Сторінок:
Actions
  • #121 від majesty 18 Aug 2023
  • Залужный задает философский вопрос, как Украине воевать с россиянами без авиации:

    "Украина, переходя к наступательным операциям, должна следовать какой доктрине? НАТО (когда должно быть преимущество в воздухе – ред.)? Российской Федерации? Или это не ваше дело? (Украине говорят – ред.) "У вас своя доктрина. У вас есть танки, у вас есть пушки, у вас есть боевые машины. Вы можете это сделать". Что это такое?"


    Никто не говорит, что завтра мы должны перевооружиться и получить 120 самолетов. Зачем? Мне не нужно 120 самолетов. Я не собираюсь угрожать всему миру. Достаточно очень ограниченного количества. Но они нужны. Потому что иного пути нет. Потому что враг использует авиацию другого поколения. Это если бы мы сейчас пошли в наступление с луками и стрелами, и все бы сказали: "Вы с ума сошли?".




  • #122 від Комашки 18 Aug 2023
  • потери в технике один к одному  это разве меньше ?
    Очами якщо комент div читати
    Цитувати
    Если при подрыве на мине БМП 1 весь экипаж с десантом отправляется к Кобзону, а при подрыве Бредли максимум что десанту прилетает это легкая контузия то спрашивается вопрос - при соотношении потерь в технике 1:1 можно ли экстраполировать эти потери на личный состав?
    то мають бути помітні всякі нюанси
    А якщо просто спамити все що ви десь читали (наприклад, яким паркінсоном темпи просування до Маріуполя стосуються хоча б теми втрат), то мабуть теж кайфова дискусія, але явно на любителів
  • #123 від Комашки 18 Aug 2023
  • Залужный задает философский вопрос, как Украине воевать с россиянами без авиации:
    Ці філософські питання тут спокійно дискутуються, причому є різні погляди.
    Просто неможна валити все кашею до купи. Вигідність довгої війни, темпи контрнаступу, постачання зброї та авіації, втрати техніки, втрати людей - це різні питання.
  • #124 від majesty 18 Aug 2023
  • Ці філософські питання тут спокійно дискутуються, причому є різні погляди.
    Просто неможна валити все кашею до купи. Вигідність довгої війни, темпи контрнаступу, постачання зброї та авіації, втрати техніки, втрати людей - це різні питання.

    да успакапивайте себя сколько угодно
    реальность от этого не изменится
    потери от той же кацапской авиации от вашего успокоения не исчезнут
    и можно сколько угодно фантазировать о том что в наступлении на укреппайоны потери наступающих меньше чем у тех кто сидит в дотах или вообще наблюдает со стороны за минными полями


    Украина не выдержит Долгой войны с рашей количеством людей
    это аксиома из математики
  • #125 від Комашки 18 Aug 2023
  • это аксиома из математики
    Мабуть з отієї інтуітивної, про яку тут здається Кабс писав  :gigi:
    від создатєлєй "Київ за 72 години, бо ну а як, такоє калікчєство людьов у рашинькі є"
    Цитувати
    и можно сколько угодно фантазировать о том что в наступлении на укреппайоны потери наступающих меньше чем у тех кто сидит в дотах или вообще наблюдает со стороны за минными полями
    А нащо мені щось фантазувати, якщо це буквально суть поточної стратегії Залужного, й причина істерики всяких, двічи їм в капелюшка дякувати, партньоров?
    Я там уявляю, які харі були в Міллі та компанії, коли вони питають Залужного "так а чо, ви развє не будете мʼясними хвилями котитися по мінах під авіацією", а він їм такий "та ніт, ми їх будемо відтискати артою, робити розмінування, й отак от потрохи просуватися, а в вас є ідеї кращі?"
  • #126 від majesty 18 Aug 2023
  • Мабуть з отієї інтуітивної, про яку тут здається Кабс писав  :gigi:
    від создатєлєй "Київ за 72 години, бо ну а як, такоє калікчєство людьов у рашинькі є"А нащо мені щось фантазувати, якщо це буквально суть поточної стратегії Залужного, й причина істерики всяких, двічи їм в капелюшка дякувати, партньоров?
    Я там уявляю, які харі були в Міллі та компанії, коли вони питають Залужного "так а чо, ви развє не будете мʼясними хвилями котитися по мінах під авіацією", а він їм такий "та ніт, ми їх будемо відтискати артою, робити розмінування, й отак от потрохи просуватися, а в вас є ідеї кращі?"

    кабс пишет что уже на сейчас наши мобилизированные это лучшие из худших
    особеноо офицеры
    а что будет через год?

    то что вы ставите смайлике в такоей тяжелой теме свидетельство  гебефрении
  • #127 від Комашки 18 Aug 2023
  • кабс пишет что уже на сейчас наши мобилизированные это лучшие из худших
    особеноо офицеры
    а что будет через год?

    то что вы ставите смайлике в такоей тяжелой теме свидетельство  гебефрении
    Кабс - це фізично одна людина в океані ЗСУ, я не знаю чому ви його особисті враження подаєте як голос Бога, як це стосується втрат, і шо то взагалі за звір такий - "якість мобілізованих".
    А свої поради стосовно того, що мені де ставити, не забувайте згортати в трубочку й тримати у відповідному місці  :smiley15:
  • #128 від ruthene 18 Aug 2023
  • У США заперечують розмови про вступ України до НАТО в обмін на території

    https://www.unian.ua/world/u-ssha-zaperechuyut-rozmovi-pro-vstup-ukrajini-do-nato-v-obmin-na-teritoriji-12362685.html

    Наразі основну увагу слід зосередити на допомозі Україні у відбитті російської агресії та відвойовуванні своїх територій.

    У США не обговорюють можливість вступу України до НАТО в обмін на територіальні поступки московії.

    Про це заявив координатор стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Джон Кірбі.

    "Нічого подібного. Це не так. Ми вже говорили про спроби допомогти знайти шлях до членства. Ми публічно заявили, що НАТО стане майбутнім України, і на саміті у Вільнюсі Північноатлантичний союз підтримав цю ідею і підтримав ідею, згідно з якою можна розробити шлях для цього можливого членства", - сказав він.

    Кірбі додав, що зараз основну увагу слід зосередити на допомозі Україні у відбитті російської агресії і відвойовуванні своїх територій, "які по праву належать їм".

    "І вони це роблять. Кожен день вони роблять успіхи. Навіть вони сказали, що це не так далеко і не так швидко, як їм хотілося б, але вони досягають прогресу. І ми будемо продовжувати підтримувати їх. Ви тільки що бачили ще одне оголошення про допомогу в галузі безпеки з боку Сполучених Штатів тільки на цьому тижні, так що це те, на чому ми зосереджені", - сказав Кірбі.
  • #129 від ruthene 18 Aug 2023
  • Офіційний представник НАТО Стіан Йенссен, який раніше запропонував Україні поступитися територіями задля членства а Альянсі, прокоментував скандал, що виник.

    https://www.unian.ua/world/teritoriji-v-obmin-na-chlenstvo-v-nato-predstavnik-alyansu-zayaviv-shcho-pomilivsya-12362280.html

    "Моя заява про це була частиною більшої дискусії щодо можливих майбутніх сценаріїв в Україні, і я не повинен був так говорити. Це була помилка", - заявив керівник апарату генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга в інтерв’ю VG.

    Він наголосив, що зараз найважливіше - це підтримувати Україну, Збройні сили якої продовжують контрнаступ.

    "Багато хто прокоментував, що це відбувається трохи повільніше, ніж вони сподівалися. Я все ж хотів би додати до цього зерно оптимізму, як я також сказав під час дебатів у Арендалі. Треба пам’ятати, що на початку війни була стурбованість тим, що Україна може розвалитися протягом тижнів і днів", – додав Йенссен.

    Він стверджує, що зараз питання у тому, скільки територій ЗСУ зможуть повернути.

    ″Цього (розвалу України, - УНІАН) не сталося взагалі. Вони показали героїчну боротьбу з вищою силою. Зараз тема в тому, скільки території Україна здатна повернути", - сказав посадовець НАТО.
  • #130 від Ali(UA) 18 Aug 2023
  • Офіційний представник НАТО Стіан Йенссен, який раніше запропонував Україні поступитися територіями задля членства а Альянсі, прокоментував скандал, що виник.

    https://www.unian.ua/world/teritoriji-v-obmin-na-chlenstvo-v-nato-predstavnik-alyansu-zayaviv-shcho-pomilivsya-12362280.html

    "Моя заява про це була частиною більшої дискусії щодо можливих майбутніх сценаріїв в Україні, і я не повинен був так говорити. Це була помилка", - заявив керівник апарату генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга в інтерв’ю VG.

    Він наголосив, що зараз найважливіше - це підтримувати Україну, Збройні сили якої продовжують контрнаступ.

    "Багато хто прокоментував, що це відбувається трохи повільніше, ніж вони сподівалися. Я все ж хотів би додати до цього зерно оптимізму, як я також сказав під час дебатів у Арендалі. Треба пам’ятати, що на початку війни була стурбованість тим, що Україна може розвалитися протягом тижнів і днів", – додав Йенссен.

    Він стверджує, що зараз питання у тому, скільки територій ЗСУ зможуть повернути.

    ″Цього (розвалу України, - УНІАН) не сталося взагалі. Вони показали героїчну боротьбу з вищою силою. Зараз тема в тому, скільки території Україна здатна повернути", - сказав посадовець НАТО.
    тобто навіть в такому вигляді НАТО не пропонують... жаль була надія.
  • #131 від Адам Жоржович 18 Aug 2023
  • тобто навіть в такому вигляді НАТО не пропонують... жаль була надія.

    Чьорд, а мажка так сподівалася, що з хатою на правому березі, вона в НАТО заїде нахоляву після угоди "па фарватеру". :bg
  • #132 від ruthene 18 Aug 2023
  • США переконані, що українські сили здатні продовжувати досягати успіху на полі бою — радник з національної безпеки США Джейк Салліван https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/kontrnastup-ssha-perekonani-shcho-zsu-zdatni-prodovzhuvati-dosyagati-uspihu-novini-ukrajini-50347342.html

    Раніше видання The Washington Post повідомляло, що, "розвідка США вважає, що Україна цьогоріч не зможе досягти головної мети контрнаступу" , посилаючись на думку  неназваних американських посадовців, нібито "ознайомлених із засекреченим  :fp2 прогнозом" https://nv.ua/ukr/ukraine/events/kontrnastup-zsu-rozvidka-ssha-dumaye-shcho-ukrajina-ne-zmozhe-dosyagti-golovnoji-meti-wp-50347162.html

    У Міноборони України відреагували на матеріал, назвавши його вкидом від «творців росіяни візьмуть Київ за 72−96 годин» https://nv.ua/ukr/ukraine/events/wp-napisala-shcho-zsu-ne-zvilnyat-melitopol-u-reznikova-vidreaguvali-50347290.html
  • #133 від Ali(UA) 18 Aug 2023
  • Чьорд, а мажка так сподівалася, що з хатою на правому березі, вона в НАТО заїде нахоляву після угоди "па фарватеру". :bg

    справедливості раді його можна зрозуміти
  • #134 від div 18 Aug 2023
  • справедливості раді його можна зрозуміти

    Знаешь Али.
    Жителей херсонской области голосовавших за Зеленского (88% кстати) тоже можно было понять
    Они ж не какието крысяне с донбасянами, они ж на "правильном берегу" были и согласны были заглянуть в глаза и сойтись посередине. Да....
    Меня до сих пор интересует вспоминали они об этом когда сидели на крышах своих домов. Когда эта середина оказалась совсем не там где они надеялись ее увидеть
    Мне кажется что нет, мне кажется он так и не поняли что произошло
  • #135 від majesty 18 Aug 2023
  • Кабс - це фізично одна людина в океані ЗСУ, я не знаю чому ви його особисті враження подаєте як голос Бога, як це стосується втрат, і шо то взагалі за звір такий - "якість мобілізованих".
    А свої поради стосовно того, що мені де ставити, не забувайте згортати в трубочку й тримати у відповідному місці  :smiley15:

    много букв
    и нет порал
    есть констатация
  • #136 від majesty 18 Aug 2023
  • Чьорд, а мажка так сподівалася, що з хатою на правому березі, вона в НАТО заїде нахоляву після угоди "па фарватеру". :bg


    у иеня хата может быть в любой стране мира
    вы не хотите слышать о чем речь
    Украина без украинцев мне не нужна
  • #137 від Адам Жоржович 18 Aug 2023

  • у иеня хата может быть в любой стране мира
    вы не хотите слышать о чем речь
    Украина без украинцев мне не нужна

    Кацапський наративчик "да паслєднєго укрАінца".  :moskali:
  • #138 від majesty 18 Aug 2023
  • Кацапський наративчик "да паслєднєго укрАінца".  :moskali:


    это ненарративчик
    это стратегия хуйла
    ему покуйосинусовать 10млн крысян если он отменусует столько же украинцев

    есть сомнения?
    а на сейчас кацапы вообще неощушвют войны, примерно то же что в сирии

  • #139 від majesty 18 Aug 2023
  • допустим даже у нас суперпофессиональная армия    , самолетов как у кацапов, дальних ракет как у кацапов

    но у нас население 30млн, уних 140

    как долго мы продержимся? лет 5 выдержим?

    на каком этапе закончится война?

  • #140 від Ali(UA) 18 Aug 2023
  • Знаешь Али.
    Жителей херсонской области голосовавших за Зеленского (88% кстати) тоже можно было понять
    Они ж не какието крысяне с донбасянами, они ж на "правильном берегу" были и согласны были заглянуть в глаза и сойтись посередине. Да....
    Меня до сих пор интересует вспоминали они об этом когда сидели на крышах своих домов. Когда эта середина оказалась совсем не там где они надеялись ее увидеть
    Мне кажется что нет, мне кажется он так и не поняли что произошло

    Ну зеленський просто виконував Мінські домовленості тупо слідував рекомендаціям Меркель і ко. Всі це розведення і розмінування були направлені на задобрення агресора.

    Потім не забувайте що народ дуже ссався і хтів миру. Зебіл просто осідлав ті настрої...
  • #141 від Ali(UA) 18 Aug 2023
  • Кацапський наративчик "да паслєднєго укрАінца".  :moskali:

    Бахмут до війни 80 тис, на початок року 5 тис і 140 дітей. 7% залишилось. це факти.
  • #142 від majesty 18 Aug 2023
  • не забывйте что кацапский мобресурс прирос дамбасом и крымом
    а наш соответственно отминусовался

    дамбасяне самые упоротые ненаистники Украины в кацапской армии

    на оккупмрованных территориях они ведут себя  ( те что еще не сдохли) хуже всяких бурят
  • #143 від majesty 18 Aug 2023
  • Бахмут до війни 80 тис, на початок року 5 тис і 140 дітей. 7% залишилось. це факти.

    я легкопожертвую дамбасом ради НАТО
    даже глазом не моргну
  • #144 від Ali(UA) 18 Aug 2023
  • я легкопожертвую дамбасом ради НАТО
    даже глазом не моргну

    так, повністю підтримую. мені здається просто нарід живе в якихось рожевих мріях і фантазіях.

    реальність така що самий гірший варіант для України - це моя особиста думка - хуйлу віддати Україні землі назад включаючи Крим.

    потім придавити локальне недовольство зняти санкції. Україні захід кине 100 ярдів що вкрадуть моментально. і вже після цього Україну розірве по справжньому. Треба буде просто почекати наступних виборів. Крим насправді це такий собі троянський кінь як і ДНР ЛНР

    Найліпший варіант був би - віддати ДНР/ЛНР + Крим - за це НАТО + ЄС + Бази НАТО на території + десь пів трильона. як зпараші так і з заходу.
  • #145 від majesty 18 Aug 2023
  • так, повністю підтримую. мені здається просто нарід живе в якихось рожевих мріях і фантазіях.

    реальність така що самий гірший варіант для України - це моя особиста думка - хуйлу віддати Україні землі назад включаючи Крим.

    потім придавити локальне недовольство зняти санкції. Україні захід кине 100 ярдів що вкрадуть моментально. і вже після цього Україну розірве по справжньому. Треба буде просто почекати наступних виборів. Крим насправді це такий собі троянський кінь як і ДНР ЛНР

    Найліпший варіант був би - віддати ДНР/ЛНР + Крим - за це НАТО + ЄС + Бази НАТО на території + десь пів трильона. як зпараші так і з заходу.

    вот ты и ко упрекаете что штаты мало оружия дают

    а кому на нем воевать

    при совке на какую нибудь САУ солдата готовили пол года
    офицеров 4-5 лет

    пилотов ввс в британии готовят 9 лет!

    даже стрелят с ак слету и точно нужны десятки выходов на стрельбище

    это еще хорошо что исторически у нас были лучшие пвоощники в совке и есть так сказать школа
    а ввс у на  30 лет деградировало
    а кацапы регулярно воевали и учили пилотов
  • #146 від Sturmer44 18 Aug 2023
  • Тут така річ.
    З різних джерел доходять слухи і вже заяви
    Що адміністрація Байдена веде таємні перемовини з кацапйом.
    Нещодавно про це вже прямо написав Каспаров, звинувативши Байдена в прямій зраді народу України.
    Хоч Байден не присягав народу України але ...
    Так це чи ні дізнаємося згодом, коли це буде вже медичним фактом. Або не буде.
    Але суть в іншому.
    Мотиви Вашингтона. Цієї конкретно адміністрації.
    Путін єдиний хто може знищити Трампа.
    Опублікувати вбивчий компромат.
    Тим самим ця адміністрація залишається при владі ще на 4 роки
    Звичайно про його "агентство" в кгб чи фсб
    Взамін на що ?
    Що він може вимагати за таку серйозну послугу ?
    Не знаю.
    Але бачу що справа з літаками не вирішена за 19 місяців
    Дають 15 Бредлі на заміну знищених, це при тому що цих машин в них кілька тисяч
    Дають 30 Абрамсів з кількох тисяч
    Не дають Атакамси
    Тощо
    Це версія.
  • #147 від Ali(UA) 18 Aug 2023
  • вот ты и ко упрекаете что штаты мало оружия дают

    а кому на нем воевать

    при совке на какую нибудь САУ солдата готовили пол года
    офицеров 4-5 лет

    пилотов ввс в британии готовят 9 лет!

    даже стрелят с ак слету и точно нужны десятки выходов на стрельбище

    это еще хорошо что исторически у нас были лучшие пвоощники в совке и есть так сказать школа
    а ввс у на  30 лет деградировало
    а кацапы регулярно воевали и учили пилотов
    зараз гарна нагода вчитися. саме краще навчання на полі бою.
  • #148 від Sturmer44 18 Aug 2023
  • Правдою є й Те
    Що без підтримки США
    Наші кордони мали б дещо інший вигляд на зараз.
  • #149 від majesty 18 Aug 2023
  • Тут така річ.
    З різних джерел доходять слухи і вже заяви
    Що адміністрація Байдена веде таємні перемовини з кацапйом.
    Нещодавно про це вже прямо написав Каспаров, звинувативши Байдена в прямій зраді народу України.
    Хоч Байден не присягав народу України але ...
    Так це чи ні дізнаємося згодом, коли це буде вже медичним фактом. Або не буде.
    Але суть в іншому.
    Мотиви Вашингтона. Цієї конкретно адміністрації.
    Путін єдиний хто може знищити Трампа.
    Опублікувати вбивчий компромат.
    Тим самим ця адміністрація залишається при владі ще на 4 роки
    Звичайно про його "агентство" в кгб чи фсб
    Взамін на що ?
    Що він може вимагати за таку серйозну послугу ?
    Не знаю.
    Але бачу що справа з літаками не вирішена за 19 місяців
    Дають 15 Бредлі на заміну знищених, це при тому що цих машин в них кілька тисяч
    Дають 30 Абрамсів з кількох тисяч
    Не дають Атакамси
    Тощо
    Це версія.

    я от него слышал другое
    что Байдену наша победа нужна  летом 2024

    все эти масонские теории как по мне полная куйня
    тайные переговоры с хуйлом скрыть невозможно
    хотя бы потому что хуйло их выложит и это компрамат уже на Байдена
  • #150 від majesty 18 Aug 2023
  • зараз гарна нагода вчитися. саме краще навчання на полі бою.

    на поле навчання заканчивается труной
    для пилотов тем более
Сторінок:
Actions