Сторінок:
Actions
  • #1651 від irpin 05 Jul 2022
  • крим очикує здешевлення електрики за рахунок енергодару. зараз плануються роботи відновлення мереж і підстанцій.

    пригадалося, як повільно втрачався той крим.
    магістальні мережі отримували з київа зарплату до травня 14-го, крименерго від ахмета до 15-го.
    чимось схоже.
  • #1652 від ruthene 06 Jul 2022
  • Бачив відео тих "людей"..... Вилазять з погрібів розціловують хуйловських "визволителів".
    https://t.me/Volodymyr...

    Uki поширює на форумі "ріа новості", що належать московії, тобто їхню пропаганду під час війни московії проти України... :smilie9:
    Або треба забанити назавжди цього "модератора" або йти з цього форума, якщо господарю цього сайта байдуже, що саме поширює цей "модератор"і це вже не жарти якісь - йде війна.
     
  • #1653 від ruthene 06 Jul 2022
  • От Лисичанска до контрнаступления/ Формула победы/ № 261 - Юрий Швец

  • #1654 від Uki 06 Jul 2022
  • Uki поширює на форумі "ріа новості", що належать московії, тобто їхню пропаганду під час війни московії проти України... :smilie9:
    Або треба забанити назавжди цього "модератора" або йти з цього форума, якщо господарю цього сайта байдуже, що саме поширює цей "модератор"і це вже не жарти якісь - йде війна.


    Це не єдине відео, подібного характеру з лисичанська що я бачив..... Воно не виглядає як постановочне......
    З інших регіонів я таких відео не бачив взагалі......
    Я навів лінк на це відео як приклад прихильності тих що не евакуювались до окупанта.....
  • #1655 від Адам Жоржович 06 Jul 2022
  • Це не єдине відео, подібного характеру з лисичанська що я бачив..... Воно не виглядає як постановочне......

    За якими ознаками? Ти знаєш, що це за люди? Чи вони дійсно живуть у Лисичанську а не привезені в кацапському обозі? І взагалі, чи то Лисичанськ у кадрі?
  • #1656 від Uki 06 Jul 2022
  • За якими ознаками? Ти знаєш, що це за люди? Чи вони дійсно живуть у Лисичанську а не привезені в кацапському обозі? І взагалі, чи то Лисичанськ у кадрі?

    Просто перед тим я бачив подібне відео з іншими людьми..... Якби вони масово робили подібні постановки, то ми бачили б їх і раніше з інших місць....
    Ще я бачив з нашого боку відео де тітки проклинали ЗСУ та американців... 
  • #1657 від Адам Жоржович 06 Jul 2022
  • Просто перед тим я бачив подібне відео з іншими людьми..... Якби вони масово робили подібні постановки, то ми бачили б їх і раніше з інших місць....
    Ще я бачив з нашого боку відео де тітки проклинали ЗСУ та американців...


    Дуже хиткі твої обгрунтування.  :smiley23:

    Наприклад, відомо, що в Херсон завозили крисіян на зйомки сюжетів про "благадарниє укрАінци в Хєрсонє єдят руZZкую гуманітарку с лапати".  :smilie8:
  • #1658 від Uki 06 Jul 2022
  •  тут дорікають що більше життів українських військових треба було покласти щоб захистити там наших людей від кацапів...... от я і навів приклад "наших".... таких відео в твітері море.
    Всі хто хотів побачили..... видаляю пропаганду
  • #1659 від ruthene 06 Jul 2022
  • Це не єдине відео, подібного характеру з лисичанська що я бачив..... Воно не виглядає як постановочне......
    З інших регіонів я таких відео не бачив взагалі......
    Я навів лінк на це відео як приклад прихильності тих що не евакуювались до окупанта.....

    Невже, Вам, модератору, за весь час Вашого модерування, ще й досі не зрозуміло, що те, що Ви десь в інтернетах бачили, це Ваші особисті справи і навіть, якщо пропаганда московії Вас переконала, що вона "не постановочна" і ось вам - "приклад" - ось вам відео від "ріа новості"... :fp2, то цю "інформацію" - не варто поширювати на українському форумі, який Ви модеруєте... Це ж елементарні речі, а під час війни й поготів...
  • #1660 від div 06 Jul 2022
  • тут дорікають що більше життів українських військових треба було покласти щоб захистити там наших людей від кацапів...... от я і навів приклад "наших".... таких відео в твітері море.
    Всі хто хотів побачили..... видаляю пропаганду

    Освобождать утраченные территории надо не изза людей или еще чего, а из принципа.
    Если ты не готов защищать свою землю земли у тебя не будет. А такие видео всего лишь поиск оправдания что б ничего не делать
    В 14ом тоже все трендели "нахрена нам тот Донбасс", если до сих пор недошло "нахрена" то это уже клиника
  • #1661 від Бувалий 06 Jul 2022
  • #1662 від div 06 Jul 2022
  • В Скадовск прилетело
  • #1663 від Lina 06 Jul 2022
  • тут дорікають що більше життів українських військових треба було покласти щоб захистити там наших людей від кацапів...... от я і навів приклад "наших".... таких відео в твітері море.
    Всі хто хотів побачили..... видаляю пропаганду

    Укі, просто прийми за істину - кацапи брешуть завжи і всюди. І пропаганда у них буває в різних формах - тому зняти постановочне відео для них нічого не варто. Півгодини часу і декілька дешевих акторів. Можуть тобі назнімати купу відео. Ми з цим зіткнулись ще в 2014 році. За змістом ці відики були - ну просто маразм. Тепер вони трохи порозумнішали. І тому слухати їх, дивитися їхні відео, читати їх пресу - це просто втрачений час.
    І як то говорять - Не дивись у прірву, інакше прірва подивиться в тебе. І якщо ти попався вже на їхню пропаганду, то схоже, що прірва  подивилася в тебе.
  • #1664 від Uki 07 Jul 2022
  • Укі, просто прийми за істину - кацапи брешуть завжи і всюди. І пропаганда у них буває в різних формах - тому зняти постановочне відео для них нічого не варто. Півгодини часу і декілька дешевих акторів. Можуть тобі назнімати купу відео. Ми з цим зіткнулись ще в 2014 році. За змістом ці відики були - ну просто маразм. Тепер вони трохи порозумнішали. І тому слухати їх, дивитися їхні відео, читати їх пресу - це просто втрачений час.
    І як то говорять - Не дивись у прірву, інакше прірва подивиться в тебе. І якщо ти попався вже на їхню пропаганду, то схоже, що прірва  подивилася в тебе.

    Lina, я інші відео такого типу бачив, які взагалі в телевізор не потрапили.... Навіть по ЦНН інтерв'ю бачив: у бабки хату розгатили, а вона америку за це кляне......... Не виглядає то все як постановка
  • #1665 від Lina 07 Jul 2022
  • Lina, я інші відео такого типу бачив, які взагалі в телевізор не потрапили.... Навіть по ЦНН інтерв'ю бачив: у бабки хату розгатили, а вона америку за це кляне......... Не виглядає то все як постановка

    Що там дивитись на бабок в маразмі і всіляких ватників, коли в нас в ОПі купа рашистських прихвостнів сидить. Але це ще не означає, що не потрібно боротися й на все забити.
  • #1666 від div 07 Jul 2022
  • ..
  • #1667 від Uki 07 Jul 2022
  • ..

    Пля.... а не забагато інформації Бутусов подає у своїх відео  :smilie9:
  • #1668 від div 07 Jul 2022
  • Это Северодонецк, уже давно прошедие дни
  • #1669 від Uki 07 Jul 2022
  • Это Северодонецк, уже давно прошедие дни

    Це ясно. Просто там техніка та її застосування, паттерни поведінки, тощо.....
  • #1670 від div 07 Jul 2022
  • Це ясно. Просто там техніка та її застосування, паттерни поведінки, тощо.....

    Все ролики Бутусова согласованы с военными. Не бери в голову.
    Какие "патарны" для людей тупо разваливающих дома артой
  • #1671 від Uki 07 Jul 2022
  • Все ролики Бутусова согласованы с военными. Не бери в голову.
    Какие "патарны" для людей тупо разваливающих дома артой

    Якщо узгоджуються то питань нема.....
  • #1672 від Lina 07 Jul 2022
  • Справи фронтові

  • #1673 від div 08 Jul 2022
  • #1674 від Адам Жоржович 08 Jul 2022
  • #1675 від ruthene 08 Jul 2022
  • Час-Тайм. Більше HIMARS - новий пакет військової допомоги США
    https://youtu.be/wsTL-zWpHYQ
    В ефірі Час-Тайм. США виділили Україні додаткові $400 млн військової допомоги. Загальна кількість HIMARS, які CША надали для України, становить 12 установок. Російська війна в Україні та її наслідки для світової економіки стали провідними темами зустрічі міністрів закордонних справ «Групи 20» в Індонезії. Президент Джо Байден відреагував на смерть колишнього прем’єра Японії. Україна потребує допомоги на довгострокову перспективу - президентка парламентської асамблеї ОБСЄ Маргарет Седерфелт. Як тренується американська авіація на Алясці. Волонтери із Запоріжжя передали на фронт більше 10 машин та інше спорядження. Як 80-річна жінка пережила березневу окупацію Бородянки у власній квартирі. Вони пройшли через обстріли, голод та російські фільтраційні табори - історія втечі від війни.
  • #1676 від Бувалий 09 Jul 2022
  • #1677 від div 09 Jul 2022
  • В Херсоне слышны взрывы...
    http://war.obozrevatel.com/v-hersone-slyishali-vzryivyi-i-nachalsya-pozhar-ochevidtsyi-zayavili-o-novom-popadanii-po-skladu-okkupantov.htm
     :smilie7:

    В Херсоне постоянно слышны взрывы, но в основном взрывы не в Херсоне
    Кстати. Жданов вчера пизданул что наши взяли Монастырское. Я глянул оно немного севернее Каховки на берегу Днепра. Если это правда то наши отрезали криворожскую группировку от поставок. Об этом ужеб все трендели. Думаю он чтото напутал
  • #1678 від ruthene 10 Jul 2022
  • Херсон цього літа (щонайдовше - восени) буде звільнений від окупації "росією".
  • #1679 від Бувалий 10 Jul 2022
  • Херсон цього літа (щонайдовше - восени) буде звільнений від окупації "росією".
    Була така тема в ВЗУ... мiсяць тому...
    Поки що просять... не поширювати чутки та фейки Раши...
     :smilie7:
  • #1680 від ruthene 10 Jul 2022
  • Була така тема в ВЗУ... мiсяць тому...
    Поки що просять... не поширювати чутки та фейки Раши...
     :smilie7:

    Не бачив цю тему. Це не є "чутки та фейки раши", це особиста думка. Я дивлюся не на
     "чутки та фейки Раши", а дивлюся на те, яку зброю надають Україні її західні партнери і дивлюся на ефективність цієї зброї.
     
    Ps:
    OmTV UA
    ТАНКИ! Україна отримала ще більше ! нарощуємо силу! Звільнення скоро!


    :smilie7:
Сторінок:
Actions