Автор Тема: На прохання про перевиховання. Текст для Александра (багато літер)  (Прочитано 3267 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Про ПР можно писать бесконечно. Они оставили солидное наследие. В багаже и тотальное беззаконие, вымогательство, понятия, беспредел донецких не только на востоке, но и в Киеве, смерти людей. Хотите откроем отдельную ветку? Но в этой ветке я отвечаю о свидомости галичан, а не о донецких.
Да причем тут ПР.

Комунисты, Прогрессивные социалисты, Партия Родина, Русское Единство и т.д. и т.п.

Назовите хотя бы одну партию на Юге или Востоке, которая имеет проевропейские позиции, которую поддерживает население и которая выступает за Независимую Украинскую Державу.

Еще раз спрашиваю о доминирующей идее Востока или Юга Украины ?



Offline Александр

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Ещё раз для тех, кто в танке - аллё! Тема не про то, какие плохие россияне, донецкие и пр. Тема про галичанскую свидомисть. Как именно она влияет на остальных, а не остальные на неё. Откройте отдельно тему про Россию или донецких.

Offline Александр

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Я не против украинской идеи. Я за много украинских национальных идей. НО! Чтобы каждая их них была общенациональной, объединяла всех, а не разъединяла. Достучался до тугодумов?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Ещё раз для тех, кто в танке - аллё! Тема не про то, какие плохие россияне, донецкие и пр. Тема про галичанскую свидомисть. Как именно она влияет на остальных, а не остальные на неё. Откройте отдельно тему про Россию или донецких.

Вы вообще стартпост читали?  :lol:  Толерантный наш ?

Это вы хотите постоянно говорить о галичанах.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Я не против украинской идеи. Я за много украинских национальных идей. НО! Чтобы каждая их них была общенациональной, объединяла всех, а не разъединяла. Достучался до тугодумов?

Культура общения на лицо. Так, сказать. А как же толерантность ? :lol: Которой нет у галичан, но очень много
у всех остальных.

Offline Александр

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Вы, OlegSkу, как раз и не удосужились прочитать стартпост, который был дан мне по определенному поводу. Хоть и не в тему.

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Александр, мне действительно интересно, почему у Вас появилось такое мнение, особенно о распространении галичанских идей. Где это было, хотя бы в каких сферах деятельности и в чем выражалось? (Кроме Ивченка, потому что один человек - это несерьезно для глобальных выводов). Вы лично сталкивались с этим? Потому что я, коренная киевлянка (даже мидалька есть, розовенькая :)), ничего такого не видела. Конечно, есть люди, приехавшие в столицу на работу, но это больше частный бизнес, который бизнесом и занимается. Вы же говорите, насколько я понимаю, о государственных должностях, которые влияют на политику, раз могут распространять идеи? Была бы признательна, если бы Вы более детально это описали.

Уважаемая Nora, всё происходило не так давно и на наших глазах. Ознакомьтесь в гугле о назначениях на госдолжности в период Ющенко. Не заставляйте меня тратить время.
Прикольно было, когда галичанские чиновники на одном корпоративе меня чуть побить не собрались из-за моего стойкого несогласия поменять Деда Мороза на Св. Мыколая.
А  Св. Миколай  вам чим не подобається? :rotate:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Ой тока нєнада ...!
Галичанскіє водєйствія на нєокрєпшіє уми, ето фейк із того же  разряда шо і

Візітка Яроша, Всєлєнская мосчь Правого Сєктора, Чупакабра, Космічєскіє лучі та інш. нєвєдомая і загадачная тьомная хрєнь.

Offline Александр

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
А  Св. Миколай  вам чим не подобається? :rotate:

Подобаеться. Только при чём Дед Мороз?!

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Вы, OlegSkу, как раз и не удосужились прочитать стартпост, который был дан мне по определенному поводу. Хоть и не в тему.

Пост был о вашем перевоспитании, и необходимости понять различие в ментальности и восприятии мира, и кстати о толерантном отношении к инакомыслию.  :lol: Я же пытался обратить ваше внимание на однобокость вашей позиции в обвинении только части страны. Я очень много путешествовал по миру, и могу вам точно сказать, что ничего особо уникального в ментальности галичан, южан, донецких или киевских нет . Отношение же ваше к людям, пример жлобства и
некомпетентности. Когда вы говорите о том что галичане не одеваются так как нравится киевлянам - это смешно.
« Останнє редагування: Травня 22, 2014, 11:17:54 11:17 від OlegSky »

Offline Александр

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
OlegSky - несмотря на много путешествий (которых, надеюсь, у меня не меньше), вы, как я вижу, относитесь к людям, которым про Фому, а они про Ерёму, которым показывают картину, а они видят раму от неё. Горохом об стенку, так горохом об стенку. Тоже результат.

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
А  Св. Миколай  вам чим не подобається? :rotate:

Подобаеться. Только при чём Дед Мороз?!
Дійсно . Прі чом здесь Дєд Марос , мова ж про "галічанську свідомість" і про її вплив на нєпадгатовлєниє уми узкава міра :rotate:

Знаєте як це все називається ?

Йа  Укаінєц но :
- язик мой русскій ,і думаю йа па рускі , 
- бендера і шушкєвічь йелі серца русскіх ,
- Україна ето окраіна вєлікоросії,
- Сталін- ефектівний менеджер,
- нєбило ні какова галадамора ,
- галічанє - бендеравци і свідаміти,
- гейропа, фашисти ,госдеп , валінкі, апільсіни,,,
і т.д.
ускій мір впєрдє, пабєда за намі  :hot:

Offline Александр

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
А  Св. Миколай  вам чим не подобається? :rotate:

Подобаеться. Только при чём Дед Мороз?!
Дійсно . Прі чом здесь Дєд Марос , мова ж про "галічанську свідомість" і про її вплив на нєпадгатовлєниє уми узкава міра :rotate:

Знаєте як це все називається ?

Йа  Укаінєц но :
- язик мой русскій ,і думаю йа па рускі , 
- бендера і шушкєвічь йелі серца русскіх ,
- Україна ето окраіна вєлікоросії,
- Сталін- ефектівний менеджер,
- нєбило ні какова галадамора ,
- галічанє - бендеравци і свідаміти,
- гейропа, фашисти ,госдеп , валінкі, апільсіни,,,
і т.д.
ускій мір впєрдє, пабєда за намі  :hot:

Победа, я надеюсь, точно не за дураками.

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Александр, мне действительно интересно, почему у Вас появилось такое мнение, особенно о распространении галичанских идей. Где это было, хотя бы в каких сферах деятельности и в чем выражалось? (Кроме Ивченка, потому что один человек - это несерьезно для глобальных выводов). Вы лично сталкивались с этим? Потому что я, коренная киевлянка (даже мидалька есть, розовенькая :)), ничего такого не видела. Конечно, есть люди, приехавшие в столицу на работу, но это больше частный бизнес, который бизнесом и занимается. Вы же говорите, насколько я понимаю, о государственных должностях, которые влияют на политику, раз могут распространять идеи? Была бы признательна, если бы Вы более детально это описали.

Уважаемая Nora, всё происходило не так давно и на наших глазах. Ознакомьтесь в гугле о назначениях на госдолжности в период Ющенко. Не заставляйте меня тратить время.
Прикольно было, когда галичанские чиновники на одном корпоративе меня чуть побить не собрались из-за моего стойкого несогласия поменять Деда Мороза на Св. Мыколая.
А  Св. Миколай  вам чим не подобається? :rotate:

Найкумедніше, що проти Св.Миколая виступає людина віруюча (як позиціонує себе Алєксандр)  :smilie7:

ну а взагалі слова "свідоміт", так само, як і "майдаун", характеризують БУДЬ-ЯКОГО дописувача, як антиукраїнця  :moskali:   :Ignor:
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline yg10

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 145
  • Стать: Чоловіча
А  Св. Миколай  вам чим не подобається? :rotate:

Подобаеться. Только при чём Дед Мороз?!
Специально для победителя олимпиад по истории
Санта-Клаус, аналог Деда Мороза во всем остальном мире это и есть святитель Николай Мир Ликийских.

Offline Александр

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
А  Св. Миколай  вам чим не подобається? :rotate:

Подобаеться. Только при чём Дед Мороз?!
Специально для победителя олимпиад по истории
Санта-Клаус, аналог Деда Мороза во всем остальном мире это и есть святитель Николай Мир Ликийских.

Специально для знатоков - Дед Мороз - аналог Санты, а не наоборот.
Предыдущему допысувачу - для человека не только верующего, но ещё и хотя бы с некоторым кругозором, Дед Мороз и Святой Николай - два разных персонажа, один Святой, другой сказочный.
Вас ваша собственная безграмотность и оголтелость в желании как-то укусить и перевести стрелки не напрягает?
« Останнє редагування: Травня 22, 2014, 11:50:23 11:50 від Александр »

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Александра

Глубоко неуважаемый киевлянин,
Вам просто сложно признаться, что Вам завидно и обидно, что ЗУ дает идеи и тянет Украину в Европу ценой жизни лучших сыновей, а Вы типичная диванная сотня.
Вам обидно, что Вас столичного жителя имели и имеют Донецкие, Днепропетровские, Львовские и другие, а Киев так и не дал ни одного политика или идеи общенациональого уровня.
Вам сложно признаться, что даже выучить язык страны в которой Вы родились - Вам  трудно, а уж общаться на нем - видать вообще признак человека второго сорта.

Просто зрозумійте, що Галичина не була провінцією, як в Австроугорщині, так і в Польщі. Чого тільки вартий Львівський університет, оперний театр, письменники і діячі кільтури. ЗУ була Європою, в момент коли на Сході від голоду гинули міліони українців, коли Ваші батьки чи діди боялись слово сказати, коли в Києві розстрілювали за українську мову.
Ваших батьків і дідів поставила на коліна і гвалтувала система проти якої мої діди воювали зі зброєю в руках до 1960 р. (офіційно останній бій УПА). Мої батьки завжди знали, що радянська влада - це окупанти, а СРСР - імперія зла.
Звідси Ваш комплекс меншовартості.
Подивіться на рівень злочинності, наркоманії, алкоголізма і т.д. по регіонам України. Порівняйте мера Києва (Черновецького) і  мера Львова, чи Тернополя і відразу побачите в чому різниця. Можна порівняти Тягнибока і Добкіна, все зрозуміли.

Подивимось кого виберуть кияни в мери 25.05.2014 і склад міської ради.
Це Ваш екзамен на зрілість.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Александр, я сморю у вас очень много свободного времени для проталкивания идей на форуме. Так бывает в двух случаях - бригадник на зарплате, или же человек фанатик. Ну думаю что вы относитесь ко второму типу. А значит логичный вывод - бригадник с новой методичкой. Прошу прощения если я ошибаюсь. Но на войне лучше перебдеть, чем лишиться жизни. Так что вы уж не обижайтесь.

Скажу что меня мгновенно отворачивает от ваших разглагольствований. Это набившее оскомину "свідомИти". Что самое интересное. в большинстве случаев все использующие это слово толком не могут обьяснить что это такое, зато оно очень популярно в раиссе. Потому как для них оно звучит как дополнительное оскорбление к хохлам. У вас это понятие также присутствует постоянно. Но обьяснить что это вы не смогли. Тогда на какое понимание вы рассчитываете, оперируя словами. в которые разные люди вкладывают разный смысл?
« Останнє редагування: Травня 22, 2014, 11:55:07 11:55 від Kren »
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Александр ,два питання ,
Що таке "галічанская свідомість"?
чим "галічанская свідомість" загрожує вам чи кому небуть в Україні?

Offline Александр

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
для Александра

Глубоко неуважаемый киевлянин,
Вам просто сложно признаться, что Вам завидно и обидно, что ЗУ дает идеи и тянет Украину в Европу ценой жизни лучших сыновей, а Вы типичная диванная сотня.
Вам обидно, что Вас столичного жителя имели и имеют Донецкие, Днепропетровские, Львовские и другие, а Киев так и не дал ни одного политика или идеи общенациональого уровня.
Вам сложно признаться, что даже выучить язык страны в которой Вы родились - Вам  трудно, а уж общаться на нем - видать вообще признак человека второго сорта.

Просто зрозумійте, що Галичина не була провінцією, як в Австроугорщині, так і в Польщі. Чого тільки вартий Львівський університет, оперний театр, письменники і діячі кільтури. ЗУ була Європою, в момент коли на Сході від голоду гинули міліони українців, коли Ваші батьки чи діди боялись слово сказати, коли в Києві розстрілювали за українську мову.
Ваших батьків і дідів поставила на коліна і гвалтувала система проти якої мої діди воювали зі зброєю в руках до 1960 р. (офіційно останній бій УПА). Мої батьки завжди знали, що радянська влада - це окупанти, а СРСР - імперія зла.
Звідси Ваш комплекс меншовартості.
Подивіться на рівень злочинності, наркоманії, алкоголізма і т.д. по регіонам України. Порівняйте мера Києва (Черновецького) і  мера Львова, чи Тернополя і відразу побачите в чому різниця. Можна порівняти Тягнибока і Добкіна, все зрозуміли.

Подивимось кого виберуть кияни в мери 25.05.2014 і склад міської ради.
Це Ваш екзамен на зрілість.

Я вильно спилкуюсь украйинською. В мэнэ нэ мае видчуття меншовартости и я не навьязую його никому. Мэни вжэ обрыдло повторюваты, що з западэньцив ллеться рэваншизм за мынулэ, за Сталина та СРСР. Я ниякого рэваншу нэ хочу.
Мэни однаково якою мовою спилкуватися. Хоча правда ваша - простише росийською.
Що до выборив. Нэ вирю жодний партии, жодному кандыдату. Вси вори-пройдысвиты. Обыраты будэмо гивно так чи инакше.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для OlegSky

дозвольте не погодитись з Вами,
відмінності є і вони фундаментальні. У нас війна з Росією, але в Тернополі за російську мову не б ють, десь був сюжет, як людина вийшла до пам ятника Пушкіну в Тернополі з російським прапором і нічого, вийдіть з прапором України до пам ятника Шевченко в Харькові.
В Львові спокійно обслуговують в магазинах і ресторанах російськомовних туристів, а в Криму - "неужели нельзя разговаривать на нормальном язике"

але головна відмінність у сприйнятті влади, ми чітко розуміємо, що мер, міліціонер, суддя і інші - це наймані працівники і тому дебілів, які обіцяють манну небесну не обираємо. В Тернополі неможливо пропхати в мери фігуру типу п. Штепи. Подивіться на відео де поруч мер Львова і мер Донецька, ось Вам різниця в менталітеті.

ще одна суттєва відмінність - сприйняття держави
нам держава не повинна забезпечити халяву, пенсії, зарплати і рівень життя, ми це можемо самі, на потрібно, щоб держава не заважала і виконувала свої функції.

і ще багато чого.
Ми різні, це добре, а не погано, але факт, ми різні.

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Александр ,два питання ,
Що таке "галічанская свідомість"?
чим "галічанская свідомість" загрожує вам чи кому небуть в Україні?



Ви знаєте, я пам'ятаю ще часи СРСР, причому моя молодість (до 22) пройшла у такому місті, як Дніпропетровськ  :smiley14:, і я дуже добре пам'ятаю, що в часи моєї молодості слово "сознатєльний" серед молоді було майже лайкою (тобто якщо хтось пропонував зробити щось добре, на нього визвірювались інші - ти шо, сазнатєльний?"

Тепер аналогічне явище відбуваєтсья стовосно слова "свідомий", але вже на російсько-українському тлі.

Тобто моя версія - багатьом громадянам з імперськи-рабським мисленням свідомість (або сознатєльность) іншого - як ніж гострий  :gigi: Бо самі вони не вміють ані мислити, ані УСВІДОМЛЮВАТИ, те, що діється навколо, так і живуть інстинктами, тобто НЕСВІДОМО  :smiley14:
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Александр

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Александр, я сморю у вас очень много свободного времени для проталкивания идей на форуме. Так бывает в двух случаях - бригадник на зарплате, или же человек фанатик. Ну думаю что вы относитесь ко второму типу. А значит логичный вывод - бригадник с новой методичкой. Прошу прощения если я ошибаюсь. Но на войне лучше перебдеть, чем лишиться жизни. Так что вы уж не обижайтесь.

Скажу что меня мгновенно отворачивает от ваших разглагольствований. Это набившее оскомину "свідомИти". Что самое интересное. в большинстве случаев все использующие это слово толком не могут обьяснить что это такое, зато оно очень популярно в раиссе. Потому как для них оно звучит как дополнительное оскорбление к хохлам. У вас это понятие также присутствует постоянно. Но обьяснить что это вы не смогли. Тогда на какое понимание вы рассчитываете, оперируя словами. в которые разные люди вкладывают разный смысл?

Если вы читали меня, то должны знать, что я занимался последние годы антиквариатом. Увы, сейчас он глубоко невостребован, и времени свободного есть.
Свидомиты, с моей точки зрения, честно заслуженный многими галичанами ярлык. Точно так, как справедливо появились слова колорад, зомбоящик, даунбасяне. Ещё раз подчеркиваю - справедливо. Каждое из них не просто ярлык, а обозначение проблемы. И народу Украины придётся рано или поздно каждую такую проблему разрешать. Можете, конечно, этого не признавать. Проблематика не исчезнет.

Offline yg10

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 145
  • Стать: Чоловіча
А  Св. Миколай  вам чим не подобається? :rotate:

Подобаеться. Только при чём Дед Мороз?!
Специально для победителя олимпиад по истории
Санта-Клаус, аналог Деда Мороза во всем остальном мире это и есть святитель Николай Мир Ликийских.

Специально для знатоков - Дед Мороз - аналог Санты, а не наоборот.
Предыдущему допысувачу - для человека не только верующего, но ещё и хотя бы с некоторым кругозором, Дед Мороз и Святой Николай - два разных персонажа, один Святой, другой сказочный.
Вас ваша собственная безграмотность и оголтелость в желании как-то укусить и перевести стрелки не напрягает?
Вы задали вопрос о связи между Дедом Морозом  и св. Николаем. Я Вам ответил. В ответ слышу, что Вы об этом знаете горазду лучше меня и о моей "оголтелости".

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Александр

відсутність української розкладки тільки підтверджує мою думку, про комплекси.

а про реваншизм це весело, якщо ви не помітили, то в тій війні ми перемогли, СРСР немає, КПРС - немає. Реваншизм - це доля тих, хто програв.

В тій цивілізаційній війні, що йде зараз, ми перемагаємо - за 23 роки ідеї Української державності завоювали більшість території УРСР, виросло покоління вільних людей, які не хочуть цензури, керівної ролі партії і т.д.
Ми хочемо жити у вільній, європейській Україні, прошу вибачення, але і наша толерантність має межі, ми можемо дискутвати з опонентами, але з озброєними ворогами, що закликають до знищення України, ми дискусії вести не будемо.

Просто подивіться на все, що відбувається, як на цивілізаційну війну, чи війну цінностей.

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
для Александра



Я вильно спилкуюсь украйинською. В мэнэ нэ мае видчуття меншовартости и я не навьязую його никому. Мэни вжэ обрыдло повторюваты, що з западэньцив ллеться рэваншизм за мынулэ, за Сталина та СРСР. Я ниякого рэваншу нэ хочу. Мэни однаково якою мовою спилкуватися. Хоча правда ваша - простише росийською.
Що до выборив. Нэ вирю жодний партии, жодному кандыдату. Вси вори-пройдысвиты. Обыраты будэмо гивно так чи инакше.
Який реваншизм ? Що вимагають викопати сталіна та повісити на майдані ? А якщо б і так ? ви вважаєте не маєм праві вимагати реванш. історичеої  справедливості? за того ж таки сталіна чи ссср.?
І ще, ви ніякого реваншу не хочете .  :smilie10: А чому ви  себе ототожнюєте с тими об"єктами реваншу?

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Свидомиты, с моей точки зрения, честно заслуженный многими галичанами ярлык.

поясните значение этого термина

п.с.
я коренной киевлянин и не являюсь заинтересованным галычанином )) Так что потрудитесь обьяснить что же это за термин такой, и почему он вам так нравится.
« Останнє редагування: Травня 22, 2014, 12:17:49 12:17 від Kren »
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для авжеж

+10000000000

це ж катастрофа років у 40-50 усвідомити, що ти був рабом, що тобою маніпулювали, а ще страшніше приймати рішення без підказки зомбоящика.

мене тішить, що росте покоління вільних людей, що мають доступ до різних джерел інформації з пеленок.


Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Александр ,два питання ,
Що таке "галічанская свідомість"?
чим "галічанская свідомість" загрожує вам чи кому небуть в Україні?
Може ви не бачите?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Свідоміт (свідомий українець/громадянин) - людина, що свідомо ідентифікує себе, як громадянина України і готова боротись за її права та свободу проти зовнішніх і внутрішніх ворогів, ціною власного життя.

катастрофа для руського міра, бо думає, а не повторює за зомбоящиком, бо може відстоювати власні думки і права.
а саме страшне - не згідна з тезисом, що влада від бога і може дати цій владі копанця, включаючи царя-бітюшку.