Автор Тема: Taurus. Шанси є!  (Прочитано 7653 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17302
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Taurus. Шанси є!
« : Серпня 07, 2023, 10:43:58 22:43 »
Начеб то Бундестаг проголосував про постачання. :smilie7:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17302
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #1 : Серпня 07, 2023, 10:47:22 22:47 »
То була новина від Цаплієнко.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17302
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #2 : Серпня 07, 2023, 10:47:58 22:47 »
А ось ще:

Голова постійної делегації Верховної Ради в Парламентській асамблеї НАТО Єгор Чернєв повідомив, що отримав інформацію від німецьких колег про згоду ключових парламентських фракцій Бундестагу передати Україні далекобійні ракети Taurus. Про це Чернєв написав у своєму Facebook.

"Щойно мої друзі з Бундестагу повідомили мені, що ключові парламентські фракції досягли консенсусу щодо передачі Україні далекобійних ракет Taurus", – зазначив Чернєв.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17302
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #3 : Серпня 07, 2023, 10:49:52 22:49 »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17302
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #4 : Серпня 07, 2023, 10:51:46 22:51 »
Окрема особливість ракети полягає саме в бойовій частині, оскільки тут використовується тандемна бетонобійна боєголовка MEPHISTO для ураження як укріплених цілей або об’єктів інфраструктури.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8282
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #5 : Серпня 08, 2023, 12:45:05 00:45 »
Молодці Дойчери  :smiley24: :upa
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6405
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #6 : Серпня 08, 2023, 12:48:29 00:48 »
Начеб то Бундестаг проголосував про постачання. :smilie7:
Начебто таких голосувань не проводилося, а сама новина походить від пана Єгора Чернєва.
Наразі попри те що окремі депутати там давно вже публічно кажуть що типу досить мумління, треба дати ракети, офіційно Берлін постійно каже що типу не на часі, й що "не ми одні нє дайом - США теж не дають".
Втім, як би там не було, шторм шедоу та скальпи вже дали хоча б в якійсь кількості - тому мабуть дійде й до таурусів. Просто що для бажаного ефекту це все мало постачатися як мінімум відразу після харківського контрнаступу.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #7 : Серпня 08, 2023, 03:02:29 03:02 »
Молодці Дойчери  :smiley24: :upa
молодці будуть кли вона ПОЯВИТЬСЯ на теаррі бойових дій з результатом. на сьогодні це виключно чутки когось що сказав то комусь. 9по суті).

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17302
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #8 : Серпня 08, 2023, 07:14:04 07:14 »
Начебто таких голосувань не проводилося,

Ти з Бундестагу пишеш?

Навчись уважно читати, і намагайся зрозуміти що пишуть люди?

« Останнє редагування: Серпня 08, 2023, 07:18:58 07:18 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17302
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #9 : Серпня 08, 2023, 07:54:05 07:54 »


І я думаю це вже скоро.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6405
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #10 : Серпня 08, 2023, 09:18:20 09:18 »
Ти з Бундестагу пишеш?

Навчись уважно читати, і намагайся зрозуміти що пишуть люди?


Я пишу з такого ж Бундестагу, як ви, після пошуку власне по голосуванням Бундестагу.
Люди вам у відповідь написали в тому ж стилі, що й ви людям.
Навчіться спрямовувати свою лють за дворічне мумління з поставками передової зброї на тих, хто ці постачання мумлить, а не на тих, хто про це пише. Угумсь?

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6405
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #11 : Серпня 08, 2023, 09:20:15 09:20 »
молодці будуть кли вона ПОЯВИТЬСЯ на теаррі бойових дій з результатом. на сьогодні це виключно чутки когось що сказав то комусь. 9по суті).
Ну, якщо депутат при делегації до НАТО сказав що фракції досягли згоди, то мабуть й справді досягли. Інакше нащо йому підстрибувати, він ніби не арестович

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #12 : Серпня 08, 2023, 04:23:56 16:23 »


І я думаю це вже скоро.

Тобто знову все впирається в обаминого єблана і його служок...  :fp2
If you are going through hell, keep going.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17302
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #13 : Серпня 08, 2023, 04:53:42 16:53 »

Навчіться спрямовувати свою лють

Яка така лють? :smilie10:

Як як? Як як як!

Ви вважаєте, що нам усі винні, я (і вони) вважають що ні.
І не дивлячись на це вони допомагають.
Щиро дякую!!!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6405
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #14 : Серпня 09, 2023, 12:35:32 00:35 »
Ви вважаєте, що нам усі винні, я (і вони) вважають що ні.
Ну хтось там вважав що на майскіх будуть класні шашличкі, хтось вважав що Україна насєлєна йужнимі русскімі що скучили за щщамі. Це не показник, хто там що вважає. Незалежно від того, я це, ви чи умовний Шольц.
Я бачу варіант майбутнього, який є вигідним Україні. При цьому я вважаю його вигідним для тих, хто зараз постачає нам зброю. В цих країнах є сили, котрі вочевидь теж так вважають.
В тих самих країнах є інші сили, котрі вважають інакше. Є три варіанти, як категоризувати мотиви цих сил. Перший - їхній дебілізм. Другий - їхня ворожість до нас. Третій - їхня ворожість не тільки до нас, але й до власних країн. На практиці часто діє комбінований мотив.
Я підтримую одні сили, й ворожо ставлюся до інших сил. На мою думку, це логічно. При цьому я їх навіть не типую - просто коментую ті чи інші кроки. Причому я навіть не кидаюся на тих, хто хоче там наприклад щиро подякувати пані Мєркєль чи там пану Обамі. Чи Швайнмайєру. Чи Ердогану. Якому, між іншим, можна й справді подякувати за продаж байрактарів в саме той момент, коли вони були максимально потрібні.
Якісь там мутні категорії "винні-не винні" - це ваше особисте сприйняття, яке ви до речі ще й відстояти не можете, й тому тікаєте з кожного обговорення за ядерну зброю з Жоржичем. Так що звикайте до того, що далеко не всі вважають Україну якоюсь там обісраною країною, котра сама створила собі проблеми, а тепер її типу всім світом рятують й за це всі українці мають бути опупєнно вдячні до слізоньок. Стан справ є абсолютно іншим, й це без проблем демонструється в будь-якій дискусії, з котрої хтось потім вибігає зі смайликами, лайкою або просто мовчки, бо нема чого сказати.

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6405
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #15 : Серпня 09, 2023, 12:40:40 00:40 »
Тобто знову все впирається в обаминого єблана і його служок...  :fp2
Хай все ж Шольц не розповідає, що Байден йому в штани насрав. Він там періодично видає спічі, що типу Німеччина тепер буде знов суперіор силою, моцним вєктором, ще там чимось. Ну от хай звикає, що самостійна сила з власною політикою не дивиться, чи дав Байден атакамси, аби дати свій таурус.
Тим більш що коли справа йшла за закуп газіку в кацапні, то всі там в Німеччині були опупєнно рєзкімі, й посилали США аж бігом. Навіть того ж Байдена умовно нахилили, бо він здав санкції проти ПП2 задля зовнішньополітичного замирення з Німеччинкою.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #16 : Серпня 09, 2023, 01:45:23 01:45 »
Яка така лють? :smilie10:

Як як? Як як як!

Ви вважаєте, що нам усі винні, я (і вони) вважають що ні.
І не дивлячись на це вони допомагають.
Щиро дякую!!!
:smiley24:

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #17 : Серпня 09, 2023, 01:51:27 01:51 »
Ну хтось там вважав що на майскіх будуть класні шашличкі, хтось вважав що Україна насєлєна йужнимі русскімі що скучили за щщамі. Це не показник, хто там що вважає. Незалежно від того, я це, ви чи умовний Шольц.
Я бачу варіант майбутнього, який є вигідним Україні. При цьому я вважаю його вигідним для тих, хто зараз постачає нам зброю. В цих країнах є сили, котрі вочевидь теж так вважають.
В тих самих країнах є інші сили, котрі вважають інакше. Є три варіанти, як категоризувати мотиви цих сил. Перший - їхній дебілізм. Другий - їхня ворожість до нас. Третій - їхня ворожість не тільки до нас, але й до власних країн. На практиці часто діє комбінований мотив.
Я підтримую одні сили, й ворожо ставлюся до інших сил. На мою думку, це логічно. При цьому я їх навіть не типую - просто коментую ті чи інші кроки. Причому я навіть не кидаюся на тих, хто хоче там наприклад щиро подякувати пані Мєркєль чи там пану Обамі. Чи Швайнмайєру. Чи Ердогану. Якому, між іншим, можна й справді подякувати за продаж байрактарів в саме той момент, коли вони були максимально потрібні.
Якісь там мутні категорії "винні-не винні" - це ваше особисте сприйняття, яке ви до речі ще й відстояти не можете, й тому тікаєте з кожного обговорення за ядерну зброю з Жоржичем. Так що звикайте до того, що далеко не всі вважають Україну якоюсь там обісраною країною, котра сама створила собі проблеми, а тепер її типу всім світом рятують й за це всі українці мають бути опупєнно вдячні до слізоньок. Стан справ є абсолютно іншим, й це без проблем демонструється в будь-якій дискусії, з котрої хтось потім вибігає зі смайликами, лайкою або просто мовчки, бо нема чого сказати.
хвалили нас мамо- хто доню- ви мене а я вас. так і у тебе виходить в цьому пості. свої хотілки видаєш за думку інших і впевнено то тут несеш як доконаний факт.
 А факти чомусь не співпадають з твоїми хотілками зовсім. Хоча  б у часових рамках. не помітила за півтори року? і рамки не мають ніякого відношення до твоїх хотілок а виключно діють по волі керуючих тими рамками і не тільки ними зі своїх причини і бажань ......бо мають право і можливості :smilie7:.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17302
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #18 : Серпня 09, 2023, 07:39:14 07:39 »
Так що звикайте до того, що далеко не всі вважають Україну якоюсь там обісраною країною, котра сама створила собі проблеми, а тепер її типу всім світом рятують й за це всі українці мають бути опупєнно вдячні до слізоньок.

1. Україна чудова країна, і я так точно не вважаю її такою, як твої дурнуваті думки.

2. Але таки в штани ми серемо собі самі. На системній основі.
Це ми (ви) обирали Кучму на другий строк, це ви обирали Януковича, косату потвору, Зелену тупу скотиняку. Це ви обрали СН із плебса, виключно бездарне крадійкувате кодло.
Це ви цькували Порошенка за Липецьку фабрику, вбитого брата, курчаве волосся, за армію, мову, віру, ...
Це наш бидлячий нарід досі їздить на заробітки до рашки, розмовляє її мовою, пиздить все що погано лежить, і не вважає за потрібне думати і вчитись.
Це тільки наша дурна курка могла написати "всі українці мають бути опупєнно вдячні до слізоньок".
Я той самий Українець, що безмежно вдячний усім хто допомагає.
Вдячний за те, що світ повірив в нас і не кинув нас на потурання ворогу який хоче нас перетворити на рабів або знищити.
Повірили, не дивлячись на те, що в очах світу у 22 році ми мало чим відрізнялися від кацапів.

3. Ну і останнє про хороше.
Дякувати Богові наш народ трохи менше за кацапів сцить у ліфтах, і в масі своїй працьовитий.
Дякувати Богові у нас є 25% які встали на захист країни, і я сподіваюсь є хоча б 50% які чим можуть допомагають нашій Армії.
Дякувати Богові у нас є ЄС і Демократична сокира, є Залужний і сотні тисяч справжніх героїв.
Дякувати Богові у нас є альянс демократичних країн які нас підтримують.

ПиСи.
Забудь про ядерну зброю на найближчі роки, бо це пустобрьохство.
Ізраїль і досі не почав її обговорювати.

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #19 : Серпня 09, 2023, 07:39:17 07:39 »
хвалили нас мамо- хто доню- ви мене а я вас. так і у тебе виходить в цьому пості. свої хотілки видаєш за думку інших і впевнено то тут несеш як доконаний факт.
 А факти чомусь не співпадають з твоїми хотілками зовсім. Хоча  б у часових рамках. не помітила за півтори року? і рамки не мають ніякого відношення до твоїх хотілок а виключно діють по волі керуючих тими рамками і не тільки ними зі своїх причини і бажань ......бо мають право і можливості :smilie7:.

Немає принца на білому коні, дєвочька расстроєна  :smilie8:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17302
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #20 : Серпня 09, 2023, 08:13:07 08:13 »
Просто для розуміння хто кому сере в штани і що нам винні:

Цитувати
Міноборони дало "Львівському арсеналу" 1,4 млрд на міни, але не отримало жодної
Міноборони уклало контракт з із маловідомою фірмою "Львівський арсенал" 11 листопада 2022 року. Через кілька днів після цього міністр оборони Олексій Резніков дав дозвіл на проведення передоплати за контрактом – майже 100% суми угоди.
с того часу ні мін, ні грошей.
1.4млрд спіздили. Не проєбали, а іменно спіздили.
І да, МО подало в суд, но не надало жодного документа і суд справу закрив.

Хочу нагадати, що Резніков за освітою юрист.
« Останнє редагування: Серпня 09, 2023, 08:19:13 08:19 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6405
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #21 : Серпня 09, 2023, 12:09:28 12:09 »
хвалили нас мамо- хто доню- ви мене а я вас. так і у тебе виходить в цьому пості. свої хотілки видаєш за думку інших і впевнено то тут несеш як доконаний факт.
 А факти чомусь не співпадають з твоїми хотілками зовсім. Хоча  б у часових рамках. не помітила за півтори року? і рамки не мають ніякого відношення до твоїх хотілок а виключно діють по волі керуючих тими рамками і не тільки ними зі своїх причини і бажань ......бо мають право і можливості :smilie7:.
Ті, хто відправляють Україні зброю, хочуть щоб з цієї зброї українці вбивали кацапню, вибивали її з української землі, й таким чином хоч якось цементували принцип непорушності кордонів й нульових перспектив для тих, хто все ж намагається їх порушувати. Це співпадає з моїми хотєлками.
Ті, хто трішечки на піврочку чи на два рочки чи ще якось намагаються затримати (часто успішно) вчасне постачання зброї, діють всупереч моїм хотєлкам згідно одного з трьох озвучених мною пунктів.
То є два факти. Якщо це не вкладається до вашої голови, це власне не мої проблеми :) Якщо ви маєте дужо розумні мислі щодо того, з якою ціллю політичні сили з тих чи інших країн надсиляють нам зброю, й вони при цьому не б'ються з моїми - ласкаво прошу їх наводити.
Або, як альтернатива, можете об'єднатися втрьох-вчотирьох та полайкати один одного  :gigi:

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6405
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #22 : Серпня 09, 2023, 12:21:41 12:21 »
1. Україна чудова країна, і я так точно не вважаю її такою, як твої дурнуваті думки.

2. Але таки в штани ми серемо собі самі. На системній основі.
Це ми (ви) обирали Кучму на другий строк, це ви обирали Януковича, косату потвору, Зелену тупу скотиняку. Це ви обрали СН із плебса, виключно бездарне крадійкувате кодло.
Це ви цькували Порошенка за Липецьку фабрику, вбитого брата, курчаве волосся, за армію, мову, віру, ...
Це наш бидлячий нарід досі їздить на заробітки до рашки, розмовляє її мовою, пиздить все що погано лежить, і не вважає за потрібне думати і вчитись.
Це тільки наша дурна курка могла написати "всі українці мають бути опупєнно вдячні до слізоньок".
Я той самий Українець, що безмежно вдячний усім хто допомагає.
Вдячний за те, що світ повірив в нас і не кинув нас на потурання ворогу який хоче нас перетворити на рабів або знищити.
Повірили, не дивлячись на те, що в очах світу у 22 році ми мало чим відрізнялися від кацапів.

3. Ну і останнє про хороше.
Дякувати Богові наш народ трохи менше за кацапів сцить у ліфтах, і в масі своїй працьовитий.
Дякувати Богові у нас є 25% які встали на захист країни, і я сподіваюсь є хоча б 50% які чим можуть допомагають нашій Армії.
Дякувати Богові у нас є ЄС і Демократична сокира, є Залужний і сотні тисяч справжніх героїв.
Дякувати Богові у нас є альянс демократичних країн які нас підтримують.

ПиСи.
Забудь про ядерну зброю на найближчі роки, бо це пустобрьохство.
Ізраїль і досі не почав її обговорювати.
Окі, тобто першим пунктом ви не вважаєте, але другим все ж вважаєте, а щодо ядерної зброї взагалі не зрозуміли про що мова йде.
Про ЯЗ забудемо, воно не горить. Мені тільки цікаво, чи ви розумієте що між "Україна сама в усьому винна бо обісралася й постійно це робить" та "проблема, з якою стикається Україна, створена загально всією міжнародною спільнотою, якій до 2022 року ввижалося що це непогана ідєйка" треба обирати щось одне.
Я, наприклад, чітко розумію що весь цей конфлікт не Україною почалався й не Україною закінчиться. Але якщо комусь з цим жити некомфортно - які проблеми, хай бухаються в ніжки Меркельші та дякують по чотири рази на добу. Аби стрес знімало :)

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17302
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #23 : Серпня 09, 2023, 01:25:41 13:25 »
Не бачу жодного сенсу у дебатах, бо ти пересмикуєш.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6405
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #24 : Серпня 09, 2023, 03:17:59 15:17 »
Не бачу жодного сенсу у дебатах, бо ти пересмикуєш.
Та це вже стало звичною справою - нагримати пару разів, зустріти незручні зустрічні питання, й швиденько "втратити цікавість".
Як то кажуть - аби стрес знімало :)

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6405
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #25 : Серпня 09, 2023, 05:12:38 17:12 »
https://www.slovoidilo.ua/2023/08/09/novyna/bezpeka/nimechchyna-pidtverdyla-peredachu-ukrayini-dodatkovoyi-partiyi-tankiv-leopard-1
Цитувати
Уряд Німеччини поставив Збройним силам України додаткову партію танків Leopard 1.

Про це заявили у Міноборони країни, повідомляє DW.

Це відремонтовані та модернізовані танки, які були нещодавно закуплені у Бельгії.

У Міноборони Німеччини розповіли, що Україна отримала 25 одиниць Leopard 1, п'ять броньованих ремонтно-евакуаційних машин та два навчальні танки.

Нагадаємо, 8 серпня ЗМІ повідомили, що одна з країн придбала у Бельгії велику партію німецьких танків Leopard 1 для подальшої передачі їх Україні. Перші танки були відправлені до України у понеділок, 7 серпня, через посередників у Німеччині та Італії. Пізніше стало відомо, що танки придбав німецький оборонний концерн Rheinmetall.

Варто зазначити, що Німеччина вже передавала Україні Leopard 1. У липні ЗСУ отримали 10 таких танків.
Попри те, що це Леопард1 - справа необхідна хоча б тому, що згідно супутникових знімків кацапня випорожнила одну зі своїх найбільших консервацій старих танків десь з 4000 до 2000

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #26 : Серпня 09, 2023, 05:17:22 17:17 »
Из которых до фронта доедет от силы 10%

Online Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6405
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #27 : Серпня 09, 2023, 05:22:59 17:22 »
Из которых до фронта доедет от силы 10%
Причому далеко не відразу, бо звідки в них потужності швидко довести до ладу хоча б сотню.
Просто що колись доїдуть
До речі цікаво, якщо брати ураженні цілей чимось типу святих нлавів та джавелінів, взагалі різниця є між сучасним й несучасним кацапським танком? Я наскільки з відось можу судити, там якщо ціль захоплено - то вже неважливо, що то було

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #28 : Серпня 09, 2023, 06:19:26 18:19 »
Причому далеко не відразу, бо звідки в них потужності швидко довести до ладу хоча б сотню.
Просто що колись доїдуть
До речі цікаво, якщо брати ураженні цілей чимось типу святих нлавів та джавелінів, взагалі різниця є між сучасним й несучасним кацапським танком? Я наскільки з відось можу судити, там якщо ціль захоплено - то вже неважливо, що то було

Думаю нет
Просто эти можно будет вгатить обычным РПГ что с современными не прокатит. Думаю такое добро даже БТР 4 покрошит

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17302
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Taurus. Шанси є!
« Reply #29 : Серпня 09, 2023, 07:41:30 19:41 »
Та це вже стало звичною справою - нагримати пару разів, зустріти незручні зустрічні питання, й швиденько "втратити цікавість".
Як то кажуть - аби стрес знімало :)

Не бреши!
Ти приписуєш мені слова і думки яких я не висловлював.
Тому ні.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: