Автор Тема: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають  (Прочитано 450459 раз)

0 Користувачів і 12 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4920 : Серпня 29, 2021, 07:42:38 19:42 »
А тим часом на фупі нібито з"явилась модерація:

Stepan_95      29.08.2021   Ніколи
ATF      29.08.2021   Ніколи

Не знаю про степана, а юзер АТФ був нібито невинним нічим не примітним ягнятком.

Також нагадую, що випиляно юзера Ice9192 так само начорно і з бази, як юзера Пшеницю.

Також показово, що про цей факт ніхто на фупі навіть не заїкнувся, тоді як кавіщання про запуск назад Пшениці чути навіть сьогодні.

Дивно  :smilie7:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4921 : Серпня 29, 2021, 07:50:34 19:50 »
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1046289.msg25685232#msg25685232

Re: Как выглядеть в 45 лет
TimmiApostolMS
cьогодні в 19:23
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Naitli, cьогодні в 17:37
Розгорнути попередні цитати...
пошел нах у й
Ця гілка йому нагадує нерозділене кохання інанну... ;o

ЛОЛ! Тіммі добра душа, але аналітика невірна. Серце красавіци медведки отдано другой - а саме Неймовірній П***ді без Х***я   :ba

А чому він затикає юзерам рота у темі про кому за 45, коли постійно там сам дописував на неполітичні теми, це питання цікаве.

Я вся пратіварєчівая такая! (С)


Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4922 : Серпня 29, 2021, 08:10:29 20:10 »
Я не збираюсь намагатись визначати звідки хто висмикнув ту чи іншу цифру....... Якщо вона не вірна то треба розібрати це і пояснити.......
Перепости ж відвертої пропаганди не толеруються....... також не толерується повтор пропагандистських та фейкових данних після їх розбору..........
Сподіваюсь моя червона лінія зрозуміла.....
потому ты есть полезный идиот
и таких идиотов боты на кую вертят
а они твердят мы это толеруем (то есть они получают удовольствие от прокруток на кацаских куях)
потому ты и есть рагуль аля посмьтреть в глаза куйлу, а по итогу вечное рагульское проклятие Украины

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4923 : Серпня 29, 2021, 08:30:36 20:30 »
Тобі відомий вислів tongue in cheek? ти ж не думаєш, що я пишу це на повному серйозі?

ПС. Нащо писати приватну інфу про людей? вона тобі довірилася, а  ти тепер її поливаєш. Ти хіба не джентльмен?

дик сертифікат протермінований. Я вже три роки як з фупу випилявся :Razom:
Mocsia delenda est

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4924 : Серпня 29, 2021, 08:39:49 20:39 »
дик сертифікат протермінований. Я вже три роки як з фупу випилявся :Razom:

Oh, behave (C)

У кожного з нас свій хрест. Хоч ця особа мені немало на голову наклала, я бажаю їй щастя в особистому житті і сподіваюсь, ти теж.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4925 : Серпня 29, 2021, 09:16:48 21:16 »
А тим часом на фупі нібито з"явилась модерація:

Stepan_95      29.08.2021   Ніколи
ATF      29.08.2021   Ніколи

Не знаю про степана, а юзер АТФ був нібито невинним нічим не примітним ягнятком.

Також нагадую, що випиляно юзера Ice9192 так само начорно і з бази, як юзера Пшеницю.

Також показово, що про цей факт ніхто на фупі навіть не заїкнувся, тоді як кавіщання про запуск назад Пшениці чути навіть сьогодні.

Дивно  :smilie7:

Таки пішов движ. Бокстер - у передбаннику. Цікаво, хто ще?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4926 : Серпня 29, 2021, 09:44:49 21:44 »
Парадоксально, але факт.

Коли Ольга Т. поділилася, що чекає дитину, нік шуша, який займає 5-у позицію за токсичністю у складеному мною списку Inglorious BasterdsTM Фупу, повела себе як людина. А от Бяку, яку я раніше поважала і яка взагалі відсутня у цьому списку, чомусь корячить уже другу сторінку.

Відмітила для себе деяку кореляцію між токсичними випадами у сторону Ольги і статусом окремих осіб, у яких дітей або взагалі нема, або мало.

Хмм  :smilie10:....
« Останнє редагування: Серпня 29, 2021, 09:52:12 21:52 від Ad Astra »

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4927 : Серпня 29, 2021, 09:57:30 21:57 »
потому ты есть полезный идиот
и таких идиотов боты на кую вертят
а они твердят мы это толеруем (то есть они получают удовольствие от прокруток на кацаских куях)
потому ты и есть рагуль аля посмьтреть в глаза куйлу, а по итогу вечное рагульское проклятие Украины

А ти бля весь такий розумний..... інтелектуальний.... абсолютно ніхто тебе на хую не вертить..............  :gigi:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4928 : Серпня 29, 2021, 10:31:24 22:31 »
А ти бля весь такий розумний..... інтелектуальний.... абсолютно ніхто тебе на хую не вертить..............  :gigi:

ты яркий пример почему Украина постоянно была колонией
сборище таких лагидных рагулей идеальная почва для панування
вот и сейчас зубожилы рагули лагидно сплавили страну жидочкам
базхарактерный и безхребетный нарид


Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 993
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4929 : Серпня 29, 2021, 11:37:13 23:37 »
  Чужакам треба було різати бошки. Але в 19му столітті.
Саме тоді вирішилися становлення національних держав. В Європі вирішили всі крім українців. Добрі дуже були.
Сьогодні вже пізно. Хоч якщо форумний жулькоскот розвісять на ялинках я сумувати не буду
Це і є чужаки. Внутрішні.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4930 : Серпня 30, 2021, 01:36:13 01:36 »
ты яркий пример почему Украина постоянно была колонией
сборище таких лагидных рагулей идеальная почва для панування
вот и сейчас зубожилы рагули лагидно сплавили страну жидочкам
базхарактерный и безхребетный нарид

 :laugh: ці діванні аристократи забавляють......

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4931 : Серпня 30, 2021, 05:06:27 17:06 »
Таки Бяка виявилася чорноротою базарною бабою  :smilie9: ще і не дуже розумною. Чому ОФ пішла з форуму - питання третє. А те, що Булька "пробивав" її ліцензію, визнаний ним самим  доконаний факт.

Правда, писав він тоді під іншим ніком.

Ось історія його ніків на фуп:

alexis
Саша Ветряногорский
Теплотехник
Тарас Булька
Трололо

Ну і те, що він стукач, кагбе теж є доконаним фактом.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=923485.0;nowap

Мало того, воно визбирує інфу про юзерів і потім розсилає її по приватах. Для мене це не новина ну і інші підтверджують:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1086846.msg24621465#msg24621465


Re: Справжні переваги СССР
OldBoy
21 жовтня 2020 00:18:10
IP/Host: ---.181.224.159.triolan.net
Трололо, 20 жовтня 2020 19:59:00
Розгорнути попередні цитати...
«Буду краток - не пи3ди!» (с)

Пы.Сы. Я украинец, в отличии от тебя.

ніколи тебе не бачив, але по стилю бачу що пистиш
крутишся як відомий субєкт на гімні, це дуже помітно

а ще оця звичка доноси писати. Це ж ти той уєбан, якого унікально забанили за спам кляузами до модератора? :lol:

і це ж ти мені навіщось почав слати у приват якісь зведення про начебто відоме тобі особисте життя юзерів, хоча я ніколи тебе про це не просив і взагалі з тобою ніколи не спілкувався

яким хворим і ущербним треба бути щоб таким займатись


Чи не найогидніший персонаж на фупі. Посилання на його "каври" я вже давала, як і на антиукраїнські висловлювання.

Ось іще перли:

Про третю жінку, з якою наставляв роги другій - на той час актуальній дружині, з якою перебував у офіційному шлюбі, яку потім кинув, як непотрібну річ, і за яку американські родичі подали на нього в суд, і на яку він роками потім виплачував контрибуцію, ще і судився, щоб зменшили суму.

"Что такое украинская медицина, я прекрасно знаю на примере кафедры педиатрии киевского мединститута. Жена, знаете-ли, кмн, один из лучших педиатров Киева, там долгое время работала. Работала и в "Добробуте", и на приёмах, и на вызовах. На круг работала на трёх работах, плюс исследования для ГлаксоСмитКлайн, плюс симпозиумы по всяким германо-швейцариям. Зарабатывала хорошо, но ценой собственного здоровья. Нужно-ли это молодой женшине?

Самое смешное, что последней каплей в пользу отъезда стал залитый хлоркой пол в больничном туалете и испорченные любимые брюки. Женщина, сами понимаете. Кафедральное собрание, бодрые речи чинуш от медицины и разъедаемые хлоркой любимые брюки. Да можно сколько угодно бормотать о прогрессе, но от этого дерьма в авгиевых конюшнях не уменьшится! О взятках, заносах, фуршетах и пр. говорить не буду".

Про свою любов до совка, СССР і ненависть до України:

"Какая меньшевартость - у меня отец русский, мать украинка с казачьими корнями, я родился в ссср, не очень его любил, но по-крайней мере - это была страна, а не то что пришло потом: царство "кравчучек", нищих, беспризорных.... там уже было жить невозможно, хотя назвать меня неуспешным трудно, на пике карьеры на одну зарплату мог купить две-три однушки в Запорожье...."

Нагадую, що ця огидна особь - активний учасник булінгу під керівництвом Папиної Радості. Всі, хто приймали, приймають чи прийматимуть участь у так званому "альянсі", є автоматично законтаченими новим носом Турча :laugh: Живіть тепер з цим, недоноски  :smiley14:
« Останнє редагування: Серпня 30, 2021, 05:23:21 17:23 від Ad Astra »

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4932 : Серпня 30, 2021, 05:40:30 17:40 »
:laugh: ці діванні аристократи забавляють......

стойкость и здоровая агрессивность  (как в спорте) - это ключевые качества топовых наций

лагидные рагули приговорены быть на обочине истории или на колбасные фронта

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4933 : Серпня 30, 2021, 06:03:53 18:03 »
стойкость и здоровая агрессивность  (как в спорте) - это ключевые качества топовых наций

лагидные рагули приговорены быть на обочине истории или на колбасные фронта

Справа не в лагідності, а в толеруванні правди якою б вона не була........ У тебе, бачу, з цим проблеми..........

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4934 : Серпня 30, 2021, 09:35:30 21:35 »
Де та лінива худобина медвед повзає і не виконує свої безпосередні обов"язки доповнювати список? Ось тут який антиукраїнський образчик намалювався:

Для контексту:

*******************************************************************************************************************

Re: Давненько я не був у Poland
carina
cьогодні в 20:32
IP/Host: 46.172.138.---
Fantamaz, cьогодні в 12:14
Вона дуже мене розчарувала, тому що Україні до сьогоднішнього рівня Polška дуже і дуже треба повзти и повзти

 до рівня європейської Польщі нам так далеко, що не дійти ніколи, і це не тільки через дороги, корупцію, або бідність України - справа в нас самих :(

ця думка появилась в мене, коли я 4 роки тому зайшла в під'їзд звичайної краківської п'ятиповерхівки...  відчуття було, що саме так живуть люди котрі себе поважають..

під тим враженням, повернувшись, я спробувала впорядкувати свій будинок - в декілька етапів зробили ремонт  під'їзду: майстри  поставили плитку, пофарбували стіни,  замінили перила,  поштові скриньки та дашок над входом...

пропонувала сусідам приєднатись - фінансово, або  роботою (частину робіт чоловік робив самостійно) , відгукнулись одиниці , більшість відповідала шо їм нічого не потрібно і влаштовує все як було  ..

найсумніше  зараз спостерігати як вперто сусіди протестують "проти європи по місцю проживання" - навмисно смітять, нищать все, велосипедами вимащують та оббивають стіни, вже втретє виламують дотягувач на дверях..

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1106926.msg25688248#msg25688248

Re: Давненько я не був у Poland
toros
cьогодні в 20:12
IP/Host: ---.askad.net
Serhiyrw, cьогодні в 19:49
Перший раз до паньства потрапив у 1987 році, то ж є можливість порівняти їх та нас...  Хоча є нюанси.
мені дуже імпонує любов до рідного села від пана Хорвата!
Але!
Якого біса на Українському Політичному Форумі робить даний персонаж?
Ну живе собі гарно людина чорті-де! Та й хай собі жиє на здоров'я!!
Якої холєри вони вирішують якою ложкою мені моє РІДНЕ лайно їсти???
Ви обрали для себе свій шоколад в свій час? От і кушайте на здоров'я, а ми тут в дома своє гімно будемо куштувати...
Кацапи елємєнтарус- кушать не можуть без дум за родину...

**************************************************************************************************


Чому він, цей антипорошенківець та любитель зеленої роси, ще не в списку?

Oh wait, а це часом не той беззубий хмир, який за шматок ковбаси недоїденого Папиною Радістю шашлика продав не лише рідну матір (Україну), але свою честь та гідність, беручи участь у огидному цькуванні дописувачів разом з тим же медведкою? тому не дивно, що у останнього такий вибірковий зір.

Тепер цей "лідер суспільної думки" рєшитєльно настаіваєт на своєму праві їсти лайно і тримати Україну в лайні, і вальяжно вказує, що ковбасникам нєфіг писати на форумі. Тільки не допетрав, що цим накинув у тому числі і на своїх членів по зграї Фіму та медведку, ЛОЛ! :fp2.
« Останнє редагування: Серпня 31, 2021, 04:09:47 04:09 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4935 : Серпня 30, 2021, 09:45:42 21:45 »
Ну і класика depravity декого:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1106924.msg25686913#msg25686913
Re: А Аеліт то має рацію про наших людей
Myroslava
cьогодні в 12:46
IP/Host: 46.98.129.---
Платник податків, cьогодні в 12:11
Розгорнути попередні цитати...
так, так, голосувала за Незапетра, а вийшло, що за недолугого єврея... Мабуть думала альтернативно....
Вийшло так як вийшло, принаймні не з моєї волі
і до того ж ні про яку АЛЬТЕРНАТИВУ не йшлося і йтися не могло!  ;o

Це навіть не звіздець, друзі, це найниціше дно, яке тільки можна уявити в контексті людського існування.

Це наскільки треба бути упоротим і абсолютно аморальним, щоб у віці 65+ років відмовлятися брати відповідальність за свої вчинки  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Тобто це не вона своєю рукою ставила галочку проти прізвища зеббіла, а вийшло так як вийшло НЕ З ЇЇ ВОЛІ?? В її старече тіло вселився хтось інший, якийсь сукуб?

А я думала, сукуби молоденьких полюбляють  :smilie10:

Ось ще откровення від мерзотної Мирослави:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1106924.msg25687065#msg25687065
Re: А Аеліт то має рацію про наших людей
Myroslava
cьогодні в 13:53
IP/Host: 46.98.129.---
Платник податків, cьогодні в 13:02
Розгорнути попередні цитати...
з твоєї волі, Миросько, з твоєї....  Твоя руця ставила пташку проти прізвища нікчеми...
Цікаво, ти вже розуміла тоді, що Зеленський АБСОЛЮТНО не підходить для посади Президента, чи "прозріння"  прийшло пізніше?

А альтернативно думати, це мем, це трохи інакше....  Це не вміти мислити зовсім....
Ти надто наївний, або вузько мислиш
я відпочатку усвідомлювала, що Зеленський АБСОЛЮТНО непридатний для посади президента - з огляду на купу чинників
розумію, тобі, як правовірному прихильникові петро, морально важко таке чути від однієї з 73%, але це є щирою правдою

Тобто вона НАВМИСНО привела оце до влади і таким чином не тільки безпосередньо приклалася до розвалу української державності, а ще і пишається цим  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4936 : Серпня 30, 2021, 10:33:30 22:33 »
Так само як приклались до розвалу америки ті хто проголосували за Трампа.....

Я взагалі вважаю що докоряти людям за те що проголосували так чи інакше це перший крок до диктатури.......

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33268
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4937 : Серпня 30, 2021, 10:34:42 22:34 »
Тєрєшкова, ти будеш тут переказувати нам всю цю маячню з упячки ?  :fp2

Навіщо нам читати про всіх цих фантомазів, пєдоразів і прочіх олдбоїв  ?  Це ж фекалії якісь суцільні  :at

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4938 : Серпня 30, 2021, 10:53:04 22:53 »
Так само як приклались до розвалу америки ті хто проголосували за Трампа.....

Я взагалі вважаю що докоряти людям за те що проголосували так чи інакше це перший крок до диктатури.......

При Трампі Америка процвітала і все було чікі-пікі. Якби сатанинські деми не вставляли йому палки в колеса, то б і далі процвітала.

А розвалом Америки займається сенільний джо. Це американський варіант зеббіла.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4939 : Серпня 30, 2021, 10:53:39 22:53 »
Тєрєшкова, ти будеш тут переказувати нам всю цю маячню з упячки ?  :fp2

Навіщо нам читати про всіх цих фантомазів, пєдоразів і прочіх олдбоїв  ?  Це ж фекалії якісь суцільні  :at

Щоб задокументувати, ху із ху ін зе зу. Для чого ця тема і створювалася.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4940 : Серпня 30, 2021, 10:58:33 22:58 »
Ги-ги, а фімозне не тільки читає, але і конспектує  :smilie7:.

Привіт, тросторукий клаповухастик! Коли дочекаємося фотожабу на тебе? Медведка мужньо took it on the chin (фігурально і буквально, ЛОЛ!), а ти, бачу, штанці обпісяв від жаху, що і на тебе буде креатив  :aj

А ми казали, ми попереджали (С).

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 993
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4941 : Серпня 30, 2021, 11:00:09 23:00 »
Тєрєшкова, ти будеш тут переказувати нам всю цю маячню з упячки ?  :fp2

Навіщо нам читати про всіх цих фантомазів, пєдоразів і прочіх олдбоїв  ?  Це ж фекалії якісь суцільні  :at

Тихенько

Валя тільки відкриває для себе

що форумний жулькоскот то є біомусор

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33268
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4942 : Серпня 30, 2021, 11:27:17 23:27 »
Тихенько

Валя тільки відкриває для себе

що форумний жулькоскот то є біомусор

Та в неї якісь критерії викривлені - хто на неї щось там косо глянув, чи сказав, той і ворог її лютий   :smilie7:

Політично вона суцільно темна та зацофана, як пустий барабан   :fp2

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4943 : Серпня 31, 2021, 02:29:43 02:29 »
Тихенько

Валя тільки відкриває для себе

що форумний жулькоскот то є біомусор

Це для мене не новина. Вони на мене нападали і всіляко обзивали з моменту моєї появи на форумі і особливо коли я мужньо топила за Порошенка і проти зеббіла.

В цілому погоджуюсь, що є кореляція між ницістю і чорномордістю і юлькізмом-зебілізмом. Але є і винятки. Кадра і Олдбой є прихильниками Тимошенко, але вони дуже порядні як люди. Елка теж місцями проявила свій гуманізм та порядність.

Таке саме і з порохоботами. Серед них є багато дуже неприємних осіб.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4944 : Серпня 31, 2021, 02:31:59 02:31 »
Та в неї якісь критерії викривлені - хто на неї щось там косо глянув, чи сказав, той і ворог її лютий   :smilie7:

Політично вона суцільно темна та зацофана, як пустий барабан   :fp2

Ну хто б казав  :super: Коли уже Трампушу посадять чи він втіче в Ростов, га?

Я завжди робила правильні політичні прогнози і виявилася правою. І по зеббілу, і по бідону. А ви? вчергове сіли в калюжу з власними какашками, щоб не сказати більше.

Хоча я вже більше не топлю за Порошенка, після того як він поцілував перстень сеніла. Тут моя позиція повністю співпадає з позицією відомого відеоблогера Павла Американського Дальнобоя.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4945 : Серпня 31, 2021, 02:45:04 02:45 »
Хто тут Фінікса недавно шукав?  :smilie7:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1106923.msg25689253#msg25689253


Re: Член "Нацкорпуса" Кухарчук, которому вручили подозрение за акцию под ОП, порезал себе вены
Финикс
cьогодні в 02:23
IP/Host: ---.volia.net
dimec, cьогодні в 02:18
Розгорнути попередні цитати...
Ого какие люди на фупе

Да, на огенек зашел к вам...много о себе читал интересного)))

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4946 : Серпня 31, 2021, 03:01:47 03:01 »
Чьота ржу  :weep: :weep: :weep:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1106845.msg25689201#msg25689201


Re: Могу дать свой отчёт по COVID - личный семейный опыт
Трололо
cьогодні в 01:55
IP/Host: ---.hsd1.pa.comcast.net
             Cталкер, 30 серпня 2021 23:20:30
             Розгорнути попередні цитати...
             Може ви не так зрозуміли? Володимиру Андрійовичу в момент повторного одруження було 40. Його перша дружина  майже ровесниця, молодша в межах року. П'ятеро дітей в
             сім'ї. Одружуватись повторно на чотири роки старшій якось не по феншую.

Га?

ЛОЛ! Сталкер веде розмову з особою, чия друга жінка була ... на 14 років старша. Булька - нєвєст у посилкє, ЛОЛ!

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4947 : Серпня 31, 2021, 03:40:16 03:40 »
При Трампі Америка процвітала і все було чікі-пікі. Якби сатанинські деми не вставляли йому палки в колеса, то б і далі процвітала.

Він сам себе називав disruptor..... Тобто він розвалював америку усвідомлено..... Сенільний просто не може зупинити ці процеси....

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4948 : Серпня 31, 2021, 04:03:39 04:03 »
Він сам себе називав disruptor..... Тобто він розвалював америку усвідомлено..... Сенільний просто не може зупинити ці процеси....

There are different type of change. Disruption is one type, as opposed to long-term managed change. So it is a positive thing.

When Trump was president, America was stable and prosperous. Ukraine was stable for the most part too.

Now all bets are off.
« Останнє редагування: Серпня 31, 2021, 04:07:09 04:07 від Ad Astra »

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4949 : Серпня 31, 2021, 04:36:59 04:36 »
There are different type of change. Disruption is one type, as opposed to long-term managed change. So it is a positive thing.

When Trump was president, America was stable and prosperous. Ukraine was stable for the most part too.

Now all bets are off.

Маячня.... не була америка з ним стабільною абсолютно........ руйнівні процеси почались ще з Клінтоном..... Буш та Обама нічого не змогли зробити щоб зупинити ці процеси....... Трамп лише прискорив їх.......