Автор Тема: В рос. пропагандистів сепаратизму не складається: то шотландці, тепер каталонці  (Прочитано 571 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Влада Каталонії вирішила відмовитися від проведення референдуму про незалежність 9 листопада.

Таку думку виразив 13 жовтня президент женералітату (уряду. - Ред.) Артура Маса після 10-годинних переговорів трьох найвпливововіших політичних сил, повідомляє El Pais.

За словами Маса, референдум не може бути проведено через відсутність правових гарантій.

Натомість очільник уряду Каталонії запропонував провести альтернативне опитування населення.

Окрім того, розглядається також можливість проведення дострокових регіональних виборів.

Деталі нового плану дій Мас повинен оголосити 14 жовтня, пише видання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що уряд Каталонії має намір провести референдум попри заборону Конституційного суду.
http://www.eurointegration.com.ua/news/2014/10/14/7026789/
... і хай Росія згине як держава

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
бедулька... оказывается мозги есть у всех кроме лугандонов
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402

Кое-где в Барселоне можно увидеть вот такие наклейки на столбах. По смыслу нетрудно догадаться, что некоторые каталонцы хотят не только независимости от Испании, но и от ЕС. Чесслово, не пойму смысла такого сепаратизма...



А еще в Барселоне часто можно увидеть вот такое. Сразу вспоминается Севастополь в феврале-марте 2014, они тоже аквафреши вывешивали.

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
та оно у них уже стопиццот лет висит
мы были в 2011 году - такое же видели, но никто ничего не захватывал по улицам не бегал...
а еще подобные флажки были на французской стороне ибо каталонские земли есть и там...
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465



А еще в Барселоне часто можно увидеть вот такое. Сразу вспоминается Севастополь в феврале-марте 2014, они тоже аквафреши вывешивали.
дивні трохи прапори. Кубінські нагадують. Я думав в Каталонії трохи інший прапор
... і хай Росія згине як держава

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Они допропагандируются, что "сложится" только в РФ
Contra Spem Spero

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Они допропагандируются, что "сложится" только в РФ

амінь
... і хай Росія згине як держава