Автор Тема: На Майдані Києва сьогодні, 14 квітня, о 19.00, - Народне Віче.  (Прочитано 2245 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Революційна Комендатура Київради (КМДА)▼
УВАГА! РЕПОСТ!
Майданівці за останніми подіями вважають: БЮТ, Аваков, Турчинов зливають Україну, тому:
На Майдані Києва сьогодні, 14 квітня, о 19.00, - Народне Віче. Якщо ви патріоти, - то приходьте, знімайте зрадників. Збираймо Народне Ополчення! Рятуймо Україну.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Завдання для РКК: встановити місцеперебування означених осіб на сьогодняшній вечір, встановити стеження та супровід.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693

Offline Тризуб_Володимира

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
РУЗІ! ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО ТА ПРОШУ РЕПОСТ!
Вчора на Майдані відбулося віче, де зі сцени виступали сотники самооборони, жодних політиків. Відео з нього я розміщую тут. На віче було домовлено, щоб СЬОГОДНІ, 14 КВІТНЯ О 19 ГОДИНІ всі кияни прийшли на Майдан і на цьому велелюдному віче вибрали лідерів, яким вірить народ. Бо цій владі теж вже мало хто довіряє. Також буде формуватися народне ополчення. ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ - ПРИХОДЬТЕ ЗАВТРА О 19:00 НА МАЙДАН, ЗНАЙДІТЬ ПІСЛЯ РОБОТИ ТРОХИ ЧАСУ ДЛЯ СВОЄЇ КРАЇНИ!

https://www.facebook.com/photo.php?v=10202931753908859

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
РУЗІ! ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО ТА ПРОШУ РЕПОСТ!
Вчора на Майдані відбулося віче, де зі сцени виступали сотники самооборони, жодних політиків. Відео з нього я розміщую тут. На віче було домовлено, щоб СЬОГОДНІ, 14 КВІТНЯ О 19 ГОДИНІ всі кияни прийшли на Майдан і на цьому велелюдному віче вибрали лідерів, яким вірить народ. Бо цій владі теж вже мало хто довіряє. Також буде формуватися народне ополчення. ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ - ПРИХОДЬТЕ ЗАВТРА О 19:00 НА МАЙДАН, ЗНАЙДІТЬ ПІСЛЯ РОБОТИ ТРОХИ ЧАСУ ДЛЯ СВОЄЇ КРАЇНИ!

https://www.facebook.com/photo.php?v=10202931753908859
Ну, і чим ми будемо відрізнятися від сепаратистів, які теж оголосили своїх лідерів. Буде Київська народна республіка? Нехай нас збереться і 100 тис. 
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Ну, і чим ми будемо відрізнятися від сепаратистів, які теж оголосили своїх лідерів. Буде Київська народна республіка? Нехай нас збереться і 100 тис. 

так будемо нарівні, а то ми відстаємо

Offline Таємний Радник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 903
Зняття уряду зараз вважаю фатальною помилкою.
Це лише прискорить розвал країни, але не зупинить російську агресію.
Радше, дасть привід до її прискорення.

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
\\Зняття уряду зараз вважаю фатальною помилкою.
Це лише прискорить розвал країни, але не зупинить російську агресію.
Радше, дасть привід до її прискорення.\\

агресії потрібно давати відсіч

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Зняття уряду зараз вважаю фатальною помилкою.
Це лише прискорить розвал країни, але не зупинить російську агресію.
Радше, дасть привід до її прискорення.

Спокуха, вашсіятєство. Про весь уряд мови поки немає.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Ну, і чим ми будемо відрізнятися від сепаратистів, які теж оголосили своїх лідерів. Буде Київська народна республіка? Нехай нас збереться і 100 тис. 

так будемо нарівні, а то ми відстаємо
Так давайте погоджуватись на повну хведералізацію. Буде замість областей - хведеральні республіки - Львівська, Вінницька і.т.д. І все заспокоїться, цього ж і раша хоче. Ех, заживьйом!
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Зняття уряду зараз вважаю фатальною помилкою.
Це лише прискорить розвал країни, але не зупинить російську агресію.
Радше, дасть привід до її прискорення.

Спокуха, вашсіятєство. Про весь уряд мови поки немає.


Чому це - весь. Аваков і Турчинов - це не весь уряд. Замість першого - Москаль. Замість другого - Гриценко. Або Мустафа Джемілєв.
Kremlin delenda est.

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Ну, і чим ми будемо відрізнятися від сепаратистів, які теж оголосили своїх лідерів. Буде Київська народна республіка? Нехай нас збереться і 100 тис. 

так будемо нарівні, а то ми відстаємо
Так давайте погоджуватись на повну хведералізацію. Буде замість областей - хведеральні республіки - Львівська, Вінницька і.т.д. І все заспокоїться, цього ж і раша хоче. Ех, заживьйом!

Ми не пойдьом на поводу гнілого фєдєралізма!

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Ну, і чим ми будемо відрізнятися від сепаратистів, які теж оголосили своїх лідерів. Буде Київська народна республіка? Нехай нас збереться і 100 тис. 

так будемо нарівні, а то ми відстаємо
Так давайте погоджуватись на повну хведералізацію. Буде замість областей - хведеральні республіки - Львівська, Вінницька і.т.д. І все заспокоїться, цього ж і раша хоче. Ех, заживьйом!

Ми не пойдьом на поводу гнілого фєдєралізма!
Я більше того скажу! На поводу гнілого дємократізьму! Якщо оберемо когось 25-го травня (дай бог) і нам завтра не пандравіться - на майдан і всех нахь! На майданє будєм вібірать!
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Я більше того скажу! На поводу гнілого дємократізьму! Якщо оберемо когось 25-го травня (дай бог) і нам завтра не пандравіться - на майдан і всех нахь! На майданє будєм вібірать!

МудрО!

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча

Я більше того скажу! На поводу гнілого дємократізьму! Якщо оберемо когось 25-го травня (дай бог) і нам завтра не пандравіться - на майдан і всех нахь! На майданє будєм вібірать!


Главное, как учит Лесь Подеревянский, "Шоб народу було дохуя!".