Автор Тема: ФУП и все все все  (Прочитано 105706 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1530 : Червня 22, 2018, 08:30:06 20:30 »
от бачиш які ви передбачувані. я ж знав що вас тим порадую. бо ви ж не заснете від жаби взнавши правду )))
Скільки у тебе ніків на ФУП?

один. до розбану аеліта був нік карл мюнхаузен. про що я й попередив адміністрацію фупу. попросивши заблокувати карл мюнхаузен щоб я не порушував правила.
Цікаво чого ти так легко здався?

Я немає відношення до адміністрації ФУП. І глибше не шукав... Навіть зараз не бачу сенсу глибше копати... :bm

що здався? де ти тут бачиш протистояння здався не здався))) ти ще й параноїк. що нормально дл яхронічного брехуна і корупціонера)))

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: ФУП и все все все
« Reply #1531 : Червня 22, 2018, 08:31:08 20:31 »
дуже підозрюю що ти "казки розказуєш". Дай будь-ласка лінк на Прозорро на це будівництво
Не дасть і правду буде мати. :smilie3:

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Re: ФУП и все все все
« Reply #1532 : Червня 22, 2018, 08:33:16 20:33 »
Бляяя, привіт підар аеліт! Ти прийшов срати сюди своєю брехнею? Що, на фупячці вже не генеруєш контент для альони? Тобі лікуватися треба бо коли навколо тільки зрада і корупція то це шиза в тебе. Жодний !! твій пост не написаний без брехні, перекручування фактів або їх вісутності. Ти ж камлаєш по 200-300 постів в день, скільки вас там під цим ніком? Коли ти спиш і їсиш, озабочене корупцією?

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: ФУП и все все все
« Reply #1533 : Червня 22, 2018, 08:35:14 20:35 »
що здався? де ти тут бачиш протистояння здався не здався))) ти ще й параноїк. що нормально дл яхронічного брехуна і корупціонера)))

Я параноїк, якщо вам здається що за вами слідкують, то скоріш за все так і є СБУ і ПС)))))

До речі ти мені приписуєш свої пороки.  :Prapor2: Слава Україні!  :upa Смерть ворогам!

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: ФУП и все все все
« Reply #1534 : Червня 22, 2018, 08:37:46 20:37 »
Бляяя, привіт підар аеліт! Ти прийшов срати сюди своєю брехнею? Що, на фупячці вже не генеруєш контент для альони? Тобі лікуватися треба бо коли навколо тільки зрада і корупція то це шиза в тебе. Жодний !! твій пост не написаний без брехні, перекручування фактів або їх вісутності. Ти ж камлаєш по 200-300 постів в день, скільки вас там під цим ніком? Коли ти спиш і їсиш, озабочене корупцією?
Він один. Інакше б я це помітив.
Алієнте... Я не буду рити далі... Просто немає бажання, ну і ніхто не просив, я бачу як можна багато чого висікти, але зміст в цьому?

І щоб не було ніяких не домовок, до модерації не маю відношення.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1535 : Червня 22, 2018, 08:39:21 20:39 »
Бляяя, привіт підар аеліт! Ти прийшов срати сюди своєю брехнею? Що, на фупячці вже не генеруєш контент для альони? Тобі лікуватися треба бо коли навколо тільки зрада і корупція то це шиза в тебе. Жодний !! твій пост не написаний без брехні, перекручування фактів або їх вісутності. Ти ж камлаєш по 200-300 постів в день, скільки вас там під цим ніком? Коли ти спиш і їсиш, озабочене корупцією?

то що там по віталію малікову . ))) чи назаркіну ) чи про ще одного педрогиниралоа - теж корупціонера і теж ексрегіонала і теж симпатика кацапстану - грищенка.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33162
  • Стать: Чоловіча
Re: ФУП и все все все
« Reply #1536 : Червня 22, 2018, 08:40:51 20:40 »
Та, бля, йобнути його пошвидше і всього то дєлов. Це ж шлак.

А то розвели тут демагогію  :fp2

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1537 : Червня 22, 2018, 08:41:14 20:41 »
Бляяя, привіт підар аеліт! Ти прийшов срати сюди своєю брехнею? Що, на фупячці вже не генеруєш контент для альони? Тобі лікуватися треба бо коли навколо тільки зрада і корупція то це шиза в тебе. Жодний !! твій пост не написаний без брехні, перекручування фактів або їх вісутності. Ти ж камлаєш по 200-300 постів в день, скільки вас там під цим ніком? Коли ти спиш і їсиш, озабочене корупцією?
Він один. Інакше б я це помітив.
Алієнте... Я не буду рити далі... Просто немає бажання, ну і ніхто не просив, я бачу як можна багато чого висікти, але зміст в цьому?

І щоб не було ніяких не домовок, до модерації не маю відношення.

рийте шура рийте - вони золоті)  а не риєш тому що не можеш - ти хворий на інтелектуальну імпотенцію)))і мені насрать до чого ти там маєш не маєш відношення)))

але симпотоматично що ми тут обговорюємо все що завгодно окрмім сабжу форуму - суспільно політичного життя України - ви ж постійно займаєтесь аелітознавством - все по методичкам - зїзжати на особистості. ))) 

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1538 : Червня 22, 2018, 08:43:30 20:43 »
і чи не має прямого відношення кадрова політика регіонала петра олексійовича  - що він на керівні пости ато призначав каліровнаих корупціонерів регіоналів симпатиків і родичів кацапстану - до провалу АТО?

чи вам цікавіше обговорювати мене ? ну звісно ж . а що скажеш що петро олексійович призначав  в керівництво АТо - калірованих корупціонерів зрадників сепаратистів українофобів :upa

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Re: ФУП и все все все
« Reply #1539 : Червня 22, 2018, 08:43:56 20:43 »
Приповзло лайно на СУП)))). Підарасіна, тут немає зрадопідарів, тому краще вбийся сам. А якшо ти в реалі є одна істота, а не група - більш брехливого маніпулятора на фупячці не було. Люди в реалі бачать зовсім інше ніж та хуєта яку ти тут ллєш.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: ФУП и все все все
« Reply #1540 : Червня 22, 2018, 08:44:06 20:44 »

рийте шура рийте - вони золоті)  а не риєш тому що не можеш - ти хворий на інтелектуальну імпотенцію)))і мені насрать до чого ти там маєш не маєш відношення)))

але симпотоматично що ми тут обговорюємо все що завгодно окрмім сабжу форуму - суспільно політичного життя України - ви ж постійно займаєтесь аелітознавством - все по методичкам - зїзжати на особистості. )))
Знову мені приписав свої гріхи...

Ти втикаєш корупцію всюди, з нею треба боротись, але вона не є причиною всіх бід...

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: ФУП и все все все
« Reply #1541 : Червня 22, 2018, 08:44:58 20:44 »
і чи не має прямого відношення кадрова політика регіонала петра олексійовича  - що він на керівні пости ато призначав каліровнаих корупціонерів регіоналів симпатиків і родичів кацапстану - до провалу АТО?

чи вам цікавіше обговорювати мене ? ну звісно ж . а що скажеш що петро олексійович призначав  в керівництво АТо - калірованих корупціонерів зрадників сепаратистів українофобів :upa
Де АТО провалилось? :upa

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: ФУП и все все все
« Reply #1542 : Червня 22, 2018, 08:46:40 20:46 »
Приповзло лайно на СУП)))). Підарасіна, тут немає зрадопідарів, тому краще вбийся сам. А якшо ти в реалі є одна істота, а не група - більш брехливого маніпулятора на фупячці не було. Люди в реалі бачать зовсім інше ніж та хуєта яку ти тут ллєш.
Є такі шибзи, що бачать і таке... Вавка в голові у людей. :super:

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Re: ФУП и все все все
« Reply #1543 : Червня 22, 2018, 08:49:38 20:49 »
Де рішення суду що призначені генерали є корупціонерами? Де написано, що результат АТО негативний? Хуй, де. Ти піздячиш без фактів, без доказів, штампами. Малюєш типа ХУЙ на заборі. Ти просто тупий дятел якому дали методичку далдонити на фупячці. Запамятай, ні в одній країні ніхто ніколи нікого не назве корупціонером доки немає рішення суду. Забаньте уєбана.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1544 : Червня 22, 2018, 08:50:39 20:50 »
Приповзло лайно на СУП)))). Підарасіна, тут немає зрадопідарів, тому краще вбийся сам. А якшо ти в реалі є одна істота, а не група - більш брехливого маніпулятора на фупячці не було. Люди в реалі бачать зовсім інше ніж та хуєта яку ти тут ллєш.
Є такі шибзи, що бачать і таке... Вавка в голові у людей. :super:

наведи мені хоч один факт коли я збрехав щодо по діяльності корупціонерії ептра олексійовича

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1545 : Червня 22, 2018, 08:51:59 20:51 »
Де рішення суду що призначені генерали є корупціонерами? Де написано, що результат АТО негативний? Хуй, де. Ти піздячиш без фактів, без доказів, штампами. Малюєш типа ХУЙ на заборі. Ти просто тупий дятел якому дали методичку далдонити на фупячці. Запамятай, ні в одній країні ніхто ніколи нікого не назве корупціонером доки немає рішення суду. Забаньте уєбана.

в Україні немає судів - є діамантвоі корупціонери .
а їх статки і результати діяльнсоті переконливо показують - що вони або мають американських дядечок мільяредрів і просто некомпетентні - або звичайні корумповані зрадники.
проаналізуй як ми втрачали крим .

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: ФУП и все все все
« Reply #1546 : Червня 22, 2018, 08:52:47 20:52 »
Приповзло лайно на СУП)))). Підарасіна, тут немає зрадопідарів, тому краще вбийся сам. А якшо ти в реалі є одна істота, а не група - більш брехливого маніпулятора на фупячці не було. Люди в реалі бачать зовсім інше ніж та хуєта яку ти тут ллєш.
Є такі шибзи, що бачать і таке... Вавка в голові у людей. :super:

наведи мені хоч один факт коли я збрехав щодо по діяльності корупціонерії ептра олексійовича
Це до мене звернення чи до вище дописувача?

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1547 : Червня 22, 2018, 08:52:59 20:52 »
і чи не має прямого відношення кадрова політика регіонала петра олексійовича  - що він на керівні пости ато призначав каліровнаих корупціонерів регіоналів симпатиків і родичів кацапстану - до провалу АТО?

чи вам цікавіше обговорювати мене ? ну звісно ж . а що скажеш що петро олексійович призначав  в керівництво АТо - калірованих корупціонерів зрадників сепаратистів українофобів :upa
Де АТО провалилось? :upa

південно східний добнас окупований . крим окупований . ато закінчилось... перейменуванням в оос. 
якщо це й була мета ато - то таки ато закінчилось успіхом.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: ФУП и все все все
« Reply #1548 : Червня 22, 2018, 08:55:14 20:55 »
в Україні немає судів - є діамантвоі корупціонери .
а їх статки і результати діяльнсоті переконливо показують - що вони або мають американських дядечок мільяредрів і просто некомпетентні - або звичайні корумповані зрадники.
проаналізуй як ми втрачали крим .
І як ми втрачали КРИМ?

хіба ти не віриш інтервю наших посадовців за той період опубліковане на УП?

УП не збреше . :smilie8:

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1549 : Червня 22, 2018, 08:55:15 20:55 »
Приповзло лайно на СУП)))). Підарасіна, тут немає зрадопідарів, тому краще вбийся сам. А якшо ти в реалі є одна істота, а не група - більш брехливого маніпулятора на фупячці не було. Люди в реалі бачать зовсім інше ніж та хуєта яку ти тут ллєш.
Є такі шибзи, що бачать і таке... Вавка в голові у людей. :super:

наведи мені хоч один факт коли я збрехав щодо по діяльності корупціонерії ептра олексійовича
Це до мене звернення чи до вище дописувача?

пох до кого. ви одна порохоботська банда яка відмазує петра олексійовича і інших діамантових корупціоенрів\зраднкиів

до речі що там по вбивцям Небесної Сотні. чому петро ллексійович і його банда покривають вбивць небенсої сотні вже пятий рік - що є співучастю у вбивстві -  а зважаючи що цей теракт відбувся в день початку окупації криму - то виходить що покрвиаючи вбивць небесної сотні петрор олексійович покриває співучасників окупації криму?

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Re: ФУП и все все все
« Reply #1550 : Червня 22, 2018, 08:56:31 20:56 »
Аеліт, ти підарасіна написав, що Україна є фейк. Після цього я тебе бачу лише в коліматор. Запамятай, підар і здрисни.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1551 : Червня 22, 2018, 08:57:01 20:57 »
в Україні немає судів - є діамантвоі корупціонери .
а їх статки і результати діяльнсоті переконливо показують - що вони або мають американських дядечок мільяредрів і просто некомпетентні - або звичайні корумповані зрадники.
проаналізуй як ми втрачали крим .
І як ми втрачали КРИМ?

хіба ти не віриш інтервю наших посадовців за той період опубліковане на УП?

УП не збреше . :smilie8:

вікіпедія сбу

"Цікаві факти[ред. • ред. код]
Після окупації Криму Росією півострів покинули лише 10 % (215 із 2,3 тис.) співробітників СБУ. «90% співробітників СБУ — це були або агенти ФСБ, або ті, хто „співчував“ Росії», — заявив з цього приводу Сергій Пашинський.[17] Колишні працівники СБУ, які перейшли на роботу до ФСБ, безпосередньо залучені до переслідування кримських татар на окупованому півострові.[18]"

https://uk.wikipedia.org/wiki/Служба_безпеки_України

генерал сбу артюхов  який був старшим по протидії корупції в часи просеру криму - став мультимільйонером і ... побудував хатинку в козині біля петра олексійовича.

звязку між цим не бачите?

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1552 : Червня 22, 2018, 09:00:17 21:00 »
Аеліт, ти підарасіна написав, що Україна є фейк. Після цього я тебе бачу лише в коліматор. Запамятай, підар і здрисни.

- то може поясниш який держорган петрокорупціонерії виконує свої функції відповідно до конституції?))))))

н Україна є фейк - а петрокорупціонерія є фейк ))) яка не відповідає не дотримується конституції України отже не є державою Україна а є корупційним фейком - що ми й маємо в реалі. і така реальінсть у нас тому - що ти обираєш визнаєш корупціонерів зраднкиів за владу . надаєш їм можливість зраджувати корупціонерити. просер криму через тотальну корупцію тебе нічому не навчим - тому що ти не здатний мислити. ти такий же корупціоенр - просто місця всім корупціонерам біля кормушки не вистачає))

але єдиан причина чому хтось визнає корупціонерів владою і обирає - та що той хтось теж корупціонер - і визнає владою собі подібних. ну як мешканці донбасу визнавали за владу собі подібного інуковича :upa

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: ФУП и все все все
« Reply #1553 : Червня 22, 2018, 09:01:21 21:01 »
південно східний добнас окупований . крим окупований . ато закінчилось... перейменуванням в оос. 
якщо це й була мета ато - то таки ато закінчилось успіхом.
Якщо не успіх, то  що це ??

Я вважаю що тоді ми мали впасти, багато країн ПОльша Германія Франція, навтіь з меншою корупцією як у них і з їх потужностях,  при тому натиску каців упали б і точно танки були б під Києвом.

Возьмемо просто натиск каців, поставимо на наше місце Німеччину і її умови  і в вона б упала. А ми встояли.

Єдине, що ми могли виправити, це на сході затянути на початку антитерористичну операцію. Ми занадто на початку поспішали вважаючи, що РФ не наважиться на повномаштабну операцію.

Але зробленого вже не зміниш.

Як писав мер Дніпра, всі думали ми на коліна впали, а ми просто нагнулись завязати шнурки на Берцах ...

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: ФУП и все все все
« Reply #1554 : Червня 22, 2018, 09:03:09 21:03 »

пох до кого. ви одна порохоботська банда яка відмазує петра олексійовича і інших діамантових корупціоенрів\зраднкиів

до речі що там по вбивцям Небесної Сотні. чому петро ллексійович і його банда покривають вбивць небенсої сотні вже пятий рік - що є співучастю у вбивстві -  а зважаючи що цей теракт відбувся в день початку окупації криму - то виходить що покрвиаючи вбивць небесної сотні петрор олексійович покриває співучасників окупації криму?

Нічого це не означає, бачу вже пішло емоційна накачка картинками... :fp :consul popcorn1

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Re: ФУП и все все все
« Reply #1555 : Червня 22, 2018, 09:03:28 21:03 »
Підар-аеліт, а ти знаєш імена хто вбивав небесну сотню? В тебе є прослушка де порох каже їх покривати? Чи це те що тобі сказали камлати на форумі? Давай, сцуко факти. Кенеді теж досі не знають хто вбив досі, і Індіру Ганді, і ще багато кого. Я знаю те що сотню вбив режим януковича. Все. Ти б ще привязав пороха до голоду в сомалі або судані.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33162
  • Стать: Чоловіча
Re: ФУП и все все все
« Reply #1556 : Червня 22, 2018, 09:04:47 21:04 »
Бляяя, привіт підар аеліт! Ти прийшов срати сюди своєю брехнею? Що, на фупячці вже не генеруєш контент для альони? Тобі лікуватися треба бо коли навколо тільки зрада і корупція то це шиза в тебе. Жодний !! твій пост не написаний без брехні, перекручування фактів або їх вісутності. Ти ж камлаєш по 200-300 постів в день, скільки вас там під цим ніком? Коли ти спиш і їсиш, озабочене корупцією?
Він один. Інакше б я це помітив.
Алієнте... Я не буду рити далі... Просто немає бажання, ну і ніхто не просив, я бачу як можна багато чого висікти, але зміст в цьому?

І щоб не було ніяких не домовок, до модерації не маю відношення.

рийте шура рийте - вони золоті)  а не риєш тому що не можеш - ти хворий на інтелектуальну імпотенцію)))і мені насрать до чого ти там маєш не маєш відношення)))

але симпотоматично що ми тут обговорюємо все що завгодно окрмім сабжу форуму - суспільно політичного життя України - ви ж постійно займаєтесь аелітознавством - все по методичкам - зїзжати на особистості. )))

...ми обговорюємо  :weep:

Ти просто нахер пистуй, ніхто з тобою нічого не обговорює, чмошнику  :weep: 

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: ФУП и все все все
« Reply #1557 : Червня 22, 2018, 09:05:25 21:05 »

вікіпедія сбу

"Цікаві факти[ред. • ред. код]
Після окупації Криму Росією півострів покинули лише 10 % (215 із 2,3 тис.) співробітників СБУ. «90% співробітників СБУ — це були або агенти ФСБ, або ті, хто „співчував“ Росії», — заявив з цього приводу Сергій Пашинський.[17] Колишні працівники СБУ, які перейшли на роботу до ФСБ, безпосередньо залучені до переслідування кримських татар на окупованому півострові.[18]"

https://uk.wikipedia.org/wiki/Служба_безпеки_України

генерал сбу артюхов  який був старшим по протидії корупції в часи просеру криму - став мультимільйонером і ... побудував хатинку в козині біля петра олексійовича.

звязку між цим не бачите?
Випадково не ти йому будував на державне замовлення через фірми прокладки?

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: ФУП и все все все
« Reply #1558 : Червня 22, 2018, 09:08:11 21:08 »
Аеліт, ти підарасіна написав, що Україна є фейк. Після цього я тебе бачу лише в коліматор. Запамятай, підар і здрисни.

- то може поясниш який держорган петрокорупціонерії виконує свої функції відповідно до конституції?))))))

н Україна є фейк - а петрокорупціонерія є фейк ))) яка не відповідає не дотримується конституції України отже не є державою Україна а є корупційним фейком - що ми й маємо в реалі. і така реальінсть у нас тому - що ти обираєш визнаєш корупціонерів зраднкиів за владу . надаєш їм можливість зраджувати корупціонерити. просер криму через тотальну корупцію тебе нічому не навчим - тому що ти не здатний мислити. ти такий же корупціоенр - просто місця всім корупціонерам біля кормушки не вистачає))

але єдиан причина чому хтось визнає корупціонерів владою і обирає - та що той хтось теж корупціонер - і визнає владою собі подібних. ну як мешканці донбасу визнавали за владу собі подібного інуковича :upa
Ти явно нервуєш... Цікаве в тебе виправдання, виправдання чого ти погодужуєся з корупцією, тиж наводиш свої виправдання.... :smiley15: :smiley15: може краще пиво?

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: ФУП и все все все
« Reply #1559 : Червня 22, 2018, 09:08:43 21:08 »
південно східний добнас окупований . крим окупований . ато закінчилось... перейменуванням в оос. 
якщо це й була мета ато - то таки ато закінчилось успіхом.
Якщо не успіх, то  що це ??

Я вважаю що тоді ми мали впасти, багато країн ПОльша Германія Франція, навтіь з меншою корупцією як у них і з їх потужностях,  при тому натиску каців упали б і точно танки були б під Києвом.

Возьмемо просто натиск каців, поставимо на наше місце Німеччину і її умови  і в вона б упала. А ми встояли.

Єдине, що ми могли виправити, це на сході затянути на початку антитерористичну операцію. Ми занадто на початку поспішали вважаючи, що РФ не наважиться на повномаштабну операцію.

Але зробленого вже не зміниш.

Як писав мер Дніпра, всі думали ми на коліна впали, а ми просто нагнулись завязати шнурки на Берцах ...

будь яка країна - некорумпована - затримала терориста гіркіна і його подібних при першому візиті в Україну - натомість гіркін був в києві, в інших містах - потім полетів в сімферопіль - де його теж не прийняла сбу - а стала виконувати його накази. ну і гіркіна з колоною пропустили з славянська в донецьк.

якби гіркінда і інших диверсантів затримала сбу - нічого б цього не було. якби знайшлось сотня альфівців відбити луганський і донецький ода - не було б втрат донецьку і луганську  - натомість сбушники місцеві й захоплювали ті ода - ходаковський.
а щоб звільнити зарківську ода теж не знайшлось сбушнкиів - який і є та функція - а спасли харків вінницькі ягуари - вічна їм вдячність

ну звісно немає такого просеру який би порохоботи не назвали б успіхом(