Автор Тема: если кто еще в размышлизмах на ком поставить птичку  (Прочитано 1542 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Меня записали в Порошенки.
В принципе к нему и склоняюсь, либо самопомичь, либо ПС.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Как сообщила волонтер Института стратегических исследований проблем экономики Украины Анна Гула, 23 октября одновременно в пяти городах Украины - Киеве, Львове, Запорожье, Харькове и Одессе был проведен прогнозный опрос населения на тему: "За какую политическую силу вы проголосуете 26 октября 2014 года?".

"Мы получили такой общий результат по 5 городам:
 "Блок Петра Порошенко" - 28,4%,
 Радикальная партия - 12,8%,
"Оппозиционный блок" - 10,7%,
"Народный фронт" - 8,9%,
"Самопомощь" - 8,3%,
"Батькивщина" - 6,9%", -
отметила Гула.

Она добавила, что остальные партии либо не преодолевают барьер в 5%, либо находятся в районе социологической погрешности. По словам Гулы, в опросе приняло участие более 5 тыс. респондентов.

В свою очередь, политолог, директор Института украинской политики Кость Бондаренко отметил, что это исследование подтверждает те тенденции, которые были опубликованы ранее. "Это исследование лишь подтверждает те тенденции, которые показывают рейтинги, составленные другими социологами. Я имею ввиду в первую очередь две сенсации этих выборов в лице партии "Самопомич" и "Оппозиционный блок", которые по всем исследованиям проходят в парламент", - отметил Бондаренко.

ігнор Квант

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Самопоміч.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
а якісь авторитетні опитування були недавно?

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
а якісь авторитетні опитування були недавно?

я не нахожу последних данных, а начало октября - не показатель

и сегодня -последний день публикаций
может позже кто еще опубликует
ігнор Квант

Чупс

  • Гість
А шо, я б за неї проголосував. Та може й неодноразово ...  :shuffle:


Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Самопоміч. А я і зібрався голосувати за Самопоміч. Хоча не знаю хто така Гопко. :smilie1:

Зате я добре знаю багатьох інших в  інших партіях, і вирішив тому голосувати за нових.

А спершу хотів за Народний Фронт. Передумав.

По мажоритарці за БПП, бо знаю кандидата особисто.

Offline Maverick

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
в мене показало Самопоміч 0_o

але голосуватиму за НФ ))

Аналогично

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Самопоміч. А я і зібрався голосувати за Самопоміч. Хоча не знаю хто така Гопко. :smilie1:

Зате я добре знаю багатьох інших в  інших партіях, і вирішив тому голосувати за нових.

А спершу хотів за Народний Фронт. Передумав.

По мажоритарці за БПП, бо знаю кандидата особисто.

Це за кого, якщо не секрет? Невже в БПП є мажоритарники за яких можна голосувати?  :smilie10:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
А шо, я б за неї проголосував. Та може й неодноразово ...  :shuffle:
за відгуками, щось середнє між Бондаренкою і Сільоткою. Хіба що, політична орієнтація правильна

  • Гість
за відгуками,

 :ai  :ai  :ai

це шо ж, цей хто відгукнувся, пробував всіх трьох?  :smilie10:  :smilie10:  :smilie10:

щось середнє між Бондаренкою і Сільоткою. Хіба що, політична орієнтація правильна,

 :ah

ну-ну, і яка ж Бондаренко у ліжку? Про сільотку савсем чего-то не цікаво ...  :shuffle:  :gigi:


Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Дурний тест, поперше нема всіх учасників виборів. По друге деякі партії дуже цікаво "не упереджено" описані. Наприклад:
"Колишній міністр оборони України, діяльність якого розслідують прокурори, раніше проходив до парламенту у списках різних партій. "
Пробував відповідати згідно описом кожної партії в списку, в результаті отримую зовсім іншу. Єдине виключення що вгадав що відповідати на комуністів. В решті випадків або БПП або Самопоміч.

ПС: Все ж таки перебрав ще з 10 варіантів і одержав Свободу і Народний фронт. Пробую як добитись Громадську позицію)

Offline Maverick

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
А шо, я б за неї проголосував. Та може й неодноразово ...  :shuffle:
за відгуками, щось середнє між Бондаренкою і Сільоткою. Хіба що, політична орієнтація правильна
Слушал ее один раз у Шустера, те же впечатления. Хотел за Самопомич, но блин, не могу, была б хоть не №1. Подумаю еще, надо молодых и рьяных ВР.