Автор Тема: Воронєж в апаснастє ?  (Прочитано 597 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15843
Воронєж в апаснастє ?
« : Березня 06, 2019, 08:01:39 20:01 »
Потягнув в ІБігдана. Я от думаю, що ще там вигадають. Напасти на когось не гуд- обпеклися і тут гарний варіант з жартом про Воронєж, який може стати зовсім не жартом і спробою вирішити раз і назавжди українське питання поєднане з нашими виборами. Або Білорусь в рідну говень повернеться, тобто, воз'єднається.
Троянский конь
Некоторые социологи и политологи видят сходство между падением рейтинга власти в России и ситуацией 2013 года. Те, кто постарше, говорят, что схожие события они наблюдали накануне распада СССР. Самое интересное, что и те и другие могут быть правы. В 2013 году известные российские эксперты тоже говорили о предкризисном состоянии страны и тоже приводили сравнение с последними годами существования СССР.

Михаил Дмитриев - доктор экономических наук, бывший Первый заместитель министра экономического развития РФ, октябрь 2013 года:

«Я думаю, что свободы маневра у властей практически не осталось. Единственный способ быстро изменить ситуацию - это девальвация рубля. Но это очень болезненное лекарство, которое может оказаться почти хуже самой болезни, поэтому власти пока боятся его применять».

Игорь Шувалов - кандидат юридических наук, бывший Первый вице-премьер правительства РФ:

«Самый тяжелый период был в начале 2015 года, когда все сложилось в один момент и нам говорили, что будет крах. А за два года до этого наши ученые уже описывали, что мы уже почти в той же зоне, где СССР был перед распадом и, если правительство совершит еще один-два шага, то мы в принципе неминуемо повторим тот же самый сценарий».

О том, как в Кремле выходили из предкризисной ситуации 2013 года есть еще одна интересная цитата кандидата экономических наук Константина Ремчукова:

«Вот представим себе, что у нас бы не было Крыма, не было Донбасса, не было бы Сирии. Вот какая была бы повестка, интересно? Мы бы барахтались в кризисе, поскольку мы понимаем, что кризис этот не следствие санкций, потому что замедление экономического роста было уже в 2013 году, то есть до Крыма».

Collapse
Получается, экономический кризис в 2014 году все равно бы случился. А внешнеполитические авантюры лишь позволили сгладить эффект от непопулярных мер. Вспомните, как смеялись "Искандеры". Как в Кремле буквально вымаливали санкции. Им нужно было переложить ответственность за будущий кризис на внешнего врага. Показать населению внешнюю причину, которой вызваны все беды россиян.

И это сработало. Антикризисные меры, включая обесценивание национальной валюты, конфискацию пенсионных накоплений, санкции против импортных продуктов, ограничение отдыха и покупки недвижимости зарубежом, прошли не на фоне протестов, а на фоне объединения населения вокруг национального лидера. Подобное наблюдалось на начальном этапе многих войн, когда снижение благосостояния сопровождалось ростом рейтинга власти.

Если сегодня ситуация в России действительно напоминает 2013 год - экономика не растет, рейтинг власти падает - тогда резонно предположить, что для выхода из кризиса в Кремле могут снова попытаться использовать успешную модель 2014 года. Перевести стрелки на внешнего врага и под шумок провести новый этап непопулярных реформ. Для этого нужно не так много - всего лишь развязать новую политическую авантюру.

Масштаб новой авантюры должен быть достаточным, чтобы население забыло про повышение пенсионного возраста и снова сплотилось вокруг национального лидера. Должна появиться новая великая цель и новый враг, на которого можно переложить ответственность. Вроде бы ничего сложного, если бы не одно но: великие цели требуют нарастания эскалации. Привычной защиты от террористов, или нового "русского мира" на этот раз может не хватить.

В 2013 году, накануне реализации Кремлем прошлой "великой цели", вышел доклад Начальника Генерального штаба ВС РФ Валерия Герасимова. В нем описывалась доктрина гибридной войны, которую США якобы ведут против России. С инфографикой и описанием конкретных этапов военных действий. Все бы ничего, но ровно через год все описанное в докладе произошло на Юго-Востоке Украины под управлением офицеров Генерального штаба.

Вчера вышел новый доклад Герасимова. В документе говорится о разработке принципиально новой стратегии ведения военных действий, которую уже окрестили «троянский конь». Суть её заключается в активном использовании «протестного потенциала пятой колонны» для дестабилизации жертвы. Не знаю, какой стране готовиться в этот раз, но я бы рекомендовал изучить доклад всем, кто может стать потенциальной "великой целью" Кремля.


Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Воронєж в апаснастє ?
« Reply #1 : Березня 06, 2019, 08:14:42 20:14 »
Вчера вышел новый доклад Герасимова. В документе говорится о разработке принципиально новой стратегии ведения военных действий, которую уже окрестили «троянский конь». Суть её заключается в активном использовании «протестного потенциала пятой колонны» для дестабилизации жертвы. Не знаю, какой стране готовиться в этот раз, но я бы рекомендовал изучить доклад всем, кто может стать потенциальной "великой целью" Кремля.

Я гадаю, що зараз немає іншої країни для Мордору, ніж завоювання України.
А уж протестний електорат вони годують у нас мільйонами доларів. Провідників кацапського миру в Україні достатньо. А корисних ідіотів стільки, що стає лячно за психічний стан українців. :smilie2:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15843
Re: Воронєж в апаснастє ?
« Reply #2 : Березня 06, 2019, 08:19:13 20:19 »
Вчера вышел новый доклад Герасимова. В документе говорится о разработке принципиально новой стратегии ведения военных действий, которую уже окрестили «троянский конь». Суть её заключается в активном использовании «протестного потенциала пятой колонны» для дестабилизации жертвы. Не знаю, какой стране готовиться в этот раз, но я бы рекомендовал изучить доклад всем, кто может стать потенциальной "великой целью" Кремля.

Я гадаю, що зараз немає іншої країни для Мордору, ніж завоювання України.
А уж протестний електорат вони годують у нас мільйонами доларів. Провідників кацапського миру в Україні достатньо. А корисних ідіотів стільки, що стає лячно за психічний стан українців. :smilie2:
Справа в тому, що на нас вони вже обламалися, а тут якби вєрняк потрібен,а то дуже незручно і дорого може вийти

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17289
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Воронєж в апаснастє ?
« Reply #3 : Березня 06, 2019, 08:25:46 20:25 »
Справа в тому, що на нас вони вже обламалися, а тут якби вєрняк потрібен,а то дуже незручно і дорого може вийти

Не лише у нас. В Чорногорії так само.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Воронєж в апаснастє ?
« Reply #4 : Березня 06, 2019, 08:28:41 20:28 »
Вчера вышел новый доклад Герасимова. В документе говорится о разработке принципиально новой стратегии ведения военных действий, которую уже окрестили «троянский конь». Суть её заключается в активном использовании «протестного потенциала пятой колонны» для дестабилизации жертвы. Не знаю, какой стране готовиться в этот раз, но я бы рекомендовал изучить доклад всем, кто может стать потенциальной "великой целью" Кремля.

Я гадаю, що зараз немає іншої країни для Мордору, ніж завоювання України.
А уж протестний електорат вони годують у нас мільйонами доларів. Провідників кацапського миру в Україні достатньо. А корисних ідіотів стільки, що стає лячно за психічний стан українців. :smilie2:
На СУПі 3 протестних електорати: гонта, Мічіган та Паламарс. Це скільки ж кожен з них отримає, якшо то путінське бабло розпиляють  :laugh:?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Воронєж в апаснастє ?
« Reply #5 : Січня 02, 2020, 10:09:43 10:09 »
Михаил Гончар:

Сьогодні постфактум, з огляду на ФБ-реакції, примусив себе поглянути новорічне привітання від Зе. Загальна оцінка - аудіо-візуальна діарея. Основний висновок - творча робота кураторів з-за порєбріка через, ймовірно, братів Шефірів.
Відразу кидається у вічі те, що мало би бути у виступі особи, яка займає посади Президента держави, Голови РНБО і Верховного головнокомандувача та й просто людини, але чого не було:
- згадки про 111 загиблих у 2019 році на сході від російських рук українських воїнів, більшість яких загинули вже під час зе-ініціативи "нужно просто прекратить стрелять";
- згадки про те, що 115 громадян України перебувають в російських катівнях, а ще як мінімум 151 особа позбавлені свободи на окупованих територіях ОРДЛО;
- згадки про Росію як агресора та окупанта українського Криму та частини Донбасу (ИхТамНет).

Зе-питанням "Хто я?" розмивається ідентифікація українців як громадян України, а робить їх збіговиськом різних людей, що якимось чином перебувають на певній території під назвою Україна. Це те, що потрібно Росії, бо тоді легше проковтується "МыАдинНарод" тощо. Нація не повинна відчувати себе єдиним організмом, щоб мінімізувати потенціал її опору агресору. Та й агресор ніде не згадується, як і не згадуються Збройні Сили України, що дають відсіч Росії на Донбасі. Не згадуються окуповані території, хоча говориться про їх повернення. Згадуються і хрести солдатів на могилах, і полонені, війна.... А в кінці, артистична масовка повторює мантру про мир... І між цими клоунами начальник Генерального штабу, а також перший президент України...
Висновки, які міг би зробити іноземець, послухавши Зе:
- в країні йде громадянська війна і вона потребує миру
- ніякої зовнішньої агресії немає, її хтось придумав

На що розрахунок?
1. Населення сприйме шоу, бо завжди бажає не тільки хліба, але й видовищ.
2. Підсвідомо схилити суспільну думку до думки, що винуватцями у "громадянській війні" є саме захисники України від російської агресії, бо ж ніякої зовнішньої агресії, мовляв, немає, але війна є, а тому мають бути її винуватці всередині - майданівці, атошники, попереднє політичне керівництво країни, волонтери, добровольці та й взагалі армія. 
3. Відволікання уваги від майбутнього земельного грабунку, бо ж "ми різні" і, відповідно, потреби у нас різні - олігарху потрібно багато землі, в той час, як фізику, що миє посуд десь за кордоном, вона взагалі, мовляв, не потрібна.
4. Розмивання ідентифікації "свої - чужі". Сєпари, мовляв, це теж різновидність українців, вони теж "різні", і вони, мовляв, "наші".
5. Впровадження під виглядом єдності ("бути єдиними кожен день") розділення і фрагментації.

У 2017 році у роботі "Війни ХХІ: полігібресія Росії" ми описали це як хибно-цільове програмування в основі якого лежить концепція організаційної зброї. Кілька уривків:
".... доповідь Ізборському клубу містить ємну характеристику оргзброї: «Фактично організаційна зброя є способом активації патологічної системи всередині функціональної системи держави-мішені..."
"... патологія, непомітно впроваджена в державний організм країни-жертви країною-агресором, відключає його імунну систему (систему національної безпеки) і перепрограмує її функціонування за алгоритмом, коли вона не ідентифікує загрози життю організму і не бореться з ними."
Більше див. тут: https://geostrategy.org.ua/images/wars21_UA_19.pdf
на стор. 42-47

Таким чином, через Зе-камарилью кремлівські політтехнологи на чолі з Сурковим активізували патологію в організмі української держави, яку доволі успішно культивують. Вершина мистецтва гібридної війни — запустити механізм самодеструкції противника зсередини, діючи як масованою пропагандою ззовні, так і агентурою, лобістами і підривною діяльністю зсередини, а також створивши обставини, умови та схеми, коли жертва, практично, сама оплачуватиме агресію проти себе. Для Кремля некомпетентна особа в Києві на президентській посаді та ще й з ідентифікацією "русскоязычного президента Украины", та ще й із риторикою "припинити стріляти", "сісти і домовитися", — це вікно можливостей переможно завершити операцію з "примусу України до миру".