Сторінок:
Actions
  • #1921 від Адам Жоржович 15 Jul 2019
  • #1922 від Адам Жоржович 22 Jul 2019
  • #1923 від Адам Жоржович 24 Jul 2019
  • #1924 від RG 25 Jul 2019
  •  :smilie5:

  • #1925 від esk 12 Aug 2019
  • #1926 від Адам Жоржович 20 Aug 2019
  • #1927 від Адам Жоржович 21 Aug 2019
  • #1928 від Адам Жоржович 23 Aug 2019
  • #1929 від div 23 Aug 2019
  • #1930 від LaNuitEtaitBleue 28 Aug 2019
  • Із серії 'Пустили Глашку в Явропу' 

    Оці всі 'охвіси''джіджіталі' і. т.п. галіматня нагадали мені один безглуздий до кумедності випадок. Середина 90-х, я працюю на скандинавському підприємстві по міжнародному ввозу-вивозу. Вирішили розширюватись на кацапію. Ну, мене кинули на проєкт як володіючу па рюські, матері його ковінька. Замучили поїздками в мацкву і перемовинами з тупим бидлом. Це був час 'кіллєров-дiллеров-дістрібйюторов' та іншого-всякого ідійоства. Там пострілювали, могло і бабахнути, ну, не мені вам про ті роки розповідати. Нам з колегою, правда, доплачували за 'врєдность'.

    Ото раз чимчикуємо до готелю з кантори-охвіса не пам'ятаю вже якого мудака, колега каже, давай кохвію поп'ємо. Дивлюсь - кахвушка якраз. Зайшли, оцінили, все на диво чистеньке, затишно, напої різні і бутербротиків багато. Кажу сідай, я піду замовлю.

    Ну, підходжу, 'Дєвачкі, нам пажалста бутєрброт с сиром, вєтчиной, чай і кохвє'. 'А у нас нєту бутєрбродов'. У мене і щелепа одвисла: 'Как нєту? А етто шо?' 'А єта нє бутєрброди, єта сeндвічі'. Я тут трохи не впала від несподіванки: 'Дєвачкі, да ви што? Етто ж одно і то же, только то по нємєцкі, а то по англійскі!' Стоять, вилупились. Бачу, діла не буде. 'Ну харашо, тагда давайте санвічі, нам вааще-то без разніци'.

    В готелі колезі розповіла цю муйню, вона щиро посміялась - тоже кацапів недолюблювала: 'Oh well, westernization in a grand Soviet style, like!'
  • #1931 від Адам Жоржович 28 Aug 2019
  • Із серії 'Пустили Глашку в Явропу' 

    Оці всі 'охвіси''джіджіталі' і. т.п. галіматня нагадали мені один безглуздий до кумедності випадок. Середина 90-х, я працюю на скандинавському підприємстві по міжнародному ввозу-вивозу. Вирішили розширюватись на кацапію. Ну, мене кинули на проєкт як володіючу па рюські, матері його ковінька. Замучили поїздками в мацкву і перемовинами з тупим бидлом. Це був час 'кіллєров-дiллеров-дістрібйюторов' та іншого-всякого ідійоства. Там пострілювали, могло і бабахнути, ну, не мені вам про ті роки розповідати. Нам з колегою, правда, доплачували за 'врєдность'.

    Ото раз чимчикуємо до готелю з кантори-охвіса не пам'ятаю вже якого мудака, колега каже, давай кохвію поп'ємо. Дивлюсь - кахвушка якраз. Зайшли, оцінили, все на диво чистеньке, затишно, напої різні і бутербротиків багато. Кажу сідай, я піду замовлю.

    Ну, підходжу, 'Дєвачкі, нам пажалста бутєрброт с сиром, вєтчиной, чай і кохвє'. 'А у нас нєту бутєрбродов'. У мене і щелепа одвисла: 'Как нєту? А етто шо?' 'А єта нє бутєрброди, єта сeндвічі'. Я тут трохи не впала від несподіванки: 'Дєвачкі, да ви што? Етто ж одно і то же, только то по нємєцкі, а то по англійскі!' Стоять, вилупились. Бачу, діла не буде. 'Ну харашо, тагда давайте санвічі, нам вааще-то без разніци'.

    В готелі колезі розповіла цю муйню, вона щиро посміялась - тоже кацапів недолюблювала: 'Oh well, westernization in a grand Soviet style, like!'

    Класичний радянський анекдот:

    У кафетерії університета студент з НДР замовляє склянку чаю і хліб з маслом. Буфетниця на нього гавкає: "ето називаєтся бутерброд, чурка нєрусская!"
  • #1932 від LaNuitEtaitBleue 29 Aug 2019
  • Класичний радянський анекдот:

    У кафетерії університета студент з НДР замовляє склянку чаю і хліб з маслом. Буфетниця на нього гавкає: "ето називаєтся бутерброд, чурка нєрусская!"


    Ахаха! Це навіть краще! Такого я не чула. Не здивуюсь, якщо теж взяте з життя! Дякую за публікацію. Треба буде перекласти для своїх, хай посміються.
  • #1933 від LaNuitEtaitBleue 29 Aug 2019
  • Не по темі, але назвем це хвилинкою посмішки. Ну для розрядки, а то день якийсь політично-абсурдний, у мене вже голова крутиться від зеленої сволоти.

    Тут пару днів назад була новина про Кравчука та його пістолет. Ви мабуть бачили. Потім якийсь чудило твітонув: 'Кравчук спить з пістолетом. А яке збочення маєш ти?' Я сміялась до упаду. Чоловік пита, ти шо? Я йому пояснила, кто такий Кравчук, новину переказала, а твіт переклала так: 'Kruvchouk sleeps with his gun. And what is your thing?' Він теж посміявся смачно. (У нього взагалі почуття гумору якесь українське, я йому навіть анекдоти одеські іноді перекладаю, ну ті, що перекладаються.)

    У нас тут зараз спекота жахлива. Спати неможливо. Щось треба робити. Так я вчора вечером поставила коло ліжка розпилювач води для кімнатних рослин. Кажу чоловіку: 'Tonight I'm gonna sleep with a misting bottle. And what would be your thing?' Ну, тут ми обоє вибухнули. Здається мені, що Кравчук з івонним пісталєтом уже стає частиною нашого сімейного фолькльору. Таке...
  • #1934 від RG 02 Sep 2019
  •  :smilie5:

  • #1935 від Адам Жоржович 04 Sep 2019
  • #1936 від Адам Жоржович 06 Sep 2019
  • #1937 від Адам Жоржович 06 Sep 2019


  •  :fans:
  • #1938 від Адам Жоржович 06 Sep 2019


  •  :fans:
  • #1939 від Адам Жоржович 06 Sep 2019


  •  :fans:
  • #1940 від Адам Жоржович 06 Sep 2019


  •  :fans:
  • #1941 від Адам Жоржович 06 Sep 2019


  • :fans:
  • #1942 від div 09 Sep 2019
  • #1943 від svit 12 Sep 2019
  • #1944 від Бувалий 13 Sep 2019
  • Президент Украiни зустрiвся з актором Веч. Квартала В. Зеленським...


  • #1945 від svit 13 Sep 2019
  • #1946 від svit 13 Sep 2019
  • - Папа, а голубые - это пид...асы?
    - Нет, сынок, голубые - это геи. А пид...асы нынче зелёные.
  • #1947 від Бувалий 13 Sep 2019
  • - Папа, а голубые - это пид...асы?
    - Нет, сынок, голубые - это геи.
    А пид...асы нынче зелёные.
    Ось один з них...

     :fp3
  • #1948 від div 13 Sep 2019
  • - Папа, а голубые - это пид...асы?
    - Нет, сынок, голубые - это геи. А пид...асы нынче зелёные.

     :smiley15:
  • #1949 від svit 18 Sep 2019
  • #1950 від Поліщук 22 Sep 2019

  • На фото поп - справа, не путайте!  :lol:
Сторінок:
Actions