Сторінок:
Actions
  • #6181 від Tatus 04 Feb 2023
  • Це випадково не кацапський наратив?

    Ні, це кацапський наратив не випадково, а за задумкою.

    Зараз всі кацапські пропагандончики так діють, прикидаються ніби за Україну, але або роздувають панічні настрої, або женуть пропаганду проти союзників України.
  • #6182 від majesty 04 Feb 2023
  • Сам идиот! Ты написал: "запад не может допустить неконтролируемую агонию территории с ядерными болванками и тупыми болванами". Этот нарратив был преподнесен без всяких "но" и "не", т.е. как такой, с которым ты согласен.

    А вообще — научись сначала изъясняться понятно и связно. Почитай тот набор букв, что ты написал.


    семка, давай начнем с фундамента

    какой опыт армии, боев, владения оружием, управления крупной западной корпорацией  у тебя?
    потому ш с трускпвецкими пеонерами говорить про войну и политику не имею времени





  • #6183 від Lina 04 Feb 2023
  • Модери, женіть звідси семку і гопа, вони відверті вороги України! :smilie9:

    От за що це мені? Укі принципово не бажає нікого банити, навіть якщо його напряму ображають, доводиться мені самій все вимітати. :smilie2:

    ПС І так, Семка, прийти поїсти г...на і бути повним г...на це не еквівалентні речі. Тож попереджаю - ще раз так висловишся - підеш до бану. :smilie9:
  • #6184 від ЮАР 04 Feb 2023
  • От за що це мені? Укі принципово не бажає нікого банити,

    Пропаную на пару днів забанити Укі, щоб він зрозумів, як він не прав. :smilie7:
  • #6185 від majesty 04 Feb 2023
  • нарратив секи понятен

    запад воюет с рашкой украинцами
    тупо хуйловская хуйня

    не надо воевать , сдавайтесь хуйлу

    соугам не позавидуешь
    хотят воровать , а не воевать
  • #6186 від majesty 04 Feb 2023
  • Наши осваивают технику в Британии

    для дебилов подчеркну
    виртуозное владение техникой  это преимущество в бою 10 к 1
    западная военная наука не предполагает выпуск курсантов например летчиков обученных только взлет-посадка




    https://twitter.com/DefenceHQ/status/1621827200503750656
  • #6187 від RG 04 Feb 2023
  • Це випадково не кацапський наратив?

    Ато, НАТО напало на РаSSію в Украінє   :moskali:
  • #6188 від majesty 04 Feb 2023
  • Ато, НАТО напало на РаSSію в Украінє   :moskali:

    настюха все равно не вернется
    сколько бы он кацапам не лизал :laugh:
  • #6189 від Семка 04 Feb 2023
  • От за що це мені? Укі принципово не бажає нікого банити, навіть якщо його напряму ображають, доводиться мені самій все вимітати. :smilie2:

    ПС І так, Семка, прийти поїсти г...на і бути повним г...на це не еквівалентні речі. Тож попереджаю - ще раз так висловишся - підеш до бану. :smilie9:

    Ты бы хоть раз сделала замечание этой вашей могучей кучке, которые накидываются с оскорблениями как стая собак на тех, кто имеет свое мнение.
    Я пока больше ничего не буду писать на вашем "форуме". Долбитесь тут дальше в собственном соку. А я может как-нибудь, когда ипсошная жаба сварится, "на посошок" заскочу.
  • #6190 від majesty 04 Feb 2023
  • Ты бы хоть раз сделала замечание этой вашей могучей кучке, которые накидываются с оскорблениями как стая собак на тех, кто имеет свое мнение.
    Я пока больше ничего не буду писать на вашем "форуме". Долбитесь тут дальше в собственном соку. А я может как-нибудь, когда ипсошная жаба сварится, "на посошок" заскочу.


    а что ты принес на этот форум умного рагуль?
    писдец ценный чувак :fp2
  • #6191 від majesty 04 Feb 2023
  • для прокацапленных рагулей хочу напомнить про миллионные жертвы которые понес украинский народ в результате Голодомора и второй мировой войны

    а все потому , что 100 лет назад повелись на квн троцкого и не дали писды кацапам
  • #6192 від Lina 05 Feb 2023
  • Ты бы хоть раз сделала замечание этой вашей могучей кучке, которые накидываются с оскорблениями как стая собак на тех, кто имеет свое мнение.
    Я пока больше ничего не буду писать на вашем "форуме". Долбитесь тут дальше в собственном соку. А я может как-нибудь, когда ипсошная жаба сварится, "на посошок" заскочу.

    Чекаємо з нетерпінням. :shuffle:
  • #6193 від ЮАР 05 Feb 2023

  • Я пока больше ничего не буду писать на вашем "форуме". Долбитесь тут дальше в собственном соку.

    Бегемотиха так само 125 раз покидала форум, а за три дні поверталась.

    Прощай, не мьітая роzzія! :russian:
  • #6194 від ЮАР 07 Feb 2023
  • Новий злочин на ФУПі:

    Igor_Kharkov   Незрозуміла назва теми   07.02.2023   09.02.2023 18:37
  • #6195 від ЮАР 11 Feb 2023


  • Просто для тих, хто не в курсі - Мавка сім років з початку війни працювала у Москві.
    Повернулася лише трохи більше року тому.
  • #6196 від majesty 11 Feb 2023
  • там кто то выдал фразу
    картонный муссолини

    это плагиат или патент? :smilie5:
  • #6197 від majesty 14 Feb 2023
  • бабенка профилактик настучал на 10 суток :fp2

  • #6198 від ЮАР 14 Feb 2023
  • бабенка профилактик настучал на 10 суток :fp2
    Що ж ти Профіка образив! Воно таке ніжне створіння, дишель йому в дупу!
  • #6199 від medved 16 Feb 2023
  • бан штимпа за  рішення Верховного суду України






    ПС  Га-га-га(с)
  • #6200 від majesty 16 Feb 2023
  • Що ж ти Профіка образив! Воно таке ніжне створіння, дишель йому в дупу!

    очень мерзкий и хитрожопый
    а на днях ущнал что он сдает ввою нерухомисть в крыму в апенду

    но солдаты должны воевать за его спасибо
  • #6201 від majesty 16 Feb 2023
  • Платник податківcьогодні в 17:39
    IP/Host: 109.207.115.---
    Палкий зелений комсомолець Амід спробував щось посперечатися з порохоботами, але закінчив традиційно - забанив їх.
    Добре, що не на місяць, мені він точно би впаяв стільки....


     :laugh:
  • #6202 від medved 22 Feb 2023
  • Ім'я          Причина                                                                                               Додано    Закінчується
    Marser   Я сам (Марсер). Всім па-па, було цікаво, але мене вже нудить.   22.02.2023   22.02.2024 01:09


    https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=banlist
  • #6203 від ЮАР 22 Feb 2023
  • А нехуй було прикидатись лантухом з лайном.
     :Ganba:------------------------------------------>
  • #6204 від Marser 22 Feb 2023
  • Ім'я          Причина                                                                                               Додано    Закінчується
    Marser   Я сам (Марсер). Всім па-па, було цікаво, але мене вже нудить.   22.02.2023   22.02.2024 01:09


    https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=banlist
    То було питання вирішене мною ще в січні. Просто зробив на два дні раніше запланованого (вечір 24 лютого, щоб рівно рік з початку модерування).
    А ти все одно підр.
  • #6205 від Marser 22 Feb 2023
  • А нехуй було прикидатись лантухом з лайном.
     :Ganba:------------------------------------------>
    Я зажди залишаюсь собою. Це не подобається ні миросям, ні мєдвєдам, але якось пох  :rotate:
    Навіть якщо з віком здатність згладжувати кути і не загострювати без потреби трохи посилилася  :ar
  • #6206 від medved 22 Feb 2023
  • Гагага, вот єто ватний ухилянт Йухнат подловіл екоактівіста
     
  • #6207 від ЮАР 22 Feb 2023
  • Я зажди залишаюсь собою. Це не подобається ні миросям, ні мєдвєдам, але якось пох  :rotate:
    Навіть якщо з віком здатність згладжувати кути і не загострювати без потреби трохи посилилася  :ar

    Знаєш, у мене є простий критерій - на ФУПі з модерацією повне лайно. Таке лайно, якого за роки існування ФУПу ще не було (окрім січня-лютого 2014 року).
    А ти прийшов і нічого не зробив.
    Що не зробив, зрозуміло, ти там не господар.
    Але ти і не пішов, і цілий рік був у тому лайні. :smilie2:
  • #6208 від majesty 22 Feb 2023
  • Я зажди залишаюсь собою. Це не подобається ні миросям, ні мєдвєдам, але якось пох  :rotate:
    Навіть якщо з віком здатність згладжувати кути і не загострювати без потреби трохи посилилася  :ar

    так шо там остался только ватный хватогаф?
  • #6209 від majesty 22 Feb 2023
  • деградация фупа произошла после того как интернэет стал доступен с телефонов и на фупе прявились свадебные  хватографы , кухарки,  юлькашня песионного формата
    кстати я нормально отношусь к творческим профессиям, к любым професстналам своего дела

    но каждый должен заниматься своим делом и уж тем более не модерацией политического форума

    есть для этого форумы фотграфов, рецептов , моды
  • #6210 від medved 23 Feb 2023
  • швейцарський тероборонівець  написав що це була його мобілізація  :fp2 на рік і нині вона скінчилась :laugh:



Сторінок:
Actions