Автор Тема: Доброго дня.  (Прочитано 5612 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Доброго дня.
« : Січня 29, 2019, 10:21:14 22:21 »
Приймайте мене до себе.
Довго я не йшла з ФУПу.
Не хотіла залишати поле боротьби. Гадала, що не можна все віддавати на відкуп зграї, що поглинає колись улюблений форум.
Багато цікавих дописувачів пішло звідти. Дописувачів, з якими пройшла усі ці 14 років політичних баталій.
Останнім часом там коїться щось неймовірне.
Банять опонентів купами. Але довго трималась. І все ж, наздогнала і мене доля бану "ніколи". Я тепер у гарній компанії  :smiley15:
Пояснення найдурніше - "партійний бот".
Знаєте, я, навіть, не знаю, що це таке? Я в жодної партії не є членом і, навіть, ніяким чином не зв*язана. Просто за активну підтримку Порошенка була забанена в "ніколи".
Я так розумію, що там іншим, хто буде виступати на його підтримку, треба готуватися на виліт?
Залишиться чисто рафінований ФУП з підтримкою лише певних кандидатів.
Такий собі міжсобойчик.
Сумно це все. :smilie2:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Доброго дня.
« Reply #1 : Січня 29, 2019, 10:23:12 22:23 »
Вітаю.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Доброго дня.
« Reply #2 : Січня 29, 2019, 10:23:51 22:23 »
Вітаю землячку)))

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46537
  • Never give in!
Re: Доброго дня.
« Reply #3 : Січня 29, 2019, 10:30:07 22:30 »
Welcome!

If you are going through hell, keep going.

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: Доброго дня.
« Reply #4 : Січня 29, 2019, 10:32:07 22:32 »
Судя по пояснению тебя забанила лично АЮ. :smilie8:
Добрый вечер! :)  :smiley15:
sine ira et studio

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Доброго дня.
« Reply #5 : Січня 29, 2019, 10:35:02 22:35 »
Дякую!
Дякую усім.
Я знала, що буде теплий прийом, бо йшла до старих своїх перевірених побратимів.
Я в курсі усіх новин та тем на СУПі, бо кожного дня заходила і читала... Згадувала, як ми на ФУПі відстоювали свої думки.
Як добре, що ви є.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46537
  • Never give in!
Re: Доброго дня.
« Reply #6 : Січня 29, 2019, 10:35:40 22:35 »
Бляха-муха!!!
Ну скільки людям втовкмачувати,   :an :an :an що ФСБ прибрало Георгія і planted свою людину - "курву-блядь Ольонушку" Прітулу....
If you are going through hell, keep going.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Доброго дня.
« Reply #7 : Січня 29, 2019, 10:36:54 22:36 »
Вітаю !

Радий поповненню !

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8650
  • Стать: Чоловіча
Re: Доброго дня.
« Reply #8 : Січня 29, 2019, 10:37:07 22:37 »
там Бздарь знову став модером десь тиждень тому.
А Бздарь за завданням свого дяді - дєпутата Госдури і гєнєрала ФСБ чотко топить за вАну та топить всіх, хто проти вАної.
Тиждень тому Бздарь  почав підміняти ось цю  картинку  в моїх постах на якихось чучмєків.
Отже він має доступ до редагування моїх постів. Отже, має доступ до кнопки.


Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Доброго дня.
« Reply #9 : Січня 29, 2019, 10:37:55 22:37 »
Судя по пояснению тебя забанила лично АЮ. :smilie8:
Добрый вечер! :)  :smiley15:

Мені здається, що там усіх банить саме Притула. Бо доповіді на мене точно ніхто не подавав, бо було ні за що. Я ні з ким не сварилась. Я просто методично впроваджувала свої погляди і думки.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26928
Re: Доброго дня.
« Reply #10 : Січня 29, 2019, 10:38:36 22:38 »
 :bpo:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Доброго дня.
« Reply #11 : Січня 29, 2019, 10:41:19 22:41 »
там Бздарь знову став модером десь тиждень тому.
А Бздарь за завданням свого дяді - дєпутата Госдури і гєнєрала ФСБ чотко топить за вАну та топить всіх, хто проти вАної.
Тиждень тому Бздарь  почав підміняти ось цю  картинку  в моїх постах на якихось чучмєків.
Отже він має доступ до редагування моїх постів. Отже, має доступ до кнопки.





Я цього не знала. Для мене просто відкриття.
А ще недавно він так топив за Україну і проти кацапів.

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: Доброго дня.
« Reply #12 : Січня 29, 2019, 10:44:33 22:44 »
Судя по пояснению тебя забанила лично АЮ. :smilie8:
Добрый вечер! :)  :smiley15:

Мені здається, що там усіх банить саме Притула. Бо доповіді на мене точно ніхто не подавав, бо було ні за що. Я ні з ким не сварилась. Я просто методично впроваджувала свої погляди і думки.
Когда банит Притула - она оставляет комментарий: бот, продажник.. другие модеры банят в тёмную...
sine ira et studio

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33172
  • Стать: Чоловіча
Re: Доброго дня.
« Reply #13 : Січня 29, 2019, 10:45:26 22:45 »
 :smiley15:

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: Доброго дня.
« Reply #14 : Січня 29, 2019, 10:46:18 22:46 »
там Бздарь знову став модером десь тиждень тому.
А Бздарь за завданням свого дяді - дєпутата Госдури і гєнєрала ФСБ чотко топить за вАну та топить всіх, хто проти вАної.
Тиждень тому Бздарь  почав підміняти ось цю  картинку  в моїх постах на якихось чучмєків.
Отже він має доступ до редагування моїх постів. Отже, має доступ до кнопки.



Ну если Фуп превратился в агитплощадку бют, а турч апёздол ії - то в этом нет ничего удивительного. :laugh:
sine ira et studio

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Доброго дня.
« Reply #15 : Січня 29, 2019, 10:47:31 22:47 »
Глобал модер там тільки Притула. Це по стилю банів видно. Схоже що навіть Амід уже не при справах. А усіляка шелупонь типу Турчинова там просто має локальні модерські повноваження - в межах тем де вони топікстартери.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9324
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Доброго дня.
« Reply #16 : Січня 29, 2019, 10:47:52 22:47 »
Вітаю :)

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Доброго дня.
« Reply #17 : Січня 29, 2019, 10:56:45 22:56 »
Судя по пояснению тебя забанила лично АЮ. :smilie8:
Добрый вечер! :)  :smiley15:

Мені здається, що там усіх банить саме Притула. Бо доповіді на мене точно ніхто не подавав, бо було ні за що. Я ні з ким не сварилась. Я просто методично впроваджувала свої погляди і думки.
Когда банит Притула - она оставляет комментарий: бот, продажник.. другие модеры банят в тёмную...

Десь у середині листопада вона відправила мене на 1 місяць у бан з приписом "за брехню".
А на почту я отримала від неї повідомлення, що якщо я ще буду погано відгукуватися про С.Лещенко, то взагалі піду з ФУПу.
Перебуваючи у той час у бані, я читаю в адмінці гілку про забаненого Антона Біденко (нік був латиницею написан). Людина щось там виступила проти мови на УП і його забанили в ніколи. Там Притула пояснює чому. Виявляється, що вона вважає, що то мій другий нік. Я коли вийшла з бану, відкрила там тему, де пояснювала, що немаю ніякого відношення до цього дописувача. Але людина забанена, а я й досі відчуваю себе винною.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8650
  • Стать: Чоловіча
Re: Доброго дня.
« Reply #18 : Січня 29, 2019, 10:57:39 22:57 »
там Бздарь знову став модером десь тиждень тому.
А Бздарь за завданням свого дяді - дєпутата Госдури і гєнєрала ФСБ чотко топить за вАну та топить всіх, хто проти вАної.
Тиждень тому Бздарь  почав підміняти ось цю  картинку  в моїх постах на якихось чучмєків.
Отже він має доступ до редагування моїх постів. Отже, має доступ до кнопки.




Я цього не знала. Для мене просто відкриття.
А ще недавно він так топив за Україну і проти кацапів.

Дивно, що ти не знала, що Бздарь завжди топив за московську зозулю та за руSSкій мір.
Вірніше, я в це не можу повірити, що не знала. Скоріш за все - просто не надто уважно знайомилась з Бздаріною "творчістю".
Навіть, здавалося б, його безобідні пости про "посрать-сожрать"  - там завжди присутні - водка, огурчік та інші атрибути руSSкава міра. Навіть те що Бздарь виставляє потім фото недоїдків - це своєрідний елемент психологічного насилля, пропаганда свинства - руSSкава міра.  Таке собі примушування до скоторигаловства руSSкава міра.

ПС нехай вибачають мене свині, вони хороші тварини, на відміну від Бздаря та насєлєнія Мордора.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Доброго дня.
« Reply #19 : Січня 29, 2019, 11:03:37 23:03 »
 :Razom:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8650
  • Стать: Чоловіча
Re: Доброго дня.
« Reply #20 : Січня 29, 2019, 11:08:58 23:08 »
Глобал модер там тільки Притула. Це по стилю банів видно. Схоже що навіть Амід уже не при справах. А усіляка шелупонь типу Турчинова там просто має локальні модерські повноваження - в межах тем де вони топікстартери.

ні, він редагував саме мої пости в темах, створених мною.
Ось, наприклад в цій темі він видалив в стартовому пості фото. Я потім фото перезалив за іншою адресою.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1027658

Але стара адреса фото є в цитатах інших дописувачів і там замість фото синій квадрат, тому що Бздарь відредагував мій стартовий пост.
Але після перезаливки фото в стартовому пості з нової адреси він вже не слідкував за тією гілкою, тому фото в стартовому пості знову відображається, а в цитатах дописувачів -ні.
 
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Доброго дня.
« Reply #21 : Січня 29, 2019, 11:13:13 23:13 »
там Бздарь знову став модером десь тиждень тому.
А Бздарь за завданням свого дяді - дєпутата Госдури і гєнєрала ФСБ чотко топить за вАну та топить всіх, хто проти вАної.
Тиждень тому Бздарь  почав підміняти ось цю  картинку  в моїх постах на якихось чучмєків.
Отже він має доступ до редагування моїх постів. Отже, має доступ до кнопки.




Я цього не знала. Для мене просто відкриття.
А ще недавно він так топив за Україну і проти кацапів.

Дивно, що ти не знала, що Бздарь завжди топив за московську зозулю та за руSSкій мір.
Вірніше, я в це не можу повірити, що не знала. Скоріш за все - просто не надто уважно знайомилась з Бздаріною "творчістю".
Навіть, здавалося б, його безобідні пости про "посрать-сожрать"  - там завжди присутні - водка, огурчік та інші атрибути руSSкава міра. Навіть те що Бздарь виставляє потім фото недоїдків - це своєрідний елемент психологічного насилля, пропаганда свинства - руSSкава міра.  Таке собі примушування до скоторигаловства руSSкава міра.

ПС нехай вибачають мене свині, вони хороші тварини, на відміну від Бздаря та насєлєнія Мордора.

Так. Він топив колись за Косату. е я добре пам*ятаю. Але життя розбилося на "до" та "після". Це було ще до Майдану. До речі, після Майдану деякі юльки стали просто таки порохоботами. Навіть деякі бувші синяки стали на сторону Порошенка. Я маю на меті дописувачів.
Турч після Майдану  ніяк не видавав свого відношення до Шморклі.
Відверто кажучи, я з ним не спілкувалась і не вступала у діалоги. Для мене він був мов фон.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Доброго дня.
« Reply #22 : Січня 29, 2019, 11:24:05 23:24 »
Welcome!
Ну можна ходити почитувати фуп щоб кожного разу переконуватися що нічого не втратив

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8650
  • Стать: Чоловіча
Re: Доброго дня.
« Reply #23 : Січня 29, 2019, 11:35:22 23:35 »
там Бздарь знову став модером десь тиждень тому.
А Бздарь за завданням свого дяді - дєпутата Госдури і гєнєрала ФСБ чотко топить за вАну та топить всіх, хто проти вАної.
Тиждень тому Бздарь  почав підміняти ось цю  картинку  в моїх постах на якихось чучмєків.
Отже він має доступ до редагування моїх постів. Отже, має доступ до кнопки.




Я цього не знала. Для мене просто відкриття.
А ще недавно він так топив за Україну і проти кацапів.

Дивно, що ти не знала, що Бздарь завжди топив за московську зозулю та за руSSкій мір.
Вірніше, я в це не можу повірити, що не знала. Скоріш за все - просто не надто уважно знайомилась з Бздаріною "творчістю".
Навіть, здавалося б, його безобідні пости про "посрать-сожрать"  - там завжди присутні - водка, огурчік та інші атрибути руSSкава міра. Навіть те що Бздарь виставляє потім фото недоїдків - це своєрідний елемент психологічного насилля, пропаганда свинства - руSSкава міра.  Таке собі примушування до скоторигаловства руSSкава міра.

ПС нехай вибачають мене свині, вони хороші тварини, на відміну від Бздаря та насєлєнія Мордора.

Так. Він топив колись за Косату. е я добре пам*ятаю. Але життя розбилося на "до" та "після". Це було ще до Майдану. До речі, після Майдану деякі юльки стали просто таки порохоботами. Навіть деякі бувші синяки стали на сторону Порошенка. Я маю на меті дописувачів.
Турч після Майдану  ніяк не видавав свого відношення до Шморклі.
Відверто кажучи, я з ним не спілкувалась і не вступала у діалоги. Для мене він був мов фон.

не видавав, тому що до наступних виборів було 5 років.
А зараз виборча кампанія. Тому  й карти на столі.

Але всі ці роки Бздарь вів відверту  пропаганду руSSкава міра - водка,  тайга, байкал, фоторєпортажі з якутії та камчатки вже  коли війна йшла півроку. Всі ці  звертання -  "уважаємиє рєбята", "дружочькі", "падонкі", постійне онанування  на скабєєвих  - це все   руSSкій мір
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Доброго дня.
« Reply #24 : Січня 29, 2019, 11:40:21 23:40 »
 :smiley15:

Offline _GP_

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 852
Re: Доброго дня.
« Reply #25 : Січня 29, 2019, 11:59:55 23:59 »
Никогда такого не было и вот опять  :smilie5:бывший форум "украинской правды" превращен в площадку для антиукраинской агитации туровских ботов, кацапов и сепаров под чутким руководством некой алены и в некое подобие срусского мира где на белое говорят черное, на черное белое..и я бы на месте нормальных людей которые продолжают пытаться там что-то писать прекратил это занятие, они там выполняют роль "мальчиков для битья" в токшоу кацапских пропагандонов для повышения рейтинга и количества просмотров..хотя наверное можно понять желание типа не сдаваться и пытаться свое мнение отстаивать до последнего - бана в ніколи c припиской "штабной бот Порошенка" попутно читая ветки тыгрыков-полосатых про "энергетику которой их питала Юля со сцены..и кибарги..кибарги вокруг Юли и снизошло на нас Юлино свечение...аллилуйя..."..но это не штабные боты..не..мерзкое зрелище короче  :smiley16:

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Re: Доброго дня.
« Reply #26 : Січня 30, 2019, 12:00:10 00:00 »
Вітаю! Шиза прогресує в казльони )))), зовсім єбанулась через ненавість до Пороха. Воно таке ущербне, що навіть не збагне, що палить всю контору яка їй платить.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Доброго дня.
« Reply #27 : Січня 30, 2019, 12:27:59 00:27 »
Вітаю.
ФУП давно позбавлений будь-якої логіки.
Пишу там час від часу та й те переважно тому, що лишилося кілька цікавих для мене юзерів.
А взагалі форумами не переймаюся. Не варті вони витрати власних нервів
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46537
  • Never give in!
Re: Доброго дня.
« Reply #28 : Січня 30, 2019, 12:42:01 00:42 »
Вітаю.
ФУП давно позбавлений будь-якої логіки.
Пишу там час від часу та й те переважно тому, що лишилося кілька цікавих для мене юзерів.
А взагалі форумами не переймаюся. Не варті вони витрати власних нервів

 :smiley24:
If you are going through hell, keep going.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Доброго дня.
« Reply #29 : Січня 30, 2019, 04:08:43 04:08 »
 :smiley15:
Збираємо військо :meowth:
Mocsia delenda est