Автор Тема: трошки про СУП  (Прочитано 5675 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: трошки про СУП
« Reply #30 : Червня 15, 2014, 10:49:15 22:49 »
до чого тут ФСБ?

звичайні читачі, кореспонденти всякі...

з Росії?
ви серйозно вважаєте, що там є така кількість читачів/кореспондентів, що мають цей форум за регулярний новинарний ресурс, щоб переважити відсоток українських?

прикинь, оказывается есть еще такие наивные!
  :lol: ппц...

поясни, що тут смішного?

ты серьезно считаешь что форум тщательно не мониторится ФСБ?
(контент и все активные пользователи)
звісно моніториться.
а ти серйозно вважаєш, що моніторщиків десятки % від загальної маси читачів і вони так викривлюють статистику?

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: трошки про СУП
« Reply #31 : Червня 15, 2014, 10:51:57 22:51 »

з Росії?
ви серйозно вважаєте, що там є така кількість читачів/кореспондентів, що мають цей форум за регулярний новинарний ресурс, щоб переважити відсоток українських?

треба вивчати статистику, яка не лежить в загальному доступі.

але такий варант вважаю реальним.

в загальному доступі є загальновідомий факт наявності на цьому форумі окремого російського сегменту,
не пов'язаного з СУПом, як форумом про українську політику взагалі, у них там про своє,
якого достатньо для пояснення великого відсотку читачів з РФ

великого , але не переважного.

тут може бути питання з правильною ідентифікацієї відвідувачів по ІР з боку Alexa
тому відповісти точно можна буде порівнявши ці  дані з іншими  - наприклад google analytics

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: трошки про СУП
« Reply #32 : Червня 15, 2014, 10:56:19 22:56 »
і це пише людина, яка сама зізналася, що фуп  багато років лише читала.

Я "лише читав" ФУП тому, що не мав змоги там писати. Може я не зовсім правильно сформулював питання - який сенс наш СУП лише читати? Вхід же вільний, ми ж не ФУП - в усіх сенсах цього слова!

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Re: трошки про СУП
« Reply #33 : Червня 15, 2014, 10:58:54 22:58 »
до чого тут ФСБ?

звичайні читачі, кореспонденти всякі...

з Росії?
ви серйозно вважаєте, що там є така кількість читачів/кореспондентів, що мають цей форум за регулярний новинарний ресурс, щоб переважити відсоток українських?

прикинь, оказывается есть еще такие наивные!
  :lol: ппц...

поясни, що тут смішного?

ты серьезно считаешь что форум тщательно не мониторится ФСБ?
(контент и все активные пользователи)
звісно моніториться.
а ти серйозно вважаєш, що моніторщиків десятки % від загальної маси читачів і вони так викривлюють статистику?
нет.
не все 59%
может где-то 50... )))

а если серьезно – не знаю но процент запросов  конторы очень не маленький – поскольку люди на работе (за деньги) делают это круглосуточно.
Не только СУП конечно. огромное количество ключевых форумов и соц сетей политической направленности.
Процент большой – поверь. Это гигантская частично скрытая от глаз работа. То что мы видим в отзывах тролей на ютубе в ФБ Одноклассниках, Контактах и пр. – это всего-лишь верхушка айсберга.

я 100% уверен – хуйло создало систему слежки, равной которой не было до сегодняшнего дня в истории человечества, (включая сталинские времена).

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: трошки про СУП
« Reply #34 : Червня 15, 2014, 11:00:32 23:00 »
до речі, дуже мало нас знаходить по видачі пошукових систем - біля 2 %

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: трошки про СУП
« Reply #35 : Червня 15, 2014, 11:02:03 23:02 »
і це пише людина, яка сама зізналася, що фуп  багато років лише читала.

Я "лише читав" ФУП тому, що не мав змоги там писати. Може я не зовсім правильно сформулював питання - який сенс наш СУП лише читати? Вхід же вільний, ми ж не ФУП - в усіх сенсах цього слова!

багатьом це важко психологічно.
в пр’ямому сенсі соромляться - а чи не ляпну щось, а чи не заклюють і т.п.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: трошки про СУП
« Reply #36 : Червня 15, 2014, 11:02:21 23:02 »
і це пише людина, яка сама зізналася, що фуп  багато років лише читала.

Я "лише читав" ФУП тому, що не мав змоги там писати. Може я не зовсім правильно сформулював питання - який сенс наш СУП лише читати? Вхід же вільний, ми ж не ФУП - в усіх сенсах цього слова!
Ну не всі ж пісателі. Деякі і чітателі. Я от регулярно і час від часу читаю ще 4 форуми, на одному мене вже забанили, на 3 інших практично не пишу (не більше 10 повідомлень від мене). Бувають такі люди сором'язливі.  :eyes:

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: трошки про СУП
« Reply #37 : Червня 15, 2014, 11:27:57 23:27 »
пиквики...их аудитория
Вибачте нас за все.

Тут ще й на лурку дали на цей форум посилання...
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline entp

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4267
  • Стать: Чоловіча
  • Роби, що повинен зробити, і нехай буде те, що буде
Re: трошки про СУП
« Reply #38 : Червня 15, 2014, 11:30:04 23:30 »
пиквики...их аудитория
Вибачте нас за все.

Тут ще й на лурку дали на цей форум посилання...

 :ax

а коли наступить мир, зберемося разом десь на дніпрі і зваримо СУП :)

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: трошки про СУП
« Reply #39 : Червня 15, 2014, 11:31:28 23:31 »
пиквики...их аудитория
Вибачте нас за все.

Тут ще й на лурку дали на цей форум посилання...

ТА Я Ж ЭТО НЕ СКАЗАЛ НЕ ДЛЯ ТОГО, ЧТОБ в чем-то обвинить кого-то )

маэмо, шо маэмо

у нас на фупе раньше тоже прицеп был из этих тварей, потом они и сюда немного подтянулись, только были перестреляны нах

все ок  :smiley15:

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: трошки про СУП
« Reply #40 : Червня 15, 2014, 11:35:46 23:35 »
Та я теж більше жартома :)
Якщо мовчки, то хай ватнічки читають.
Тим більше, що з з фєру багато й хороших людей читає.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: трошки про СУП
« Reply #41 : Червня 15, 2014, 11:42:01 23:42 »
Тим більше, що з з фєру багато й хороших людей читає.

Та я сам вас часом читаю - правда ваш стиль "спагетті-вестерн" (усім писати на різні теми одночасно в один тред) таки трохи "кумарить". Мабуть це тому, що у вас преважно жіноча аудиторія (принаймі відсоток жінок дуже високий), а це унікальна особливість жінок у компанії говорити усім одночасно - і прекрасно чути одна-одну. :)

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: трошки про СУП
« Reply #42 : Червня 15, 2014, 11:47:12 23:47 »
Тим більше, що з з фєру багато й хороших людей читає.

Та я сам вас часом читаю - правда ваш стиль "спагетті-вестерн" (усім писати на різні теми одночасно в один тред) таки трохи "кумарить". Мабуть це тому, що у вас преважно жіноча аудиторія (принаймі відсоток жінок дуже високий), а це унікальна особливість жінок у компанії говорити усім одночасно - і прекрасно чути одна-одну. :)
:gigi: :gigi: :gigi:
Та не, це наслідки важкого дитинства і деревяних іграшок.
Тред, з якого історично зародилися і "есть пошли" тутешні фєрчики, так вівся через правила форуму,  а відвикнути тут поки не виходить. Там, до речі, чоловіків було значно більше, чім жінок. А тут коли як.
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: трошки про СУП
« Reply #43 : Червня 15, 2014, 11:53:28 23:53 »
Тим більше, що з з фєру багато й хороших людей читає.

Та я сам вас часом читаю - правда ваш стиль "спагетті-вестерн" (усім писати на різні теми одночасно в один тред) таки трохи "кумарить". Мабуть це тому, що у вас преважно жіноча аудиторія (принаймі відсоток жінок дуже високий), а це унікальна особливість жінок у компанії говорити усім одночасно - і прекрасно чути одна-одну. :)
:gigi: :gigi: :gigi:
Та не, це наслідки важкого дитинства і деревяних іграшок.
Тред, з якого історично зародилися і "есть пошли" тутешні фєрчики, так вівся через правила форуму,  а відвикнути тут поки не виходить. Там, до речі, чоловіків було значно більше, чім жінок. А тут коли як.

не, это правда жесть жестяная - писать все скопом в одной ветке, это я не знаю, это искусство блин

это ж надо перечитать всю ветку, чтоб понять, что вообще происходит

у нас же - уже по названиям веток пробежавшись взглядом становишься в курсе событий

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: трошки про СУП
« Reply #44 : Червня 15, 2014, 11:58:05 23:58 »
не, это правда жесть жестяная - писать все скопом в одной ветке, это я не знаю, это искусство блин

это ж надо перечитать всю ветку, чтоб понять, что вообще происходит

у нас же - уже по названиям веток пробежавшись взглядом становишься в курсе событий
В курсе-то в курсе.
Но есть и минусы. только решишь кого-то обматюкать (например), а все уже в другую ветку убежали :gigi:
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: трошки про СУП
« Reply #45 : Червня 16, 2014, 12:00:38 00:00 »
і ще - велика подяка модераторам, що тримають порядок.

і всякі пожраль/заценіте/зрада/пропало_все тут не мають змоги засмердіти атмосферу :)


п.с.
зачепив гівнюків - вже зловив пару мінусів в карму :)  чим би дитя не тішилося...

Тримай плюс! :smilie3:

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: трошки про СУП
« Reply #46 : Червня 16, 2014, 12:03:51 00:03 »
не, это правда жесть жестяная - писать все скопом в одной ветке, это я не знаю, это искусство блин

это ж надо перечитать всю ветку, чтоб понять, что вообще происходит

у нас же - уже по названиям веток пробежавшись взглядом становишься в курсе событий

Внаслідок цього сам предмет обговорення часом меньш важливий, ніж процес читання ФЕР-у! Їх читати - як складати пасьянс чи пазл. Одна щось написала - подруга їй відповіла аж через три сторінки (причому навіть не вказуючи адресат!) - і та побачила і ще через пару сторінок пише свою відповідь. В людей з ФЕР-у гіперзсилки на усі під-теми треда в голові мабуть  відразу формуються в 4-ох мірному просторі Мінковського!  :gigi: :lol:

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: трошки про СУП
« Reply #47 : Червня 16, 2014, 12:12:37 00:12 »
не, это правда жесть жестяная - писать все скопом в одной ветке, это я не знаю, это искусство блин

это ж надо перечитать всю ветку, чтоб понять, что вообще происходит

у нас же - уже по названиям веток пробежавшись взглядом становишься в курсе событий

Внаслідок цього сам предмет обговорення часом меньш важливий, ніж процес читання ФЕР-у! Їх читати - як складати пасьянс чи пазл. Одна щось написала - подруга їй відповіла аж через три сторінки (причому навіть не вказуючи адресат!) - і та побачила і ще через пару сторінок пише свою відповідь. В людей з ФЕР-у гіперзсилки на усі під-теми треда в голові мабуть  відразу формуються в 4-ох мірному просторі Мінковського!  :gigi: :lol:

:smiley24:  :laugh: :lol: :weep:

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: трошки про СУП
« Reply #48 : Червня 16, 2014, 12:16:44 00:16 »
анекдот про крокодильчиков все же знают, да? :)
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: трошки про СУП
« Reply #49 : Червня 16, 2014, 12:17:59 00:17 »
трошки статистики  з точки зору Alexa (така світова контора, що міряє піп характеристики /статистику вебресурсів):

1. СУП швидкий - Fast (1.074 Seconds), 72% of sites are slower.

2. Скільки сайтів  мають лінки на СУП - 32 (ось перших 5):
Цитувати
1.   reddit.com   reddit.com/r/ukraina/comments/26l80f/ш
2.   secureserver.net   ip-173-201-142-193.ip.secureserver.net...
3.   freeforums.org   kramatorskinfo.freeforums.org/topic-t4...
4.   lurkmore.to   lurkmore.to/Exler

"Лурка" тримає руку на пульсі :smilie5:

Цитувати
Экслер теряет уников

Весной 2014 года, из-за мелкой заварушки в/на Украине, в политическом разделе форума Экслера разгорелся нешуточный хохлосрач, благодаря чему форум покинули многие активные комментогенераторы. Бандеровцы Экслера и сочувствующие им, не имея возможности послать ватников Экслера нахуй, испытали серьёзный баттхёрт, и, построившись в колонну по двое, мигрировали на какой-то Б-гом забытый укрофорум. Вот так: Start => Finish. Посещаемость учдуковатого форума падает, счётчики крутятся медленнее, Экслер пердит и плачет.

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: трошки про СУП
« Reply #50 : Червня 16, 2014, 12:18:00 00:18 »
анекдот про крокодильчиков все же знают, да? :)

Это те, что низко летают?  :shuffle:

Offline Roland Deschain

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1040
Re: трошки про СУП
« Reply #51 : Червня 16, 2014, 12:19:00 00:19 »
анекдот про крокодильчиков все же знают, да? :)

Я не знаю :shuffle:

Offline Elsewhere

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15732
  • Стать: Жіноча
  • Киев, столица Хоббитона
Re: трошки про СУП
« Reply #52 : Червня 16, 2014, 12:23:37 00:23 »
Цитувати
Цирк, выходит на арену конферансье: - А сейчас выступят летающие крокодилы!!!
Зал: - Да ну, фигня какая... Не бывает такого...
Тут на арену выбегает стадо крокодилов, бежит, бежит и... взлетает!!!
И начинает летать по кругу, только один маленький крокодильчик отстает
от всей банды. Зал в шоке...
Маленькая девочка в первом ряду, умиляясь, восклицает: - Ах, летающие
крокодильчики, как это прелестно!!!
А маленький крокодильчик подлетает к ней и говорит: - Эх, девочка, знала бы ты,
КАК НАС ТУТ ПИ$#ЯТ...

В общем, если б вы знали как на на фэре жилось в последние месяцы, вы бы не удивлялись :weep: :smilie5:
Ад пуст. Все бесы здесь.

Offline Ксанка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 11412
  • Стать: Жіноча
  • Одесса
Re: трошки про СУП
« Reply #53 : Червня 16, 2014, 12:25:07 00:25 »

Внаслідок цього сам предмет обговорення часом меньш важливий, ніж процес читання ФЕР-у! Їх читати - як складати пасьянс чи пазл. Одна щось написала - подруга їй відповіла аж через три сторінки (причому навіть не вказуючи адресат!) - і та побачила і ще через пару сторінок пише свою відповідь. В людей з ФЕР-у гіперзсилки на усі під-теми треда в голові мабуть  відразу формуються в 4-ох мірному просторі Мінковського!  :gigi: :lol:
  :lol:
Одесса

Offline Прекрасная_свинарка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13919
  • Стать: Жіноча
  • Украина, везде понемногу
Re: трошки про СУП
« Reply #54 : Червня 16, 2014, 12:26:06 00:26 »
это ж надо перечитать всю ветку, чтоб понять, что вообще происходит

Привычка (с)
На ФЭРе дурным тоном считалось участвовать в дискуссии без прочтения хотя бы 10-15 предыдущих страниц. Вот и привыкли. Тут конечно, не так строго к этому относимся, но все равно стараемся читать написанное. Хотя бы что бы одну и ту же новость не постить по пять раз.

А еще мы чистим руками цитаты, вот как я сейчас  :smilie3: За счет этого читать легко и приятно  :smilie1:
А когда такой оверквотинг, как у вас (сорри за критику), то ясен день, читать становится очень сложно. Полстраницы текста в цитате, а под ней одинокий смайл. Бесит  :smilie5:
Лучше быть хорошим человеком, ругающимся матом, чем тихой, воспитанной тварью. (с)

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: трошки про СУП
« Reply #55 : Червня 16, 2014, 12:30:17 00:30 »
На ФЭРе дурным тоном считалось участвовать в дискуссии без прочтения хотя бы 10-15 предыдущих страниц.

Ой, в нас тут люди навіть останню строніку теми не завжди читають, часом по 2-3 рази постять те саме, собливо якщо якась гаряча подія і немає часу кричати "боян!"  :gigi:

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: трошки про СУП
« Reply #56 : Червня 16, 2014, 12:31:19 00:31 »
это ж надо перечитать всю ветку, чтоб понять, что вообще происходит

Привычка (с)
На ФЭРе дурным тоном считалось участвовать в дискуссии без прочтения хотя бы 10-15 предыдущих страниц. Вот и привыкли. Тут конечно, не так строго к этому относимся, но все равно стараемся читать написанное. Хотя бы что бы одну и ту же новость не постить по пять раз.

А еще мы чистим руками цитаты, вот как я сейчас  :smilie3: За счет этого читать легко и приятно  :smilie1:
А когда такой оверквотинг, как у вас (сорри за критику), то ясен день, читать становится очень сложно. Полстраницы текста в цитате, а под ней одинокий смайл. Бесит  :smilie5:

 :smilie10:

мде

вот это воспитание (в хорошем смысле), вот это я понимаю хорошие привычки )




Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: трошки про СУП
« Reply #57 : Червня 16, 2014, 12:32:18 00:32 »
На ФЭРе дурным тоном считалось участвовать в дискуссии без прочтения хотя бы 10-15 предыдущих страниц.

Ой, в нас тут люди навіть останню строніку теми не завжди читають, часом по 2-3 рази постять те саме, собливо якщо якась гаряча подія і немає часу кричати "боян!"  :gigi:

 :smilie5:

да что там последнюю страницу - иногда на одной странице по несколько раз постится одно и то же - все спешат быть писателями )

Offline Ronin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6941
Re: трошки про СУП
« Reply #58 : Червня 16, 2014, 12:37:27 00:37 »
А еще мы чистим руками цитаты, вот как я сейчас  :smilie3: За счет этого читать легко и приятно  :smilie1:
А когда такой оверквотинг, как у вас (сорри за критику), то ясен день, читать становится очень сложно. Полстраницы текста в цитате, а под ней одинокий смайл. Бесит  :smilie5:

До речі, оверквотінг таки в нас дійсно дикий. :( Я-то, завжди чищу цитату, ще і кольором чи болдом виділяю ключову думку, на яку відповідаю, але більшість не звертає на таке увагу і після 5-6 рівневого цитування гілка починає виглядати кошмарно. Особливо коли цитують пост з картинкою чи відео - і 5-6 раз її перецитовують... :(

Offline Прекрасная_свинарка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13919
  • Стать: Жіноча
  • Украина, везде понемногу
Re: трошки про СУП
« Reply #59 : Червня 16, 2014, 01:04:57 01:04 »
Особливо коли цитують пост з картинкою чи відео - і 5-6 раз її перецитовують... :(

Ой, картинки это ваще шлем ужаса  :smilie5:
Честно говоря, не понимаю проблемы - ровно одно движение мышкой на выделение и удаление "лишнего" текста. С айпадов-телефонов сложнее, но не принципиально. Короче - комфорт и удобство люди должны создавать себе сами, в том числе. Как на форуме, так и в стране. Вот как мне непонятно, как может быть приятно жить в грязном подъезде, так мне и непонятно, как может не бесить  :smilie5: оверквотинг.
Лучше быть хорошим человеком, ругающимся матом, чем тихой, воспитанной тварью. (с)