Автор Тема: Не Франція. Не Макрон.  (Прочитано 468 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6412
Не Франція. Не Макрон.
« : Травня 03, 2024, 02:48:35 14:48 »
Альбіон, Камерон :)
https://www.reuters.com/world/uk/britains-cameron-kyiv-promises-ukraine-aid-as-long-it-takes-2024-05-02/
Із хорошево
Цитувати
KYIV, May 3 (Reuters) - British Foreign Secretary David Cameron promised three billion pounds ($3.74 billion) of annual military aid for Ukraine for "as long as it takes" on Thursday, adding that London had no objection to the weapons being used inside Russia.
Цитувати
КИЇВ, 3 травня (Reuters). У четвер міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон пообіцяв три мільярди фунтів стерлінгів ($3,74 мільярда) щорічної військової допомоги Україні протягом «стільки, скільки це буде потрібно», додавши, що Лондон не заперечує проти використання зброї всередині країни. Росія. (ліл, гугель транслейт не може змусити себе перекласти фразу що можна бити напряму по кацапстану)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26956
Re: Не Франція. Не Макрон.
« Reply #1 : Травня 03, 2024, 03:49:44 15:49 »
Говорят что успели это заявление опровергнуть, а потом опять подтвердить
Короче там разброд и шатание

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6412
Re: Не Франція. Не Макрон.
« Reply #2 : Травня 03, 2024, 03:52:33 15:52 »
Говорят что успели это заявление опровергнуть, а потом опять подтвердить
Короче там разброд и шатание
Ну, не зовсім - там вчора ввечорі прес-реліз відкликали для "коригування неточностей", потім в результаті виклали десь те саме.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6412
Re: Не Франція. Не Макрон.
« Reply #3 : Травня 03, 2024, 10:35:30 22:35 »
https://gordonua.com/ukr/news/politics/kemeron-proti-ideji-makrona-pro-skerovuvannja-vijsk-v-ukrajinu-vvazhaje-jiji-nebezpechnoju-eskalatsijeju-1706059.html
Цитувати
Скеровування військ західних союзників в Україну призведе до "небезпечної ескалації" у війні, яку розв'язала країна-агресор Росія. Про це міністр закордонних справ Великобританії Девід Кемерон заявив Sky News 3 травня.

За словами Кемерона, світ перебуває на "абсолютно критичному переломному етапі" й Київ має перемогти, інакше на Європу чекає "дуже небезпечне майбутнє". Водночас він проти того, щоб іноземні війська допомагали в Україні в боротьбі з окупантами.

"Не думаю, що це правильно, коли солдати НАТО вбивають російських солдатів. [...] Я б не став скеровувати солдатів НАТО у країну, оскільки це було б небезпечною ескалацією", – сказав глава британського дипломатичного відомства.

 :love:"Не думаю, що це правильно, коли солдати НАТО вбивають російських солдатів." :love:
не ту людину бубачькай назвали  :pooh_lol: осьо ж вона, бубачька моя плять

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33284
  • Стать: Чоловіча
Re: Не Франція. Не Макрон.
« Reply #4 : Травня 04, 2024, 12:11:19 00:11 »
https://gordonua.com/ukr/news/politics/kemeron-proti-ideji-makrona-pro-skerovuvannja-vijsk-v-ukrajinu-vvazhaje-jiji-nebezpechnoju-eskalatsijeju-1706059.html
 :love:"Не думаю, що це правильно, коли солдати НАТО вбивають російських солдатів." :love:
не ту людину бубачькай назвали  :pooh_lol: осьо ж вона, бубачька моя плять

Тобі платять, щоб заспамлювати форум всілякою хернею ?

Коли солдати НАТО будуть вбивати кацапів - це вже WW3, чітко і без варіантів. 

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6412
Re: Не Франція. Не Макрон.
« Reply #5 : Травня 04, 2024, 02:48:01 14:48 »
Божечкі, а іноді здається, що РГ й правда вірує у всю цю анаконду та іншу хріноту...
Дивиться якийсь висєр про "жодна сотоНАТОвська ракета не має вразити жодного святорусєньково дрона", й аж сліз не стримує - типу ах, як жиж це правильно сказано, відкоркую пляшечку за це  :lol:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33284
  • Стать: Чоловіча
Re: Не Франція. Не Макрон.
« Reply #6 : Травня 04, 2024, 03:38:58 15:38 »
Божечкі, а іноді здається, що РГ й правда вірує у всю цю анаконду та іншу хріноту...
Дивиться якийсь висєр про "жодна сотоНАТОвська ракета не має вразити жодного святорусєньково дрона", й аж сліз не стримує - типу ах, як жиж це правильно сказано, відкоркую пляшечку за це  :lol:

Дурний тебе піп хрестив  :)

Ну от спробуй подумати (якщо вже борщ не хочеш варити) - з якого хера їм ні з того ні з сього вв'язуватись в бойові дії з Кацапстаном ?

Так, кацапи є загрозою для Європи, але не аж такою нагальною. Тому вони собі спокійно розважають варіанти на цю тему. Макрон - а може спробувати при якихось там розкладах ?  Інші (Шольц там, Камерон) - а може ну його нафіг   :smilie8:

Тим більше, що Бубочка і Ко не проявляють особливого ентузіазму щодо наявності солдатів з країн НАТО в Україні. Так тоді що, починати гаситись з кацапами десь на Балтиці чи в Чорному морі ? Знову ж питання - нахуя воно їм зараз треба ?

Коротше, замість спамити тут, йди краще на кухню паски пекти  :hc:   

 
« Останнє редагування: Травня 04, 2024, 05:08:31 17:08 від RG »

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6412
Re: Не Франція. Не Макрон.
« Reply #7 : Травня 05, 2024, 07:32:15 19:32 »
Дурний тебе піп хрестив  :)

Ну от спробуй подумати (якщо вже борщ не хочеш варити) - з якого хера їм ні з того ні з сього вв'язуватись в бойові дії з Кацапстаном ?

Так, кацапи є загрозою для Європи, але не аж такою нагальною. Тому вони собі спокійно розважають варіанти на цю тему. Макрон - а може спробувати при якихось там розкладах ?  Інші (Шольц там, Камерон) - а може ну його нафіг   :smilie8:

Тим більше, що Бубочка і Ко не проявляють особливого ентузіазму щодо наявності солдатів з країн НАТО в Україні. Так тоді що, починати гаситись з кацапами десь на Балтиці чи в Чорному морі ? Знову ж питання - нахуя воно їм зараз треба ?

Коротше, замість спамити тут, йди краще на кухню паски пекти  :hc:   

 
Мене, на щастя, не хрестив ніякий піп :)
Щодо вашої істерики, спробуйте для початку без допомоги хороших рускіх швєцов та пєонтковських в себе в голові скласти своє власне розуміння того, якою саме проблемою для Європи є кацапи. Без оцієї вашої кашкі з голови про "нагальна звісно, але не така і нє очєнь і я ващє нє увєрєн шо загроза". А чітко. Яка саме. На саме вашу думку.
Якщо після цього питання "нафуя це європє" залишаться, я зроблю вигляд ніби вірю що ви деградували, й поясню на пальцях як для виборця зеленського.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33284
  • Стать: Чоловіча
Re: Не Франція. Не Макрон.
« Reply #8 : Травня 05, 2024, 08:43:21 20:43 »
Мене, на щастя, не хрестив ніякий піп :)
Щодо вашої істерики, спробуйте для початку без допомоги хороших рускіх швєцов та пєонтковських в себе в голові скласти своє власне розуміння того, якою саме проблемою для Європи є кацапи. Без оцієї вашої кашкі з голови про "нагальна звісно, але не така і нє очєнь і я ващє нє увєрєн шо загроза". А чітко. Яка саме. На саме вашу думку.
Якщо після цього питання "нафуя це європє" залишаться, я зроблю вигляд ніби вірю що ви деградували, й поясню на пальцях як для виборця зеленського.

З родини партєйних будете ?  :smilie8:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6412
Re: Не Франція. Не Макрон.
« Reply #9 : Травня 06, 2024, 10:32:21 10:32 »
З родини партєйних будете ?  :smilie8:
Незручне питаннячко вам задали, так? От й колапсувала вся кашка в голові бідолашного анакондівця, й у аварійному режимі полізла РГ-аналітика :)
Розвлабтеся, сходіть попоїсти пєонтковських, не напружуйте так мізки більше.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33284
  • Стать: Чоловіча
Re: Не Франція. Не Макрон.
« Reply #10 : Травня 07, 2024, 07:36:48 07:36 »
Незручне питаннячко вам задали, так? От й колапсувала вся кашка в голові бідолашного анакондівця, й у аварійному режимі полізла РГ-аналітика :)
Розвлабтеся, сходіть попоїсти пєонтковських, не напружуйте так мізки більше.

Ясно, з партєйних. За рубєжамі родіни на заданії ?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6412
Re: Не Франція. Не Макрон.
« Reply #11 : Травня 07, 2024, 11:30:41 11:30 »
Ясно, з партєйних. За рубєжамі родіни на заданії ?
А найіронічніше, що з цим у вас теж буде як з літаками.
Тобто, як сплине час, й все те очевидне що ми тут постійно дискутуємо, стане реальним, й потім минулим - то ви з підстрибом з'явитеся. Типу "а? шо? хто? я? та я завше казав що русня є прямою загрозою, завше казав що війна неминуча якщо вдіразу не вдарити, просто.. ну... ета... опариш... зеля... беее... меее..."

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33284
  • Стать: Чоловіча
Re: Не Франція. Не Макрон.
« Reply #12 : Травня 07, 2024, 08:09:26 20:09 »
А найіронічніше, що з цим у вас теж буде як з літаками.
Тобто, як сплине час, й все те очевидне що ми тут постійно дискутуємо, стане реальним, й потім минулим - то ви з підстрибом з'явитеся. Типу "а? шо? хто? я? та я завше казав що русня є прямою загрозою, завше казав що війна неминуча якщо вдіразу не вдарити, просто.. ну... ета... опариш... зеля... беее... меее..."

Тю, знову за опариша обідно стало ?   

Хоч в суд не подавай, а то вже почали    :smilie8:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6412
Re: Не Франція. Не Макрон.
« Reply #13 : Травня 07, 2024, 11:19:29 23:19 »
Ну так а шо, ви справді невзмозі з себе щось вичавити по темі
Цитувати
якою саме проблемою для Європи є кацапи
?
Труднінько? Розумію  :smiley15: давайте за опариша, отам інтелектуальна міць просто нестримна ллється)

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6412
Re: Не Франція. Не Макрон.
« Reply #14 : Травня 08, 2024, 12:24:20 00:24 »
От ще один, явно невзмозі відповісти на питання, якого саме рівня є для його країни загроза з боку кацапстану.
Зате класно навчився в одного Залізного Хлопця бігати скрізь та клястися, що жоден золдяйт не вийде з конури
Інтелектуал-крєпиш  :smiley24:
Цитувати
Віце-прем'єр-міністр, міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні заявив, що зброя, яку його країна передає Києву, використовуватиметься тільки в межах території України.
Цитувати
Ми не даємо техніку, яка може бути використана за межами України. Ми не в стані війни з Росією.
Цитувати
Також Таяні відповів на запитання про новий коментар президента Франції Еммануеля Макрона про війська НАТО в Україні, — якщо Москва прорве лінію кордону і Київ попросить про ввід військ.

Я не думаю, що Макрон хоче розпочати війну з Росією, запитайте його, що він хоче робити. Рішення НАТО приймає НАТО, і ми є частиною НАТО, ми не воюємо з Росією і ми проти відправки військ воювати проти росіян.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33284
  • Стать: Чоловіча
Re: Не Франція. Не Макрон.
« Reply #15 : Травня 08, 2024, 07:22:27 07:22 »
От ще один, явно невзмозі відповісти на питання, якого саме рівня є для його країни загроза з боку кацапстану.
...

Хто ще один ? Тут ніби більше ніхто не дописував  :smilie8:

Чи вас насправді двоє, дискутуєте між собою  :smilie11:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6412
Re: Не Франція. Не Макрон.
« Reply #16 : Травня 08, 2024, 10:38:21 10:38 »
Хто ще один ?
Привіт!
Ну так а шо, ви справді невзмозі з себе щось вичавити по темі
Цитувати
якою саме проблемою для Європи є кацапи
?
Труднінько? Розумію  :smiley15: але вам все ж доведеться тут ще трохи поганьбитися  :pooh_lol:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6412
Re: Не Франція. Не Макрон.
« Reply #17 : Травня 08, 2024, 02:48:17 14:48 »
Трохи помірних адекватів.
https://unn.ua/news/u-rf-ye-perevaha-ale-my-mozhemo-zminyty-sytuatsiiu-ministr-oborony-niderlandiv
Цитувати
Зараз ми бачимо, що справді в росіян є певна перевага, але я переконана, що ми можемо змінити ситуацію, якщо збільшимо обсяги виробництва, особливо боєприпасів, а також дронів та інших нових технологій, які широко впроваджуються і використовує Україна

- сказала Оллонгрен.
Добре, коли люди бачать що виробництво боєприпасів навіть близько не таке, як треба хоча б для парітету.
Цитувати
Якщо ми зможемо посилити, зокрема, можливості протиповітряної оборони, я впевнена, що Україна доб'ється успіху, але ми повинні продовжувати активно підтримувати Україну

- заявила Оллонгрен.
Пічяльно, коли ці люди несуть хрінь

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1602
Re: Не Франція. Не Макрон.
« Reply #18 : Травня 08, 2024, 09:29:20 21:29 »
Тарас Макроном клянеться