Автор Тема: У Києві встановили тризуб на щиті "Батьківщини-матері"  (Прочитано 1197 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8230
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8230
Як це було

"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46522
  • Never give in!
Лаврентіївну  треба було знести нахуй ще тридцять років тому. А всі ті совєцкі танки продати китайцям на металолом.
Скільки ти тризубів на Лаврентївну не начепи, совок залишиться з нею назавжди. .
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15818
Є й інша думка:

Я вчився малювати Тризуб у 1989 році. А у 1990-му доводив свою вчительку історії, на хвилинку — делегата XXVII З'їзду КПРС, до білого жару суперечками про СПРАВЖНЮ історію України. Тоді це ще не було "мейнстрімом", так.

Прапор. Герб. Гімн. Україна.

Ці чотири слова для мене мають особливе значення. Те, що називають "сакральні". Тільки вони, жодні інші. Для мене немає нічого "святого" в жодній релігії світу. Єдині святині – прапор, герб, гімн, країна.

Те, що я бачу на фото — це, для мене, святотатство та приниження священних символів країни. Але це вже не вперше заради шоу принижують значення найголовніших символів. Гімн співає будь-яка співачка-ротом як їй хочеться, у квітах прапора роблять сцену і тупцюють по ній ногами. Тепер Герб причепили до ідіотського радянського чудовиська і бігають із радісними криками.

Цим не створили символ України! Цим принизили Герб України!

У країні не шукають сенсу, у країні не думають про сенс. Шоу, нескінченне шоу. Власне, #какаяразница
https://t.me/budem_bambit/2923

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26922
Это все из серии "какого хрена тризуб на спасской башне криво повесили?"

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8230
символи також багато значить, нехай стоїть і захищає  :smiley15:
« Останнє редагування: Серпня 07, 2023, 06:33:58 18:33 від Мазепа Київ »
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6270
Это все из серии "какого хрена тризуб на спасской башне криво повесили?"
Саме так.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15818
 Батьківщина-мати - це імперський, чужий нам символ, і ніяким тризубом імперскість не витравити

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46522
  • Never give in!
Цей кращий...

If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Батьківщина-мати - це імперський, чужий нам символ, і ніяким тризубом імперскість не витравити

Зате у кацапів бомбить дай боже  :smilie5: