Автор Тема: Якщо росіяни введуть війська в Україну, то куди бігти?  (Прочитано 4926 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Якщо серйозно, то куди бігти за парабелумом? Військомати у нас реально все похерили. Понабирали хрен зна кого. Фіг же де отримати зможеш зброю. Єдиний варіант - це формувати озброєнні трійки і групи до 16 чоловік максимум. Але є найголовніше питання. Хто цим зараз у нас займається?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Воно то так, але щось мені підказує, що треба бігти туди, де найближчі склади зі зброєю.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
тому питання, де в Києві в такій ситуації можна отримати зброю?
... і хай Росія згине як держава

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
От і я про що. Бо столицю зелені займують, а пастори будуть закликати не піддаватися провокаціям.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Это вопрос вопросов. Я сам не знаю. Знаю, что КИЕВ вооружать не будут. Наша власть ЗА СЕБЯ будет бояться, паскуды.

Придется, как на Донбассе, наверное...

Offline RadioGaGa

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 545

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1608
використовувати тактику УПА
вступати до лав сіпаратіздів, отримувати зброю від рашистів, а потім із неї їх же й мочити.
Панове, все було в нашій історії, варто лише до неї уважно придивитись і завжди знайдеш відповідь.

Offline Валька

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 189
Это вопрос вопросов. Я сам не знаю. Знаю, что КИЕВ вооружать не будут. Наша власть ЗА СЕБЯ будет бояться, паскуды.

Придется, как на Донбассе, наверное...
Вступати в лави сепаратистів, щоб отримати автомата?  :smilie10:
Расія- тюрма народів.(с)

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4029
вопервых... бежать не надо.. это провоцирует панику))))))))))

во вторых... я уже предлагал создать СУПотряд и назначить Geo атаманом ... )))
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Это вопрос вопросов. Я сам не знаю. Знаю, что КИЕВ вооружать не будут. Наша власть ЗА СЕБЯ будет бояться, паскуды.

Придется, как на Донбассе, наверное...
Вступати в лави сепаратистів, щоб отримати автомата?  :smilie10:

Нет. Брать склады толпой. Желательно по-хорошему. Мы не банк собираемся грабить. Это надо постараться обьяснить. Хоть это и наивно, но в условии саботажа властей иного выхода нет. Идти на склады надо.

А по закону это обязанность военкоматов. И регулярная армия, и партизанские отряды.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
якщо зброї ще нема, то слід планувати мирний спротив аж допоки він не накриється мідним тазом...
влада зброю не видаватиме...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
вопервых... бежать не надо.. это провоцирует панику))))))))))

во вторых... я уже предлагал создать СУПотряд и назначить Geo атаманом ... )))

Атаманом хоть сейчас. Но атаманом войска без оружия - извините. Я людей под тупое мясо не поведу.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Это вопрос вопросов. Я сам не знаю. Знаю, что КИЕВ вооружать не будут. Наша власть ЗА СЕБЯ будет бояться, паскуды.

Придется, как на Донбассе, наверное...
Вступати в лави сепаратистів, щоб отримати автомата?  :smilie10:

Нет. Брать склады толпой. Желательно по-хорошему. Мы не банк собираемся грабить. Это надо постараться обьяснить. Хоть это и наивно, но в условии саботажа властей иного выхода нет. Идти на склады надо.

А по закону это обязанность военкоматов. И регулярная армия, и партизанские отряды.
Поддержу потенциального сотника :smilie1:
А в Киеве наверно здесь немного есть http://1196.ua.all.biz/
Батя, мы стараемся ...

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
на 7 км бежать. Думаю там появится в ассортименте
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Валька

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 189
Это вопрос вопросов. Я сам не знаю. Знаю, что КИЕВ вооружать не будут. Наша власть ЗА СЕБЯ будет бояться, паскуды.

Придется, как на Донбассе, наверное...
Вступати в лави сепаратистів, щоб отримати автомата?  :smilie10:

Нет. Брать склады толпой. Желательно по-хорошему. Мы не банк собираемся грабить. Это надо постараться обьяснить. Хоть это и наивно, но в условии саботажа властей иного выхода нет. Идти на склады надо.

А по закону это обязанность военкоматов. И регулярная армия, и партизанские отряды.
Поддержу потенциального сотника :smilie1:
А в Киеве наверно здесь немного есть http://1196.ua.all.biz/
Дякую за посилання, я живу неподалік  :smiley24:
Расія- тюрма народів.(с)

Offline Непотріб

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 90
На той момент, коли буде прийняте рішення про видачу зброї населенню, буде вже занадто пізно. Якщо у вас є можливість та бажання, то краще подбати про законну зброю заздалегідь. Наприклад зараз. Навіть якщо все обійдеться, то мисливська зброя зайвою не буде. Полювання гарне хоббі.

Ні на які склади бігти не потрібно. Якщо ви навіть отримаєте зброю (а це малоймовірно), коли окупанти вже в місті, то вам це нічого не дасть. Якщо ще вчора ви працювали програмістом, то сьогодні, навість зі зброєю в руках ви Рембо не станете.

Тому, на мою думку, найкраще що може зробити цивільна людина в ситуації коли вже пізно бігти в військомат - це якнайшвидше залишити місто. Скільки б це вам не коштувало. Тому що, за умов окупації, місто це просто великий табір полонених. В якому точно буде і голод і мародерство і славнозвісне жорстоке свавілля російських окупантів.

У цьому випадку головне чітко усвідомити - тепер ваша власність закінчується на тому, що ви можете взяти з собою.

Якщо вам це вдалося, то про зброю можна вже не переживати. В країні де йде війна зброя не проблема.

Offline Валька

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 189
На той момент, коли буде прийняте рішення про видачу зброї населенню, буде вже занадто пізно. Якщо у вас є можливість та бажання, то краще подбати про законну зброю заздалегідь. Наприклад зараз. Навіть якщо все обійдеться, то мисливська зброя зайвою не буде. Полювання гарне хоббі.

Ні на які склади бігти не потрібно. Якщо ви навіть отримаєте зброю (а це малоймовірно), коли окупанти вже в місті, то вам це нічого не дасть. Якщо ще вчора ви працювали програмістом, то сьогодні, навість зі зброєю в руках ви Рембо не станете.

Тому, на мою думку, найкраще що може зробити цивільна людина в ситуації коли вже пізно бігти в військомат - це якнайшвидше залишити місто. Скільки б це вам не коштувало. Тому що, за умов окупації, місто це просто великий табір полонених. В якому точно буде і голод і мародерство і славнозвісне жорстоке свавілля російських окупантів.

У цьому випадку головне чітко усвідомити - тепер ваша власність закінчується на тому, що ви можете взяти з собою.

Якщо вам це вдалося, то про зброю можна вже не переживати. В країні де йде війна зброя не проблема.
Київська область підійде, чи на ЗУ треба зразу валити?
В мене троє дітей, мій головний скарб...
Расія- тюрма народів.(с)

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Я вже своїх попередив, що у випадку чого поїдуть на Західну. До тещі.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4285
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
На дорозі між Тернополем і Хмелницьким, біля р.Збруч (десь ось тут: 49°30'41.8"N 26°11'32.9"E) ше непогано збереглись доти - в разі чого ... це буде моя остання барикада ...  :upa
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
якщо зброї ще нема, то слід планувати мирний спротив аж допоки він не накриється мідним тазом...
влада зброю не видаватиме...
мырный спротыв? чтобы потом топили в речках с распоротыми животами?
не советуйте ерунду.

да, армия РФ не будет терроризировать население. но армия РФ и не будет стоять на одном месте, обеспечивая тылы. армия будет идти вперед, а ее тыл будут обеспечивать отморозки по типу славянских казачков. им будет позволено все. при поддержке местных мусаров-коллаборационистов они будут легко вычислять сопротивленцев и уничтожать их с особой жестокостью для запугивания других.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Kasia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 225
И как определить время, когда покидать город??

Сейчас вот еще сидим, на что-то надеемся.
Но когда будет ясно, что пора тикать, то ведь будет уже поздно.
Всё время раздумываю над этим, и убеждаю себя, что лучше заранее, и что?

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Стосовно мирного спротиву навіть мови нема. Тільки озброєний. Найголовнішим є питання стосовно зброї. Навіть з вибухівкою так не стоїть.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Стосовно мирного спротиву навіть мови нема. Тільки озброєний.
:smiley24:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Как увидишь оккупанта,
Пристрели его,
Он же с колорадами
Цвета одного.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
якщо зброї ще нема, то слід планувати мирний спротив аж допоки він не накриється мідним тазом...
влада зброю не видаватиме...
мырный спротыв? чтобы потом топили в речках с распоротыми животами?
не советуйте ерунду.

да, армия РФ не будет терроризировать население. но армия РФ и не будет стоять на одном месте, обеспечивая тылы. армия будет идти вперед, а ее тыл будут обеспечивать отморозки по типу славянских казачков. им будет позволено все. при поддержке местных мусаров-коллаборационистов они будут легко вычислять сопротивленцев и уничтожать их с особой жестокостью для запугивания других.

 :smiley24:
Так точно.
Самое главное - начало партизанской войны, дальше она разгорится сама.
По поводу эвакуации: если придет время, советую отправить детей и супругу подальше, лучше вообще за пределы страны, в оккупированном городе им все равно хорошо не будет, а самому или в армию, или в партизаны.
Верно написали, что когда начнется война - достать оружие будет не такой проблемой. В конце-концов, будут отступающие украинские войска с оружием.

Не исключен вариант, что Путин попытается все провернуть силами местной пятой колонны без открытого вмешательства. Такой сценарий ему более выгоден. Вот в этом случае "мирний спротив" имеет смысл.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
якщо зброї ще нема, то слід планувати мирний спротив аж допоки він не накриється мідним тазом...
влада зброю не видаватиме...
мырный спротыв? чтобы потом топили в речках с распоротыми животами?
не советуйте ерунду.

да, армия РФ не будет терроризировать население. но армия РФ и не будет стоять на одном месте, обеспечивая тылы. армия будет идти вперед, а ее тыл будут обеспечивать отморозки по типу славянских казачков. им будет позволено все. при поддержке местных мусаров-коллаборационистов они будут легко вычислять сопротивленцев и уничтожать их с особой жестокостью для запугивания других.

дивні люди...
кажу придбати собі зброю - кажуть нє...
кажу опирайтеся без зброї - кажуть нє...
ніхто вам зброю не видасть...
чекайте поки в умовах окупації біля якось тіла не лежатиме....
але тіло з"явиться або завдяки військовому, або завдяки тому, хто таки купив...

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
И как определить время, когда покидать город??

Сейчас вот еще сидим, на что-то надеемся.
Но когда будет ясно, что пора тикать, то ведь будет уже поздно.
Всё время раздумываю над этим, и убеждаю себя, что лучше заранее, и что?
Як один з варіантів розвитку подій.  http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2014/04/28/104318.shtml
Я теж на ЗУ буду пробиратись. Куди не скажу. :smilie7:
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Куплену і зареєстровану офіційно зброю менти зразу вилучать після приходу рашистів.