Автор Тема: Гриценко не может умом понять ни Россию, ни Украину.  (Прочитано 3544 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
  Анатолій Гриценко.
,,     Умом Россию не понять. Україну часом теж.  Прочитайте інтерв'ю Сергія Іванова, глави путінської адміністрації. Як він (насправді його начальник Путін) оцінює Майдан, Крим, Донбас, взагалі Україну і події останніх 10 місяців. Як Іванов щодня по кілька разів спілкується з главою української АП Борисом Ложкіним.

Іванова знаю, спілкувалися з ним часто у 2005-2007, тоді він був міністром оборони Росії. Між Івановим і Ложкіним – прірва, якщо порівнювати державний досвід, професійні знання і бекграунд у сфері безпеки та й загалом державного управління. Плюс притаманні усім, хто працює в Кремлі, синдром Старшого Брата, зверхність і нахрап, коли йдеться про право України на власну думку і власний курс розвитку.

Сподіватися, що непублічними переговорами у двосторонньому форматі Ложкін-Іванов, чи Порошенко-Путін вдасться відстояти українські інтереси – це ілюзія. Таким чином максимум, чого можуть досягти Порошенко з Ложкіним – це дещо пом'якшити зовнішній вигляд (для публіки) умов капітуляції України, більше нічого.

Стратегічною помилкою Президента Порошенка на дипломатичному фронті вважаю відсутність за столом переговорів США і Євросоюзу, які брали участь у таких переговорах ще в квітні місяці, а тепер – залишилася лише пастка двосторонніх перемовин, завідомо для України невигідних і програшних. Цю стратегічну помилку треба виправляти негайно!

Щодо фронту не дипломатичного, а справжнього – тут ситуація набагато гірша. Порошенко не вірить в силу свого народу, в його спроможність захищати країну зі зброєю в руках. Це вже ясно. Звідси налаштованість на "мирний план" за будь-яку ціну. Звідси перелік причин, чому ми неспроможні себе захищати, замість пошуку шляхів і адекватних дій, аби захистити країну від агресії, тим самим, до речі, посилюючи позиції України на фронті дипломатичному.

Останнє інтерв'ю Президента українським каналам відверто розчарувало. Тим більше, що за два дні до того у Вашингтоні був справді сильний і пафосний виступ того ж Президента з головним лейтмотивом: свобода і гідність для нас головне, свободу і гідність український народ захищатиме зі зброєю в руках! Тепер, виходить, уже не захищатиме. Нема кому і нема чим, вважає Президент. Неправда, є кому і є чим захищати. Але не з такими керманичами, цивільними і військовими.

Вибори для Президента, для Уряду – зараз першочергове, найголовніше? Сумно.''
http://blogs.pravda.com.ua/authors/grytsenko/541fb56f325be/


Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
а баба-яга против. Особенно когда выборы.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Я заметила, что иногда Гриценко своими статьями что-то анонсирует. То есть критикует моменты, по которым у Порошенко уже есть решения , как бы Порох послушал Гриценко и выполнил. Может, в переговорах будут участвовать США и Запад, или ещё что.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Грицацуєв ...як завжди: Ой умру я умру...!(с)
Ослік Йа українського політикуму.

« Останнє редагування: Вересня 22, 2014, 08:26:25 08:26 від finli »

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Цитувати
Між Івановим і Ложкіним – прірва, якщо порівнювати державний досвід, професійні знання і бекграунд у сфері безпеки та й загалом державного управління.
Якась апологія кацапізму, та визнання меншовартості, нє?
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Грицацуєв ...як завжди: Ой умру я умру...!(с)
Ослік Йа українського політикуму.



більш поважаєте самозакоханих брехунів?

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
як цей пиздун вже заїбав

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Поважаю людей справ а не дрібних писюнів у бложок

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Поважаю людей справ а не дрібних писюнів у бложок

навіть тоді,коли ці справи спрямовані проти Вас?
от хуйло, наприклад, людина справи?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Поважаю людей справ а не дрібних писюнів у бложок

навіть тоді,коли ці справи спрямовані проти Вас?
от хуйло, наприклад, людина справи?

навіть тоді..
Зі.хуйло не людина справи....він - підла тварюка, яка не тримає навіть свого слова, що тут можна поважати?

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Поважаю людей справ а не дрібних писюнів у бложок

навіть тоді,коли ці справи спрямовані проти Вас?
от хуйло, наприклад, людина справи?

навіть тоді..
Зі.хуйло не людина справи....він - підла тварюка, яка не тримає навіть свого слова, що тут можна поважати?

Ви мене врятуєте від когнітивного дисонансу якщо скажете, що просто не знаєте про невиконані обіцянки нашого президента чи пм!

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Поважаю людей справ а не дрібних писюнів у бложок

навіть тоді,коли ці справи спрямовані проти Вас?
от хуйло, наприклад, людина справи?

навіть тоді..
Зі.хуйло не людина справи....він - підла тварюка, яка не тримає навіть свого слова, що тут можна поважати?

Ви мене врятуєте від когнітивного дисонансу якщо скажете, що просто не знаєте про невиконані обіцянки нашого президента чи пм!

Я Вас не врятую.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
Сподіватися, що непублічними переговорами у двосторонньому форматі Ложкін-Іванов, чи Порошенко-Путін вдасться відстояти українські інтереси – це ілюзія. Таким чином максимум, чого можуть досягти Порошенко з Ложкіним – це дещо пом'якшити зовнішній вигляд (для публіки) умов капітуляції України, більше нічого.

оце і все що він хотів сказати, все інше обгрунтування, і він правий
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Поважаю людей справ а не дрібних писюнів у бложок

навіть тоді,коли ці справи спрямовані проти Вас?
от хуйло, наприклад, людина справи?

навіть тоді..
Зі.хуйло не людина справи....він - підла тварюка, яка не тримає навіть свого слова, що тут можна поважати?

Ви мене врятуєте від когнітивного дисонансу якщо скажете, що просто не знаєте про невиконані обіцянки нашого президента чи пм!

Я Вас не врятую.

То Ви свідомо брешете чи просто не бажаєте помічати окремі недоліки в окремих людей?
Чи Ви щиро вірите у брехню заради порятунку?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Так це ж у Вас когнітивний дисонанс .
Я свого президента поважаю.
Щось Ви з хворої голови та на здорову....

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
В названии тему есть одно лишнее слово - это слово "УМ" который наш грицацуев ну уж никак не отягощен
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
В названии тему есть одно лишнее слово - это слово "УМ" который наш грицацуев ну уж никак не отягощен

Так є ж АПЛОМБ! І Дзеркало Нєдєлі .

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Гриценко реально подза..бал. Его не видно и не слышно пока в стране не начинаются движения. Тогда он выплывает и начинает громко стенать что все пидарасы, один он мушкетер. Потом снова уходит в небытие.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Так це ж у Вас когнітивний дисонанс .
Я свого президента поважаю.
Щось Ви з хворої голови та на здорову....

мій дисонанс викликаний виключно тим, що Вас слабкість та бездіяльність одного надзвичайно дратує, а слабкість, бездіяльність та ще й явна брехня інших цілком задовольняє.
Тобто, справа не у реальних проблемах, а лише у чомусь другорядному чи політично заангажованому!

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Так це ж у Вас когнітивний дисонанс .
Я свого президента поважаю.
Щось Ви з хворої голови та на здорову....

мій дисонанс викликаний виключно тим, що Вас слабкість та бездіяльність одного надзвичайно дратує, а слабкість, бездіяльність та ще й явна брехня інших цілком задовольняє.
Тобто, справа не у реальних проблемах, а лише у чомусь другорядному чи політично заангажованому!

Та Ви що? Ваш дисонанс викликаний моїми думками?
Жесть..

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Так це ж у Вас когнітивний дисонанс .
Я свого президента поважаю.
Щось Ви з хворої голови та на здорову....

мій дисонанс викликаний виключно тим, що Вас слабкість та бездіяльність одного надзвичайно дратує, а слабкість, бездіяльність та ще й явна брехня інших цілком задовольняє.
Тобто, справа не у реальних проблемах, а лише у чомусь другорядному чи політично заангажованому!

Та Ви що? Ваш дисонанс викликаний моїми думками?
Жесть..

оцінками... так...
не можу повірити, що є хороша і погана слабкість... ну а вже в хорошу брехню так зовсім відмовляюся повірити...

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Ну що ще Ви на мене навісите?Що я роблю не так? Поважаю свого президента?
І не поважаю безвідповідальних Грицацуїв?
Так. Злочин ...йопт.Мені вже починати виправдовуватися? :pooh_lol:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Repetitio est mater studiorum:

http://gazeta.zn.ua/internal/kontrrevolyuciya-unizheniya-_.html

Цитувати
Дело не только в законах, не в нормах и пунктах, не в средствах, предусмотренных для нужд сепаратистов, даже не в отсутствии публичности, не в мелочном шулерстве, которым попахивало от процедуры принятия этого решения. Дело в очевидной слабости, продемонстрированной украинской властью в, возможно, наиболее критичный для государства момент. Эту слабость чувствуют все. Даже те, кто не хочет признаваться в этом не только окружающим, но и самому себе. Кто пытается читать между строк. Кто выискивает намеки в президентских спичах. Кто пытается высмотреть в его глазах ту уверенность, которая тает в собственной душе. Кто искренне надеется, что безоговорочное согласие с любым шагом власти является залогом будущей победы. Кто говорит об этом вслух, не до конца веря в то, что он говорит. Кто наивно полагает, что ОН знает и умеет больше.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Ну що ще Ви на мене навісите?Що я роблю не так? Поважаю свого президента?
І не поважаю безвідповідальних Грицацуїв?
Так. Злочин ...йопт.Мені вже починати виправдовуватися? :pooh_lol:

нє, фраза "Президент все робить правильно!" буде довершеною, не треба розповідати про якісь там недоліки якихось там Гриценків...

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Слухайте ...Я  не психотарапевт.
Мажте самі свій дисонанс зеленкою.
Я Вам все вже сказав.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Я як військовий не міг Гриценка зрозуміти у 2005 році, коли він розпродував склади та авто-техніку МО, знищуючи цим логістику. Типу армію мають одягати та годувати приватні фірми, як у США. Але приватні фірми то "свої", і у них немає складів, немає автомобілів і вони не можуть забезпечити логістику на АТО, та навіть годувати солдат в критичні моменти, як це було у Криму.
Зараз уся логістика відновлюється, але це потребує часу та значних сум коштів.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
може вся проблема в тому, що гроші все так і не виділяються, не вирішуються проблеми правового характеру?
приватна фірма цілком може виконувати постачання, проте питання страхування ризиків не може висіти у повітрі...

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
може вся проблема в тому, що гроші все так і не виділяються, не вирішуються проблеми правового характеру?
приватна фірма цілком може виконувати постачання, проте питання страхування ризиків не може висіти у повітрі...

Насправді приватні фірми можуть годувати та одягати армію, але вони повинні відповідати певним критеріям. У нас же вони - не відповідають, розміром вони малі, не мають техінки для перевезення вантажів на великі дистанції, складів у достатній кількості і т.д. А з нашою корупцією та відкатами уже краще, щоб армія забезпечувала себе сама: організувати нормальну логістику да і все.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33184
  • Стать: Чоловіча
Якщо по простому і на хлопський розум - Гріцацуй хоче сказати, що Пєця і Хуйло чи хто там ще повинні вести переговори на екрані телевізора в зручний для глядачів час ? Щось я про таку практику переговорів не чув.  :smilie7:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Якщо по простому і на хлопський розум - Гріцацуй хоче сказати, що Пєця і Хуйло чи хто там ще повинні вести переговори на екрані телевізора в зручний для глядачів час ? Щось я про таку практику переговорів не чув.  :smilie7:
Нє, він каже, що ми маємо воювати тою технікою, яку він продав, коли був МО.