Сторінок:
Actions
  • #1 від Geo 30 Mar 2021
  • "Усім соціалістам я бажаю: достаток Венесуели, зарплату як на  Кубі, справедливість Китаю та свободу Північної Кореї"

    "Вірю, що тут, в Україні, відбувся героїчний подвиг в ім‘я свободи, який глибоко вразив всіх чоловіків і жінок світу, всіх хто цінує демократію, законність і свободу."


    Маріо Варгас Льйоса. (Перуанський прозаїк, драматург, есеїст, філософ, публіцист, політичний і громадський діяч, лауреат Нобелівської премії 2010)


  • #2 від Lina 30 Mar 2021
  • Класно висловився.
  • #3 від Feral Cat 30 Mar 2021
  • "Усім соціалістам я бажаю: достаток Венесуели, зарплату як на  Кубі, справедливість Китаю та свободу Північної Кореї"

    "Вірю, що тут, в Україні, відбувся героїчний подвиг в ім‘я свободи, який глибоко вразив всіх чоловіків і жінок світу, всіх хто цінує демократію, законність і свободу."


    Маріо Варгас Льйоса. (Перуанський прозаїк, драматург, есеїст, філософ, публіцист, політичний і громадський діяч, лауреат Нобелівської премії 2010)


    І тим не менше, імбецили в Україні моляться на Байдена, чиї господарі мріють про перетворення США на соціалістичний рай.  :lol: :lol: :lol: :lol:
  • #4 від Lina 30 Mar 2021
  • І тим не менше, імбецили в Україні моляться на Байдена, чиї господарі мріють про перетворення США на соціалістичний рай.  :lol: :lol: :lol: :lol:

    Ти трошки не розумієш розстановку акцентів. Українцям потрібен президент-союзник, який підтримає Україну, а не такий, що буде підтримувати її ворога - рашку.
  • #5 від div 30 Mar 2021
  • Хорошо сказал
  • #6 від Geo 30 Mar 2021
  • Ти трошки не розумієш розстановку акцентів. Українцям потрібен президент-союзник, який підтримає Україну, а не такий, що буде підтримувати її ворога - рашку.

    Господи, как хорошо, что я Кота в игнор захерачил с его психическими отклонениями.

    Сидит на УКРАИНСКОМ форуме и херачит про Трампа-Байдена сутками....На Американском форуме он не сидит...ибо "беженец". Там - чужие. Его ТЯНЕТ на "Родину"...в Одессу...

    Нахер было ехать тогда  в США?


    И тут....зашел на ветку и НАСРАЛ про Трампа-Байдена...."Казалось бы причем тут Лужков?" (с) С. Доренко.
  • #7 від Geo 30 Mar 2021
  • Ви там зі своїми проблемами розбирайтеся поміж собою. Хто кому демократ чи респ, і яка там внутрішня політика. Тоді й подивимось, які мізки у інших народів. Бо відсутність мізків у народу не впливає на зовнішню політику.

    Они с Астрой полностью ЕБАНУЛИСЬ. Окончательно и бесповоротно.
  • #8 від Feral Cat 30 Mar 2021
  • Господи, как хорошо, что я Кота в игнор захерачил с его психическими отклонениями.

    Сидит на УКРАИНСКОМ форуме и херачит про Трампа-Байдена сутками....На Американском форуме он не сидит...ибо "беженец". Там - чужие. Его ТЯНЕТ на "Родину"...в Одессу...

    Нахер было ехать тогда  в США?


    И тут....зашел на ветку и НАСРАЛ про Трампа-Байдена...."Казалось бы причем тут Лужков?" (с) С. Доренко.

    Куде мене точно  не тягне, так це в Одесу.  :laugh:

    Я розумію, що воно приємно думати про українців як про якусь таку невимовно свободолюбиву націю, яка відкидає поневолення соціалізмом і набільше цінує liberty and freedom.

    Але реальність на грішній українській землі цілковито розбиває цю міфологію.


  • #9 від Ali(UA) 31 Mar 2021
  • Если бы Украинцы понимали чтт такое свобода... даже тут на форуме многие молятся на государство....

    я помню момент когда выставил фотки своего оружия. пол форума сошло сума нах от страха.
  • #10 від Yuras Yuras 31 Mar 2021
  • Если бы Украинцы понимали чтт такое свобода... даже тут на форуме многие молятся на государство....

    я помню момент когда выставил фотки своего оружия. пол форума сошло сума нах от страха.
    Алі, ви хоч звідки знаєте, що таке свобода? В радянській школі вивчили? Трохи пожили в США і "Если бы Украинцы понимали чтт такое свобода..."? До сивого волосся дожили і не знаєте навіщо потрібна держава?
  • #11 від Мазепа Київ 31 Mar 2021
  •  :smiley24: все точно сказав.. :upa
  • #12 від Ali(UA) 31 Mar 2021
  • Алі, ви хоч звідки знаєте, що таке свобода? В радянській школі вивчили? Трохи пожили в США і "Если бы Украинцы понимали чтт такое свобода..."? До сивого волосся дожили і не знаєте навіщо потрібна держава?

    имею представление. что такое общество для которого государство это не злой начальник управляющий жизнью а реально менеджерская организация которая поддерживает инфраструктуру и предоставляет сервисы.
  • #13 від Yuras Yuras 31 Mar 2021
  • имею представление. что такое общество для которого государство это не злой начальник управляющий жизнью а реально менеджерская организация которая поддерживает инфраструктуру и предоставляет сервисы.
    Тоді поцікавтеся навіщо американцям зброя.
    І як , до речі, співвідносяться ваші останній пост з передостаннім:
    Если бы Украинцы понимали чтт такое свобода... даже тут на форуме многие молятся на государство....

    я помню момент когда выставил фотки своего оружия. пол форума сошло сума нах от страха.
       ?
  • #14 від Ali(UA) 31 Mar 2021
  • Тоді поцікавтеся навіщо американцям зброя.
    І як , до речі, співвідносяться ваші останній пост з передостаннім:   ?
    2я поправка была создана для защиты от государства. точнее что люди ничем не хуже государства и почему они не могут иметь такое же оружие на своей земле. по логике поправки они могут иметь танки и авианосцы для защиты от кого бы то ни было.
  • #15 від ЮАР 31 Mar 2021
  • Тоді поцікавтеся навіщо американцям зброя.
    І як , до речі, співвідносяться ваші останній пост з передостаннім:   ?

     :smiley24:
    Гарно піймав і макнув підблохастика! :hot:
  • #16 від RG 31 Mar 2021
  • 2я поправка была создана для защиты от государства. точнее что люди ничем не хуже государства и почему они не могут иметь такое же оружие на своей земле. по логике поправки они могут иметь танки и авианосцы для защиты от кого бы то ни было.

    Від менеджерської організації відбиватись ?   :weep:
  • #17 від svit 31 Mar 2021
  • Если бы Украинцы понимали чтт такое свобода... даже тут на форуме многие молятся на государство....

    я помню момент когда выставил фотки своего оружия. пол форума сошло сума нах от страха.

    Доки ти не в Україні, нам боятися нічого  :laugh:

    Питання - є зброя, чому разом з тими божевільними не штурмував Капітолій?  :cm:
    За родіну, за трампа! можем повторіть!
  • #18 від irpin 31 Mar 2021
  • 2я поправка была создана для защиты от государства.
    вау! це в самій поправці так написано?
    наведіть цитату повністю, будь ласка. я гуглєм перекладу і запишу на стіні котельні. дякую.
  • #19 від Ali(UA) 31 Mar 2021
  • вау! це в самій поправці так написано?
    наведіть цитату повністю, будь ласка. я гуглєм перекладу і запишу на стіні котельні. дякую.
    это мне американцы рассказывали которые тут в нном поколении живут.
  • #20 від Ali(UA) 31 Mar 2021
  • Доки ти не в Україні, нам боятися нічого  :laugh:

    Питання - є зброя, чому разом з тими божевільними не штурмував Капітолій?  :cm:
    За родіну, за трампа! можем повторіть!
    ну во первых у людей что ЗАШЛИ  в капитолий оружия не было. во вторых я не понимаю почему для вас именно этот случай вызывает такое возбуждение.
  • #21 від Ali(UA) 31 Mar 2021
  • Від менеджерської організації відбиватись ?   :weep:
    ну если надо то и отбиватся. а в целом для конкуренции, чтобы решить вопрос свободы, чтобы государство ничем не было лучше отдельно взятых граждан.

    вот ты например чем хуже зебила? я думаю ничем. а по правам ты понижен. такой себе средний манюпас.
  • #22 від Yuras Yuras 31 Mar 2021
  • это мне американцы рассказывали которые тут в нном поколении живут.
    тобто, самі почитати першоджерело не можемо, не хочемо, акакаяразніца. А скільки ви вже розкошуєте в Америці?
  • #23 від Ali(UA) 31 Mar 2021
  • Amendment II
    A well regulated Militia, being necessary to the security of a free State, the right of the people to keep and bear Arms, shall not be infringed.

    вопрос не в том что тут написано а как это трактуется... на то есть конст суд. и именно этот суд пользуется логикой которую заложили в эти законы.
  • #24 від Yuras Yuras 31 Mar 2021
  • Amendment II
    A well regulated Militia, being necessary to the security of a free State, the right of the people to keep and bear Arms, shall not be infringed.

    вопрос не в том что тут написано а как это трактуется... на то есть конст суд. и именно этот суд пользуется логикой которую заложили в эти законы.
    Чи правильно я розумію, що американські закони, у т.ч. Конституцію ви не читаєте, а рішення судів читаєте? Чи знайомі американці переповідають?
  • #25 від Ali(UA) 31 Mar 2021
  • неправильно.
  • #26 від div 31 Mar 2021
  • Amendment II
    A well regulated Militia, being necessary to the security of a free State, the right of the people to keep and bear Arms, shall not be infringed.

    вопрос не в том что тут написано а как это трактуется... на то есть конст суд. и именно этот суд пользуется логикой которую заложили в эти законы.

    Наверное верховный, вроде в Штатах конституционного нет
  • #27 від Ali(UA) 31 Mar 2021
  • Наверное верховный, вроде в Штатах конституционного нет
    угу... описалсо.
  • #28 від irpin 31 Mar 2021
  • Amendment II
    A well regulated Militia, being necessary to the security of a free State, the right of the people to keep and bear Arms, shall not be infringed.
    ага.
    значить, не захищатся від держави, а навпаки - захищати державу. от яке цікаве право свободи.
    з.і. схоже, стіна котельні лишиться незайманною. ще раз - дякую.   :smilie5:
  • #29 від ЮАР 31 Mar 2021
  • во вторых я не понимаю почему для вас именно этот случай вызывает такое возбуждение.

    Ахуєть!
    Баньдюки, по прямій указці Бидлана, захопили Конгрес, мабуть вперше за 250 років історії США, а він не розуміє!
    Ахуєть!!!
  • #30 від Uki 31 Mar 2021
  • Ахуєть!
    Баньдюки, по прямій указці Бидлана, захопили Конгрес, мабуть вперше за 250 років історії США, а він не розуміє!
    Ахуєть!!!

    Ну то для нас з тобою бандюки, а для нього патріоти....... і не захопити, а звільнити...... мабуть......
Сторінок:
Actions