Автор Тема: Неможливо найняти програміста....  (Прочитано 738 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Неможливо найняти програміста....
« : Жовтня 04, 2021, 06:01:26 06:01 »
в Україні ... взагалі тиша. вже три рекрутери мені шукають.

звісно платити 20% річної зарплати не хочеться.... тому рекрутери не первої категорії..

чи то голімі джуни по 10 баксів в час лише трапляються, але воно мені не треба, там треба вкладати мінімум півроку шоб відкат отримати...

чи то у Вологду піти?? а шо робить...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15854
Re: Неможливо найняти програміста....
« Reply #1 : Жовтня 04, 2021, 06:44:25 06:44 »
в Україні ... взагалі тиша. вже три рекрутери мені шукають.

звісно платити 20% річної зарплати не хочеться.... тому рекрутери не первої категорії..

чи то голімі джуни по 10 баксів в час лише трапляються, але воно мені не треба, там треба вкладати мінімум півроку шоб відкат отримати...

чи то у Вологду піти?? а шо робить...
В Ольгіно, хотіли сказати?

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Неможливо найняти програміста....
« Reply #2 : Жовтня 04, 2021, 08:02:43 08:02 »
дивись лічку
Mocsia delenda est

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Неможливо найняти програміста....
« Reply #3 : Жовтня 04, 2021, 11:16:53 11:16 »
Значить мало пропонуєш. Зараз програміст балуваний пішов. Мідла менше ніж на $6K не знайдеш. Про сіньйорів я взагалі мовчу. Ті десятку хочуть.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Неможливо найняти програміста....
« Reply #4 : Жовтня 04, 2021, 02:07:45 14:07 »
Значить мало пропонуєш. Зараз програміст балуваний пішов. Мідла менше ніж на $6K не знайдеш. Про сіньйорів я взагалі мовчу. Ті десятку хочуть.  :gigi:
десятка ? это уже Амерские зарплаты. плюс средний Украинец по качеству хуже Американца и даже вопрос не в знаниях а в отношении к работе. Есть самородки не спорю.
Про индусов молчу. там самородки 1 на 20.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4785
  • Стать: Чоловіча
Re: Неможливо найняти програміста....
« Reply #5 : Жовтня 04, 2021, 02:13:31 14:13 »
...
Про индусов молчу. там самородки 1 на 20.
але як вперто решта 19-ть пруть до мети!
згадалося, як колись зверхньо відносилися до китайців.

хтось із фізиків минулого казав:
прайцюйте. працюйте наполегливо  - розуміння прийде потім.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Неможливо найняти програміста....
« Reply #6 : Жовтня 04, 2021, 02:15:12 14:15 »
десятка ? это уже Амерские зарплаты. плюс средний Украинец по качеству хуже Американца и даже вопрос не в знаниях а в отношении к работе. Есть самородки не спорю.
Про индусов молчу. там самородки 1 на 20.
Ну такі нині зарплати. Рейти виросли в рази в порівнянні з 2019. Кодери в Лінкедіні плачуться як задовбали рекрутери - пишуть і пишуть. На джинні на одного кандидата по кілька десятків вакансій. Рекрутери пісні записують і в онлайн викладають, щоб хоч якось привернути увагу кандидата, і вигризають програмерів один у одного перебиваючи уже готові офери.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Неможливо найняти програміста....
« Reply #7 : Жовтня 04, 2021, 02:16:13 14:16 »
десятка ? это уже Амерские зарплаты.

 :gigi: скажи чесно - ти сам пішов би кудись сеніором за десятку?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Неможливо найняти програміста....
« Reply #8 : Жовтня 04, 2021, 02:37:53 14:37 »
:gigi: скажи чесно - ти сам пішов би кудись сеніором за десятку?
10ка это 120 в год. Чейз недавно искал програмеров а они ищут обьемами обычно у них планка была 135.
и опять же 120 тут и в Украине- это две большие разницы. я уже не говорю про налоги и цены на жилье.
но тут законы работают и есть шанс подтянуть за нарушение. а в Украине этой компоненты нет.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Неможливо найняти програміста....
« Reply #9 : Жовтня 04, 2021, 02:42:04 14:42 »
Ну такі нині зарплати. Рейти виросли в рази в порівнянні з 2019. Кодери в Лінкедіні плачуться як задовбали рекрутери - пишуть і пишуть. На джинні на одного кандидата по кілька десятків вакансій. Рекрутери пісні записують і в онлайн викладають, щоб хоч якось привернути увагу кандидата, і вигризають програмерів один у одного перебиваючи уже готові офери.  :gigi:
рекрутер ничем не отличается от риелтера... получает свою ставку 20% годовой зарплаты и идёт дальше. а по несколько оферов на руках тут и такое было... они ещё могут с кандидатом частью своей премии делится ))) только песни это выгоднее... бесплатно )

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Неможливо найняти програміста....
« Reply #10 : Жовтня 04, 2021, 02:44:59 14:44 »
10ка это 120 в год. Чейз недавно искал програмеров а они ищут обьемами обычно у них планка была 135.
и опять же 120 тут и в Украине- это две большие разницы. я уже не говорю про налоги и цены на жилье.
но тут законы работают и есть шанс подтянуть за нарушение. а в Украине этой компоненты нет.

тобто 10ка це таки не зовсім американська зарплата для сеніора.........

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Неможливо найняти програміста....
« Reply #11 : Жовтня 04, 2021, 02:51:12 14:51 »
тобто 10ка це таки не зовсім американська зарплата для сеніора.........
тебя на глассдоре забанили?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Неможливо найняти програміста....
« Reply #12 : Жовтня 04, 2021, 02:57:45 14:57 »
є гласдор..... а є реальність......
реальність така що хер ти в штатах знайдеш нормального сеніора за десятку..........

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Неможливо найняти програміста....
« Reply #13 : Жовтня 04, 2021, 03:08:50 15:08 »
є гласдор..... а є реальність......
реальність така що хер ти в штатах знайдеш нормального сеніора за десятку..........
это субъективные понятия "нормального" "сеньора".
какие технологии ... где конкретно. в кали всегда зарплаты повыше но и все остальное подороже.
у меня друган устроился на 180 весной в нью Йорке на манхетене. это топ з/п  в его категории, считай аутлайер.
у нас такое было бы намного ниже может 130-140.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Неможливо найняти програміста....
« Reply #14 : Жовтня 05, 2021, 07:48:32 07:48 »
это субъективные понятия "нормального" "сеньора".
какие технологии ... где конкретно. в кали всегда зарплаты повыше но и все остальное подороже.
у меня друган устроился на 180 весной в нью Йорке на манхетене. это топ з/п  в его категории, считай аутлайер.
у нас такое было бы намного ниже может 130-140.
Топ зарплата де, в Нью Йорку, серйозно?
https://www.levels.fyi/?compare=Google,Facebook,Microsoft&track=Software%20Engineer

Тут зарплати також ростуть, робота з дому відкрила можливості наймати з любої точки, Канади чи США без проблем.

Мені б хтось запропонував 180 в Нью-Йорку я б напевно в ігнор такого рекрутера поставив, в мене знайомий від 250 два роки назад в Каліфорнії відмовився.

А Українські аутсорс контори працюють як контрактори, а в контракторів тут рейт тільки 100 за годину (16к місяць) то нижня планка.

Тому вУкраїні є ще куди рости, а роботи хоч відбавляй особливо зараз.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Неможливо найняти програміста....
« Reply #15 : Жовтня 05, 2021, 12:49:52 12:49 »
Это FAANG... это отдельная история.... я про обычные конторы говорил.


"А Українські аутсорс контори працюють як контрактори, а в контракторів тут рейт тільки 100 за годину (16к місяць) то нижня планка."  это рейт контры а не программиста который получает зарплату. пойди на апворк посмотри по чем Укр фрилансеры идут - район $20-$30 в час.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Неможливо найняти програміста....
« Reply #16 : Жовтня 05, 2021, 03:33:20 15:33 »
кстати 100 долл в час это довольно дорого. я знаю рейты таких ведущих фирм как USI или  MinTree например, 100-130 в час они продают архитекторов, програмеры идут дешевле.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Неможливо найняти програміста....
« Reply #17 : Жовтня 05, 2021, 05:43:26 17:43 »
Навіть не фанги мають більшу зарплату.

Я вже писав, щоб подивитись зарплати, я використовую Robert Half довідник, який вони випускають кожен рік по зарплатам в Америці і Канаді. Пару разів це був вагомий аргумент щоб мені підняли зарплату.

Ви можете його скачати він у відкритому доступі:
Берем Senior Web Developer, ви сказали топ значить 95 перцентиль - 172k , тепер дивимся на корекцію по містам New York +40.5% і того - 240к.
Звичайно що вони там завищують на пару відсотків.
Але топ в Нью Йорку для веб девелоперів 220-240, а не 180 як сказали вашому знайомому.

Про контракторів: 100 це початковий рейт для локальних контракторів, не чув про  USI але MindTree це індійський аутсорсер. І все правильно верхня планка аутсорса завжди буде йти по нижній планці локальних контракторів, бізнес 101.