Автор Тема: Ректору Львівської політехніки було передано 400 повісток  (Прочитано 7782 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19212
А ще, що офіцери, які служили по 20 років, а зараз на пенсії не дуже хочуть служити, тому беруть молодших лейтенантів з військових кафедр.

Офіцери, котрі служили по 20 років, вже давно не лейтенанти. Не ставити ж майора чи підполковника командиром чоти.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
А ще, що офіцери, які служили по 20 років, а зараз на пенсії не дуже хочуть служити, тому беруть молодших лейтенантів з військових кафедр.

Офіцери, котрі служили по 20 років, вже давно не лейтенанти. Не ставити ж майора чи підполковника командиром чоти.
Ну так не хочуть іти майори-підполковники. Не дивно, коли тракторист-електрик , або випускник військової кафкдри бігає. Не всім Бог дає мужність і силу врювати. От коли не хочуть іти до війська ті, чия професія військовий = це трохи інше

Offline Tvladrat

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2027
Зараз згідно законодавства розносимо по підприємствах, організаціях і т.д.

Понятно.

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча
Ну от тут всяке розповідають. Що коли пройдеш медкомісію, то зразу і забирають, бо потрібно когось відправити.
А ще, що офіцери, які служили по 20 років, а зараз на пенсії не дуже хочуть служити, тому беруть молодших лейтенантів з військових кафедр.
Ну якось такю Можливо я спутала .
Зразу забирають в Нацгвардію  :smilie1:
офіцери які відслужили 20 років, їм зараз вже за 45. Більшість медкомісію вже не пройдуть, вони Вже своє здоров"я.. Вообщем не пройдуть. "Піджаки" так називають з військових кафедр, їх по результатам медкомісії забираємо. Навчаєм. Одіваєм. А взагалі на цю тему є окрема тема:
http://ukrpravda.net/index.php?topic=29864.0
 
С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19212
А ще, що офіцери, які служили по 20 років, а зараз на пенсії не дуже хочуть служити, тому беруть молодших лейтенантів з військових кафедр.

Офіцери, котрі служили по 20 років, вже давно не лейтенанти. Не ставити ж майора чи підполковника командиром чоти.
Ну так не хочуть іти майори-підполковники.

... і тому на батальони замість них ставлять молодших лейтенантів, котрих "похапали з кафедри"?   :smilie10: Щось явно не додумано у цій історії.  :smilie7:
« Останнє редагування: Лютого 11, 2015, 11:16:48 23:16 від Адам Жоржович »

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Надам пояснення як представник військомату.

Налоговик + представитель военкомата - это почти как Чужой и Хищник в одном лице ))
Извините за оффтоп.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Ну от тут всяке розповідають. Що коли пройдеш медкомісію, то зразу і забирають, бо потрібно когось відправити.
А ще, що офіцери, які служили по 20 років, а зараз на пенсії не дуже хочуть служити, тому беруть молодших лейтенантів з військових кафедр.
Ну якось такю Можливо я спутала .
Зразу забирають в Нацгвардію  :smilie1:
офіцери які відслужили 20 років, їм зараз вже за 45. Більшість медкомісію вже не пройдуть, вони Вже своє здоров"я.. Вообщем не пройдуть. "Піджаки" так називають з військових кафедр, їх по результатам медкомісії забираємо. Навчаєм. Одіваєм. А взагалі на цю тему є окрема тема:
http://ukrpravda.net/index.php?topic=29864.0

Я тільки за повістки.Питання про офіцерів,відслуживших 20 років останніх,вибачте,але то не служба була,а суцільне бухалово,за невеликим вийнятком.Окрім того,якщо не секрет,чи розносите повістки в податкову,прокуратуру,виконавчу службу  і т.д?
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Може якраз. дасть Бог, вернеться мир. І ми збережемо нашах хлопців. Адже в армії зараз кращі.
І перестануть боятися повісток, і реформують все, що можна реформувати і все буде класно.
 

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча
Надам пояснення як представник військомату.

Налоговик + представитель военкомата - это почти как Чужой и Хищник в одном лице ))
Извините за оффтоп.
Ужас летящий на крыльях ночи   :smilie1: Я мобілізований ще коли ГДПІ  :smilie3:
С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча
Я тільки за повістки.Питання про офіцерів,відслуживших 20 років останніх,вибачте,але то не служба була,а суцільне бухалово,за невеликим вийнятком.Окрім того,якщо не секрет,чи розносите повістки в податкову,прокуратуру,виконавчу службу  і т.д?
Слава богу не у всіх було суцільне бухалово. Та-й мало того, не всі спилися. В прокуратуру ні, у них броня, в виконавчу да, в податкову /зараз ДФС мать його еті називається/ теж так. Ви-ж майте на увазі що в виконавчій і податковій більшість працівників жінки і повістки там вручати /їм вручати/ особо нікому. Я кажу про повістки на медкомісію а не про бойові.
С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Я тільки за повістки.Питання про офіцерів,відслуживших 20 років останніх,вибачте,але то не служба була,а суцільне бухалово,за невеликим вийнятком.Окрім того,якщо не секрет,чи розносите повістки в податкову,прокуратуру,виконавчу службу  і т.д?
Слава богу не у всіх було суцільне бухалово. Та-й мало того, не всі спилися. В прокуратуру ні, у них броня, в виконавчу да, в податкову /зараз ДФС мать його еті називається/ теж так. Ви-ж майте на увазі що в виконавчій і податковій більшість працівників жінки і повістки там вручати /їм вручати/ особо нікому. Я кажу про повістки на медкомісію а не про бойові.

Про офіцерів я написав,що не всі поспивались.Дякую за відповідь. :smiley24:
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
@Nalogovik

А що можуть запропонувати лейтенанту запасу (військова кафедра) якщо його спеціальність не потрібна зараз в армії ?
Чи таких зараз ще не викликають ?

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
@Nalogovik

А що можуть запропонувати лейтенанту запасу (військова кафедра) якщо його спеціальність не потрібна зараз в армії ?
Чи таких зараз ще не викликають ?

перевчити на потрібну.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
@Nalogovik

А що можуть запропонувати лейтенанту запасу (військова кафедра) якщо його спеціальність не потрібна зараз в армії ?
Чи таких зараз ще не викликають ?

перевчити на потрібну.
За місяць ? Такий лейтенант і по своїй фактично нічого не вміє, а що навчили, то давно забув. А тут на нову перевчити ...
Мені було б страшнувато під командою такою на фронті  :eyes:

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
@Nalogovik

А що можуть запропонувати лейтенанту запасу (військова кафедра) якщо його спеціальність не потрібна зараз в армії ?
Чи таких зараз ще не викликають ?

перевчити на потрібну.
За місяць ? Такий лейтенант і по своїй фактично нічого не вміє, а що навчили, то давно забув. А тут на нову перевчити ...
Мені було б страшнувато під командою такою на фронті  :eyes:

на фронті страшно під будь-чією командою,а перевчити скажем хіміка на звязківся,за місяць цілкои можливо.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча
@Nalogovik

А що можуть запропонувати лейтенанту запасу (військова кафедра) якщо його спеціальність не потрібна зараз в армії ?
Чи таких зараз ще не викликають ?
Є певні ВОСи які не потрібні на даний час, як приклад радіоційнохімічного захисту, бактереологічного, можливо Ви хімік-ядерщик  :smilie3:. Ви гляньте в посвідчення офіцера, там має бути записаний ВОС - військово облікова спеціальність.
На медкомісію полюбому потрібно.
С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Надам пояснення як представник військомату. За@ались розносити повістки на Медкомісію!! по адресам вказаним в карточках військовозобов"язаних! Застарілі данні!  :smilie9:
Зараз згідно законодавства розносимо по підприємствах, організаціях і т.д. В даному випадку чому 400 шт. Це не значить що більше не буде і не значить що всі вручать. Це звучить приблизно "Давай туди ну хай хоч штук 400 а на Високий замок штук 50" Далі розберемося.
Львів молодці! Креатив в вручені повісток  :Prapor2:
Я так розумію, що ВСІ кому не подобається спосіб вручення повісток, тупо бояться отримати повістку пройти медкомісію і потім йти захищати Батькивщину!!!

ЗИ. В мене батько вивчився в Львіському Політехі, потім відслужив в ГДР. Але то було давно...

Може Ви, як представник військомату ще таке поясните, бо дзвонить подруга в істериці - двірничка принесала повістку її синові, просить підписатись - син студент, навчається в іншому місти, 18 йому буде тільки в травні.  Звідки тоді повістка?

Вона не захотіла підписати. двірничка грозить міліцією.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Заспокойтеся. Хлопець не підлягає призову, бо йому немає 20 років.
Хай мама сходить у воєнкомат сама.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Надам пояснення як представник військомату. За@ались розносити повістки на Медкомісію!! по адресам вказаним в карточках військовозобов"язаних! Застарілі данні!  :smilie9:
Зараз згідно законодавства розносимо по підприємствах, організаціях і т.д. В даному випадку чому 400 шт. Це не значить що більше не буде і не значить що всі вручать. Це звучить приблизно "Давай туди ну хай хоч штук 400 а на Високий замок штук 50" Далі розберемося.
Львів молодці! Креатив в вручені повісток  :Prapor2:
Я так розумію, що ВСІ кому не подобається спосіб вручення повісток, тупо бояться отримати повістку пройти медкомісію і потім йти захищати Батькивщину!!!

ЗИ. В мене батько вивчився в Львіському Політехі, потім відслужив в ГДР. Але то було давно...

Може Ви, як представник військомату ще таке поясните, бо дзвонить подруга в істериці - двірничка принесала повістку її синові, просить підписатись - син студент, навчається в іншому місти, 18 йому буде тільки в травні.  Звідки тоді повістка?

Вона не захотіла підписати. двірничка грозить міліцією.
Син повинен був знятися з выйськового обліку в рідному місті і стати на облік по місцю навчання. І там вже отримати відстрочку, як студент.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Заспокойтеся. Хлопець не підлягає призову, бо йому немає 20 років.
Хай мама сходить у воєнкомат сама.
Може це взагалі виклик для постановки на допризивний облік і видачі відповідного свідоцтва допризивника. Нас раніше на таке ще в школі ганяли, не знаю як зараз з цим ...

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Заспокойтеся. Хлопець не підлягає призову, бо йому немає 20 років.
Хай мама сходить у воєнкомат сама.

А хіба призов не з 18? У законі нічого не змінилось, тільки підняли призивний вік до 27 років.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Заспокойтеся. Хлопець не підлягає призову, бо йому немає 20 років.
Хай мама сходить у воєнкомат сама.

А хіба призов не з 18? У законі нічого не змінилось, тільки підняли призивний вік до 27 років.

з 20 до 27
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Заспокойтеся. Хлопець не підлягає призову, бо йому немає 20 років.
Хай мама сходить у воєнкомат сама.
Може це взагалі виклик для постановки на допризивний облік і видачі відповідного свідоцтва допризивника. Нас раніше на таке ще в школі ганяли, не знаю як зараз з цим ...

Сейчас так же, в 16 лет.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Заспокойтеся. Хлопець не підлягає призову, бо йому немає 20 років.
Хай мама сходить у воєнкомат сама.

А хіба призов не з 18? У законі нічого не змінилось, тільки підняли призивний вік до 27 років.

з 20 до 27

А можна посилання на закон? Бо те, що я почитала у законі  "Про військовий обов'язок і військову службу" (остання редакція після підписання президентом змін), говорить про інше (я, правда, в законах не великий знаток):

 Стаття 15. Призовний вік. Призов громадян України на строкову військову службу

     1.  На  строкову  військову  службу призиваються придатні для цього  за  станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до  дня  відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші  особи,  які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу (далі - громадяни призовного віку).

{  Частина перша статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законом  N 116-VIII ( 116-19 ) від 15.01.2015 }

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2232-12/page2


Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Заспокойтеся. Хлопець не підлягає призову, бо йому немає 20 років.
Хай мама сходить у воєнкомат сама.

А хіба призов не з 18? У законі нічого не змінилось, тільки підняли призивний вік до 27 років.

з 20 до 27

А можна посилання на закон? Бо те, що я почитала у законі  "Про військовий обов'язок і військову службу" (остання редакція після підписання президентом змін), говорить про інше (я, правда, в законах не великий знаток):

 Стаття 15. Призовний вік. Призов громадян України на строкову військову службу

     1.  На  строкову  військову  службу призиваються придатні для цього  за  станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до  дня  відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші  особи,  які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу (далі - громадяни призовного віку).

{  Частина перша статті 15 із змінами, внесеними згідно із Законом  N 116-VIII ( 116-19 ) від 15.01.2015 }

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2232-12/page2

та десь місяць тому,приймали поправки,якими збільшили призовний вік до 20 років,хоча в даному випадку можливо є різниця між призовом на строкову службу і мобілізацією.По Львівській політехніці,від викладачів,чули про повістки в кількості 100 шт. але їх ще ніхто не бачив.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4303
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Якщо справді 100 то це ше якось логічно .....
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Якщо справді 100 то це ше якось логічно .....

це мені сказала людина,про яку писав вище,до другого не можу додзвонитись,Київстар в районі Церви Юра лежить,там тисячі паломників сьогодні.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Да даже если и передали 400 повесток? Это ж не значит, что всех снимут в нацгвардию. Скорее всего это способ навести подобие порядка в военкоматовском архиве

Я чув версію, що у зв'язку з повним бардаком більшість баз військкоматів - втрачені або дохлі. Щоб воєнкома не ..бали, він гребе з великих державних закладів, де зберігся облік. А йому не пох?

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Заспокойтеся. Хлопець не підлягає призову, бо йому немає 20 років.
Хай мама сходить у воєнкомат сама.

А хіба призов не з 18? У законі нічого не змінилось, тільки підняли призивний вік до 27 років.

Це не призов, а мобілізація, там обмежень закону майже нема.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Що там Львівська політехніка вже на полігоні? Чи фальшивий вистріл? :bl