Сторінок:
Actions
  • #121 від Маленька жабка 15 Jul 2014
  • Как же легко мужика дураком сделать. Вы романтики и в 50. Бабы куда более рациональны. Почему так? Вам, наверно, трахаться больше хочется, чем деффкам. На это вас и ловят. Не? :idea:
  • #122 від акын 15 Jul 2014
  • Как же легко мужика дураком сделать. Вы романтики и в 50. Бабы куда более рациональны. Почему так? Вам, наверно, трахаться больше хочется, чем деффкам. На это вас и ловят. Не? :idea:

    скорее всего именно так.
  • #123 від monach 15 Jul 2014

  • яким це чином можливо, якщо квартира була вашою(я так розумію до одруження)?

    дурак был.
    по настоятельным просьбам переоформил хату на три равные доли.
    а во время развода бывшая резала себе руки, требовала хату , чтобы ей с её ребёнком оставить.
    Оставил.

    Да, дурак.

    Зрозуміло. Психологічний прес жінки деякі вміють робити - що іноді оцінити всю "красату ігри" можна лише, коли вийдеш з нього
  • #124 від ФанатФУПа 15 Jul 2014
  • Как же легко мужика дураком сделать. Вы романтики и в 50. Бабы куда более рациональны. Почему так? Вам, наверно, трахаться больше хочется, чем деффкам. На это вас и ловят. Не? :idea:

    Для жінок секс - це всього лише секс. Як піти покурити, чи кави попити. А для чоловіків - О, СЕКС! СЕКС!  :shuffle:

    Такі закони природи. Інакше би людство давно вже б вимерло.
  • #125 від Skynet 15 Jul 2014
  • Как же легко мужика дураком сделать. Вы романтики и в 50. Бабы куда более рациональны. Почему так? Вам, наверно, трахаться больше хочется, чем деффкам. На это вас и ловят. Не? :idea:

    Для жінок секс - це всього лише секс. Як піти покурити, чи кави попити. А для чоловіків - О, СЕКС! СЕКС!  :shuffle:

    Такі закони природи. Інакше би людство давно вже б вимерло.

    Хорошие законы. Мне нравятся  :smilie5:
  • #126 від Маленька жабка 15 Jul 2014
  • Как же легко мужика дураком сделать. Вы романтики и в 50. Бабы куда более рациональны. Почему так? Вам, наверно, трахаться больше хочется, чем деффкам. На это вас и ловят. Не? :idea:

    скорее всего именно так.
    Хлопцы, держитесь. Просто знайте, что бабы ооочень практичны. Особенно если уже имеют детей. Или собираются иметь.
  • #127 від термаміл 15 Jul 2014
  • Как же легко мужика дураком сделать. Вы романтики и в 50. Бабы куда более рациональны. Почему так? Вам, наверно, трахаться больше хочется, чем деффкам. На это вас и ловят. Не? :idea:

    скорее всего именно так.
    Хлопцы, держитесь. Просто знайте, что бабы ооочень практичны. Особенно если уже имеют детей. Или собираются иметь.
    В тому то й біда, що після розриву відносин для більшості чоловіків дитина перестає існувати.
    Жінка тягне від ЧУЖИХ чоловіків СВОЇМ дітям
    А Чоловік тягне від СВОЇХ дітей ЧУЖІЙ жінці
    В більшості випадків ситуація саме така. Чому так? Чоловіки , виходить у виборі між сексом і своїми дітьми, ви вибираєте банальний трах? :pooh:
  • #128 від Маленька жабка 15 Jul 2014
  • Как же легко мужика дураком сделать. Вы романтики и в 50. Бабы куда более рациональны. Почему так? Вам, наверно, трахаться больше хочется, чем деффкам. На это вас и ловят. Не? :idea:

    скорее всего именно так.
    Хлопцы, держитесь. Просто знайте, что бабы ооочень практичны. Особенно если уже имеют детей. Или собираются иметь.
    В тому то й біда, що після розриву відносин для більшості чоловіків дитина перестає існувати.
    Жінка тягне від ЧУЖИХ чоловіків СВОЇМ дітям
    А Чоловік тягне від СВОЇХ дітей ЧУЖІЙ жінці
    В більшості випадків ситуація саме така. Чому так? Чоловіки , виходить у виборі між сексом і своїми дітьми, ви вибираєте банальний трах? :pooh:
    Чому банальний? Чоловіки обирають офігенний трах. І забувають про все на світі. Як класно, що на війні є місце для гілочки про кохання. Бережіть своє щастя.
  • #129 від акын 15 Jul 2014
  • Який би не був банальний чи офігенний , але це всього лиш секс.
    От в цьому і різниця між чоловіком і жінкою.
    Вона обирає потомство, він обирає статевий акт.

    неправильный вывод.
    например, уходят от жён, которые не хотят тебе родить ребёнка. Мол, у неё свой уже есть - хватит.
  • #130 від термаміл 15 Jul 2014
  • Офігенний чи банальний, але це просто секс.
    В тому-то й різниця
    Вона обирає потомство, він обирає статевий акт, а
    комуністи обирають красную звєзду і сєрп і молот ;D
  • #131 від термаміл 15 Jul 2014
  • Який би не був банальний чи офігенний , але це всього лиш секс.
    От в цьому і різниця між чоловіком і жінкою.
    Вона обирає потомство, він обирає статевий акт.

    неправильный вывод.
    например, уходят от жён, которые не хотят тебе родить ребёнка. Мол, у неё свой уже есть - хватит.
    Дивись вище: свої діти нафіг від попереднього кохання, а жінка якою б стервою, гниллю не була б дітей кидає дуже рідко.
  • #132 від акын 15 Jul 2014
  • Жаль нет возможности отключения блока сексуального влечения.
    Это ж сколько бала/времени сыканомили бы :smilie5:
  • #133 від garri 15 Jul 2014
  • На самом деле в таких метаниях малолетнее девочго как уже выше написали не любит ни одного, но юзает обоих. От каждого просто берет то, что ей нужно. По уму вам нужно от нее бежать.

    +1

    ТС цепануло, но это не страшно, это проходит.

    я думаю - це банальна сексуальна залежність. Т.б дівчинка непагано веде себе в ліжку(а це буває не так часто, як хотілося) і втрачати це не дуже хочеться, а ще стає образливо, що повернулась до старого тюхтія. І хочеться і помсти, і потрахатись водночас

    Монах шарить. Згоден з ним.  :smiley24:

    А взагалі можна спробувати МЖМ. Зараз навіть у нас досить поширено. Вплив Європи, так би мовити.  :smiley25: Коли Ви трахаючи свою невесту будете одночасно бачити член її колишнього у її прекрасному ротику - то багато речей стануть простішими і душа заспокоїться.

    Вибачте, якщо може трохи грубувато, але реальне життя воно таке - грубувате насправді.

     :lol: :smiley24:шариш
  • #134 від garri 15 Jul 2014
  • Как же легко мужика дураком сделать. Вы романтики и в 50. Бабы куда более рациональны. Почему так? Вам, наверно, трахаться больше хочется, чем деффкам. На это вас и ловят. Не? :idea:

    Для жінок секс - це всього лише секс. Як піти покурити, чи кави попити. А для чоловіків - О, СЕКС! СЕКС!  :shuffle:

    Такі закони природи. Інакше би людство давно вже б вимерло.

    не правда
    є такі, що хочуть шпілятися де тільки є нагода
  • #135 від ФанатФУПа 15 Jul 2014
  • На самом деле в таких метаниях малолетнее девочго как уже выше написали не любит ни одного, но юзает обоих. От каждого просто берет то, что ей нужно. По уму вам нужно от нее бежать.

    +1

    ТС цепануло, но это не страшно, это проходит.

    я думаю - це банальна сексуальна залежність. Т.б дівчинка непагано веде себе в ліжку(а це буває не так часто, як хотілося) і втрачати це не дуже хочеться, а ще стає образливо, що повернулась до старого тюхтія. І хочеться і помсти, і потрахатись водночас

    Монах шарить. Згоден з ним.  :smiley24:

    А взагалі можна спробувати МЖМ. Зараз навіть у нас досить поширено. Вплив Європи, так би мовити.  :smiley25: Коли Ви трахаючи свою невесту будете одночасно бачити член її колишнього у її прекрасному ротику - то багато речей стануть простішими і душа заспокоїться.

    Вибачте, якщо може трохи грубувато, але реальне життя воно таке - грубувате насправді.

     :lol: :smiley24:шариш

    О! САМ гаррі оцінив мої слова!  :super: Приємно почути це від профі.
  • #136 від ФанатФУПа 15 Jul 2014
  • Как же легко мужика дураком сделать. Вы романтики и в 50. Бабы куда более рациональны. Почему так? Вам, наверно, трахаться больше хочется, чем деффкам. На это вас и ловят. Не? :idea:

    Для жінок секс - це всього лише секс. Як піти покурити, чи кави попити. А для чоловіків - О, СЕКС! СЕКС!  :shuffle:

    Такі закони природи. Інакше би людство давно вже б вимерло.

    не правда
    є такі, що хочуть шпілятися де тільки є нагода

    А отут незгоден. Вірніше згоден, що таких жінок немало. Але я щодо їхньої мотивації. Насправді ці жінки не скільки їбатися хочуть, скільки хочуть знести дах своєму партнерові.

    Якщо ви поспостерігаєте за розмовами жінок, ну тобто коли вони між собою розмовляють - то вони як правило рідко коли кажуть "О, він такий класний коханець, я кінчила за ніч 35 разів!"
    Натомість майже кожна якщо хоче похвалитися пригодами - то буде казати приблизно таке "О, він так мене хотів, що порвав мені одяг від пристрасті! О, він так мене любить, що постійно мене хоче і в ліфті, і в парку, і в підїзді!"

    Тобто, що я хочу сказати, жінку секс сам по собі мало цікавить як такий, її цікавить, як вона впливає через нього на свого МЧ.  :shuffle:

     
  • #137 від Kolbasa 15 Jul 2014
  • Пра шо спор на 5 страниц?

  • #138 від Таємний Радник 15 Jul 2014
  • Пра шо спор на 5 страниц?

    Що every cloud has a silver lining  :shuffle:
  • #139 від Чорна Сотня 15 Jul 2014
  • Пора переносити цю гілку у підфорум *взаємовідносини чоловіка та жінки*.
  • #140 від garri 16 Jul 2014
  • Как же легко мужика дураком сделать. Вы романтики и в 50. Бабы куда более рациональны. Почему так? Вам, наверно, трахаться больше хочется, чем деффкам. На это вас и ловят. Не? :idea:

    Для жінок секс - це всього лише секс. Як піти покурити, чи кави попити. А для чоловіків - О, СЕКС! СЕКС!  :shuffle:

    Такі закони природи. Інакше би людство давно вже б вимерло.

    не правда
    є такі, що хочуть шпілятися де тільки є нагода

    А отут незгоден. Вірніше згоден, що таких жінок немало. Але я щодо їхньої мотивації. Насправді ці жінки не скільки їбатися хочуть, скільки хочуть знести дах своєму партнерові.

    Якщо ви поспостерігаєте за розмовами жінок, ну тобто коли вони між собою розмовляють - то вони як правило рідко коли кажуть "О, він такий класний коханець, я кінчила за ніч 35 разів!"
    Натомість майже кожна якщо хоче похвалитися пригодами - то буде казати приблизно таке "О, він так мене хотів, що порвав мені одяг від пристрасті! О, він так мене любить, що постійно мене хоче і в ліфті, і в парку, і в підїзді!"

    Тобто, що я хочу сказати, жінку секс сам по собі мало цікавить як такий, її цікавить, як вона впливає через нього на свого МЧ.  :shuffle:

    є певний % жінок, які просто люблять трах
    якщо його нема, то вони стають агресивні
    декому трах потрібен щодня і не раз

    у мене працювала колись дівчина...
    я, дурень, закрутив з нею роман...
    спочатку вона мене тримала після роботи годинами, а потім вимагала щоб я приїзжав на роботу за годину до приходу працівників
    потів працівники вже вкурили все, а мене вона заєбала дістала і я почав вигадувати причини

    ясна річ, що посварилися
    потім вона ще в суд подала на фірму, але програла :laugh:

    от такі ті курви :smilie5:
  • #141 від hornet 16 Jul 2014
  • Пора переносити цю гілку у підфорум *взаємовідносини чоловіка та жінки*.

    мсье слишком консервативен  :gigi:
  • #142 від Дрейк 16 Jul 2014
  • попрошу завтра админа сделать подфорум мужской клуб. буду туда холодное пиво и виски выбрасывать вместе с некоторыми ветками :)
  • #143 від hornet 16 Jul 2014

  • не правда
    є такі, що хочуть шпілятися де тільки є нагода


    Главній вопрос - как их научиться распознавать издалека :D
  • #144 від PamTam 16 Jul 2014

  • не правда
    є такі, що хочуть шпілятися де тільки є нагода


    Главній вопрос - как их научиться распознавать издалека :D

    шоб сбежать или наоборот?
  • #145 від hornet 16 Jul 2014

  • не правда
    є такі, що хочуть шпілятися де тільки є нагода


    Главній вопрос - как их научиться распознавать издалека :D

    шоб сбежать или наоборот?

    наоборот, кнешно :D
    анекдот о распознавании дам  :gigi:

    Цитувати
    Бал. Корнет спрашивает у поручика Ржевского.
    — Скажите поручик, вон та дама в рот берет?
    — Берет.
    — А вон та?
    — Тоже берет.
    — А вот эта? — Секунду корнет, сейчас она повернется... тоже берет.
    — Поручик, а как вы это определяете???
    — Ну, рот есть, значит берет!
  • #146 від garri 16 Jul 2014
  • попрошу завтра админа сделать подфорум мужской клуб. буду туда холодное пиво и виски выбрасывать вместе с некоторыми ветками :)

    б&і :Razom:
  • #147 від garri 16 Jul 2014

  • не правда
    є такі, що хочуть шпілятися де тільки є нагода


    Главній вопрос - как их научиться распознавать издалека :D


    здалека не вийде
    я по очах оприділяю
  • #148 від PamTam 16 Jul 2014
  • попрошу завтра админа сделать подфорум мужской клуб. буду туда холодное пиво и виски выбрасывать вместе с некоторыми ветками :)

    туда полфорума сбежит, а здесь одни дамы останутся. Тем более если пива.
  • #149 від Дрейк 16 Jul 2014
  • попрошу завтра админа сделать подфорум мужской клуб. буду туда холодное пиво и виски выбрасывать вместе с некоторыми ветками :)

    туда полфорума сбежит, а здесь одни дамы останутся. Тем более если пива.

    Сбежит???? Ты думаешь в сети мало всяких интересных аватарок  :smilie3: Дамы просто немного переоденутся. И куда вы денетесь :)
  • #150 від ФанатФУПа 16 Jul 2014
  • Как же легко мужика дураком сделать. Вы романтики и в 50. Бабы куда более рациональны. Почему так? Вам, наверно, трахаться больше хочется, чем деффкам. На это вас и ловят. Не? :idea:

    Для жінок секс - це всього лише секс. Як піти покурити, чи кави попити. А для чоловіків - О, СЕКС! СЕКС!  :shuffle:

    Такі закони природи. Інакше би людство давно вже б вимерло.

    не правда
    є такі, що хочуть шпілятися де тільки є нагода

    А отут незгоден. Вірніше згоден, що таких жінок немало. Але я щодо їхньої мотивації. Насправді ці жінки не скільки їбатися хочуть, скільки хочуть знести дах своєму партнерові.

    Якщо ви поспостерігаєте за розмовами жінок, ну тобто коли вони між собою розмовляють - то вони як правило рідко коли кажуть "О, він такий класний коханець, я кінчила за ніч 35 разів!"
    Натомість майже кожна якщо хоче похвалитися пригодами - то буде казати приблизно таке "О, він так мене хотів, що порвав мені одяг від пристрасті! О, він так мене любить, що постійно мене хоче і в ліфті, і в парку, і в підїзді!"

    Тобто, що я хочу сказати, жінку секс сам по собі мало цікавить як такий, її цікавить, як вона впливає через нього на свого МЧ.  :shuffle:

    є певний % жінок, які просто люблять трах
    якщо його нема, то вони стають агресивні
    декому трах потрібен щодня і не раз

    у мене працювала колись дівчина...
    я, дурень, закрутив з нею роман...
    спочатку вона мене тримала після роботи годинами, а потім вимагала щоб я приїзжав на роботу за годину до приходу працівників
    потів працівники вже вкурили все, а мене вона заєбала дістала і я почав вигадувати причини

    ясна річ, що посварилися
    потім вона ще в суд подала на фірму, але програла :laugh:

    от такі ті курви :smilie5:

    Гаррі, боюсь тебе розчарувати... Але... вона просто думала таким чином привязати тебе до себе. Ось і все. Звичайний жіночий егоізм. Якби її справді цікавив ЛИШЕ СЕКС, то вона просто трахалась би з усією фірмою. Ан нєт, вона хотіла саме директора (чи хто ти там) захомутать.

    Ех, виходить що навіть такі терті калачі як Гаррі, насправді наівняк-наівняком...   :smilie8:
Сторінок:
Actions