Сторінок:
Actions
  • #91 від Uki 22 Jun 2021
  •  :smilie5:

    Хюндай Дайнемікс  :weep:

  • #92 від Uki 30 Jun 2021
  • Досягнення роботохореографії  :smilie5:



    Їм можна заробляти на шоу в ласвегасі........
  • #93 від Бувалий 30 Jun 2021
  •  :smiley24:
    Марув - зi своiм Шоу лесбiйок... може йти на пенсiю...
  • #94 від svit 30 Jun 2021
  • Досягнення роботохореографії  :smilie5:

    Їм можна заробляти на шоу в ласвегасі........

    Якби людині з 70-80 років показали таке, вона б не зрозуміла навіть при ретельному поясненні, бо в рорзумінні тої епохи робот це щось таке  :smilie5:

  • #95 від Kikker 30 Jun 2021
  • Досягнення роботохореографії  :smilie5:


    Я, зараз, як той дядько з анекдоту перед жирафом: "Така довга шия?! Не може бути!". Дивлююся, все розумію, але не віриться.

    Стаціонарні роботи із багатьма ступенями свободи вже десятки років не новина, вони працюють на заводах із шестидесятих - семидесятих років. Але автономні машини, що так підтримують баланс і здатні на таку координацію рухів, це, справді, щось неймовірне.
  • #96 від irpin 30 Jun 2021
  • Якби людині з 70-80 років показали таке, вона б не зрозуміла навіть при ретельному поясненні..
    ну, хіба для пересічних, можливо.
    спеціалісти були б вражені лише рівнем мініатюризації.
    матапарат щодо динаміки руху і теорія стійкості динамічних систем були відомі давно.
  • #97 від irpin 30 Jun 2021
  • ми часто-густо наражаємося на невірну уяву про рівень розвитку людини або технології в часі.   :smilie1:
    з мїх особистих вражень:
    - брати райт протрималися в повітрі лічені секунди і пролетіли трохи більше двохсот метрів у 1903 році.
    - пасажирські рейси харків-полтава-київ-одеса вже здійснювалися на регулярній основі у 1923 році.

    а передувало цьому розуміння теорії польоту ще за двадцять років до славнозвісних братів. не вистачало лише технології виготовлення компактного теплового двигуна відповідної потужності.
  • #98 від Kikker 30 Jun 2021
  • Мені казав один авіаконстрктор, що теорію літака остаточно побудували в тридцятих роках. Це видно по конвергенції форм літаків різних виробників. Якщо спочатку ліпили кожен своє, часто дуже неефективне, то в тридцятих роках спостерігається величезна схожіть літаків одного типу від різних фірм. До речі, аналогічний процес був і з автомобілями.

    Крім того, на початку 20 століття були відсутні технології матеріалів. Малопотужний двигун був лише частиною проблеми. Але все одно, згоден із попереднім оратором, прогрес був стрибкоподібний, і схожий із тим, що спостерігаємо зараз з робототехнікою, інтернетом і штучним інтелектом.

       
  • #99 від irpin 30 Jun 2021
  • може, не "теорію літака", а теорію польоту?
    повітряного змія вигадав якийсь древній грек (не пам'ятаю), тож поняття що це таке було давно.

    ось приблизно так виглядав виступ в парижі у 1875 році одного хлопа на призвісько Пєно:
    "основні проблеми відносно стійкості, підйому і руху в повітрі вирішені, і були змодельовані, лишилося замінити пружину моделі на двигун"   :smilie7:

    останнє принципове що вирішили у 20му сторіччі - вдосконалення профілю крила. все інше - технології.
    бо між братами райт і згаданиами польотами цільнометалевого дорнье-комета з харкова на полтаву, десь посередині лежить і "муромець" сікорського і практика пілотування сотень ентузіастів.
  • #100 від Kikker 30 Jun 2021
  • Нехай буде теорія польоту в практиці літакобудування.  :smiley15:
  • #101 від irpin 30 Jun 2021
  • Нехай буде теорія польоту в практиці літакобудування.  :smiley15:
    викрутився. поважаю.   :smiley15:
  • #102 від Feral Cat 20 Jul 2021
  • #103 від Мазепа Київ 20 Jul 2021
  • печально..

     :smilie2:
  • #104 від polelis 20 Jul 2021
  • А чому саме танцювати?
    Можливо, вони скорботно сидітимуть
    в позі Роденівського «Мислителя» :smilie1:



  • #105 від svit 20 Jul 2021
  • Я одного не розумію - як можна закласти програму танцювати? Ну там мішки тягати чи ящики, не падати зі сходин, завдяки десяткам датчиків і так далі. А от танцювати як?
  • #106 від Uki 20 Jul 2021
  • Я одного не розумію - як можна закласти програму танцювати? Ну там мішки тягати чи ящики, не падати зі сходин, завдяки десяткам датчиків і так далі. А от танцювати як?

    Я думаю там різні рухи дуже чітко програмуються, балансування відбувається на автоматі.........
  • #107 від Uki 20 Jul 2021
  • Ще як варіант мистецтво відеомонтажу........ Окремо знімаєш окремі рухи, потім все об'єднуєш та музику підставляєш.....
  • #108 від irpin 20 Jul 2021
  • Ще як варіант мистецтво відеомонтажу........ Окремо знімаєш окремі рухи, потім все об'єднуєш та музику підставляєш.....
    ні. без відеомонтажу.
    все синхронізовано зі звуковою доріжкою.
    можна навіть в одному з каналів записувати розкадрування послідовних рухів. як анімаційний фільм.
    звідси ж синхронність рухів і т.д. і так, - " балансування відбувається на автоматі........."   :smilie5:
  • #109 від Бувалий 20 Jul 2021
  • То може бути не монтаж а фокуси iз хромом...
    На зеленiй аби синiй матерii танцюе... чоловiк на якому стоять спец. датчiки рухiв...
    В монтажi... чоловiка "стирають" - на його мiсце ставлять... намальованого робота...
    Саме так роблять анiмацiю за старими технологiями - на плiвку зимали актора, а потiм вирахували кiлькiсть кадрiв та малювали тванину...
     :smilie7:
  • #110 від irpin 21 Jul 2021
  •  :fp2 блядь!
  • #111 від Kikker 21 Jul 2021
  • Не звертайте увагу.
  • #112 від Uki 21 Jul 2021
  • " балансування відбувається на автоматі........."   :smilie5:

    Там весь смисл тих технологій в моделюванні механіки рухів тварин та людини........... Балансування - невід'ємна частина цієї механіки......
  • #113 від Uki 21 Jul 2021
  • все синхронізовано зі звуковою доріжкою.


    я це і мав на увазі
  • #114 від Uki 11 Aug 2021
  • Нарешті китайці роздуплились з дешевою підробкою......



    Всим хто мріє стати міліонерами рекомендую вложитись в її придбання та освоєння технології......
  • #115 від andronchik 11 Aug 2021
  • Нарешті китайці роздуплились з дешевою підробкою......

    Всим хто мріє стати міліонерами рекомендую вложитись в її придбання та освоєння технології......
    Не сумніваюся, що Ксіомі влучить у ціль.  75 000$ за Бостон Дайнемікс  та  1 500$ за Ксіомі  - незрівнянна вартість.
    А 99% завдань для "песика" від манюпаса, буде виконуватись. Особливо, якщо налагодять випуск додаткового "маніпулятора".
    У мережі є відео, де американський техногік, що володіе чудо-песиком від БД, переобладнав та навчив його тягати
    джбан пива і дзюрити їм точно в келих. Отаке використання "високих технологій" у реалі :gigi:
  • #116 від Uki 11 Aug 2021
  • Не сумніваюся, що Ксіомі влучить у ціль.  75 000$ за Бостон Дайнемікс  та  1 500$ за Ксіомі  - незрівнянна вартість.
    А 99% завдань для "песика" від манюпаса, буде виконуватись. Особливо, якщо налагодять випуск додаткового "маніпулятора".


    Там оупен сорз проект......... можна самому зробити маніпулятор до нього любий який хочеш........ Поки ще мало хто цим займається - є непоганий шанс піднятись на цьому .........
  • #117 від Комашки 12 Aug 2021
  • Я одного не розумію - як можна закласти програму танцювати? Ну там мішки тягати чи ящики, не падати зі сходин, завдяки десяткам датчиків і так далі. А от танцювати як?
    Ну в тому й весь сенс нейромереж з тих пір, як залізо почало мінімально тягнути емуляцію синапсів :)
  • #118 від jia 12 Aug 2021
  • Я одного не розумію - як можна закласти програму танцювати? Ну там мішки тягати чи ящики, не падати зі сходин, завдяки десяткам датчиків і так далі. А от танцювати як?

    Так же як і інші програми
    Сенс? Піар
  • #119 від jia 12 Aug 2021
  • Я думаю там різні рухи дуже чітко програмуються, балансування відбувається на автоматі.........

    Уже років зі 7 як продаються 15ти долларові процессори, що балансування роблять апаратно
    У тих роботів силова частина в сотні разів тяжча ніж балансування
  • #120 від Uki 12 Aug 2021
  • Уже років зі 7 як продаються 15ти долларові процессори, що балансування роблять апаратно
    У тих роботів силова частина в сотні разів тяжча ніж балансування

    Шо ти маєш на увазі - силова?
Сторінок:
Actions