Автор Тема: Війна  (Прочитано 178132 раз)

0 Користувачів і 6 Гостей дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #900 : Квітня 01, 2022, 06:50:44 18:50 »
Кстати кацы теперь четыре раза подумают прежде чем перекидать отведенные войска на Донбасс
Там уже давно думать нечем...
 :vinsent:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19194
Re: Війна
« Reply #901 : Квітня 01, 2022, 07:24:56 19:24 »
Кстати кацы теперь четыре раза подумают прежде чем перекидать отведенные войска на Донбасс
:gigi:

Кацапи і "подумають" в одному реченні знаходитися не можуть.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19194
Re: Війна
« Reply #902 : Квітня 01, 2022, 08:16:01 20:16 »

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Війна
« Reply #903 : Квітня 01, 2022, 09:09:30 21:09 »
#ето_нє_ми #настамнєт
 :lol:

- Противоречия скапливаются. Общество в Российской Федерации начинает кое-что понимать. К примеру, произошедшее на территории Белгородской народной республики. Взрывы на нефтебазе. Они почему-то говорят, что мы это сделали. На самом деле это совсем не соответствует действительности. Мы это не комментируем. Они должны понимать, что это может быть на всей территории РФ. Мы к ним не приходили, мы не шли к ним с войной. И когда Песков говорит, что это не способствует переговорам, а способствует переговорам, когда они убивают наших детей, женщин, когда они совершают эти зверства? Это какие-то больные люди, - заявил Данилов.

- Знаете, я не знаю, о чем можно с ними договариваться, если они во время переговоров не позволяют забрать детей, сделать эвакуационные коридоры для гражданского населения. И врут на весь мир, что они якобы здесь ничем не занимаются, кроме того, что уничтожают каких-то нацистов, где они их здесь нашли, я не знаю, - добавил секретарь СНБО.
Mocsia delenda est

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Війна
« Reply #904 : Квітня 02, 2022, 09:02:18 09:02 »
 В тирнетах гуля цифра в 150 кацапів з гострою променевою хворобою, це ж якась їх ще більша кількість отримала менші дози

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #905 : Квітня 02, 2022, 09:25:28 09:25 »
В тирнетах гуля цифра в 150 кацапів з гострою променевою хворобою, це ж якась їх ще більша кількість отримала менші дози
Треба, аби цi пiдарасти до повоноi Перемоги... сидiли в Рудому лiсi - поки самi не почнуть випром. радiацiю...
Звiсно, про дозiметри мова не йшла - вони ж iхали не прогулянку - яка ще вiйна - заiхали на ЧАЕС, пiсля чого - в Припаятi залишилися, куди навiть шукачи пригод... давно не iздять...

Природа робить все як треба...
А iдiотам - наплевать...
В iх головах... давно вже плесень...
Боярой треба лiкувать...

 :moskali:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #906 : Квітня 02, 2022, 10:06:33 10:06 »
Звiльнення Киiвщiни - все, що лилишолся вiд Оркiв - купа спаленого залiза...
http://www.5.ua/kyiv/na-kyivskomu-napriamku-zsu-spalyly-desiatky-odynyts-katsapskoi-tekhniky-ta-zhyvu-sylu-okupantiv-foto-273220.html
 :vinsent:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #907 : Квітня 02, 2022, 10:46:35 22:46 »
ВСУ разгромили БТГ противника в Донецкой области...
http://focus.ua/voennye-novosti/511199-v-doneckoy-oblasti-vsu-za-neskolko-chasov-razgromili-btg-rossiyskih-voysk-foto
 :vinsent:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Війна
« Reply #908 : Квітня 02, 2022, 11:15:12 23:15 »
Орки таки рвуться на Київ. Знову влізли великою колоною на Сумщину.


Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Війна
« Reply #909 : Квітня 03, 2022, 12:37:01 00:37 »

Михаил Подоляк опубликовал фото из Бучи, на котором показаны мертвые тела людей со связанными руками, расстрелянных российскими солдатами

Кадры из Мотыжина. Братская могила мирных жителей, убитых оккупантами. У некоторых связаны руки .

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Війна
« Reply #910 : Квітня 03, 2022, 06:53:53 06:53 »
 Новини поруч:

⚡️Путін підтвердив, що нібито готовий найближчим часом зустрітися із Зеленським, — Арахамія

«Вчора пан Ердоган дзвонив і нам, і російській стороні. Начебто Путін підтвердив йому, що готовий організувати зустріч із нашим президентом Зеленським. Ми поки що чекаємо: зрозуміло, що у нас немає ні дати, ні місця. Проте з найбільшою долею ймовірності зустріч відбудеться в Анкарі», – голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія

❗️Мотижин.

На фото закатований кацапами чоловік, якого рашисти кинули вмирати в каналізаційний люк.

❗️Ще жахливі кадри з Бучі та інших населених пунктів, які місяць перебували в окупації російських-фашистів.

Вулиці усіяні трупами мирних жителів, у частини з яких руки з‘язані за спиною.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Війна
« Reply #911 : Квітня 03, 2022, 07:24:45 07:24 »
Всі ці "переговори" нікчемні.
Бо кацапи тільки на днях взнали , що для втілення "мирного договору" потрібна згода української нації.
І це неабияка зрада для свинопсів.
Вони вже скавчать там.
Одже нічого, окрім відтяжки часу, для кацапів не світить.
Але ми можемо краще скористатися цим відтермінуванням.
І основне : наша влада добре це усвідомлює.
Mocsia delenda est

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Війна
« Reply #912 : Квітня 03, 2022, 09:07:36 09:07 »
Я не в тому зараз стані, щоб добирати слова. Можливо, я зараз напишу на черговий бан, але мені байдуже.

Глава американської розвідки особисто прилітав до Зеленського у січні з детальними планами вторгнення росіян. Там було все, і про Чорнобиль, і про Гостомель, і про Бучу, Ірпінь.

Обов'язком української - та будь якої у світі, у кожній країні! - влади у такій ситуації було діяти, виходячи з найгіршого сценарію. "Перебдєть" у сотні разів, виставити себе смішними на випадок, якщо нічого не станеться,  зганьбитися в очах виборців як панікери, але наплювати на рейтинги і готуватися до війни.

Якби чоловіків Бучі мобілізували, записали в тероборону і видали зброю, деякі з них загинули б у бою, а не у розстрільних ямах зі зв'язаними руками. А більшість громила б ворога, захищаючи свій дім і своїх дружин та доньок.

Натомість до останнього з нами гралися в окозамилення. Навіть після початку вторгнення вони формували картину "потішної війни". Мовляв, до нас прийшли виключно імбіцили в ушанках, які не знають з якого боку автомат тримати, вони здаються у полон сотнями, а наші однією гранатою по сім танків підбивають.

Я дуже добре пам'ятаю колону розбитої ворожої техніки у Бучі, яка подавалася як наша остаточна перемога. Я сиділа за кілька кілометрів від Бучі, і з новин складалося враження, що росіян там більше нема. Впевнена, що багато місцевих жителів завагалися з від'їздом і втратили дорогоцінні години саме через таку подачу інформації. А потім стало уже пізно.

Жителі прилеглих містечок приймали рішення про евакуацію теж на власний розсуд, і для багатьох вигляд російського танка на власній вулиці став сюрпризом.

Я не знаю за всю країну, як це відбувалося наприклад на півдні. Знаю, що на моїй Сумщині ситуація повторюється один в один.

Скільки можна терпіти "арестовщину"?

Вибачте за різкість, я не спала цієї ночі через новину про загибель друга. І ще через історію з Маріуполя, де 5-річний хлопчик помер на руках у мами зі словами "чому мені так боляче, я ж був слухняний?"
Можливо я ніколи більше не писатиму адекватно і неупереджено.
Чому мені так боляче?
https://t.me/tanya_adams/2565

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Війна
« Reply #913 : Квітня 03, 2022, 03:11:48 15:11 »
Цитувати
Сергій Марченко:

Виграно першу велику битву цієї війни - битву за Київ.

Якби ми її програли, Україна була б роздерта на кілька шматків. Військові на Сході були б відрізані від постачання, оточені і, з великою імовірністю, розгромлені. До 300 вбитих цивільних в Ірпіні додалося б 30 тисяч закатованих у Києві.

Ключовим у цій битві стало утримання Васильківського летовища. Кілька разів українські воїни знищували там російський десант. "Елітні" обізяни були знищені і не змогли захопити злітну смугу для своїх транспортних літаків з підкріпленнями. Чехословаччина-68 у путіна не вийшла.

Другим важливим чинником була зупинка російського наступу на південь від Житомирської траси в сторону Фастова і Василькова. Кажуть, непогано відпрацювали на стримування окупантів давньоруські Змієві Вали. А ЗСУ насипали зверху артою і ванькам стало різко не альо.

Третім і контрольним в голову стало звільнення Макарова і ускладнення постачання відрізаного південного угрупування.

За нас дуже круто зіграла рідна земля. Річка Ірпінь і її заболочені береги не пустили окупантів до Києва і дали час зібрати сили.

А ще за нас був весь Київ. Я не знаю, чи є ще в сучасній історії такі приклади масової добровільної мобілізації в ТРО і ЗСУ, як було у нас.

Які уроки битви за Київ?

1. Ми були не готові. Знищені Буча і Ірпінь – плата за нашу неготовність.

2. Вже зараз треба врахувати помилки і підготувати зручні рубежі для оборони подалі від Києва і стратегічної Житомирської траси.

3. Озброєння ТРО – найкраще рішення для захисту Києва, яке тільки могло бути. Обов'язково треба це розвинути і зробити фішкою нашої оборонної стратегії.

4. Битва за Київ дуже наглядно показала значення розвинутої системи ППО. ППО має стати пріоритетом розвитку ЗСУ №1.

5. Критично не вистачає авіації і бойових гелікоптерів. Дуже велика зона для покращення обороноздатності.

6. Сучасні протитанкові компплекси від союзників і українські аналоги помножили на нуль російську стратегію наступу колонами броньованих машин. Тепер це тупо колони смертників.

7. Все те, що писали в літературі Другої Світової про українського солдата – правда. Хитрий, вмілий, впертий, незламний. На ньому трималася вся армія Совєцького союзу. Його хребтом витягнута битва з Гітлером. Тепер український солдат - як чистий спирт, не розбавлений московитами і бурятами, робить ЗСУ непереможними.

Це перша велика перемога цієї війни. І вона не остання.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Війна
« Reply #914 : Квітня 03, 2022, 05:43:16 17:43 »
 Пишуть, що це Тьоткіно, РФ (поряд з Сумською областю):




Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Війна
« Reply #915 : Квітня 03, 2022, 10:55:56 22:55 »
Я не в тому зараз стані, щоб добирати слова. Можливо, я зараз напишу на черговий бан, але мені байдуже.


Чому мені так боляче?
https://t.me/tanya_adams/2565

Ніяких банів. Тут ніхто не давав обіцянок зелені не критикувати їх дії. Тут багато прихильників Порошенко, але не вірнопідданих. І мені не подобається, що ОПУ узурпувала медіа, та ще й хотіла незалежні медіа прикрити. І так, ми всі переживаємо за Україну, але треба мати совість й не вводити в оману людей й піаритись на своїх зрадницьких проектах перемовин з військовими злочинцями й вбивцями.  :smilie9:
На всяк випадок - дії армії всіляко підтримуємо й допомагаємо. Бо було якось, що хтось критикнув адміністрацію, так вони накрутили Залужного, що народ армію критикує.
« Останнє редагування: Квітня 03, 2022, 10:59:55 22:59 від Lina »

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Війна
« Reply #916 : Квітня 03, 2022, 11:07:19 23:07 »
Потрібно добре думати


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Війна
« Reply #917 : Квітня 04, 2022, 06:19:33 06:19 »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Війна
« Reply #918 : Квітня 04, 2022, 06:49:37 06:49 »
<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="en" dir="ltr">Ukraine claims to have shot down a &quot;rare&quot; Russian Il-22, will be curious to see if there's visual confirmation. <a href="https://twitter.com/oryxspioenkop?ref_src=twsrc%5Etfw">@oryxspioenkop</a> <a href="https://t.co/jHW6MWu23g">https://t.co/jHW6MWu23g</a> <a href="https://t.co/iNxLXvdCql">pic.twitter.com/iNxLXvdCql</a></p>&mdash; Christian Vanderbrouk 🇺🇸🇺🇦🌻 (@UrbanAchievr) <a href="https://twitter.com/UrbanAchievr/status/1510720431837351938?ref_src=twsrc%5Etfw">April 3, 2022</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Війна
« Reply #919 : Квітня 04, 2022, 07:31:36 07:31 »
Потрібно добре думати


Це відео для розумних людей, а от до бевзів такими відео ці знання не донесеш

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Війна
« Reply #920 : Квітня 04, 2022, 07:53:19 07:53 »

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
Re: Війна
« Reply #921 : Квітня 04, 2022, 10:33:22 10:33 »

Вата без всякої розвідки ще з 2014 року хвалилася що складає списки українських патріотів. В лугандоні за таких самих списків бігали - забирали "на подвал".
Тобто, ще раз: відомо що вата цим займається, відомо плюс-мінус хто є вата, принаймі яскрава - й все з ними було у повному порядку вісім років.
Причина проста. Українці були просто психологічно не готові усвідомити це.
Я сподіваюся, що хоча б тепер усвідомлять. Що коли є у під'їзді мразота, котру аж трясе зі злоби до України й втриматися не може, аби комусь політичних нотацій не почитати - то оце воно. Сидить, молиться аби до міста зайшли кацапи, й отоді воно буде з ними бігати та пальцем ще по списку вказувати.
Хто з присутніх не бачив у реальному житті такого типажу? Отож.
Тож проблема набагато глибша за реакцію Зеленського на дані ЦРУ.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Війна
« Reply #922 : Квітня 04, 2022, 11:28:35 11:28 »
 Кацапські ЗМІ пишуть про денацифікацію:
https://t.me/oleksiihoncharenko/18576?single

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Війна
« Reply #923 : Квітня 04, 2022, 02:50:52 14:50 »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #924 : Квітня 04, 2022, 06:50:40 18:50 »
Житомирская трасса
https://vimeo.com/695638921?embedded=true&source=vimeo_logo&owner=160803047
Система безопасности... не открывает указанный ресурс...
 :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19194
Re: Війна
« Reply #925 : Квітня 04, 2022, 07:51:23 19:51 »
Кацапські ЗМІ пишуть про денацифікацію:
https://t.me/oleksiihoncharenko/18576?single

Воплі імпотента про те як він всіх згвалтує. Таке враження, що чувак заготовочку від 24 лютого вирішив запулити щоб отримати останній гонорар грошима, а не картоплею.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Війна
« Reply #926 : Квітня 04, 2022, 07:57:16 19:57 »
Система безопасности... не открывает указанный ресурс...
 :smilie7:

не знаю что там у тебя за система, но я только что открылг

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19194
Re: Війна
« Reply #927 : Квітня 04, 2022, 07:58:37 19:58 »
не знаю что там у тебя за система, но я только что открылг

Все відкривається навіть через корпоративний файрвол. Хуй знає, що там у буланого за каспєрскій, котрому не подобаються відео смаженої кацапні.  :smilie8:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #928 : Квітня 04, 2022, 08:03:09 20:03 »
Все відкривається навіть через корпоративний файрвол. Хуй знає, що там у буланого за каспєрскій, котрому не подобаються відео смаженої кацапні.  :smilie8:
Це у тебе - Касперськiй - система НЕ ХОЧЕ вантажити сайти, де якесь... лiве шифрування...
Iншi сайти... спокiйно працюють...
 :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Війна
« Reply #929 : Квітня 04, 2022, 08:32:53 20:32 »
Це у тебе - Касперськiй - система НЕ ХОЧЕ вантажити сайти, де якесь... лiве шифрування...
Iншi сайти... спокiйно працюють...
 :smilie7:

У тебя 7я винда?