Автор Тема: Найголовніший компонент так званої гібридної війни  (Прочитано 683 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46600
  • Never give in!
George V. Pinchuk
Yesterday at 15:52 ·
Несподівано натрапив на цю статтю (і також на іншу, ще кращу, але вона вийшла тільки з годину тому, і на Інтернеті ще є тільки її назва, без тексту; текст я прочитав на своєму телефоні). Суть цих аналітичних статей така: Росія веде систематичну і надзвичайно успішну віртуальну війну з Україною. Російські генерали навіть не приховують, що це найголовніший компонент теперешньої "гібридної війни." У цій "кібер-війні" є кілька стратегічних цілей (координація терактів, пошкодження комунікацій тощо), але мою увагу привернула оця з них: ПОСТІЙНЕ, НАВ"ЯЗЛИВЕ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ, ЧЕРЕЗ АРМІЮ ТРОЛІВ, ДЕЗИНФОРМАЦІЇ, АБО ТЕНДЕНЦІЙНО ПОДАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ про події в Україні, в її уряді, Збройних Силах, промисловості, сільському господарстві і т.д. При цьому Росія використовує своє ПОВНЕ, АБСОЛЮТНЕ ДОМІНУВАННЯ, тому що ніякої серйозної протидії цій армії тролів з боку України не існує. Навпаки, українці радо хапаються за тролячу дезінформацію або тенденційно подану інформацію. Росії ВЖЕ вдалося досягнути того, що значна частина населення і громадськості країн Заходу вірить, що люди в Криму добровільно проголосували за від"єднання від України, і що вигнання Януковича було результатом неконституційного перевороту, що його здійснили "націоналісти." Тепер Росія чекає, що і в Україні переважна більшість населення "купиться" на ці і подібні до них вигадки. Звідси й істерія про олігархів, корупцію, "режимчик," повальне злидарство, "торгівлю кров"ю" тощо.

https://www.jewishpolicycenter.org/2013/12/31/russian-cyber-capabilities/

------------------------------------------

Професор Пінчук мій френд на ФБ.  Я його дуже поважаю за активну просвіницьку роботу, яку він веде на ФБ серед українців і американців.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33314
  • Стать: Чоловіча
 Іудушка, хто би вже казав  :fp2

Ти ж сам тут в 90 % своїх постів зраду ганяєш  :smilie7:

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
George V. Pinchuk
Yesterday at 15:52 ·
Несподівано натрапив на цю статтю (і також на іншу, ще кращу, але вона вийшла тільки з годину тому, і на Інтернеті ще є тільки її назва, без тексту; текст я прочитав на своєму телефоні). Суть цих аналітичних статей така: Росія веде систематичну і надзвичайно успішну віртуальну війну з Україною. Російські генерали навіть не приховують, що це найголовніший компонент теперешньої "гібридної війни." У цій "кібер-війні" є кілька стратегічних цілей (координація терактів, пошкодження комунікацій тощо), але мою увагу привернула оця з них: ПОСТІЙНЕ, НАВ"ЯЗЛИВЕ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ, ЧЕРЕЗ АРМІЮ ТРОЛІВ, ДЕЗИНФОРМАЦІЇ, АБО ТЕНДЕНЦІЙНО ПОДАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ про події в Україні, в її уряді, Збройних Силах, промисловості, сільському господарстві і т.д. При цьому Росія використовує своє ПОВНЕ, АБСОЛЮТНЕ ДОМІНУВАННЯ, тому що ніякої серйозної протидії цій армії тролів з боку України не існує. Навпаки, українці радо хапаються за тролячу дезінформацію або тенденційно подану інформацію. Росії ВЖЕ вдалося досягнути того, що значна частина населення і громадськості країн Заходу вірить, що люди в Криму добровільно проголосували за від"єднання від України, і що вигнання Януковича було результатом неконституційного перевороту, що його здійснили "націоналісти." Тепер Росія чекає, що і в Україні переважна більшість населення "купиться" на ці і подібні до них вигадки. Звідси й істерія про олігархів, корупцію, "режимчик," повальне злидарство, "торгівлю кров"ю" тощо.

https://www.jewishpolicycenter.org/2013/12/31/russian-cyber-capabilities/

------------------------------------------

Професор Пінчук мій френд на ФБ.  Я його дуже поважаю за активну просвіницьку роботу, яку він веде на ФБ серед українців і американців.

100%
Головна мета всіх дій Росії - інформаційна складова.

Тобто навіть реальні військові дії мають значення для них рівно настільки, наскільки вони потрібні в контексті інформаційної війни.
Головне - картинка. Не те що є насправді, а те як це буде сприйматися.

Всі інші складові для Росії - другорядні.
А саме слабке місце, на мою думку, у них - складова ідеологічна.
Тому вони намагаються підмінити свою слабкість в ній безперервними інформаційними атакми.
Якщо коротко: замість суті - багато слів і образів.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19212
Росії ВЖЕ вдалося досягнути того, що значна частина населення і громадськості країн Заходу вірить, що люди в Криму добровільно проголосували за від"єднання від України, і що вигнання Януковича було результатом неконституційного перевороту, що його здійснили "націоналісти."

Ога, вдалося шопездець:


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26972
George V. Pinchuk
Yesterday at 15:52 ·
Несподівано натрапив на цю статтю (і також на іншу, ще кращу, але вона вийшла тільки з годину тому, і на Інтернеті ще є тільки її назва, без тексту; текст я прочитав на своєму телефоні). Суть цих аналітичних статей така: Росія веде систематичну і надзвичайно успішну віртуальну війну з Україною. Російські генерали навіть не приховують, що це найголовніший компонент теперешньої "гібридної війни." У цій "кібер-війні" є кілька стратегічних цілей (координація терактів, пошкодження комунікацій тощо), але мою увагу привернула оця з них: ПОСТІЙНЕ, НАВ"ЯЗЛИВЕ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ, ЧЕРЕЗ АРМІЮ ТРОЛІВ, ДЕЗИНФОРМАЦІЇ, АБО ТЕНДЕНЦІЙНО ПОДАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ про події в Україні, в її уряді, Збройних Силах, промисловості, сільському господарстві і т.д. При цьому Росія використовує своє ПОВНЕ, АБСОЛЮТНЕ ДОМІНУВАННЯ, тому що ніякої серйозної протидії цій армії тролів з боку України не існує. Навпаки, українці радо хапаються за тролячу дезінформацію або тенденційно подану інформацію. Росії ВЖЕ вдалося досягнути того, що значна частина населення і громадськості країн Заходу вірить, що люди в Криму добровільно проголосували за від"єднання від України, і що вигнання Януковича було результатом неконституційного перевороту, що його здійснили "націоналісти." Тепер Росія чекає, що і в Україні переважна більшість населення "купиться" на ці і подібні до них вигадки. Звідси й істерія про олігархів, корупцію, "режимчик," повальне злидарство, "торгівлю кров"ю" тощо.

https://www.jewishpolicycenter.org/2013/12/31/russian-cyber-capabilities/

------------------------------------------

Професор Пінчук мій френд на ФБ.  Я його дуже поважаю за активну просвіницьку роботу, яку він веде на ФБ серед українців і американців.

Передай профессору что ему присвоено почетное звание "капитан очевидность"

А по сути
Бысро вспоминаем кто разганял все эти мэмы по мозгам людей, причоем начиная с от прямо с 14го года
Вспомнили? От они "зрадофили" и "вышивата". И ты Ферал, уж извини, немало замарался в этом деле за что тебя и турнули попервой отсюда. Все эти Семенченки, Парасюки и пр "патриоты", "свидетели торговли на крови"

Ну а насчет стран запада то мы тут ничего сделать не можем, это вопрос стран запада, приостановление у себя вражеской пропаганды. Промлема в том что они не считают ее вражеской. Как и наши власти не считали всего ничего еще назад

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Ага.
Ты, Кот ,и есть самое настоящее российское гибридное оружие.
Зраду сеял постоянно, пытался внести раскол среди украинцев по языковому вопросу, депрессуху вываливал тоннами...і все це на українській мові !
Хуйло тобою задоволений.
Мене цікавить тільки одне, ти - ''корисний дурачок'' для рашки, чи ідейний  ворог усього українського.
Але ти ж не скажеш.
 :smilie1:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
George V. Pinchuk
Yesterday at 15:52 ·
Несподівано натрапив на цю статтю (і також на іншу, ще кращу, але вона вийшла тільки з годину тому, і на Інтернеті ще є тільки її назва, без тексту; текст я прочитав на своєму телефоні). Суть цих аналітичних статей така: Росія веде систематичну і надзвичайно успішну віртуальну війну з Україною. Російські генерали навіть не приховують, що це найголовніший компонент теперешньої "гібридної війни." У цій "кібер-війні" є кілька стратегічних цілей (координація терактів, пошкодження комунікацій тощо), але мою увагу привернула оця з них: ПОСТІЙНЕ, НАВ"ЯЗЛИВЕ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ, ЧЕРЕЗ АРМІЮ ТРОЛІВ, ДЕЗИНФОРМАЦІЇ, АБО ТЕНДЕНЦІЙНО ПОДАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ про події в Україні, в її уряді, Збройних Силах, промисловості, сільському господарстві і т.д. При цьому Росія використовує своє ПОВНЕ, АБСОЛЮТНЕ ДОМІНУВАННЯ, тому що ніякої серйозної протидії цій армії тролів з боку України не існує. Навпаки, українці радо хапаються за тролячу дезінформацію або тенденційно подану інформацію. Росії ВЖЕ вдалося досягнути того, що значна частина населення і громадськості країн Заходу вірить, що люди в Криму добровільно проголосували за від"єднання від України, і що вигнання Януковича було результатом неконституційного перевороту, що його здійснили "націоналісти." Тепер Росія чекає, що і в Україні переважна більшість населення "купиться" на ці і подібні до них вигадки. Звідси й істерія про олігархів, корупцію, "режимчик," повальне злидарство, "торгівлю кров"ю" тощо.

https://www.jewishpolicycenter.org/2013/12/31/russian-cyber-capabilities/

------------------------------------------

Професор Пінчук мій френд на ФБ.  Я його дуже поважаю за активну просвіницьку роботу, яку він веде на ФБ серед українців і американців.

Передай профессору что ему присвоено почетное звание "капитан очевидность"

А по сути
Бысро вспоминаем кто разганял все эти мэмы по мозгам людей, причоем начиная с от прямо с 14го года
Вспомнили? От они "зрадофили" и "вышивата". И ты Ферал, уж извини, немало замарался в этом деле за что тебя и турнули попервой отсюда. Все эти Семенченки, Парасюки и пр "патриоты", "свидетели торговли на крови"

Ну а насчет стран запада то мы тут ничего сделать не можем, это вопрос стран запада, приостановление у себя вражеской пропаганды. Промлема в том что они не считают ее вражеской. Как и наши власти не считали всего ничего еще назад
Ну будемо вважати цю відкриту Фералом тему його символічним каяттям за власну участь в гібридній війні проти України  :shuffle:
Якщо це так, то може Кіт ще не остаточно втрачений для суспільства  :smilie7:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46600
  • Never give in!
От не нада на мене киздіть. “Я етого не люблю“. (с)

Я жодного разу не голосив “Порошенка геть!“, розуміючи, що він є найменшим злом із всього того гівна, яке плаває на поверхні. Я не вважаю його ані зрадником, ані дурнем, але й не бачу в ньому українського Черчілля чи Пілсудського. Не з того він тіста.
Я жодного разу не вимагав “повалення продажної влади“.
Я жодного разу не написав нічого поганого про Муженка, не кажучи вже про українське військо.
Єдиме, чим іноді грішив, то це кілька разів за весь час подав неперевірену інфу.

Так, я вважав і вважаю, що влада (насамперед центральна) надзвичайно поблажлива до головних винуватців трагедії - олігархів типу Ахмєтова, і мерзотників типу Ківалова, Труханова та ще кількох сотень їм подібних.

Так, я вважав і вважаю, що все те, що відбулося і відбувається є також і результатом тупості і корумпованості, і відвертого прокацапстава значної (якщо не більшої) частини населення України, яке радо вітатиме хуйла і його посіпак лише тому, що так їм хочеться, чи тому що у них родствєннікі за Хутором Михайлівським..

Я ставлюся дуже критично до дій можновладців (парлямент - головний відповідальний за бардак, бо майже повністю куплений олігархами і хуйлом).

Але я проти того, щоб кожну критично налаштовану людину, яка тицяє владу писком у лайно за слабкість і невизначеність в умовах відкритої агресії кацапів, називали зрадниками.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33314
  • Стать: Чоловіча
От не нада на мене киздіть. “Я етого не люблю“. (с)

Я жодного разу не голосив “Порошенка геть!“, розуміючи, що він є найменшим злом із всього того гівна, яке плаває на поверхні. Я не вважаю його ані зрадником, ані дурнем, але й не бачу в ньому українського Черчілля чи Пілсудського. Не з того він тіста.
Я жодного разу не вимагав “повалення продажної влади“.
Я жодного разу не написав нічого поганого про Муженка, не кажучи вже про українське військо.
Єдиме, чим іноді грішив, то це кілька разів за весь час подав неперевірену інфу.

Так, я вважав і вважаю, що влада (насамперед центральна) надзвичайно поблажлива до головних винуватців трагедії - олігархів типу Ахмєтова, і мерзотників типу Ківалова, Труханова та ще кількох сотень їм подібних.

Так, я вважав і вважаю, що все те, що відбулося і відбувається є також і результатом тупості і корумпованості, і відвертого прокацапстава значної (якщо не більшої) частини населення України, яке радо вітатиме хуйла і його посіпак лише тому, що так їм хочеться, чи тому що у них родствєннікі за Хутором Михайлівським..

Я ставлюся дуже критично до дій можновладців (парлямент - головний відповідальний за бардак, бо майже повністю куплений олігархами і хуйлом).

Але я проти того, щоб кожну критично налаштовану людину, яка тицяє владу писком у лайно за слабкість і невизначеність в умовах відкритої агресії кацапів, називали зрадниками.

На хера в темі про шахрая з Роздільної пистиш про теперішню українську владу, як найгіршу ?

Ні хера ти не поміняв свого іудиного нутра, треба тебе чмирити і далі  :smilie9: 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46600
  • Never give in!
Іуди це ті, хто закривають на все очі і лижуть сраку тому, хто краще платить. Тобто - ти. Тому не смерди, пацюче, а сиди на своїй купі лайна і не відсвівчуй.   :weep:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33314
  • Стать: Чоловіча
Іудушка, біжи до куратора і признавайся, що обісрався.

Може не сильно порве тобі пукан  :weep: