Сторінок:
Actions
  • #3541 від Yuras Yuras 26 Nov 2019
  • В чому конкретно брешу і маніпулюю? А Ви будете відповідати за свій "базар" та обвинувачення, чи ні??
      Нижче прості питання з інших постів на які ніяк не можу отримати відповіді:
      То чому я прихильник Панталонія?
       От як ви дійшли висновку, що я прихильник Панталонія

     Мені втретє теж саме спитати?
       

  • #3542 від Ad Astra 26 Nov 2019
  •   Нижче прості питання з інших постів на які ніяк не можу отримати відповіді:
      То чому я прихильник Панталонія?
       От як ви дійшли висновку, що я прихильник Панталонія

     Мені втретє теж саме спитати?
       

    Спочатку відповідь, чому мій перший пост маячня. Ви ж мене перші звинуватили. А про Панталонія тому, що я подумала, що Ви образились, що я його там обізвала  :laugh:
  • #3543 від Yuras Yuras 26 Nov 2019
  • Спочатку відповідь, чому мій перший пост маячня. Ви ж мене перші звинуватили. А про Панталонія тому, що я подумала, що Ви образились, що я його там обізвала  :laugh:
    От ви вдумайтеся,що ви написали? От де тут логіка? Які саме мої слова свідчили, що я образився і саме з-за "Панталонія"?
     
  • #3544 від Ad Astra 26 Nov 2019
  • От ви вдумайтеся,що ви написали? От де тут логіка? Які саме мої слова свідчили, що я образився і саме з-за "Панталонія"?

    Чому мій перший пост маячня?? в очі дивитись.
  • #3545 від Yuras Yuras 26 Nov 2019
  • Чому мій перший пост маячня?? в очі дивитись.
    ?
  • #3546 від Ad Astra 26 Nov 2019
  • ?

    Тобто в несознанку? все зрозуміло. Більше питань не маю. Доведеться додати Вас в ігнор  :Ignor:
  • #3547 від Yuras Yuras 26 Nov 2019
  • Тобто в несознанку? все зрозуміло. Більше питань не маю. Доведеться додати Вас в ігнор  :Ignor:
    Про ігнор ви вже другий раз торочите але чомусь я покищо не в ігнорі.
     Про який перший пост мова?
  • #3548 від Sturmer44 26 Nov 2019
  • Прикрийте срач бдлск
  • #3549 від leonpod 27 Nov 2019
  • #3550 від medved 28 Nov 2019
  • + Andrey(Israel)  до списку підарасів  https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=11516
  • #3551 від ЮАР 28 Nov 2019
  • #3552 від ЮАР 28 Nov 2019
  • #3553 від leonpod 28 Nov 2019
  • elgie пише https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1061439.0   :

    РІВНО РІК ТОМУ я ізнов зареєструвався на ФУПі.

    Після довгої перерви.

    Аж з 2005-го року, коли адміни повидаляли старі еккаунти і примусили всіх перереєструватися з якимися колдойобінами у вигляді нових правил. Оскільки Помаранчева революція вже тоді закінчилася, і мені не цікаві були осі оті після-драчні "баталії" з пришелепленими юлькАми і трохи підохуївшими від "вот ета паваротт!" сіняками, я обламавсь і заново реєструватись не став. Просто поглядав "збоку", заходив сюди регулярно, бо часто-густо цікаві дискусії все ж траплялися.

    Рік тому, спостерігаючи за вакханалією зрадойопів і просто прокацапських мандавошек, я вирішив заново активно долучитися до "ексченджу" – ні, я зовсім не сподівався "переконати", "довести" та т.ін. Мені вже достатньо рочків, щоб знати, що переконати можна тільки дуже і дуже маленький відсоток людських істот - і те тільки якщо маєш справу із sapiens, яких, за моїм твердим переконанням, у загальній популяції не більш 15% (це у всьому світі). Я просто намагався хоча б трошки РОЗЧИНИТИ своєю поміркованою позицією той нестрімний потік лайна, який виливався (і продовжує литися) через форум.

    Маю констатувати, що це все – МАРНО. На жаль.

    Сьогодні також перший день, коли я пишу після бану у ТРИ МІСЯЦІ. Пишу у коментах (і так – розповсюджую флуд, сьодні мій день, йухуу, і мені пох на всі нові бани), бо за цілий рік мені не надали права відкривати свої теми (мабуть, рилом нє вишел). Нажаль, це – один з проявів тієї деградації ФУПа, яку не можливо вже не помічати. ФУП перетворився на треш і помийку, в якій активно блокуються помірковані і державницько вмотивовані дописувачі, але привільно почуваються патентовані зрадойопи, псевдо-патріоти, кацапи, совки, істерички і просто рафіновані дегенерати. Список довгий. Так само, на превеликий жаль, деградація ФУПа – це відбиток занепаду і зкурвлення Упячки. Таваріщ Pravda, здається, забулася, з чого і з кого Укрправда починалася. І якими були стандарти саме ЖУРНАЛІСТИКИ, започатковані Гією. Я УП читаю із самого початку і бачу все це дуже чітко. Зкурвлення розпочалося з «Сина Бога» Бородатої Жінки Сірьожи. Далі покотилося. На сьогодні Упячка мало чим (по суті) відрізняється від прокацапських ресурсів. Так само "недорогеньки" УП з радістю таскали фейки і неперевірені «новини», розповсюджували зраду і топили Пороха. Так само УП надавала платформу антиукраїнській сволоті під прикриттям «стандартів БеБеЦе». Так само зара у режимі «теплої ванни» висвітлює Бусічку і його «новиє ліца» (подивіться всі останні інтерв’ю).

    Найогидніше, втім – повне і остаточне падіння інтелектуального рівня пересічного форумчанина. Мене просто реально фізично нудить від занурювання у глибини щоденного дибілізму, який демонструє більшість (БІЛЬШІСТЬ!) дописувачів, починаючи від повної відсутності логіки і навмисного ігнорування фактів, і до агресивного розповсюдження теорій змов, підтримки бляхарів та супротивників щеплень, дитячих крісел і сплати податків. Зелена пошесть – то взагалі якась блювота мізкових процесів.  Дуже схоже на те, що кацаби таки виграли і цей раунд інфо-війни, бо УП і ФУП залишалися першим і (донедавна) останнім форпостом про-української позиції. Хоча… Вважаючи на те, що трьом чвертям «українців» (насправді – хахлів) ідентичність «на хлєб нє намажеш», мабуть, це закономірно.

    Я не хочу більше в цьому всьому приймати участь, тому – «їбітєс колам».

    Цей текст користувач elgie вставляє у кожну гілку на хвуппі   :gigi: :smiley14: :smiley16:
  • #3554 від majesty 28 Nov 2019
  • в вентке про Маруси жедовский куесосос отметился
    ссыкывливая падаль редкая

    Re: Обыск у Маруси Звиробий. Зескот давит патриотов.
    dimec
    cьогодні в 11:04
    IP/Host: ---.te.net.ua
    Ярош не пробегал?Или уже заступился за побратимку?
  • #3555 від Ad Astra 28 Nov 2019
  • З хороших новин те, що ескобара забанили в ніколи. Знатний був кацаповатник та любитель зе!
  • #3556 від RG 28 Nov 2019
  • в вентке про Маруси жедовский куесосос отметился
    ссыкывливая падаль редкая

    Re: Обыск у Маруси Звиробий. Зескот давит патриотов.
    dimec
    cьогодні в 11:04
    IP/Host: ---.te.net.ua
    Ярош не пробегал?Или уже заступился за побратимку?

    Дімєц, звичайно, жидівське сміття, але питання в певному сенсі якби має право бути.

    Пригадую як при Петрові  всі ті хуяроші з тягнипуксами патріотично верещали і надували щічки.

    А тут щось тотально язики в сраках  :smilie7:

  • #3557 від irpin 28 Nov 2019
  • Пригадую як при Петрові  всі ті хуяроші з тягнипуксами патріотично верещали і надували щічки.
    А тут щось тотально язики в сраках  :smilie7:
    буде заваруха - повилазять.
    навіть пояснювати ліньки, чому так станеться.
  • #3558 від RG 28 Nov 2019
  • буде заваруха - повилазять.
    навіть пояснювати ліньки, чому так станеться.

    Та то зрозуміло, треба ж буде при ділах залишитись, в рядах 'штатних' патріотів   :smilie7:
  • #3559 від bоrderlander 28 Nov 2019
  • буде заваруха - повилазять.
    навіть пояснювати ліньки, чому так станеться.
    Якщо Бєня чи Ху№ло заплатять, то повилазять. Це без варіантів.
  • #3560 від medved 29 Nov 2019
  • + ось ця  тройбуквенна хуйня чомусь незаслужено оминула списку почесних підорів

    a49  https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=summary;u=821
  • #3561 від arrow 29 Nov 2019
  • Дімєц, звичайно, жидівське сміття, але питання в певному сенсі якби має право бути.

    Пригадую як при Петрові  всі ті хуяроші з тягнипуксами патріотично верещали і надували щічки.

    А тут щось тотально язики в сраках  :smilie7:

    Яроша стерилізували слава, гроші, комфорт та онуки.
    Власне, він виявився однодневкою, що вдало медійно випірнув на Майдані.

    Тягнипукса вазаглі який сенс згадувати, це просто упоротий заробітчанин, який бере бабло у будь-кого.
  • #3562 від medved 29 Nov 2019
  • скажений ідіот продовжує смалити

  • #3563 від cynic 30 Nov 2019
  • скажений ідіот продовжує смалити


    Лишіть професора -емерита в спокої.Він накінець дістав на пенсії можливість побавитися у всякі іграшки,до яких йому коли був при розумі не стачало часу.типічна проблема старіючої професури-маразм виявляється сильнішим  і на світ вилазять речі,що подавлялися становищем і потребою працювати  у працездатному віці.
     дідусь живе у свому закостенілому вже від віку світі іншої реальності.  :smilie2: :smilie5:
  • #3564 від elgie 04 Dec 2019
  • elgie пише https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1061439.0   :

    Я не хочу більше в цьому всьому приймати участь, тому – «їбітєс колам».

    Цей текст користувач elgie вставляє у кожну гілку на хвуппі   :gigi: :smiley14: :smiley16:

    Та вже довставлявся :smiley16: . Очікувано таварісч Pravda забанила мене там назавжди  :laugh: .
  • #3565 від leonpod 04 Dec 2019
  • Та вже довставлявся :smiley16: . Очікувано таварісч Pravda забанила мене там назавжди  :laugh: .
    Поздоровляю. Вас викреслили із переліку гнилих людей.  :smiley24: :Razom:
  • #3566 від ЮАР 06 Dec 2019
  • Ось воно обличчя ворогів України:

  • #3567 від elgie 06 Dec 2019
  • Ось воно обличчя ворогів України:


    DeL1t - то взагалі одна з найупоротіших макак-зрадойопів ФУПу.
  • #3568 від bоrderlander 06 Dec 2019
  • DeL1t - то взагалі одна з найупоротіших макак-зрадойопів ФУПу.
    Постійно плутаю Деліта з Діманом. Один з них колись признавався, що його взяли на роботу до Медведчука.
  • #3569 від Sturmer44 06 Dec 2019
  • Re: Шоколадний майдан у неділю  :facepalm: Нове
    Миклован [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
    cьогодні в 15:43
    IP/Host: ---.media.mit.edu
    а гарно було б, аби мєнти віддубасили мітингарів...
    по-перше таких не шкода
    по-друге - а мало лі шо потом...
  • #3570 від majesty 07 Dec 2019
  • а знаете откуда у этих соплежуев двух жедочков димека и настойки тезисы про сесть на бутылку? :laugh:
Сторінок:
Actions