Сторінок:
Actions
  • #1 від Geo 05 Nov 2018
  • Як гадаєте...Кому з СУПчєгів належить цей ВИСЄР:

    "Зараз почнуть триндіти про якусь пропаганду.

    От почув таку історію, таке не вигадаєш.
    Часовик розповідає, знайомий у нього часи лишим років 10 тому. Ну він і тримав їх що той вернеться за ними, часи відремонтував, але той років 10 не звертався, вони бачились але то грошой у знайомого то часу то він забув часи дома. (на роботі місця не вистачає, от дома на горищі  залишив). А потім не так давно звертається дружина цього чувака. ЩО от хочу часи забрати (фіг його зна може пропити хоче) нувін часи найшов, хоч не зобовязаний був тримати часи 10 років, якби це не знайомий, ні давноб часи на запчастини розібрав. Ну і ціна уже відповідно на сьогоді , в доларовому еквіваленті десь 200 грн. А ця жіночка йому і заявляє, ти гандон, от мій чоловік прийде з АТО і тобі мозки бариго вправить. Він то її чоловіка знає, і те що чоловік не адекват, тому і в АТО пішов. Не знаю чи відав чи ні часи, але така погроза чоловік прийде з ато і вправить тобі мізки...  Майстер каже він знайомий для нього а вона ніхто йому... Ну слово за слово після цієї історії, до такого договорились, що багато дійсно там неадекватні, і на гражданці до війни боялись міліції, а зараз коли вкусили кровь, вертаються а їм закон не писаний, вірніше вони за ті тормоза що були раніше забули, от по чнеться, розборки. Частина стануть рекетирами, а частина будуть отак на прохання жінки скимось розбиратись...

    Веселі часи нас чекають, а війна і не думала починатись іще і не думала закінчуватись.

    А взагалі я поважаю Атошників, за те що багато з них люди дії, але зараз у них проблеми з тормозами які війна зняла. А ще сон поганий на передовій, адже постріли не дають спати. От приходить злий і невиспавшийся з  війни, в неадекваті з знятими тормозами, і тут сикуха така, а розбирись з тим і тим бо він мене образив ...

    Ну повторюсь, веселі часи нас чекають."


    Га?
  • #2 від svit 05 Nov 2018
  • Мабуть бумеранг?
  • #3 від Geo 05 Nov 2018
  • Пістєц котьонку...
  • #4 від Geo 05 Nov 2018
  • #5 від Geo 05 Nov 2018
  • Я вже давно уважно спостерігаю за цим цікавим персонажем. Нарешті воно конкретно спалилося...
  • #6 від WestNik 05 Nov 2018
  • тіммі стопудово
  • #7 від Geo 05 Nov 2018
  • #8 від WestNik 05 Nov 2018
  • В фупівського розважальника тіммі в легенду входять дебільні граматичні помилки

    І мова людини з низьким iq
  • #9 від ксeня 05 Nov 2018
  • Ну це могяр дарма.
  • #10 від timmiapostolms 05 Nov 2018
  • до історії є якісь притензії?

    Чи ти ГЕО вважаєш, що я не правдиву історію написав?
  • #11 від timmiapostolms 05 Nov 2018
  • До завтра Пан Гео, і не шукай ворогів де їх немає...

    І добраніч СУП.
  • #12 від RG 05 Nov 2018
  • до історії є якісь притензії?

    Чи ти ГЕО вважаєш, що я не правдиву історію написав?

    Хуйня якась незв'язна   :fp2
  • #13 від Stan 06 Nov 2018
  • Цитувати
    Він то її чоловіка знає, і те що чоловік не адекват, тому і в АТО пішов

    Timmі, як цю твою фразу розуміти ?!

  • #14 від leonpod 06 Nov 2018
  • до історії є якісь притензії?

    Чи ти ГЕО вважаєш, що я не правдиву історію написав?
    погано тхне від вашої "історії". "правда" в стилі УП.  :smiley23:
  • #15 від ксeня 06 Nov 2018
  • до історії є якісь притензії?

    Чи ти ГЕО вважаєш, що я не правдиву історію написав?

    Хуйня якась незв'язна   :fp2

    Загострення.
  • #16 від timmiapostolms 06 Nov 2018
  • Цитувати
    Він то її чоловіка знає, і те що чоловік не адекват, тому і в АТО пішов

    Timmі, як цю твою фразу розуміти ?!
    А ти? Та людина про яку мова в історії має проблеми з адекватністю, чого собі і супутницю відповідну вибрав... ЇЇ поведінка частково відображення його поведінки... По відношенню до часовика він собі звичайно таке не дозволить, бо вони друзі з дитинства.

    Як думаєш мені розповісти справжні історії ? Коротенько, у нас кстаті садять не давно одного АТОшника... (через дуже велику адекватність)
  • #17 від timmiapostolms 06 Nov 2018
  • до історії є якісь притензії?

    Чи ти ГЕО вважаєш, що я не правдиву історію написав?
    погано тхне від вашої "історії". "правда" в стилі УП.  :smiley23:
    Тільки нажаль ця історія правда, і далеко на сама гірша... А позитивних всьогод одна історія про людину яка була на майдані (бізнисмен) ну втратив і калічився на Саур Могилі, але чувак кремінь, і не конфліктний, сила волі і  вигризся з проблем. Зараз повязаний з Наливайченком партією. 90 процентів історі людей точно не солодкі... Люди якось тянуть це все.
  • #18 від RG 06 Nov 2018
  • до історії є якісь притензії?

    Чи ти ГЕО вважаєш, що я не правдиву історію написав?
    погано тхне від вашої "історії". "правда" в стилі УП.  :smiley23:
    Тільки нажаль ця історія правда, і далеко на сама гірша... А позитивних всьогод одна історія про людину яка була на майдані (бізнисмен) ну втратив і калічився на Саур Могилі, але чувак кремінь, і не конфліктний, сила волі і  вигризся з проблем. Зараз повязаний з Наливайченком партією. 90 процентів історі людей точно не солодкі... Люди якось тянуть це все.

     :fp2

    Кордони прориває ?  :smilie7:
  • #19 від LSD 06 Nov 2018
  • Цитувати
    Він то її чоловіка знає, і те що чоловік не адекват, тому і в АТО пішов

    Timmі, як цю твою фразу розуміти ?!
    А ти? Та людина про яку мова в історії має проблеми з адекватністю, чого собі і супутницю відповідну вибрав... ЇЇ поведінка частково відображення його поведінки... По відношенню до часовика він собі звичайно таке не дозволить, бо вони друзі з дитинства.

    Як думаєш мені розповісти справжні історії ? Коротенько, у нас кстаті садять не давно одного АТОшника... (через дуже велику адекватність)
    Шановний, мова тут не іде про правдивість чи неправдивість історії, тут зовсім інше, навіщо витягувати це на обговорення?  Хіба що щоб це розмазати на усіх атошників...
  • #20 від ксeня 06 Nov 2018
  • Рідний брат антіка, курва. То теж так тошнило, що хотілося цеглою прибити.
  • #21 від div 06 Nov 2018
  • Рідний брат антіка, курва. То теж так тошнило, що хотілося цеглою прибити.

     :laugh:
  • #22 від Capitain Cubs 06 Nov 2018
  • Хтось  визвав санітарів мадярончику? :weep:
  • #23 від bоrderlander 06 Nov 2018
  • Рідний брат антіка, курва. То теж так тошнило, що хотілося цеглою прибити.
    Антік - дрімуча вата, Тіммі не варто з ним порівнювати.

    Та й взагалі, на упячці зараз такий мерзенний серпентарій зібрався, що навіть Антік не в першому десятку найогидніших ніків. Там ще є Рєдіс, Мирося, Асмердей/Соус Бляді, Нік, Лівандович, Гонта, Білий Хорват, Цєлюлінтіца Алєнєй, Волька, Дідусь, Любрікантіс, Рузя, Топа, Карофка, Васіліса Єгоровна Вєршіна, Спорсмен Сарія, Профіватнік, Ельгуіндер, Пельфорчик та багато іншої наволочі.
  • #24 від Йожин з бажин 06 Nov 2018
  • Рідний брат антіка, курва. То теж так тошнило, що хотілося цеглою прибити.
    Антік - дрімуча вата, Тіммі не варто з ним порівнювати.

    Та й взагалі, на упячці зараз такий мерзенний серпентарій зібрався, що навіть Антік не в першому десятку найогидніших ніків. Там ще є Рєдіс, Мирося, Асмердей/Соус Бляді, Нік, Лівандович, Гонта, Білий Хорват, Цєлюлінтіца Алєнєй, Волька, Дідусь, Любрікантіс, Рузя, Топа, Карофка, Васіліса Єгоровна Вєршіна, Спорсмен Сарія, Профіватнік, Ельгуіндер, Пельфорчик та багато іншої наволочі.
    Это ещё вата и зрадоёбские черви с фупоголика Фомы не все переползли. Он  себе там знатный питомник развёл.
  • #25 від ксeня 06 Nov 2018
  • Рідний брат антіка, курва. То теж так тошнило, що хотілося цеглою прибити.
    Антік - дрімуча вата, Тіммі не варто з ним порівнювати.

    Та й взагалі, на упячці зараз такий мерзенний серпентарій зібрався, що навіть Антік не в першому десятку найогидніших ніків. Там ще є Рєдіс, Мирося, Асмердей/Соус Бляді, Нік, Лівандович, Гонта, Білий Хорват, Цєлюлінтіца Алєнєй, Волька, Дідусь, Любрікантіс, Рузя, Топа, Карофка, Васіліса Єгоровна Вєршіна, Спорсмен Сарія, Профіватнік, Ельгуіндер, Пельфорчик та багато іншої наволочі.

    Та я туди не ходжу, хіба коли от недавно Гео їх потикав, то глянула, як верещать. А так- нема там що робити, марна трата часу.
  • #26 від Geo 06 Nov 2018
  • 1. В АТО идут именно исключительно неадекваты в жизни.
    2. Неадекваты после АТО становятся еще бОльшими неадекватами, за редкими исключениями.

    Резюмируем двумя словами: АТОшники - у*бки.


    Я это уже не один раз слышал от ватанов "русской весны" и пр. колаборантов и сепарья.

    Тимми...Это же не будет долго продолжаться. Понимаешь, да? Понимаешь, что это не ФУП, а я не Хозяйка Горы? Понимаешь результат таких твоих "откровений"?

    Давай...только потом не обижайся.
  • #27 від ксeня 06 Nov 2018
  • Винятково толерантна адміністрація. Я би забанила тут же і без попередження.
  • #28 від Аборигеныч 07 Nov 2018
  • Рідний брат антіка, курва. То теж так тошнило, що хотілося цеглою прибити.
    Антік - дрімуча вата, Тіммі не варто з ним порівнювати.

    Та й взагалі, на упячці зараз такий мерзенний серпентарій зібрався, що навіть Антік не в першому десятку найогидніших ніків. Там ще є Рєдіс, Мирося, Асмердей/Соус Бляді, Нік, Лівандович, Гонта, Білий Хорват, Цєлюлінтіца Алєнєй, Волька, Дідусь, Любрікантіс, Рузя, Топа, Карофка, Васіліса Єгоровна Вєршіна, Спорсмен Сарія, Профіватнік, Ельгуіндер, Пельфорчик та багато іншої наволочі.
    Это ещё вата и зрадоёбские черви с фупоголика Фомы не все переползли. Он  себе там знатный питомник развёл.

    Скоро перелезут, вроде фома, решил закрыть гадюшник сразу после нового года.
  • #29 від Capitain Cubs 07 Nov 2018
  • Я проти бана Тімона.
    Мадярончик - то цікавий для вивчення приклад соціальної ентропії :Vedy_sebe:
  • #30 від RG 07 Nov 2018
  • Рідний брат антіка, курва. То теж так тошнило, що хотілося цеглою прибити.
    Антік - дрімуча вата, Тіммі не варто з ним порівнювати.

    Та й взагалі, на упячці зараз такий мерзенний серпентарій зібрався, що навіть Антік не в першому десятку найогидніших ніків. Там ще є Рєдіс, Мирося, Асмердей/Соус Бляді, Нік, Лівандович, Гонта, Білий Хорват, Цєлюлінтіца Алєнєй, Волька, Дідусь, Любрікантіс, Рузя, Топа, Карофка, Васіліса Єгоровна Вєршіна, Спорсмен Сарія, Профіватнік, Ельгуіндер, Пельфорчик та багато іншої наволочі.
    Это ещё вата и зрадоёбские черви с фупоголика Фомы не все переползли. Он  себе там знатный питомник развёл.

    Скоро перелезут, вроде фома, решил закрыть гадюшник сразу после нового года.

    Десь бачив, що ліпєцкій сам на упячці пописує  :fp2
Сторінок:
Actions