Автор Тема: $100 000 000 інвестують французи в Ілічівський порт  (Прочитано 1620 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
100 миллионов  долларов инвестиций планирует вложить французская компания в Ильичевский морской торговый порт.

В частности, уже подписали с руководством порта Меморандум о готовности сотрудничать.

В украинских портах планируют построить пять современных перевалочных терминалов для зерна, емкостью до 20-ти миллионов тонн. Новые терминалы, говорят инвесторы, облегчат украинским аграриям транспортировки продукции за границу.

Если французы выиграют тендер, то первые отправки начнутся уже через год.

"Согласно нашему предварительному плану, мы хотим видеть терминал емкостью более 100 тысяч тонн единовременного хранения и с отгрузкой соответственно более одного миллиона тонн", – сказал Николай Горбачев, представитель французской компании.

"Я хочу отметить перспективность сотрудничества в плане инвестирования в терминале по перевалке именно зерновых грузов. Эту перспективу мы видим как номер один", – сказал в свою очередь Юрий Крук, и. о директора Илличевского морского торгового порта.

http://www.segodnya.ua/economics/enews/francuzskaya-kompaniya-investiruet-v-ilichevskiy-port-100-mln--625240.html


А чи не виявиться, що у цієї “французької“ компанії власники з хуйлвськими паспортами?  :smilie11:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Всi мiжнароднi угоди та iнвестицii... йдуть через Каб. Мiн...
Там у нас... Кроль головний.
А як Кроляка "Любить" Хуйло... всi добре знають.
 :smiley15:
« Останнє редагування: Червня 19, 2015, 09:11:51 21:11 від Бувалий »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8094
  • Стать: Чоловіча
Ну модернізують і відбудують Іллічівський порт. Ну і? А толку?
Що це дасть Україні? Чим іллічівський порт відпізнятиметься від Новоросійського чи туапсинського?

Скрізь є і буде й надалі російська мова, скрізь зароблятимуть російські чи російськомовні олігархи.

Сьогодні це називається "розбудова України".

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Турецкий холдинг вложит в Одессу миллиарды долларов

Во время встречи с губернатором Михаилом Саакашвили руководство холдинга AIC Group заявило о готовности инвестировать в одесский регион при условии прозрачных условий и содействия администрации, сообщил журналист Дмитрий Бакаев.

Сегодня в Одессу на встречу с губернатором Михаилом Саакашвили прилетели учредители крупнейшего турецкого инвестиционного холдинга AIC Group, сообщил на своей странице в Facebook одесский журналист Дмитрий Бакаев.

Журналист отметил, что в турецкий холдинг входят авиакомпания Atlas Jet (второе место на рынке Турции), туроператор ETSTur (70% рынка Турции), сети отелей Voyage, Max Royal, круизная компания ETS Cruise, энергетическая компания AIC Energy и инвестиционно-строительная компания AIC Inshaat.

"Во время встречи с губернатором руководство холдинга высказало готовность инвестировать в одесский регион миллиарды долларов при условии прозрачных условий и содействия со стороны администрации. В сферу интересов холдинга входит строительство дорог, строительство отелей, курортов и конгресс-холлов, развитие городской инфраструктуры, паромные пассажирские перевозки, круизы, а также запуск дополнительных рейсов из Одессы в Турцию и другие европейские направления", – сообщил Бакаев.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
 :smiley24:
Если Михо прижмёт криминал, то сто пудов, турки в долгу не останутся...
А уж если и инвестиции пойдут..., тогда Михо может и самого ПАПу подсидеть.
 :smiley15:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Ну модернізують і відбудують Іллічівський порт. Ну і? А толку?
Що це дасть Україні? Чим іллічівський порт відпізнятиметься від Новоросійського чи туапсинського?

Скрізь є і буде й надалі російська мова, скрізь зароблятимуть російські чи російськомовні олігархи.

Сьогодні це називається "розбудова України".

Действительно.
Давайте разрушим одесский порт

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Ну модернізують і відбудують Іллічівський порт. Ну і? А толку?
Що це дасть Україні? Чим іллічівський порт відпізнятиметься від Новоросійського чи туапсинського?

Скрізь є і буде й надалі російська мова, скрізь зароблятимуть російські чи російськомовні олігархи.

Сьогодні це називається "розбудова України".

чувак тролить ?
« Останнє редагування: Червня 20, 2015, 09:39:01 09:39 від Геннадій-Умань »

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8094
  • Стать: Чоловіча
Ну модернізують і відбудують Іллічівський порт. Ну і? А толку?
Що це дасть Україні? Чим іллічівський порт відпізнятиметься від Новоросійського чи туапсинського?

Скрізь є і буде й надалі російська мова, скрізь зароблятимуть російські чи російськомовні олігархи.

Сьогодні це називається "розбудова України".

чувак тролить ?

Та ні. Тепер вже - всерйоз. На жаль.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8094
  • Стать: Чоловіча
Ну модернізують і відбудують Іллічівський порт. Ну і? А толку?
Що це дасть Україні? Чим іллічівський порт відпізнятиметься від Новоросійського чи туапсинського?

Скрізь є і буде й надалі російська мова, скрізь зароблятимуть російські чи російськомовні олігархи.

Сьогодні це називається "розбудова України".

Действительно.
Давайте разрушим одесский порт

Не треба його руйнувати, хай буде. Тільки вже треба починати проводити кордон, де будеУкраїна - а де буде російськомовна держава - х.з. що.

І не треба мені казати, що я підігрую хуйлу. Я не бачу сенсу існування України як прохідного двору всіх російськомовних.
В мене нема жодних претензій до одеситів.
Але бувають в житті моменти, коли треба нарешті говорити про все прямо. Бо 24 роки незалежності ( а фактично русифікації )- це вже дохуя.
І як я вже бачу - безповоротно. ((((((((((((((((((((

Я ніколи не буду другом росії. Росія - мій ворог № 1. Але й повзуча російськомовність - це теж мій такий само ворог.

Повторюю, сенсу існування як держави України російськомовної я вже не бачу, бо ця мовна ситуація вже назавжди.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2743
чувак тролить ?
Та ні. Тепер вже - всерйоз. На жаль.

Нажаль ти довбойоб, якщо не розумієш того, настільки потрібні державі ПОДАТКИ і робочі місця... а вже при наявності бюджетних коштів держава розбудовується в рази краще чим на голу жопу

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2743
Я ніколи не буду другом росії. Росія - мій ворог № 1. Але й повзуча російськомовність - це теж мій такий само ворог.
Повторюю, сенсу існування як держави України російськомовної я вже не бачу, бо ця мовна ситуація вже назавжди.

Цей посланик хуйла роздрочує мовне питання по новій

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8094
  • Стать: Чоловіча
чувак тролить ?
Та ні. Тепер вже - всерйоз. На жаль.

Нажаль ти довбойоб, якщо не розумієш того, настільки потрібні державі ПОДАТКИ і робочі місця... а вже при наявності бюджетних коштів держава розбудовується в рази краще чим на голу жопу

Якій державі ????????
Ця "держава"  ( яка чомусь себе іменує "Україна", а правильніше було б її назвати "Хохлоукропія"), вже й так 24 роки нехуйово розбудовується. Фірташі й Ахметови як риба в воді.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8094
  • Стать: Чоловіча
Я ніколи не буду другом росії. Росія - мій ворог № 1. Але й повзуча російськомовність - це теж мій такий само ворог.
Повторюю, сенсу існування як держави України російськомовної я вже не бачу, бо ця мовна ситуація вже назавжди.

Цей посланик хуйла роздрочує мовне питання по новій

Хочеш вір, хочеш не вір, але я точно не посланник хуйла. Бо я взагалі ні чий не посланник.
Як хочеш, діло твоє.
ПОВТОРЮ: сенсу існування російськомовної України як окремої держави я не бачу.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча


Якій державі ????????
Ця "держава"  ( яка чомусь себе іменує "Україна", а правильніше було б її назвати "Хохлоукропія"), вже й так 24 роки нехуйово розбудовується. Фірташі й Ахметови як риба в воді.

Фарион, ты что ли?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Саакашвили отправится в США на поиски инвесторов

Губернатор Одесской области Михаил Саакашвили отправляется на международную конференцию в Нью-Йорк с целью найти инвесторов для подконтрольного ему региона. Об этом сообщил его пресс-секретарь Мера Тюрина.

"На эту донорскую конференцию Михаил Саакашвили отбыл с целью привлечения инвесторов для развития экономики области", - приводит ее слова "Укринформ".

Ранее на этой неделе Саакашвили объявил" войну беспределу, взяточничеству" в прокуратуре Одесской области. "Я не позволю вам продолжать грабеж и унижения народа", - заявил он на совещании с прокурорами области.

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
Я ніколи не буду другом росії. Росія - мій ворог № 1. Але й повзуча російськомовність - це теж мій такий само ворог.
Повторюю, сенсу існування як держави України російськомовної я вже не бачу, бо ця мовна ситуація вже назавжди.

Цей посланик хуйла роздрочує мовне питання по новій

Хочеш вір, хочеш не вір, але я точно не посланник хуйла. Бо я взагалі ні чий не посланник.
Як хочеш, діло твоє.
ПОВТОРЮ: сенсу існування російськомовної України як окремої держави я не бачу.
Так шо, таки пора в Таможенный Саюз, да зая? Раз смысла в существовании нет? По другому НЕ БУДЕТ. Сейчас - не будет. Хоть ты удавись от злости, вместе со всей остальной нацюковской вышиватой. Фарион тебе в помощь, и барабан на шею.

Украина существует на сегодняшний день такая, какая она есть - двуязычная. Однако использование украинского растет, и это хорошо. И будет расти ЭВОЛЮЦИОННО! А вот "мовнюковых революций" нам тут не надо. Тем более в исполнении тупых селюков с одной извилиной, которая делит их задницу на две половинки, в стиле "пятилетку за три дня". Вне зависимости от их местонахождения, хоть в Луцьку, хоть в Канадщине.
« Останнє редагування: Червня 20, 2015, 10:17:11 10:17 від Александр 1-й »

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2743
Якій державі ????????
Ця "держава"  ( яка чомусь себе іменує "Україна", а правильніше було б її назвати "Хохлоукропія"), вже й так 24 роки нехуйово розбудовується. Фірташі й Ахметови як риба в воді.

Просто йди нахуй

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8094
  • Стать: Чоловіча
Якій державі ????????
Ця "держава"  ( яка чомусь себе іменує "Україна", а правильніше було б її назвати "Хохлоукропія"), вже й так 24 роки нехуйово розбудовується. Фірташі й Ахметови як риба в воді.

Просто йди нахуй

Нахуй тільки твоя срака годиться.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8094
  • Стать: Чоловіча
Я ніколи не буду другом росії. Росія - мій ворог № 1. Але й повзуча російськомовність - це теж мій такий само ворог.
Повторюю, сенсу існування як держави України російськомовної я вже не бачу, бо ця мовна ситуація вже назавжди.

Цей посланик хуйла роздрочує мовне питання по новій

Хочеш вір, хочеш не вір, але я точно не посланник хуйла. Бо я взагалі ні чий не посланник.
Як хочеш, діло твоє.
ПОВТОРЮ: сенсу існування російськомовної України як окремої держави я не бачу.
Так шо, таки пора в Таможенный Саюз, да зая? Раз смысла в существовании нет? По другому НЕ БУДЕТ. Сейчас - не будет. Хоть ты удавись от злости, вместе со всей остальной нацюковской вышиватой. Фарион тебе в помощь, и барабан на шею.

Украина существует на сегодняшний день такая, какая она есть - двуязычная. Однако использование украинского растет, и это хорошо. И будет расти ЭВОЛЮЦИОННО! А вот "мовнюковых революций" нам тут не надо. Тем более в исполнении тупых селюков с одной извилиной, которая делит их задницу на две половинки, в стиле "пятилетку за три дня". Вне зависимости от их местонахождения, хоть в Луцьку, хоть в Канадщине.

Я тобі не "зая". Подібна лексика щодо мене недопустима. Затям собі.

А тепер по суті.
Я не прихильник РФ і Там. Союзу. РФ мій особистий ворог. Але й російськомовна Україна такий само мій особистий ворог і російськомовна Росія. Так що не мели дурниць щодо моєї персони.

...І кого ти назаваєш "нацюковська вишивата" ???? Нормальних україномовних українців? Які поважають себе, які не є і не стали кацапомвними манкуртами і не хочуть ставати ? Це ти так називаєш тих людей, що відстояли ЄвроМайдан, що не побоялися загинути під ментовськими кулями ???? Щоб потім прийшли до влади такі мразі як ти й рубали б тут бабло ???

Ну та ладно, зараз вже й це не має ніякого значення.
.............
Ніякої двомовної України вже майже не існує. Україна, за винятком західних областейі сільської місцевості центр. областей, вже майже повністю російськомовна. Поїдь в південно-східні області й пошукай там україномовність, її там нема. В Києві - майже те саме. підійди в Києві біля будь-якої станції метро і на розкладі спитай там україномовну газету. Може буде 1 із 100.
То про яку двомовність ти говориш ????

 Використання укр. мови не росте і не буде рости ні еволюційно ні революційно, а  навпаки, росте кількість російської мови поки що еволюціїно, а скоро буде революційно ( як в окупованому Донбасі, де за укр. мову можуть просто вбити.).

З приводу того хто селюк.
 Ти, хуйло кацапське, не пизди. Я киянин. народився й виріс в Києві. виріс на Сталінці, біля Голосіївського парку, зараз живу біля Лівобережки. Мої батьки вихідці з КИївської обл., в домі в нас завжди була українська мова.

Якщо ще колись в Києві буде революція то першими кого треба буде вішати - не ментів, не суддів, не чиновнивників, а таких кацаповних виродків як ти, виродків з прожиддю, між іншим, це дуже добре помітне вже й з твоєї лексики.

...Але ще раз революця в Києві навряд чи колись буде. Просто прийдуть сюди хуйло-війська і жидва, на зразок тебе, втече першою.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8094
  • Стать: Чоловіча
Александр 1-й

Харьков - украинский город ???? :lol:

Це ти серйозно ?
 розкажеш про це Кернесу і 95% мешканців Харкова.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Бумеранг ты старт пост читал? Открывай отдельную ветку и толкай свою дурню. Может быть найдешь себе там собеседника. Здесь мы обсуждаем деятельность нового губернатора Одесской области.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8094
  • Стать: Чоловіча
Бумеранг ты старт пост читал? Открывай отдельную ветку и толкай свою дурню. Может быть найдешь себе там собеседника. Здесь мы обсуждаем деятельность нового губернатора Одесской области.

Та будь-ласка, будь ласка, обговорюйте, на здоров"я.

... тільки якщо вже строго по вашій темі - то й Міхо протримається в Одесі не довго. І він зробив велику дурість, що пішов працювати в команду Порошенка.
Міхо сам собі придумав геморой і Міхо просто не розуміє, що таке Одеса і куди він вв"язався.
Пошуки інвесторів для портів - це взагалі дуже малозначима задача ( як і тема), яка не змінить сутності господарського комплексу Одещини і не зміниуть сутності й перспектив держави України.
Ну знайде Міхо трохи грошей, ну модернизують трохи Іллічівський порт. Ну то й що ?
Ладно...

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
.
 Ти, хуйло кацапське, не пизди. Я киянин. народився й виріс в Києві. виріс на Сталінці, біля Голосіївського парку, зараз живу біля Лівобережки. Мої батьки вихідці з КИївської обл., в домі в нас завжди була українська мова.

Якщо ще колись в Києві буде революція то першими кого треба буде вішати - не ментів, не суддів, не чиновнивників, а таких кацаповних виродків як ти, виродків з прожиддю, між іншим, це дуже добре помітне вже й з твоєї лексики.

...Але ще раз революця в Києві навряд чи колись буде. Просто прийдуть сюди хуйло-війська і жидва, на зразок тебе, втече першою.
Мда... культура с "не сэла" аж таки прет. Когут, он и есть когут. Хоть ты его в двух институтах учи - не поможет.

Слухай сюды, вдумчиво. Я родился и вырос в Черновцах, в ПОЛНОСТЬЮ русскоязычном городе. Понимаешь, в ПОЛНОСТЬЮ РУССКОЯЗЫЧНОМ. Одна украинская школа №4 на весь город. На Западной Украине, пля. Прожил там 30 лет.
Сейчас те же самые Черновцы более чем на 50% - украиноязычный город. Особенно это заметно по молодежи. Вот это пример того, КАК надо делать правильно Украину украинской. Плавно, нэжно, за годы. За поколения.

Пример того, как можно все обхерить - это подобные тебе, и твоей фюрерше с полным отсутствием мозгов - Фариоше. И москали тебе тут, и жидва - весь ассортимент.

ЗЫ Уж извините, что не про Одессу, просто заебали сука эти поклонники/сторонники/единомышленники тупой пЕзды Фарион, подсасывающей кремлевские деньги. Но та хоть на работе, а эти - по "призванию широкой души". Дебилы...
« Останнє редагування: Червня 20, 2015, 11:33:05 11:33 від Александр 1-й »

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
2 Александр 1-й
+ в карму



Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Ну еще от себя не по теме... А я по Николаеву скажу, что у меня перед балконом спортивная площадка и когда нам играют дети, они все щебечут по украински. Так что провокаторы успокойтесь и успокойте свою бешеную Фарион. Все произойдет естественным путем.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Ну еще от себя не по теме... А я по Николаеву скажу, что у меня перед балконом спортивная площадка и когда нам играют дети, они все щебечут по украински. Так что провокаторы успокойтесь и успокойте свою бешеную Фарион. Все произойдет естественным путем.

Та Бумер не фарионов поклонник :)
Он поклонник второй известной дамы, к сожалению не такой тупой как Фарионша и поэтому еще более опасной

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Херню пишете пане Бумеранг. Або працюєте по замовленню.

Саме економічно самодостатня, процвітаюча і демократична Україна і буде найкращою агітацією за українську мову і культуру.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8094
  • Стать: Чоловіча
.
 Ти, хуйло кацапське, не пизди. Я киянин. народився й виріс в Києві. виріс на Сталінці, біля Голосіївського парку, зараз живу біля Лівобережки. Мої батьки вихідці з КИївської обл., в домі в нас завжди була українська мова.

Якщо ще колись в Києві буде революція то першими кого треба буде вішати - не ментів, не суддів, не чиновнивників, а таких кацаповних виродків як ти, виродків з прожиддю, між іншим, це дуже добре помітне вже й з твоєї лексики.

...Але ще раз революця в Києві навряд чи колись буде. Просто прийдуть сюди хуйло-війська і жидва, на зразок тебе, втече першою.
Мда... культура с "не сэла" аж таки прет. Когут, он и есть когут. Хоть ты его в двух институтах учи - не поможет.

Слухай сюды, вдумчиво. Я родился и вырос в Черновцах, в ПОЛНОСТЬЮ русскоязычном городе. Понимаешь, в ПОЛНОСТЬЮ РУССКОЯЗЫЧНОМ. Одна украинская школа №4 на весь город. На Западной Украине, пля. Прожил там 30 лет.
Сейчас те же самые Черновцы более чем на 50% - украиноязычный город. Особенно это заметно по молодежи. Вот это пример того, КАК надо делать правильно Украину украинской. Плавно, нэжно, за годы. За поколения.


НЕ БРЕШИ

Чернівці був приєднаний до СРСР в 1940 і ПОВНІСТЮ російськомовним обл. центр УРСР- України Чернівці не було ніколи. В Чернівцях в 1989 році шкіл скільки всіх було? ну може штук 30. Укр. школи в Черніцях завжди були не менше ніж 30-40%. Населення в Чернівцях в 1989 році було 250-260 тисяч.. Середл них 15-20% румунів і % 10-15% росіян. решта, близько 70% - українці.
Звичайно ж, Чернівці це  не Львів і не Тернопіль. Але точно не одна школа була україномовною в Чернівцях і ніколи Чернівці не були повністю російськомовними.

Через день- два я дістану в ахіві газету Літературна Україна за 1989 рік, сканую й викладу сюди, там статистика по мові шкіл всіх обл. центрів УРСР.


Пример того, как можно все обхерить - это подобные тебе, и твоей фюрерше с полным отсутствием мозгов - Фариоше. И москали тебе тут, и жидва - весь ассортимент.

ЗЫ Уж извините, что не про Одессу, просто заебали сука эти поклонники/сторонники/единомышленники тупой пЕзды Фарион, подсасывающей кремлевские деньги. Но та хоть на работе, а эти - по "призванию широкой души". Дебилы...

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8094
  • Стать: Чоловіча
Ну еще от себя не по теме... А я по Николаеву скажу, что у меня перед балконом спортивная площадка и когда нам играют дети, они все щебечут по украински. Так что провокаторы успокойтесь и успокойте свою бешеную Фарион. Все произойдет естественным путем.

Ніколи не повірю, що Миколаїв отак от захлестнула тотальна українізація.
Просто не повірю, хоч стріляй мене.
Бо я бачу ситуацію в Києві.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8094
  • Стать: Чоловіча
Ну еще от себя не по теме... А я по Николаеву скажу, что у меня перед балконом спортивная площадка и когда нам играют дети, они все щебечут по украински. Так что провокаторы успокойтесь и успокойте свою бешеную Фарион. Все произойдет естественным путем.

Та Бумер не фарионов поклонник :)
Он поклонник второй известной дамы, к сожалению не такой тупой как Фарионша и поэтому еще более опасной
Щодо мовних питань Фаріон підтримую повністю. Щодо політичних - Тимошенко, да.
Насправді ставлення до мовного питання в Тимошенко майже як і в Фаріон, може трішечи менш радикальне, просто Тимошенко його прямо не афішує.