Автор Тема: міліція-поліція...  (Прочитано 2786 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Re: міліція-поліція...
« Reply #30 : Вересня 18, 2014, 07:46:01 19:46 »
приклад Грузії перед очима
Kremlin delenda est.

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Re: міліція-поліція...
« Reply #31 : Вересня 18, 2014, 08:00:14 20:00 »
Дай то Бог. А то что то последние решения прокуратуры не впечатляют.

Это какие?
Закрытие дел по отсутствию состава преступлений...
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: міліція-поліція...
« Reply #32 : Вересня 18, 2014, 08:05:56 20:05 »
Не в назві справа, хоча правильніше, все таки, поліція. Якщо так вже кортить позбутися міліції з її душком, то можна перейменувати хоч в жандармів, хоч в копів. Як не поміняти людей і принципи побудови цієї структури, то нова назва так само скоро буде дискредитована.

Offline Irris

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9163
Re: міліція-поліція...
« Reply #33 : Вересня 18, 2014, 08:09:36 20:09 »

Offline повстанець

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2800
Re: міліція-поліція...
« Reply #34 : Вересня 18, 2014, 08:17:19 20:17 »
А серед тої мусорської швалі є спеціалісти? Вони спеціалісти тільки красти і кришувати, біль-менш нормальна людина, попадаючи  в те кодло, або не витримує і йде геть, або перетворюється в такого самого виблядка-мусора.
ти здивуєшся, коли дізнаєшся, що там є навіть чесні люди... принаймні парочку я таких знаю... але то скоріше виняток, ніж якесь правило... а от спеців там реально дофіга...

тоже знал двоих – оба уволились ментально не выдержав царства быдло-идеологии в ментовской среде. Выбор как правило очень ограничен – либо становишься быдлом и вором как все, либо тебя просто выплюнут
честные адекватные люди, нежелающие деградировать долго там не держатся – это прискорбный факт  :smiley23:

побороть можно лишь полным сносом ментовской системы В НОЛЬ и построением новой.

То же самое касалось и вооруженых сил, но во время войны коней не меняют  :smilie2:

в итоге – маємо те що маємо

на справді, і погоджусь і не погоджусь.от такий парадокс. потрібно в любому випадку змінювати СИСТЕМУ. зміна людей без зміни системи - ті ж яйця, тільки в профіль... ІМХО десь пята частина особового складу після суворої атестації має бути залишена... інших добрати... хоча, я з приводу муніципальної поліції маю свою думку. потрібно переймати досвід, наприклад, штатів, де обирають шерифа, а він наймає собі певну кількість помічників... коротше кажучи, потрібно систему починаючи з самого низу повністю змінювати...

Я можу дуже помилятись, бо я взагалі не спец в правоохоронній системі, я просто маю певні логічні міркування.
Є тільки дві дійсно нескінченні речі — всесвіт і людська дурість. І я не впевнений стосовно всесвіту.© Альберт Ейнштейн

Offline Sotka

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 138
Re: міліція-поліція...
« Reply #35 : Вересня 18, 2014, 10:13:10 22:13 »
Шото мне здаеться, шо вот эта фишка -376 мусоров на 100 тисяч населення зараз - полная туфта. Здаеться, их на порядок больше, тобто тысячи мусоров разных.


Вот, простой поиск... 2012 год. То есть насчет рекомендации ООН тоже пиздеж.


В Украине насчитывается 358 тыс. работников МВД, то есть 780 на 100 тыс. населения. Общемировой же средний показатель - 300 полицейских, а по рекомендации ООН - 222 на 100 тыс. населения.

Причем это - не наследство от СССР. Ведь в 1990 г. в советской милиции служили 628139 человек. Население СССР составляло 293 млн. 47 тыс., то есть на 100 тыс. населения было 214 милиционеров.

Во время реформы полиции в Грузии ее количество уменьшилось с 70 тыс. до 16 тыс. и теперь составляет 355 человек на 100 тыс. населения. По данным ООН (по состоянию на 2010 год), в соседних с нами странах, схожих с Украиной по политико-экономической ситуации, полицейских вдвое-втрое меньше, чем в Украине
« Останнє редагування: Вересня 18, 2014, 10:19:09 22:19 від Sotka »