Автор Тема: ВР дала дозвіл на допуск 700 солдатів інших країн в зону падіння Боїнга  (Прочитано 746 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Чи допустять їх туди сепаратори ?

Бо щось я сумніваюся, чи зможе ефективно діяти західний спецназ без важкого озброєння в тих умовах....

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Чи допустять їх туди сепаратори ?

Бо щось я сумніваюся, чи зможе ефективно діяти західний спецназ без важкого озброєння в тих умовах....

ну звичайно не допустять
але якщо то вже ВІЙСЬКОВІ то й вони можуть щось ЗРОБИТИ

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
А ведь могут же голосовать, сцуки!



Цікаво, 32, що не приймали участь у голосуванні, то комуняки?
« Останнє редагування: Липня 31, 2014, 11:21:38 11:21 від Agh »

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Щас,блин,начнется.Пачками будут еврогеев брать в плен а потом требовать выкуп или обмен на отъявленных бандюков.Я думаю,эти ребята уверены что здесь не война а Зарница.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Щас,блин,начнется.Пачками будут еврогеев брать в плен а потом требовать выкуп или обмен на отъявленных бандюков.Я думаю,эти ребята уверены что здесь не война а Зарница.

Щось мені теж здається, що візьмуть з тих австрало-голандців немало бранців, як це було вже з представниками ОБСЄ. І почнеться... "дип консьерн", "переговори", "треба всадити за стіл переговорів", "консультації" "обміняти за принципом всіх на всіх"..... Дали б їм калаші, тим голадцям, чи що
... і хай Росія згине як держава

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Посмотрим, посмотрим, как они будут устанавливать контроль над зоной.  popcorn2

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Щас,блин,начнется.Пачками будут еврогеев брать в плен а потом требовать выкуп или обмен на отъявленных бандюков.Я думаю,эти ребята уверены что здесь не война а Зарница.

Щось мені теж здається, що візьмуть з тих австрало-голандців немало бранців, як це було вже з представниками ОБСЄ. І почнеться... "дип консьерн", "переговори", "треба всадити за стіл переговорів", "консультації" "обміняти за принципом всіх на всіх"..... Дали б їм калаші, тим голадцям, чи що

І якщо не танки, то хоча б БТРи чи БМП  :smilie7: Коротше, броньовані засоби пересування.
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
там сапёров надо пару сотен
и группу прикрытия пару тысяч.

знаем мы этих военных....