Автор Тема: План Тимошенко из 5- ти пунктов.  (Прочитано 1600 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

  • Гість
Re: План Тимошенко из 5- ти пунктов.
« Reply #30 : Вересня 22, 2014, 12:16:27 00:16 »
Та ну, отримає, то й що? Зараз будь-якого з комбатів або волонтерів слухатимуть більше, ніж бабцю. І для Пороха вона - далеко не основна загроза і не конкурент.

Коли я голосував за Пороха, я передбачав (і на форумі теж), що це на рік. На жаль, Петя досі не виявив, що може чи хоче щось реформувати. Реформи не можна відкласти до кінця війни, навпаки, без них ми програємо війну. Тому скоро до Петі можуть прийти цілком адекватні і патріотичні люди, а не фани бабці, і звільнити його з посади незважаючи на формальний мандат. Відмазки, що він не має з кого обирати, не допоможуть. Часу у Пороха дуже мало, і поки що він не вийшов за рамки ролі "тимчасового напівлайна" замість "повного лайна" Овоча.

Вона не для пороха загроза, а для всіх нас, для країни. Це стерво  :smiley23:

А реформи... я вважаю, які реформи коли війна проти москви.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: План Тимошенко из 5- ти пунктов.
« Reply #31 : Вересня 22, 2014, 12:16:36 00:16 »
Ага, ага.. І права законодавчої ініціативи у преза нема. І ВР ламати він не може, як видно з 16 вересня. І в повністю підконтрольному йому Міноборони порядку не може навести, хоча б з системою постачання, бо як же без ВР. А уряд, видно, взагалі ложив з прибором на президента, тому той ніяких реформаторських пропозицій не висував. Нічого не може, тільки їблом торгувати і красиві промови для іноземців виголошувати.

Бідний зайчик...

Тобто йому? Якщо навіть заступників Міністра оборони призначає уряд і гроші дає уряд.
Щоб реформи провести треба мати більшість у Раді. Тоді питань немає і треба вимагати. Зараз у Раді куча "лобістів" і прямих представників монополій, імпортерів і т.д. Їх не "зламати", повірте.

Яценюк постановою уряду змушує Міноборони прискорити освоєння коштів. Тобто уряд гроші дав, а генерали не встигають "освоїти". Щось не клеїться з безпорадністю Пороха в МО... А якщо він в контрольованій сфері ні на що не спромігся, а у неконтрольованій хоча б не запустив процес дискусій, то справа не у повноваженнях.


Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: План Тимошенко из 5- ти пунктов.
« Reply #32 : Вересня 22, 2014, 12:19:53 00:19 »
Ага, ага.. І права законодавчої ініціативи у преза нема. І ВР ламати він не може, як видно з 16 вересня. І в повністю підконтрольному йому Міноборони порядку не може навести, хоча б з системою постачання, бо як же без ВР. А уряд, видно, взагалі ложив з прибором на президента, тому той ніяких реформаторських пропозицій не висував. Нічого не може, тільки їблом торгувати і красиві промови для іноземців виголошувати.

Бідний зайчик...

Тобто йому? Якщо навіть заступників Міністра оборони призначає уряд і гроші дає уряд.
Щоб реформи провести треба мати більшість у Раді. Тоді питань немає і треба вимагати. Зараз у Раді куча "лобістів" і прямих представників монополій, імпортерів і т.д. Їх не "зламати", повірте.

Яценюк постановою уряду змушує Міноборони прискорити освоєння коштів. Тобто уряд гроші дав, а генерали не встигають "освоїти". Щось не клеїться з безпорадністю Пороха в МО... А якщо він в контрольованій сфері ні на що не спромігся, а у неконтрольованій хоча б не запустив процес дискусій, то справа не у повноваженнях.

На рахунках Кабміну близько 9 млрд грн і $ 2 млрд
17 вересня, 2014 - 21:39
Уряд України на ранок середи має на своїх казначейських рахунках приблизно 9 млрд грн і $ 2 млрд, повідомив міністр фінансів Олександр Шлапак.


http://www.day.kiev.ua/uk/news/170914-na-rahunkah-kabminu-blizko-9-mlrd-grn-i-2-mlrd

П.С. Я надіюся, що Ви не будете більше нести брєд про 14 млрд. грн. на рахунках МО, які не освоєні.
Нагадаю, що Яценюк вносив зміни до бюджету, де виділив ще 9 млд. грн. на ЗСУ, бо не було чим платити заробітну плату за серпень.
Ну що Ви як дитина. Хіба проблема потратити гроші?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: План Тимошенко из 5- ти пунктов.
« Reply #33 : Вересня 22, 2014, 12:20:36 00:20 »
Та ну, отримає, то й що? Зараз будь-якого з комбатів або волонтерів слухатимуть більше, ніж бабцю. І для Пороха вона - далеко не основна загроза і не конкурент.

Коли я голосував за Пороха, я передбачав (і на форумі теж), що це на рік. На жаль, Петя досі не виявив, що може чи хоче щось реформувати. Реформи не можна відкласти до кінця війни, навпаки, без них ми програємо війну. Тому скоро до Петі можуть прийти цілком адекватні і патріотичні люди, а не фани бабці, і звільнити його з посади незважаючи на формальний мандат. Відмазки, що він не має з кого обирати, не допоможуть. Часу у Пороха дуже мало, і поки що він не вийшов за рамки ролі "тимчасового напівлайна" замість "повного лайна" Овоча.

Вона не для пороха загроза, а для всіх нас, для країни. Це стерво  :smiley23:

А реформи... я вважаю, які реформи коли війна проти москви.

Навпаки, ми, на відміну від кацапів, маємо мало грошей і не можемо собі дозволити половину, як і раніше,  тратити на паразитів. Далі, ми не можемо чекати еволюційного оновлення кадрів, бо стара пліснява нагорі з'їсть все, що з надривом видадуть українці знизу. Зараз неможливі реформи в індустрії, в фінансах, але у системі керування державою і у системі взаємодії з бізнесом вони потрібні ще "на вчора".

Offline ArsKA

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Стать: Жіноча
Re: План Тимошенко из 5- ти пунктов.
« Reply #34 : Вересня 22, 2014, 12:21:30 00:21 »
Цитувати
Дрейк
Не списывайте эту пришмандь со счетов. Она оклемалась малехо и думаю бабла с Москвы получила. И не забывайте что это последняя зацепка Хуйла в Украине.

Это ВОНЬ  легонько разминается красненьким.
Как только  ситуация станет меняться в лучшую сторону (скорее, когда  заметно улучшится) багинька очнется от летаргии, оденется в тогу победительницы и пойдет в бой с предателями номер 1-......
"Вопрос цены на газ для Украины - это вопрос ее свободы. Я считаю, что Украина за свою свободу уже заплатила кровью. А теперь еще должна заплатить за свою свободу максимальной рыночной ценой на газ". Ю.В.Тимошенко

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: План Тимошенко из 5- ти пунктов.
« Reply #35 : Вересня 22, 2014, 12:33:57 00:33 »
На рахунках Кабміну близько 9 млрд грн і $ 2 млрд
17 вересня, 2014 - 21:39
Уряд України на ранок середи має на своїх казначейських рахунках приблизно 9 млрд грн і $ 2 млрд, повідомив міністр фінансів Олександр Шлапак.


http://www.day.kiev.ua/uk/news/170914-na-rahunkah-kabminu-blizko-9-mlrd-grn-i-2-mlrd

П.С. Я надіюся, що Ви не будете більше нести брєд про 14 млрд. грн. на рахунках МО, які не освоєні.
Нагадаю, що Яценюк вносив зміни до бюджету, де виділив ще 9 млд. грн. на ЗСУ, бо не було чим платити заробітну плату за серпень.
Ну що Ви як дитина. Хіба проблема потратити гроші?


Якщо знайдете в моїх постах 14 млрд, отримаєте цукерку. Взагалі,  Ви дискутуєте самі з собою на зручні для Вас теми.

Дискутуйте з Яценюком:

http://ua.comments.ua/money/239409-yatsenyuk-rozkritikuvav-oboronni-vidomstva.html
 Прем´єр-міністр Арсеній Яценюк незадоволений використанням виділених Кабінетом Міністрів додаткових коштів на зміцнення обороноздатності і безпеки країни

Про це, як передають «Коментарі», він заявив, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.
«Вважаю неприпустимим те, як використовуються кошти. З першого траншу, який уряд виділив на національну безпеку й оборону... використано лише 45%. Я вже не кажу про додаткові 9 млрд гривень, які ми також зібрали і також передали. Оборонні та відомства, що відповідають за безпеку, наведіть у себе порядок використання коштів, з їх залученням, придбанням техніки», - сказав прем´єр.
Яценюк навів як приклад успішного й розумного використання виділених Кабміном коштів Національну Гвардію.
Він підкреслив, що вся техніка Міністерства оборони, яка знаходиться на заводах державного концерну «Укроборонпром» підлягає невідкладній модернізації і ремонту, і кошти на це є.
Як повідомляло агентство, 26 серпня Кабмін доручив Міноборони прискорити передачу зброї і техніки на потреби антитерористичної операції.
Зокрема, уряд доручив Міноборони передавати зброю і військову техніку зі складів для потреб армії, Національної гвардії і збройних формувань, які беруть участь в АТО, протягом 48 годин з моменту відповідної заявки керівництва АТО.
28 липня Кабінет міністрів України пропонував зміни в державний бюджет на 2014 рік, якими передбачається виділення 9,1 млрд грн на додаткове фінансування армії.
Міністерство фінансів станом на 11 липня перерахувало на фінансування армії з резервного фонду державного бюджету 7,616 млрд гривень, що становить 100% від планового показника за березень - липень.


Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: План Тимошенко из 5- ти пунктов.
« Reply #36 : Вересня 22, 2014, 02:05:41 02:05 »
Якщо знайдете в моїх постах 14 млрд, отримаєте цукерку. Взагалі,  Ви дискутуєте самі з собою на зручні для Вас теми.

Дискутуйте з Яценюком:

http://ua.comments.ua/money/239409-yatsenyuk-rozkritikuvav-oboronni-vidomstva.html
 Прем´єр-міністр Арсеній Яценюк незадоволений використанням виділених Кабінетом Міністрів додаткових коштів на зміцнення обороноздатності і безпеки країни


Я не кажу, що МО працює ідеально. Але прогрес дуже великий. Зважаючи на те, що уся логістика (автобази, склади і т.д.) була зруйнована ще Гриценком. Типу стандарти НАТО, коли приватні фірми (свої) мають годувати та одягати армію. Але, як виявилося, що ці приватні фірми не тільки відмовилися годувати солдат в Криму під час окупації, але і забезпечувати солдатів на АТО. Зараз все відновлюється. А Яценюк через міру піариться, ну Ви самі розумієте, що гроші на АТО йдуть реально з кредитів МВФ, ЄС та США.
П.С. Якщо це не Ви кричали мені 15 разів про 14 млрд. неосвоєних коштів, то я прошу вибачення. Але не вішайте мені ярлики і не нагнітайте істерики разом з "ідіотами", щоб я Вас до них не "записував", а відносився до Вас з повагою. Думки у Вас часто цікаві.
« Останнє редагування: Вересня 22, 2014, 02:10:07 02:10 від Kvant »