Автор Тема: Коронавірус розлетівся по планеті  (Прочитано 264058 раз)

0 Користувачів і 7 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1596
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #900 : Березня 12, 2020, 11:13:23 23:13 »
У дружини прем’єр-міністра Канади запідозрили коронавірус

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо самоізолюється і працюватиме з дому.

Зазначається, що таке рішення політик ухвалив у зв’язку з тим, що його дружина Софі Грегуар поміщена на карантин у зв’язку з наявністю ознак коронавірусу нового типу.

Телеканал CTV з посиланням на адміністрацію очільника уряду, повідомляє, що у дружини Трюдо з’явилися «легкі симптоми гострого респіраторного захворювання». У неї взяті проби для проведення аналізу на COVID-19, результату аналізів поки немає.

Наразі у Канаді зареєстровано 109 випадків зараження коронавірусом COVID-19.

питання про те чому хворіють високопосадовці і їхні родичі коли кількість зареєстрованих випадків рахують лише на сотні я поставив учора. Збіг обставин? Не думаю... Припускаю що це шантаж з боку китайських (і/чи російських) спецслужб - обіцяють сиворотку за певні послуги.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33249
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #901 : Березня 12, 2020, 11:18:34 23:18 »
питання про те чому хворіють високопосадовці і їхні родичі коли кількість зареєстрованих випадків рахують лише на сотні я поставив учора. Збіг обставин? Не думаю... Припускаю що це шантаж з боку китайських (і/чи російських) спецслужб - обіцяють сиворотку за певні послуги.

Хлопе, ти не заіпався тут херню всіляку тулити ?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20470
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #902 : Березня 12, 2020, 11:21:21 23:21 »
сходіть до синагоги і перекрестіться. Я не скажу вам за всю Україну, але західняки щось придумають і врятуються - і від корони, і від зеленої чуми.  :upa

в Борисполе выпустили целый самолет зараженных сегодня
а захидняки такая же тупое и жадное быдло как и полтавские к примеру

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1596
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #903 : Березня 12, 2020, 11:33:49 23:33 »
Хлопе, ти не заіпався тут херню всіляку тулити ?

маєте інше пояснення цим фактам? викладайте - обсудимо, принаймі для цього цей форум. Я багато вже виклав різної "херні", яка потім була підтверджена. У мене метод дуже простий - дивлюся новини з каналів типу FoxNews, BBC, DW, etc. і екстраполюю події, і те що вони скажуть через кілька днів. У цих всіх подіях є певна логіка - логіка гибридно-бактеріальної війни. :smilie7:

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1596
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #904 : Березня 12, 2020, 11:42:22 23:42 »
в Борисполе выпустили целый самолет зараженных сегодня
а захидняки такая же тупое и жадное быдло как и полтавские к примеру

ви ділити українців на таких і сяких - це вже точно ганебна поведіка  :Ganba:

у східняків і західняків різний історичний досвід, але вони єдина нація!

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33249
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #905 : Березня 12, 2020, 11:44:00 23:44 »
маєте інше пояснення цим фактам? викладайте - обсудимо, принаймі для цього цей форум. Я багато вже виклав різної "херні", яка потім була підтверджена. У мене метод дуже простий - дивлюся новини з каналів типу FoxNews, BBC, DW, etc. і екстраполюю події, і те що вони скажуть через кілька днів. У цих всіх подіях є певна логіка - логіка гибридно-бактеріальної війни. :smilie7:

То ти в нас мощний аналітик   :weep:

Фото здорових легень пару днів тому теж з ФоксНьюз було ? Чи з БіБіСі ?  :smilie5:

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1596
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #906 : Березня 12, 2020, 11:48:22 23:48 »
То ти в нас мощний аналітик   :weep:

Фото здорових легень пару днів тому теж з ФоксНьюз було ? Чи з БіБіСі ?  :smilie5:

звиняйте, то на УП причепили не до змісту статті - більше я їм не вірю!

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20470
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #907 : Березня 12, 2020, 11:51:33 23:51 »
ви ділити українців на таких і сяких - це вже точно ганебна поведіка  :Ganba:

у східняків і західняків різний історичний досвід, але вони єдина нація!

я видел проценты за зебила

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19179
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #908 : Березня 12, 2020, 11:57:33 23:57 »
маєте інше пояснення цим фактам?

Блядь, теж занйшов містерію: пересічні живуть спокійно (хата-робота-хата-робота-відпустка в теплих краях раз на рік-хата-робота-хата-робота-могила), а політикани кожного тижня кудись пиздують літаком і тусуються в різних кутках світу хуй знає з ким на всіляких збіговиськах, ось і мають кращі шанси підчепити оту корону.  :weep:

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1596
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #909 : Березня 13, 2020, 12:02:31 00:02 »
я видел проценты за зебила

я бачив як "напьорсточнікі" працюють - медійна технологія подібна, але людей ошукують на глобальному рівні. Я не виню людей за те що вони дозволили себе обдурити, але я закликаю їх покарати тих хто їх надурив.

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1596
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #910 : Березня 13, 2020, 12:08:57 00:08 »
Блядь, теж занйшов містерію: пересічні живуть спокійно (хата-робота-хата-робота-відпустка в теплих краях раз на рік-хата-робота-хата-робота-могила), а політикани кожного тижня кудись пиздують літаком і тусуються в різних кутках світу хуй знає з ким на всіляких збіговиськах, ось і мають кращі шанси підчепити оту корону.  :weep:

це в Україні так, а на заході найбільше літають по роботі - саме тому і авіа-трафік дуже великій. До речі, міністри рідко летають рейсовим навіть за великої демократії.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20470
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #911 : Березня 13, 2020, 12:16:38 00:16 »
я бачив як "напьорсточнікі" працюють - медійна технологія подібна, але людей ошукують на глобальному рівні. Я не виню людей за те що вони дозволили себе обдурити, але я закликаю їх покарати тих хто їх надурив.

захид проголосовал за ватного маланца
какие нахрен технологии

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1596
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #912 : Березня 13, 2020, 12:28:45 00:28 »
захид проголосовал за ватного маланца
какие нахрен технологии

медійні - на цих технологіях влада тримається і на заході, і на сході. Наприклад, в Америці виборців ділять на тих хто дивляться FoxNews i CNN.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19179
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #913 : Березня 13, 2020, 12:52:07 00:52 »
це в Україні так, а на заході найбільше літають по роботі - саме тому і авіа-трафік дуже великій. До речі, міністри рідко летають рейсовим навіть за великої демократії.

Всюди так. По роботі літає меншість. А рейсовим чи не рейсовим взагалі похуй. Літаки сами по собі там ні до чого: має значення кількість зустрічей і географічне охоплення.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #914 : Березня 13, 2020, 03:04:41 03:04 »
ну це точно те що я повідомив учора - Китай погрожує перекрити постачання медикаментів, і не тільки... Відносно того що вони скупили пів Пентагону - це навіть для мене новина. Ну це практично те що було у нас за часів овоча. Принаймі тепер я більше розумію Трампа - він хоче звільнити Америку з під китайського іга.

Та заспокійтеся вже з цією пропагандою. По-перше, антибіотики для короновірусу не працюють. По-друге, Китай виробляє деякі хімікалії, а не ліки в цілому і антибіотиків в США вистачить, кому треба.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #915 : Березня 13, 2020, 03:09:27 03:09 »
маєте інше пояснення цим фактам? викладайте - обсудимо, принаймі для цього цей форум. Я багато вже виклав різної "херні", яка потім була підтверджена. У мене метод дуже простий - дивлюся новини з каналів типу FoxNews, BBC, DW, etc. і екстраполюю події, і те що вони скажуть через кілька днів. У цих всіх подіях є певна логіка - логіка гибридно-бактеріальної війни. :smilie7:

Люди просто тупо літають і подорожують, цього вистачить. В Альберту вірус завезли не китайці, а різні особи, що каталися на круїзах. Через діагностованого КОВІД малого в нашому місті сьогодні закрити дитсадок, багато організацій (включаючи мою) послали людей працювати з дому. Заборонили заходи з 250 людей та більше. Скоро, думаю, закриють школи, як в інших провінціях.

А я уже того - горло шкребе. Ще зранку почувалася нормально. Підходить начальник, каже, в мене шкребе горло. А потім і в мене після обіда теж зашкребло. Поки що лише це і час від часу чхаю. Температура якщо є, то десь 37 відчувається. Хоча термометр показував 36?  :smilie10: :smilie10: :smilie10:

Зате буду тепер вдома сидіти 14 днів, ЛОЛ! з сьогоднішнього дня всіх, хто прилітає в Альберту, садять на карантин на 14 днів у домашніх умовах.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #916 : Березня 13, 2020, 04:42:10 04:42 »
Коротше, народ, подихала трошки олією орегано і ще піду пігулку з нею вип"ю. Беру парову спа для обличчя (типу інгалятора) і буквально крапельку олії орегано. Обережно дуже треба, щоб не попалити слизову. Зразу трохи менше стало шкребти.

Також маю сироп із ягід бузини.

Ось матеріали:

https://patch.com/new-jersey/easthanover-florhampark/coronavirus-covid-19-are-we-helpless-or-not

Oil of Oregano is known to have antimicrobial properties, including antiviral and antibacterial. It can be started at the onset of a viral illness and taken 2 capsules twice a day.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24779581

Elderberry syrup has been known to be a potent flu fighter and works well to boost the immune system. It is an immune system modulator, containing phenolic acids, vitamin C and quercetin. If you choose to make it yourself, you must follow strict instructions and be careful by making it through boiling fresh and organic dried berries, as it may contain a small amount of toxic cyanide if not prepared properly.

Від серйозних ускладнень це не допоможе, але при легкій формі полегшить страждання.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #917 : Березня 13, 2020, 04:59:36 04:59 »
Жінку Трудо діагностували з КОВІД. І сам Трудо вже певно заражений. Ось вона, карма.

А закрив би аеропорти відразу - цього б не сталося.

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #918 : Березня 13, 2020, 08:11:10 08:11 »
Трамп спілкувався із помічником лідера Бразилії, у якого виявили коронавірус :fp2

У прессекретаря президента Бразилії Фабіо Вайнгартена, який відвідував США і контактував з президентом Дональдом Трампом, виявили коронавірус COVID-19. Самого президента Бразилії Жаїра Болсонару теж перевіряють.

Президента Бразилії Жаїра Болсонару відправили у госпіталь для перевірки і спостереження, повідомляє видання Correio Braziliense.

Коронавірус виявили в учасника конференції за участю Трампа
Візит бразильської делегації у США відбувався з 7 по 10 березня, під час якої президент Бразилії і його соратники провели зустріч з президентом США Дональдом Трампом.

Трамп навіть встиг сфотографуватися разом з Фабіо Вайнгартеном у своїй резиденції у Флориді. Фото було зроблене п'ять днів тому. Через кілька днів у Вайнгартена проявилися симптоми і підтвердився коронавірус.



У президента Бразилії виявили коронавірус

Раніше в оточенні президента Бразилії виявили інфікованого коронавірусом - главу спеціального секретаріату з комунікацій Фабіо Вайнґартена.  А тепер тест виявив коронавірус і у самого президента Бразилії Жаїра Болсонару. 
Russia delenda est.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #919 : Березня 13, 2020, 08:14:48 08:14 »
Вiдомий американський актор Том Хенкс, подорожуючi з дружиною в Австралii, пiдхопив короновiрус...
Прем'ер Канади... вирiшив самоiзолюватися, коли дiзнався, що почувае себе погано, хоча й вiрусу, наче й немае...
Тим паче тов. Трюдо буде керувати Канадою... вдома...
Коли вже повiдомлять, що Зеленський пiшов на лiкарняний?..

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6409
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #921 : Березня 13, 2020, 10:16:14 10:16 »
Ну що, хто вже в карантині сидить, розповідайте :)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #922 : Березня 13, 2020, 12:21:27 12:21 »
Ну що, хто вже в карантині сидить, розповідайте :)
В. Разумков, той, що Голова ВР... видав суровий указ стосовно тих, хто мае право заходити а Раду, а хто може морковку дрючити...
Що цiкаво, в перелiчених служках народу немае... Гаранта та його оточення, тобто,  Сцикун може вiдосики селфiти, а зайти в Раду -  :fuck:
https://censor.net.ua/news/3181109/razumkov_podpisal_rasporyajenie_ob_ogranichitelnyh_merah_v_rade_v_svyazi_s_karantinom

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #923 : Березня 13, 2020, 12:54:02 12:54 »
...

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8283
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #924 : Березня 13, 2020, 01:16:48 13:16 »
У Лукашенка запідозрили коронавірус: всі подробиці   :smilie10:
Усі заходи за участю президента скасували


У президента Білорусі Олександра Лукашенка підозрюють коронавірус Covid-19.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про серйозні проблеми зі здоров’ям президента, повідомляють деякі ЗМІ.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8283
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #925 : Березня 13, 2020, 01:18:17 13:18 »
В инфекционное отделение попал студент на Полтавщине.

В Полтавской области зафиксировали подозрение на коронавирус Covid-19. Вечером 12 марта в инфекционное отделение больницы в Кременчуге был госпитализирован молодой человек.

В больничную койку попал студент Кременчугского национального университета имени Михаила Остроградского. В четверг у него внезапно поднялась температура тела до 39 градусов, поэтому он обратился в скорую помощь. Об этом сообщает Кременчугская газета со ссылкой на главного эпидемиолога города Ларису Коровину.

Известно, что ранее парень посетил Швецию, Финляндию, Эстонию и вернулся в Украину 5 марта.

По данным издания, на данный момент в Кременчуге тест-систем на установление коронавируса нет. У парня взяли анализы, в том числе и слюны, и направили в Полтаву.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ
В оккупированной "ДНР" Горловке бурная вспышка коронавируса - Аваков

"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8283
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #926 : Березня 13, 2020, 01:20:14 13:20 »
Два автобуси з українцями з Італії завернули на кордоні зі Словенією

В ніч на 13 березня на словенському кордоні прикордонникии завернули два автобуси з українцями, які повертались з Італії.

Про це 24 каналу розповів водій одного з рейсових автобусів. За його словами, прикордонники без пояснення сказали приблизно 100 українцям з автобусів повертатись назад в Італію.



Важливо

Австрія та Словенія закрили кордон з Італією через коронавірус
"Транзитом ми їдемо через Словенію. На кордоні Італія – Словенія нас зупинила поліція, перевірила документи та виміряла температуру і без жодних пояснень заявили, що Словенія закрита і потрібно повертатись назад в Італію. Ні в кого не було температури – ні у водіїв, ні у пасажирів. Просто без жодних пояснень вони нас повернули назад", – пояснив водій Василь.

Водій сказав, що наразі вони перебувають на кордоні між Італією та Словенією, люди категорично відмовляються повертатись назад в країну. Поліція та консульство намагаються розв'язати цю проблему.

"Зараз ми в такій ситуації, що вияснюється питання, що з нами робити. З нами зв'язувалось консульство і з Мілану, і з Словенії. Казали, що підняли питання на найвищий рівень, ми чекаємо інформації", – додав він.

Два автобуси з українцями застрягли на кордоні Італія – Словенія


"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8283
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #927 : Березня 13, 2020, 01:22:18 13:22 »
В Італії подружжя, яке прожило 60 років, померло від коронавируса SARS-CoV-2 в один день, пише Daily Mail.

82-річна Півночі Белотті і її 86-річний чоловік Луїджі Каррара жили в місті Альбіно, що у північній провінції Бергамо. Тиждень поспіль вони мали високу температуру, але залишался вдома. Пізніше їх відправили до лікарні, де згодом вони померли. Жінка померла на дві години раніше за свого чоловіка.

Син Лука не зміг побачити батьків через карантин. Йому не вдалося попрощатися зі своїми рідними. Наразі його теж помістили у карантин з дружиною і двома дітьми.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1596
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #928 : Березня 13, 2020, 02:03:49 14:03 »
Люди просто тупо літають і подорожують, цього вистачить. В Альберту вірус завезли не китайці, а різні особи, що каталися на круїзах. Через діагностованого КОВІД малого в нашому місті сьогодні закрити дитсадок, багато організацій (включаючи мою) послали людей працювати з дому. Заборонили заходи з 250 людей та більше. Скоро, думаю, закриють школи, як в інших провінціях.

А я уже того - горло шкребе. Ще зранку почувалася нормально. Підходить начальник, каже, в мене шкребе горло. А потім і в мене після обіда теж зашкребло. Поки що лише це і час від часу чхаю. Температура якщо є, то десь 37 відчувається. Хоча термометр показував 36?  :smilie10: :smilie10: :smilie10:

Зате буду тепер вдома сидіти 14 днів, ЛОЛ! з сьогоднішнього дня всіх, хто прилітає в Альберту, садять на карантин на 14 днів у домашніх умовах.

відносно 14 днів

Цитувати
Вчені визначили, що тривалість розповсюдження вірусу коливається від 8 до 37 днів.

В середньому ті, хто вижили, були заразними упродовж 20 днів, але у фатальних випадках вірус міг розповсюджуватися до самої смерті людини.

Випадки хвороби, які закінчились летально, тривали від 15 до 22 днів. В середньому інфіковані помирали за 18,5 днів.
https://life.pravda.com.ua/health/2020/03/13/240196/

то вам треба сидіти принаймі 3 тижні, а більш надійно - 40 днів.

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1596
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #929 : Березня 13, 2020, 02:27:34 14:27 »
Всюди так. По роботі літає меншість. А рейсовим чи не рейсовим взагалі похуй. Літаки сами по собі там ні до чого: має значення кількість зустрічей і географічне охоплення.

це ви мабуть літаками мало літали. Я вже викладав кіно - типу порада тим хто хоче подорожувати. Там ілюстровано як віруси циркулюють від емітента до сусідів.

Відносно зустрічей - ну на зустрічах з високопосадовцями не буває випадкових осіб з груп ризику. У випадку очільника польского генштабу - це точно.