Автор Тема: Немцов не боится, красиво троллит Путина.  (Прочитано 1081 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
«Я дійсно сказав у ненормативному режимі, що Путін пришелепкувата, психічно нездорова людина, просто кажучи, й**ута. Я дійсно так вважаю, тому що посварити російський і український народ нормальна здорова людина не може. Слідчі органи займалися цією справою. Вони отримали 50 заяв від прихильників Путіна з тим, щоб порушити проти мене кримінальну справу за 319-ю статтею Кримінального кодексу Росії «Образа посадової особи». Однак слідство не встановило, що моє висловлювання є образою, а класифікувало те, що я сказав, як якусь мою особисту оцінку психічного здоров’я пана Путіна, виражену в ненормативній формі. І тому кримінальну справу не порушено, а справу передано до мирового суду у Москві для того, щоб мене судити за те, що я лаявся матом у громадських місцях. Це адміністративна справа, штраф. Але штрафу ніякого немає, тому що суд нічого не розглядав», – розповів він.

На думку Нємцова, Кремль не особливо зацікавлений у розгляді цієї справи з політичних мотивів. «Бо це ж суд над Нємцовим, це резонансний суд. Очевидно, що весь світ буде стежити: й**утий Путін чи не й**утий, що ж вирішить суд. Тематика не дуже вигідна для Кремля. Кремль вкрай не зацікавлений, щоб було це засідання. Якщо воно буде, то на нього прийдуть всі камери світу», – сказав російський політик.

http://www.zik.com.ua/ua/analytics/2014/10/08/niemtsov_kreml_ne_hoche_sudu_za_obrazu_putina_bo_na_nogo_pryydut_usi_kamery_svitu_530161

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Немцов не боится, красиво троллит Путина.
« Reply #1 : Жовтня 10, 2014, 10:53:46 10:53 »
О! У Немцова день рождения!

12m
Павел Шеремет @pavelsheremet

Никогда не думал,что поход на день рождения теперь приравнивают к гражданскому поступку или проступку. Не все друзья пришли к @BorisNemtsov

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
Re: Немцов не боится, красиво троллит Путина.
« Reply #2 : Жовтня 10, 2014, 10:56:00 10:56 »
да оце так питання - путін (воцерковлене імя - хуйло) йобнутий, чи це все просто біз7нес такий... спіцифіцкій...

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Немцов не боится, красиво троллит Путина.
« Reply #3 : Жовтня 10, 2014, 11:05:20 11:05 »
Vladimir Kara-Murza
10 ч. · Balashika, Russia ·

Сегодня праздновали день рождения Boris Nemtsov. У входа в ресторан - 6 чекистов и 3 "журналиста" НТВ. Других проблем в стране нет. ‪#‎МаразмКрепчал‬

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Немцов не боится, красиво троллит Путина.
« Reply #4 : Жовтня 10, 2014, 11:14:37 11:14 »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Немцов не боится, красиво троллит Путина.
« Reply #5 : Жовтня 10, 2014, 11:19:05 11:19 »

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Немцов не боится, красиво троллит Путина.
« Reply #6 : Жовтня 10, 2014, 01:55:12 13:55 »
Знатно кремлины с Немцовым подставились.
Тронут его - и по всем сиэнэнам/бибиси пойдёт дискуссия - йобнутый хуйло, или нет?
Филологи всякие с лингвистами в виде икспердов пойдут в прайм-тайм с умными лицами обьяснять среднему классу Северной Америки и еуропы - а что есть huylo and yobnutiy.

Вовчик всё глубже вписывает себя в аналы истории :lol:

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Re: Немцов не боится, красиво троллит Путина.
« Reply #7 : Жовтня 10, 2014, 02:03:55 14:03 »
А что думаете, был бы Немцов лучший вождь, что отношений к Украине касается? Лично я - сомневаюсь. Пидорашка должна рухнуть, любой вождь в сегодняйшей ситуации бы продолжал политику хуйла.
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Немцов не боится, красиво троллит Путина.
« Reply #8 : Жовтня 10, 2014, 02:15:07 14:15 »
А что думаете, был бы Немцов лучший вождь, что отношений к Украине касается? Лично я - сомневаюсь. Пидорашка должна рухнуть, любой вождь в сегодняйшей ситуации бы продолжал политику хуйла.

А никто и не ждет, что в рашке будет президент, как говорил Борис Николаич: "встал утром и подумай, что ты успел хорошего сделать для Украины?"

Но уж Немцов с Украиной точно воевать не будет, да и рашу потянет по цивилизованному пути развития, а не как сейчас - сплошная фашистская жуть кромешная.