Сторінок:
Actions
  • #1 від RG 08 Jul 2018
  •  :Prapor2:

  • #2 від stargooner 08 Jul 2018
  • Slava Hrvatskoj!
  • #3 від Capitain Cubs 08 Jul 2018
  • Хорвати - то балканські українці  :Prapor2:
  • #4 від bоrderlander 08 Jul 2018
  • Хорвати - то балканські українці  :Prapor2:
    Щоправда Білий Хорват - одне з наймерзенніших створінь на Григоришинській правді. Суб'єктивно навіть гірше Туя, щось рівня Шнапс-Капітана.
  • #5 від Capitain Cubs 08 Jul 2018
  • Хорвати - то балканські українці  :Prapor2:
    Щоправда Білий Хорват - одне з наймерзенніших створінь на Григоришинській правді. Суб'єктивно навіть гірше Туя, щось рівня Шнапс-Капітана.

    З нього білий хорват, як з гівна куля.
    Щось собі вбило в макітру. :bch: :bch:
  • #6 від Южанин 08 Jul 2018
  • #7 від RG 08 Jul 2018
  • Хорвати - то балканські українці  :Prapor2:
    Щоправда Білий Хорват - одне з наймерзенніших створінь на Григоришинській правді. Суб'єктивно навіть гірше Туя, щось рівня Шнапс-Капітана.

    Ти про того ольгінця з упячки  :weep:
  • #8 від ska 08 Jul 2018
  • У кацапов щас истерика, по поводу слава Украине! от Виды, никогда его не любил, как игрока, теперь полностью поменял свое мнение)))
  • #9 від Geo 08 Jul 2018
  • Я только сейчас узнал, что русня вылетела. :smiley24:
  • #10 від Бувалий 09 Jul 2018
  • Я только сейчас узнал, что русня вылетела. :smiley24:
    А як же грошi?..
    Чi 70 млн. доларiв... взагалi не було?..
    Не подобаеться менi все це...
     :moskali:
  • #11 від Feral Cat 09 Jul 2018
  • Огнена Вукоєвича звільнили з посади помічника тренера збірної Хорватії та відрахували зі складу делегації на ЧС-2018 через відео з вигуком "Слава Україні!"


     :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9: :smilie9:

    https://www.independent.co.uk/sport/football/world-cup/ognjen-vukojevic-croatian-football-federation-domagoj-vida-croatia-russia-ukraine-a8438691.html
  • #12 від RG 09 Jul 2018
  • ФІФА - ще ті підараси, давно вже скачуть на хуйловській пуцюрині.

    Цікаво, що там наш Гріша Рахмільєвіч по темі скаже ?

    Чи як завжди, язик в сраку і невнятне белькотіння   :smilie7:
  • #13 від Geo 09 Jul 2018
  • Кто по "фейсбукам", поддержите футболистов и поднимайте вонь про ФИФА. Сволота, прикормленная кацапами.
  • #14 від Feral Cat 09 Jul 2018
  • Та вже почали. Але Цукербєрг напевно буде банити за нєтолєрантность к русскім.

    Взагалі західний світ перетворюється на якесь ганебне шоу підарасів... :smilie2:
  • #15 від Geo 09 Jul 2018
  • Та вже почали. Але Цукербєрг напевно буде банити за нєтолєрантность к русскім.

    Взагалі західний світ перетворюється на якесь ганебне шоу підарасів... :smilie2:

    со-ци-а-лизм.
  • #16 від Адам Жоржович 09 Jul 2018
  • "Хорвати заткнули хор вати"(с)

     :weep:
  • #17 від Feral Cat 09 Jul 2018
  • Share...

  • #18 від Geo 09 Jul 2018
  • Я зашарил на Гуглплюс

    На фейсбуке странице ФИФА - жопа!  :smiley24: Так и надо продажным, коррумпированным ПАСКУДАМ.  :super:

    УЕФА и ФИФА давно пора разогнать к чертовой матери за коррупцию.
  • #19 від div 09 Jul 2018
  • Я зашарил на Гуглплюс

    На фейсбуке странице ФИФА - жопа!  :smiley24: Так и надо продажным, коррумпированным ПАСКУДАМ.  :super:

    УЕФА и ФИФА давно пора разогнать к чертовой матери за коррупцию.

    Не думаю что это реально. К сожалению
  • #20 від Адам Жоржович 10 Jul 2018
  • Я зашарил на Гуглплюс

    На фейсбуке странице ФИФА - жопа!  :smiley24: Так и надо продажным, коррумпированным ПАСКУДАМ.  :super:

    УЕФА и ФИФА давно пора разогнать к чертовой матери за коррупцию.

    Не думаю что это реально. К сожалению

    Ну чого ж ні: їх не так давно ФБР за сраку дууууже добре помацало. Якщо уроки не вивчено, ФБР "могут павтаріть"(с).
  • #21 від Lina 10 Jul 2018
  • Блііін...ну, чи не забагато на себе беруть оці фунціонери від футболу? Тупі чиновники.
  • #22 від Capitain Cubs 10 Jul 2018
  • Наші, наче протест накатали. :smilie7:
  • #23 від esk 10 Jul 2018
  • Віда записав ще один ролик з гаслом "Слава Україні!"

    https://twitter.com/yakovlevu/status/1016385342180659200
  • #24 від Capitain Cubs 10 Jul 2018
  • Бєлград горі! :weep:
  • #25 від Аборигеныч 10 Jul 2018
  • Уже пошла канонада ватных пердакофф!
     :weep:
  • #26 від div 10 Jul 2018
  • Смыслово нейтральный абсолютно лозунг это "политическое выступление" и влечет за собой чуть ли не дисквалификацию
    А организовывать чемпионат мира в стране поддерживающей мировой терроризм и являющейся рассадником допинга и коррупции в мировом спорте это окей
  • #27 від RG 10 Jul 2018
  •  :upa
  • #28 від Feral Cat 10 Jul 2018
  • #29 від div 10 Jul 2018
  • #30 від RG 10 Jul 2018
  • О, бля, а ось і гандон Грішаня роздуплився   :fp2

    Віце-президент УЄФА різко відреагував на ситуацію, яка склалася навколо підтримки хорватського футболіста.

    Після того, як Федерація футболу України надіслала листа в УЄФА і ФІФА з виправданням політичного висловлювання Домагой Види і Огнена Вукоєвича, Суркіс закликав зайняти зважену позицію, яка перш за все відображала б інтереси українського футболу, а не політичну кон'юнктуру, пише Kyiv.Press.

    За його словами, пора припиняти вмішувати в футбол політику і дитячі пісні з матюками. Псувати відносини з Міжнародною федерацією футболу, які будувались протягом багатьох років кропіткої роботи – вкрай недалекоглядно.


    Григорій Суркіс виступив проти втручання політики в футбол





     
Сторінок:
Actions