Автор Тема: президент ЗЕ  (Прочитано 205109 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: президент ЗЕ
« Reply #600 : Червня 29, 2019, 11:03:37 23:03 »
Мені особливо це сподобалося (хоча за змістом не тільки сумно, а і страшно):

https://www.facebook.com/babaandkit/photos/a.700399096671571/2537946196250176/?type=3&theater

[ Invalid Facebook URL ]

« Останнє редагування: Червня 29, 2019, 11:09:27 23:09 від Ad Astra »

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #601 : Червня 30, 2019, 10:56:34 10:56 »
  :smilie7:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #602 : Червня 30, 2019, 10:58:40 10:58 »
   :smilie7:

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Re: президент ЗЕ
« Reply #603 : Червня 30, 2019, 11:21:11 11:21 »
Як виявилось, кандидат від партії "Слуга народу" Олександр Куницький має громадянство Ізраїлю.
 Пішли розборки.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #604 : Червня 30, 2019, 03:22:39 15:22 »
арл Волох
15 ч. ·
Возможно, вы уже забыли, какими жалкими мы были два с лишним десятилетия в международных договорах и судах. Одно только подписание бессмысленной будапештской бумаженции взамен на третий в мире ядерный арсенал чего стоит. А вдрызг проигранная газовая война 2008? А позорное поражение Фирташу в Стокгольме?
Но потом ситуация изменилась.Порох устроил Кремлю санкций на сотни миллиардов. Коболев и Витренко после триумфа в Стокгольме стали ссаными тряпками гонять газочекистов по всему миру. Лана Зеркаль выгрызла в Гааге решение, полностью базирующееся на позиции Украины по Крыму и Азовскому морю. И казалось, что это только начало.
Но тут повестку дня стали формировать захватившие страну полуграмотные клоуны.
В результате, мы чуть было не скомпрометировали решение морского трибунала ООН и не признали, де-факто, принадлежность Крыма России (благо, Климкин успел это предотвратить). А сегодня Путин обосновал отказ освободить украинских моряков ссылкой на НГШ Хомчака, который недавно заявил, что не станет посылать корабли через Керченский пролив. И тем объективно признал российский суверенитет над ним, а также вину украинцев в «нарушении российской границы».
Я не знаю, кто эти люди, взявшие сегодня власть в Украине - осознанные её враги или добросовестные идиоты. Но беды они, в любом случае, наделают много. Собственно, уже делают

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #605 : Червня 30, 2019, 03:25:00 15:25 »
Сергей Стеценко:
«Больше никакого кумовства!»
© Зеленский
По крайней мере, за семью Юзика можно не беспокоиться:

«По 33-му округу идет сам Юзик - актер «95 квартала» - Юрий Корявченков.

По 32-му округу баллотируется Е.Криворучкина - кума и подруга жены Юзика.

На 31-м - Захарченко - двоюродный брат мамы Юзика - бывший милиционер, а ныне охранник на частном предприятии»

А вот про родителей он не подумал. Нехорошо как-то.

- Как это не подумал? А имущество на кого он переписывать будет?
https://golos.ua/i/689982

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: президент ЗЕ
« Reply #606 : Червня 30, 2019, 03:29:55 15:29 »
арл Волох
15 ч. ·
Возможно, вы уже забыли, какими жалкими мы были два с лишним десятилетия в международных договорах и судах. Одно только подписание бессмысленной будапештской бумаженции взамен на третий в мире ядерный арсенал чего стоит. А вдрызг проигранная газовая война 2008? А позорное поражение Фирташу в Стокгольме?
Но потом ситуация изменилась.Порох устроил Кремлю санкций на сотни миллиардов. Коболев и Витренко после триумфа в Стокгольме стали ссаными тряпками гонять газочекистов по всему миру. Лана Зеркаль выгрызла в Гааге решение, полностью базирующееся на позиции Украины по Крыму и Азовскому морю. И казалось, что это только начало.
Но тут повестку дня стали формировать захватившие страну полуграмотные клоуны.
В результате, мы чуть было не скомпрометировали решение морского трибунала ООН и не признали, де-факто, принадлежность Крыма России (благо, Климкин успел это предотвратить). А сегодня Путин обосновал отказ освободить украинских моряков ссылкой на НГШ Хомчака, который недавно заявил, что не станет посылать корабли через Керченский пролив. И тем объективно признал российский суверенитет над ним, а также вину украинцев в «нарушении российской границы».
Я не знаю, кто эти люди, взявшие сегодня власть в Украине - осознанные её враги или добросовестные идиоты. Но беды они, в любом случае, наделают много. Собственно, уже делают

Согласен с общим посылом, но справедливости ради замечу что в речи Хомчака никак не признавался керченский пролив российским. И то что он не будет туда посылать суда тоже никак не связано с принадлежностью этих вод. Например если он не будет посылать суда в какойто район с рискованными условиями судоходства (мели, погода и пр) совсем не значит что этот район исключается из украинской территории. Альтернативная путинологика с реальностью не соотносится никак

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33270
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #607 : Червня 30, 2019, 04:26:38 16:26 »
Согласен с общим посылом, но справедливости ради замечу что в речи Хомчака никак не признавался керченский пролив российским. И то что он не будет туда посылать суда тоже никак не связано с принадлежностью этих вод. Например если он не будет посылать суда в какойто район с рискованными условиями судоходства (мели, погода и пр) совсем не значит что этот район исключается из украинской территории. Альтернативная путинологика с реальностью не соотносится никак

Так то воно так, але ця заява Іловайського все-таки сильно віддає сцикуватістю, особливо як для начальника ГШ. Він прекрасно розуміє делікатність цієї ситуації і спокійно міг відповісти, як кажуть москалі 'уклончіво', типу 'далі побачимо, як і що'.

Але тут, напевне, ще й бажання зробити 'ку' перед опаришами зіграло роль.   

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #608 : Червня 30, 2019, 04:37:06 16:37 »
Согласен с общим посылом, но справедливости ради замечу что в речи Хомчака никак не признавался керченский пролив российским. И то что он не будет туда посылать суда тоже никак не связано с принадлежностью этих вод. Например если он не будет посылать суда в какойто район с рискованными условиями судоходства (мели, погода и пр) совсем не значит что этот район исключается из украинской территории. Альтернативная путинологика с реальностью не соотносится никак
Путин все понял.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #609 : Червня 30, 2019, 04:43:30 16:43 »

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17319
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: президент ЗЕ
« Reply #610 : Червня 30, 2019, 05:42:10 17:42 »
Я кожного разу, гортаючи новини, розумію - наш ще більш "сказочний", ніж їхній!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: президент ЗЕ
« Reply #611 : Липня 01, 2019, 08:25:58 08:25 »
Як виявилось, кандидат від партії "Слуга народу" Олександр Куницький має громадянство Ізраїлю.
 Пішли розборки.

На фупі писали, що, можливо, і сам зе має ізраїльский паспорт.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #612 : Липня 01, 2019, 08:54:30 08:54 »
На фупі писали, що, можливо, і сам зе має ізраїльский паспорт.
Лише iзраiльський?..

 :smilie1:


Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: президент ЗЕ
« Reply #613 : Липня 01, 2019, 09:01:06 09:01 »
Я б дозволив Донецьку і Луганську регіональну російську мову, якщо вони будуть територією України, - Богдан
Глава офісу президента Андрій Богдан заявив, що "дозволив би Донецьку і Луганську державну - українську, регіональну - російську", але за однієї умови.
Я б дозволив Донецьку і Луганську регіональну російську мову, якщо вони будуть територією України, - Богдан

Про це він сказав в інтерв'ю РБК-Україна, передає Цензор.НЕТ.

"Особисто моя думка: я б дозволив Донецьку і Луганську державну - українську, регіональну - російську і за умови, що після цього вони - територія України", - зазначив Богдан.

Відповідаючи на запитання, "а якщо так само захоче Харків і Одеса", Богдан сказав: "Тоді всіх змусьмо розмовляти по-українськи? Тоді зупинімося на тому, що Україна - це у нас буде Тернопільська, Львівська та Івано-Франківська області. Ми маємо шукати компроміси або ми маємо всім нав'язувати думку якоїсь частини України?"

Водочас Богдан виступає проти того, щоб зробити російську другою державною.

Дивіться також: Ми не дозволимо скасувати ні закон про мову, ні квоти, ні декомунізацію. Земля під вами горітиме, - Парубій. ВIДЕО

"Я сам зі Львова, у мене ж там "бандерівці", я за українську мову і я за Україну. Але у нас є проблема, її треба вирішувати. Ми говоримо нескінченно, а нічого не вирішуємо, а треба вирішувати", - уточнив він.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #614 : Липня 01, 2019, 12:12:55 12:12 »
Lesya Porutska-Sakovych с Taras Chornovil и ещё 3.
29 июня в 20:48 ·
Karl Volokh
Мені тут повідомило в личку дуже інформоване джерело, що генерал Калюжняк, якого щойно призначили в СБУ, в 2013 році підписав план Бумеранґ щодо штурму Майдану. Щоправда, потім самий план він знищив, але в показаннях свідків-СБУшників цей факт підтверджений.
Бачите, знайшов-таки Зєлєнскій свою ебонітову паличку.

Новопризначений Калюжняк підпадає під люстрацію https://www.rbc.ua/…/zamestitelem-glavy-sbu-stal-chinovnik-…

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #615 : Липня 01, 2019, 12:19:51 12:19 »
Zoya Kazanzhy
Вчера в 11:38
Виходить, 13 тисяч людей полягло, щоб Зеленський зараз здавав Україну прямо в лапи Кремлю? І щоб піпл знову повернувся до своєї звичної жуйки – з 1 липня показуватимуть Сватів. Ну і генерал СБУ, який займався планом розгону Майдану, призначений заступником голови СБУ - це для вишеньки на торті.

13 тисяч людей загинуло, майже 2 мільйони залишились без домівок, щоб повернулись в країну портнови і компанія; щоб 16-річна дівчина понесла покарання за одиночний пікет проти Зеленського; щоб Кучма вів переговори з сепаратистами на їхніх умовах, а Генштаб віддав наказ «не стріляти; щоб суд скасував назви вулиці Шухевича та проспекту Бандери; щоб недолугий Данилюк загубив, а потім знайшов спеціально обладнану кімнату в РНБО; щоб «партія», прости господи, Шарія змогла балотуватися в Раду; щоб всі колишні зрадники і «п’ята колона» весело і вдоволено потирали руки, тішачись приходом до влади «своїх».

Це – реванш. Вони чекали і дочекались нарешті.

Наші українські суди, які завжди тримали ніс по вітру, відреагували першими. Нашим судам і не потрібні спеціальні вказівки – вони все зчитують з владних губ.

Країна легко здає позиції, які утримувала всі 5 років. Політичні зомбі з минулого пожирають наше майбутнє.

І це ще партія Слуга народу не виграла парламентські вибори. В парламент прийдуть нові обличчя, звісно.
Артист 95 кварталу Юзик, наприклад. Він балотується в Кривому Розі по 33 округу. А по 32 балотується подруга його дружини. А по 31 округу – двоюрідний брат мами Юзика. Ви розумієте, яка потужна команда зайде в Раду?

Через півроку нам нинішній парламент буде здаватися палатою лордів, не менше.

Валерій Пекар написав, що напередодні виборів було складено психологічний портрет Зеленського: «Не було жодного сенсу його публікувати: прихильники були заворожені, супротивники і так були проти». Валерій пише, що «один із факторів, що вплинули на рішення Зеленського йти в політику, це ресентимент, обрАза. Жорстка образа на несправедливість – мовні квоти і Свати».

І можна було б знизити на таке плечима, якби не всі подальші дії.

Президентом стала закомплексована і мстива людина. І всі трабли у нас лише починаються.

І про тих, хто страшенно обурювався щодо заборони Сватів. Серіали відображають свої цільові аудиторії. Згадайте, яким зашуганим і недолугим зображений професор університету, і яким класним чуваком здається алкоголік-слюсар, чи хто він там? Народ в більшості своїй тащиться від алкоголіка-слюсара, бо він народу ближчий, аніж університетський професор і його дружина-фіфочка.

Народу подобаються смішні алкоголіки, шаурма як символ Києва, жінки як бренд країни, указ про носіння шортів в офісі президента. Народу по фіг ПАРЄ і полонені моряки.

Народ бавиться. А що такого? Народ же втомився і хоче, щоб «всьо було харашо».

Народ не хоче помічати, що ми на всіх парах мчимося прямо в пекло.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #616 : Липня 01, 2019, 12:23:26 12:23 »
Інтерв'ю з Богданом на РБК читали?

http://ukrpravda.net/index.php?topic=53987.0

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #617 : Липня 01, 2019, 12:55:45 12:55 »
Я б дозволив Донецьку і Луганську регіональну російську мову, якщо вони будуть територією України, - Богдан
Глава офісу президента Андрій Богдан заявив, що "дозволив би Донецьку і Луганську державну - українську, регіональну - російську", але за однієї умови.
Я б дозволив Донецьку і Луганську регіональну російську мову, якщо вони будуть територією України, - Богдан

Про це він сказав в інтерв'ю РБК-Україна, передає Цензор.НЕТ.

"Особисто моя думка: я б дозволив Донецьку і Луганську державну - українську, регіональну - російську і за умови, що після цього вони - територія України", - зазначив Богдан.

Відповідаючи на запитання, "а якщо так само захоче Харків і Одеса", Богдан сказав: "Тоді всіх змусьмо розмовляти по-українськи? Тоді зупинімося на тому, що Україна - це у нас буде Тернопільська, Львівська та Івано-Франківська області. Ми маємо шукати компроміси або ми маємо всім нав'язувати думку якоїсь частини України?"

Водочас Богдан виступає проти того, щоб зробити російську другою державною.

Дивіться також: Ми не дозволимо скасувати ні закон про мову, ні квоти, ні декомунізацію. Земля під вами горітиме, - Парубій. ВIДЕО

"Я сам зі Львова, у мене ж там "бандерівці", я за українську мову і я за Україну. Але у нас є проблема, її треба вирішувати. Ми говоримо нескінченно, а нічого не вирішуємо, а треба вирішувати", - уточнив він.

Є
Ба
Ну
Тий

В Криму і Донбасі...РОЗУМІЮТЬ українську мову прекрасно: (щоб отримати пенсії, заповнити бланк...або прочитати на ліки сопроводіловку (чи глотати пігулку, чи встромити її в сраку)...і НІКОЛИ не говорили українською.

Тобто, блядіна ти узкоглаза і тупорила, Богдан! НЕМА там ні бандерівців , ні української мови! Ні в Криму, ні на Бамбасє! З 1991 року точно. Навіть при комуняках СРСР там більше було української мови!

НЕМА!

І?

ЩО ВОНИ "УТВОРІЛІ"?

Ти - ЇБАНЬКО?

Ти розумієш ПРОБЛЕМУ? А вона не в мові...СЦУКИ ЗЕЛЕНІ!

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #618 : Липня 01, 2019, 01:05:05 13:05 »
Мова, ілі язик....то все херня!

ВОНИ НА *УЮ ВЕРТІЛИ УКРАЇНУ, як дежаву! В ПРИНЦИПІ!

До чого тут язик або мова для "РУССКІХ пересєлєнцев после Голодомора, або КАПІТАНОВ ПЄРВОГО РАНГА с Мурманска іх дітей- виблядків в Сєвастополє?

Ви - *бануті, тупі тварі!

МОВА чи ЯЗИК...такої проблеми не існує! Є "Русскій Мір кацапов" 14 сторіччя versus "Київська Русь 10 сторіччя"!

Суки ви, 95 квартальні!

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: президент ЗЕ
« Reply #619 : Липня 01, 2019, 01:33:00 13:33 »
 Добре, що каже прямо і відверто , ми точно знаємо , що це ворог. Уля була б гірша, а ці все прямо викладають і дуже задоволені з себе, нас недооцінюють, а себе переоцінюють. Звичайно, знову будуть трупи але на цей раз більшість швалі тут затримається і ми зможемо поквитатися. Все йде як по маслу, головне, не про@ати момент і нікого не випустити з України.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #620 : Липня 01, 2019, 01:55:51 13:55 »
Добре, що каже прямо і відверто , ми точно знаємо , що це ворог. Уля була б гірша, а ці все прямо викладають і дуже задоволені з себе, нас недооцінюють, а себе переоцінюють. Звичайно, знову будуть трупи але на цей раз більшість швалі тут затримається і ми зможемо поквитатися. Все йде як по маслу, головне, не про@ати момент і нікого не випустити з України.

Мені глибоко по*уй. В МЕНЕ нема дороги назад. Але я - *уй з бугра...Якийсь Geo - АТОшник...один з 300 тисяч....які зараз ремонтують дах у хаті, на городі копають картоплю і годують кролів.
Йопані політики!
Порох!

З ВАС тільки одне - заклик! Дата. Місце. Час. І ми будемо. У вас можливостей в мільон раз більше!

Ні...вони...МОВЧАТЬ.  :smiley23:

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: президент ЗЕ
« Reply #621 : Липня 02, 2019, 12:33:53 00:33 »
Helgi Sharp is with Ol Sharp.
29 June at 07:52 ·
КОРОТКО О НАШИХ МОРЯКАХ
(специально для верховных руководителей, узнающих о внешней политике Украины из интернета).

Трамп эту ситуацию с Путиным в Японии обсудил. Предварительно американского президента консультировал лично Волкер. Который, при полном бездействии в этом вопросе гаранта, остался (парадокс) чуть ли не единственным, кто доносит украинские сигналы до Белого Дома.

Ботокс выдвинул ряд условий - в частности, по освобождению трёх россиян, отбывающих уголовное наказание в американских тюрьмах, и дальнейшему отводу украинских войск в зоне ОСС.

Взята пауза для дополнительных консультаций между представителями двух стран, а также Берлина и Парижа. Пока БЕЗ УЧАСТИЯ Украины, чего никогда не допустил бы Порошенко.

По-хорошему, для уточнения диспозиций и отстаивания интересов страны, Зеленскому нужно срочно пробивать прямой разговор если не с Трампом, то хотя бы с Пенсом. Впрочем, когда ему это делать - самое время Украинский дом обустраивать под резиденцию...

Короче, если этим летом и отдаст Путин моряков, то только Медведчуку в качестве предвыборного пиара для последнего, но на это надежды мало - будет торговаться за что-то бОльшее. В ПАСЕ россияне УЖЕ пробились, а исполнение пакетных договорённостей с ЕС, все эти "консультации и согласования" будут затягиваться ботоксом до второго пришествия.

Есть, правда, один вариант НЕМЕДЛЕННОГО освобождения - признание украинской стороной приоритетности российских законов над международным правом, а, следовательно, законности аннексии Крыма. То, чему резонно воспротивился Климкин, и чем вызвал истерику преЗЕдента. Но, не дай нам Бог попасть в этот капкан.

Таковы реалии - понавыбирали. На парламентских не ошибитесь. Хотя, кому я это говорю...

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=584799858591011&id=100011830050778
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19195
Re: президент ЗЕ
« Reply #622 : Липня 02, 2019, 12:34:26 00:34 »
.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #623 : Липня 02, 2019, 10:38:19 10:38 »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #624 : Липня 02, 2019, 10:43:40 10:43 »
 :smiley24: Пiсля пiва з шаурмою вони геть всi подурiли та не памятають, хто з них През, а хто - очiльник Офiсу...

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #625 : Липня 02, 2019, 05:20:51 17:20 »

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Re: президент ЗЕ
« Reply #626 : Липня 02, 2019, 08:16:11 20:16 »
.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #627 : Липня 02, 2019, 08:23:16 20:23 »
Кадровий реванш. Еліта Януковича маскується під слуг народу


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19195
Re: президент ЗЕ
« Reply #628 : Липня 02, 2019, 09:04:22 21:04 »

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4785
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #629 : Липня 03, 2019, 08:47:16 08:47 »
з останнього канадійського трьопу зеленого недомірка, я почув:
- у нас немає парламенту і тільки його команда якось ще діє.
- ми відпрацьовуємо питання подвійного гроамадянства

я пропустив якісь новини останнім часом?
подвійне вже дискутується в суспільстві? чи кого він мав на увазі?
у нас парламент випарувався? це дійсно так?