари тощо.
Протягом дня на халяву можна вибрати собi все, що душа бажае..
А тим, хто торгуе на Петровке непотрiбом... пiсля 17.00 год. все нiчого не лишаеться - тому так лють та шиза.
Я багатьох сусiдiв знаю, ми друг другу допомагемо - проблем взагалi немае.
Лише одна погана вiвця портить настрiй...
 :smilie7: