Сторінок:
Actions
  • #271 від Uki 06 Oct 2023
  • чому ідіотський?

    бо все якраз навпаки. Якщо не втримати Україну то це дуже сильний удар по демократії
  • #272 від Ali(UA) 06 Oct 2023
  • бо все якраз навпаки. Якщо не втримати Україну то це дуже сильний удар по демократії
    шо значить втримати. нові кордони на 2023 вже сформовано. хуйло заїкається про заморозку. а так ще України на пару раз нарізати вистачить.

    от шо особливо втратив прогрес (демократія) від окупації кацапами двох додаткових областей?
  • #273 від Uki 06 Oct 2023
  • шо значить втримати. нові кордони на 2023 вже сформовано. хуйло заїкається про заморозку. а так ще України на пару раз нарізати вистачить.

    от шо особливо втратив прогрес (демократія) від окупації кацапами двох додаткових областей?

    Тактично нічого, стратегічно дає наснагу та плацдарм кацапам готуватись до нового удару в майбутньому.
  • #274 від Ali(UA) 06 Oct 2023
  • Тактично нічого, стратегічно дає наснагу та плацдарм кацапам готуватись до нового удару в майбутньому.
    наступний удар - іще пара областей. Одеса наприклад і Миколаїв. років через 5. а там уже й хуйло вмре.
    так думає манюпас на заході.
    І як це вплине на демократію?
  • #275 від Uki 06 Oct 2023
  • наступний удар - іще пара областей. Одеса наприклад і Миколаїв. років через 5. а там уже й хуйло вмре.
    так думає манюпас на заході.
    І як це вплине на демократію?

    Дуже просто - успіх хуйла надихає цінувальників "твердої руки" (типу як ви з котом) в демократичних країнах, а також карбує правило - що ядерна зброя - це залізобетонна 100відсоткова гарантія недоторканості режиму
  • #276 від Ali(UA) 06 Oct 2023
  • Дуже просто - успіх хуйла надихає цінувальників "твердої руки" (типу як ви з котом) в демократичних країнах, а також карбує правило - що ядерна зброя - це залізобетонна 100відсоткова гарантія недоторканості режиму
    а хіба це не так? як ми бачимо це правило працює саме при демократіях. бо такі домогосподарки як ти усираються від однієї думки про машрум клаудз. тому під цим соусом вам можна впарити будь що.

    розумієш демократія це слово що не відокремлене від суспільства. просто суспільство зараз розніжене і перебуває глибоко в зоні комфорту. вивезти їх звідти може лише катаклізм. Тоді стануть воювати і давати відсіч...
  • #277 від Feral Cat 06 Oct 2023
  • Дуже просто - успіх хуйла надихає цінувальників "твердої руки" (типу як ви з котом) в демократичних країнах, а також карбує правило - що ядерна зброя - це залізобетонна 100відсоткова гарантія недоторканості режиму

    З якого хєра ти зробив висново, що я прихильник твердої руки?  :fp2 :fp2 :fp2
    Я противник бардака, беззаконня, політичних переслідувань, дикатури комуністів, соціалістів, та збоченців - тобто всього того, що уособлють нинішні режими чи то у Вачингтоні чи то у Москві.
    І таки так - ядерна зброя є гарантією недоторканості кордоні в безпеки.
  • #278 від Uki 06 Oct 2023
  • а хіба це не так? як ми бачимо це правило працює саме при демократіях.

    Так отож. Якби кацапи втерлись то підкосилось би і це правило

    бо такі домогосподарки як ти усираються від однієї думки про машрум клаудз.


     :fp2

  • #279 від Ali(UA) 06 Oct 2023
  • З якого хєра ти зробив висново, що я прихильник твердої руки?  :fp2 :fp2 :fp2
    Я противник бардака, беззаконня, політичних переслідувань, дикатури комуністів, соціалістів, та збоченців - тобто всього того, що уособлють нинішні режими чи то у Вачингтоні чи то у Москві.
    І таки так - ядерна зброя є гарантією недоторканості кордоні в безпеки.

    Укі старанно просуває наратив що зправа усі монолітні і прихильники жорсткої диктатури.
    Він це робить ще з 2020.
  • #280 від Ali(UA) 06 Oct 2023
  • Так отож. Якби кацапи втерлись то підкосилось би і це правило

    що значить втерлися? у них все на цьому побудовано )) просто іноді машрум клаудз працюють іноді ні...
  • #281 від Uki 06 Oct 2023
  • З якого хєра ти зробив висново, що я прихильник твердої руки?  :fp2 :fp2 :fp2

    Бо ти чітко та однозначно підтримав та виправдовував всі ті махінації та хитрощі, якими Трумп намагався обійти проблеми з нестачею голосів на виборах

    Я противник бардака, беззаконня, політичних переслідувань, дикатури комуністів, соціалістів, та збоченців - тобто всього того, що уособлють нинішні режими чи то у Вачингтоні чи то у Москві.

    sure, sure. Тільки за рахунок когось іншого

    І таки так - ядерна зброя є гарантією недоторканості кордоні в безпеки.

    Одна справа це гарантія недоторканості кордонів, зовсім інша - гарантія недоторканості режиму, що б він не коїв
  • #282 від Uki 06 Oct 2023
  • що значить втерлися?

    Ну наприклад хоча б були виперті з півдня та криму, втративши будь які надії на повну ліквідацію України
  • #283 від Ali(UA) 06 Oct 2023
  • Ну наприклад хоча б були виперті з півдня та криму, втративши будь які надії на повну ліквідацію України
    ну так іще раз - там все було прораховано. що захід злякавшись машрум клаудз не полізе

    я іноді думаю що у кацапів досить непогана аналітична команда сидить. вони все добре прораховують...
  • #284 від Feral Cat 06 Oct 2023
  • ну так іще раз - там все було прораховано. що захід злякавшись машрум клаудз не полізе

    я іноді думаю що у кацапів досить непогана аналітична команда сидить:fp2 :fp2 :fp2вони все добре прораховують...

    Аналітика гопників звичайних...
  • #285 від Ali(UA) 06 Oct 2023
  • Аналітика гопників звичайних...
    це так здається з першого погляду. а на справді виходить у них все як і було заплановано
  • #286 від Uki 06 Oct 2023
  • ну так іще раз - там все було прораховано. що захід злякавшись машрум клаудз не полізе

    я іноді думаю що у кацапів досить непогана аналітична команда сидить. вони все добре прораховують...

    Херова. Вони повністю прорахувались. Їм довелось все перераховувати в процесі декілька разів
  • #287 від Ali(UA) 06 Oct 2023
  • Херова. Вони повністю прорахувались. Їм довелось все перераховувати в процесі декілька разів
    там було декілька варіантів. і досить гнучкий підхід. можливо тактично були зроблені помилки зате стратегія непогана - було досягнуто програми мінімум. І захід утерся.
  • #288 від Feral Cat 06 Oct 2023
  • це так здається з першого погляду. а на справді виходить у них все як і було заплановано

    Та ніхуя б у них не вийшло, якби Єблан не іпав Муму.
    Гопники добре розрізняють лохів і людей. Єблан -лох у маразмі. Все так і вийшло.

    А Ніксон є не мумляв як єблан у 1973-му році під час нападу арабів на Ізраїль .



  • #289 від Ali(UA) 06 Oct 2023
  • Та ніхуя б у них не вийшло, якби Єблан не іпав Муму.
    Гопники добре розрізняють лохів і людей. Єблан -лох у маразмі. Все так і вийшло.
    Ти про Байдена? Я думаю його прорахували на 1,2,3...
  • #290 від Feral Cat 06 Oct 2023
  • Ти про Байдена? Я думаю його прорахували на 1,2,3...

    У нас тут у нього поганяло - єблан. Хулі там було прораховувати - воно ж корумповане, маразматичне, і просто дурне.
  • #291 від Uki 06 Oct 2023
  • там було декілька варіантів. і досить гнучкий підхід. можливо тактично були зроблені помилки зате стратегія непогана - було досягнуто програми мінімум. І захід утерся.

    Частково згоден. Програму мінімум вони з горем пополам начебто і досягли ціною знищення армії, але не на всі 100%
  • #292 від Ali(UA) 06 Oct 2023
  • У нас тут у нього поганяло - єблан. Хулі там було прораховувати - воно ж корумповане, маразматичне, і просто дурне.
    І? мова про те що його прорахували. його і його партію. на що він здатен а нащо ні.

    І канал комунікації між зуйлом і Байденом працює. Наприклад коли він в Київ приїжджав вони домовлялися щоб хуйло не стріляло.
  • #293 від Ali(UA) 06 Oct 2023
  • Частково згоден. Програму мінімум вони з горем пополам начебто і досягли ціною знищення армії, але не на всі 100%
    Південь було підготовлено і злито... Так не все пішло по  плану але стратегічно вони знайшли червоні лінії заходу, не перетнули їх. Не було допущено помилки як в 2014 з Боїнгом, перекрили все небо. Пройоб з Польським фермером списали на Україну. В усьому іншому - не облажалися.
    А як інформаційно обіграли підрив дамби!
  • #294 від Uki 06 Oct 2023
  • І? мова про те що його прорахували. його і його партію. на що він здатен а нащо ні.

    І канал комунікації між зуйлом і Байденом працює. Наприклад коли він в Київ приїжджав вони домовлялися щоб хуйло не стріляло.

    Байдена прорахували - 100%, але він наче і не намагався бути якимось загадковим та непрогнозованим в принципі.....
  • #295 від Uki 06 Oct 2023
  • Південь було підготовлено і злито... Так не все пішло по  плану але стратегічно вони знайшли червоні лінії заходу, не перетнули їх. Не було допущено помилки як в 2014 з Боїнгом, перекрили все небо. Пройоб з Польським фермером списали на Україну. В усьому іншому - не облажалися.
    А як інформаційно обіграли підрив дамби!

    Облажалися, втративши весь правий берег, і як наслідок канал на крим. Це дуже суттєва стратегічна лажа
  • #296 від Feral Cat 06 Oct 2023
  • Байдена прорахували - 100%, але він наче і не намагався бути якимось загадковим та непрогнозованим в принципі.....

    Там нєхуй було рахувати. Воно ідіот по життю.
    Вони бзділи і Пороха і Трампа. Тому чекали на заміну і того і іншого.
    Ну а дебіли в Україні і США допомогли їх обох позбутися. Все просто.
  • #297 від Ali(UA) 06 Oct 2023
  • Облажалися, втративши весь правий берег, і як наслідок канал на крим. Це дуже суттєва стратегічна лажа

    трохи є такого так
  • #298 від Ali(UA) 06 Oct 2023
  • Байдена прорахували - 100%, але він наче і не намагався бути якимось загадковим та непрогнозованим в принципі.....
    я розумію я хочу лише сказати що там аналітики є які продумують. все таки Україні не хватає аналітичних можливостей...
  • #299 від Ali(UA) 06 Oct 2023
  • Там нєхуй було рахувати. Воно ідіот по життю.
    Вони бзділи і Пороха і Трампа. Тому чекали на заміну і того і іншого.
    Ну а дебіли в Україні і США допомогли їх обох позбутися. Все просто.

    ідіот не ідіот а Трампа обіграв майстерськи! Як той обісрався 6го січня... Так що 2 роки з під шконки не вилазив...

    Я про те що у Байдена теж аналітики нівроку. Єдине що Україні допомагають слабенько дуже...
  • #300 від Uki 06 Oct 2023
  • я розумію я хочу лише сказати що там аналітики є які продумують. все таки Україні не хватає аналітичних можливостей...

    Думаю, Україна має достатньо розумних аналітиків. Я б сказав би практично на рівних в цьому питанні з кацапами. Девчому українці переграли, а девчому кацапи.
    От чого не вистачає Україні - це професійних розумних та вмотивованих менеджерів, які б могли організувати тил. В тилу, як на мене, повний хаос за невеликими виключеннями
Сторінок:
Actions