Автор Тема: Танковий маршрут  (Прочитано 2043 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642
Re: Танковий маршрут
« Reply #30 : Червня 13, 2014, 12:51:48 00:51 »
Це не вторгнення, це підсирання
Як броньовані камази з шашликом

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Танковий маршрут
« Reply #31 : Червня 13, 2014, 12:52:25 00:52 »
Над адмінбудівлями, то також агресія. Але діло в тому, що коли я підніму в себе над будівлею прапор штатів, то не доводить, шо це штати увірвались.
Взагалі, якби у нас були більш креативні люди в керівництві, можна було б припустити, що то наші спеціально танками катаються під російським прапором. Але я в то не вірю, з нашими то "стратегами"

Я більше вірю в дзюрку на литвин-кордоні

Тоді поясни, якого хера танки в білий день ганяють під прапором Росії, якщо їм легше вночі їхати, коли ймовірність
віціліти значно більша.

БО ЗНАЮТЬ ЩО ЇХ ТУПО НЕ БУДУТЬ ЗАЧІПАТИ! І ЩО НАКАЗУ ДЛЯ АВІАЦІЇ НЕ БУДЕ!

А чому не буде ?

Тому що керівництво ато,збройних сил на 90% агенти агресора- або відкрито або таємно.
ВСІ генерали однозначно були кгбістами при сссрі,або сексотами.
Вони і керують цією хуйнею,яка називається ато.

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Re: Танковий маршрут
« Reply #32 : Червня 13, 2014, 12:55:34 00:55 »
може порох сьогодні домовився нарешті про злиття дамбасу з хуйлом? :lol:

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
Re: Танковий маршрут
« Reply #33 : Червня 13, 2014, 12:55:45 00:55 »
Andrii Deshchytsia ‏@ADeshchytsia  4 мин. Показать перевод
Говорив із Р.Сікорським,К.Більдтом щодо загострення на Сх. через поставки Росією військ.техніки, танків.Згідні-адекватно реагувати треба ВЖЕ


Правильно. Треба реагувати вже. А як ? Вони не сказали ?

 :gigi: :smilie9:  Глибоке -преглибоке занепокоєння... !  В будь якому випадку вони нам нічого конкретно не обіцяли, за виключенням можливих санкцій якогось там рівня проти рашидів.


Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Танковий маршрут
« Reply #34 : Червня 13, 2014, 12:58:53 00:58 »
Andrii Deshchytsia ‏@ADeshchytsia  4 мин. Показать перевод
Говорив із Р.Сікорським,К.Більдтом щодо загострення на Сх. через поставки Росією військ.техніки, танків.Згідні-адекватно реагувати треба ВЖЕ


Правильно. Треба реагувати вже. А як ? Вони не сказали ?

 :gigi: :smilie9:  Глибоке -преглибоке занепокоєння... !  В будь якому випадку вони нам нічого конкретно не обіцяли, за виключенням можливих санкцій якогось там рівня проти рашидів.

Так отож. Пора вже цей блядський ЄС спровокувати трьома російським танками десь в Прибалтиці, може
тоді хоть щось почнуть робити.

Offline lannal

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 231
  • Стать: Чоловіча
  • Одесса
Re: Танковий маршрут
« Reply #35 : Червня 13, 2014, 01:07:50 01:07 »
Очень стыдно... Нет слов
И где те хваленые ракеты?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46600
  • Never give in!
Re: Танковий маршрут
« Reply #36 : Червня 13, 2014, 01:19:08 01:19 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Фокс

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 105
Re: Танковий маршрут
« Reply #37 : Червня 13, 2014, 01:24:15 01:24 »


Та заспокоїте Бориса. В нього істерика.  Побачило дитнча танки і вже у штанці наклало. Треба робити вигляд ніби нічого не відбувається і російська армія буде в ступорі, та не буде знати що робити. Ми деморалізуємо російську армію своїм пофігізмом.

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Re: Танковий маршрут
« Reply #38 : Червня 13, 2014, 01:42:15 01:42 »


Та заспокоїте Бориса. В нього істерика.  Побачило дитнча танки і вже у штанці наклало. Треба робити вигляд ніби нічого не відбувається і російська армія буде в ступорі, та не буде знати що робити. Ми деморалізуємо російську армію своїм пофігізмом.
ещё скажите что в этой "гибридной войне" победит тот кто сделает больше дурацких поступков.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Танковий маршрут
« Reply #39 : Червня 13, 2014, 02:01:30 02:01 »


Нагнетает Бёреза. Молодец. Главное сразу по всем трём нужным болевым точкам.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Танковий маршрут
« Reply #40 : Червня 13, 2014, 02:08:21 02:08 »
До речі, танки таки Т-64БВ, а не Т-72, яка казав Аваков. Тобто такі як у нас на озброєнні. Хоча їх могли перегнати з Криму або зі складів Росії. У них вони на зберіганні. У військах у них Т-72 та Т-90. Хоча Т-64БВ на рівні цих танків Т-72 та з модернізацією на рівні Т-90.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Танковий маршрут
« Reply #41 : Червня 13, 2014, 02:32:50 02:32 »
сьогодні поїхало ще двоє з моєї десятки на схід і уже 24 з сотні прапороносця тобто мене не беруть, (((( сліпий блін а я СВД кразще знаю за них всіх разом узятих((((((
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline elko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1493
Re: Танковий маршрут
« Reply #42 : Червня 13, 2014, 03:27:50 03:27 »
Значить по этим грёбанным танкам (которые, если честно, успели с сегодняшнего утра засесть у меня в печёнках)....

Поясняю...
- НИКАКОГО военного значения этот танковый рейд аж из трёх трофейных Т-64 на Донецк НЕ ИМЕЛ, это чистой воды ИНФОРМ-акция... (о конкретных целях можно спорить)

- Только спятивший военноначальник пустить эти танки "в отрыв", где вероятность их уничтожения авиацией или наземными противотанковыми средствами... ВЫСОКА, расчёт строился на совершенно других соображениях...

- Для "эффективного разгрома группировки украинских войск" (как мне тут намекают несколько нервно неустойчивых личностей) этих 3-х Т-64 даже в сопровождении 2-х Камазов с ЗУ-23-2 и банды сепаратов... мягко говоря НЕДОСТАТОЧНО...

- Коренным образом прибытие в зону АТО этих "коробок" НИЧЕГО не меняет...

Настойчиво РЕКОМЕНДУЮ ВСЕМ УСПОКОИТСЯ....

Offline Бурчун

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 29
  • Стать: Чоловіча
  • Слишком стар я, что бы верить всему....
Re: Танковий маршрут
« Reply #43 : Червня 13, 2014, 08:08:02 08:08 »
В принципі, можливо, нам зараз вигідно, щоб ці танки каталися та світилися - якщо США заворушаться від цього.
Може тому і не валять їх. В принципі, я так розумію, що знищити можна з повітря в будь-який момент. Але все одно, хотілося б швидшої реакції, тим більше, що є для цього всі можливості

НОНУ вже два місяці знищуюють, а бойовики її ремонтують та знов у бій.

по поводу "бессмертной"  НОНУ.... Каждый раз после ее "воскрешения" она представляла в другой камуфляжной окраске и сдругим набором царапин и пробоин :smilie11: Так что эти воскрешения - эффект бармена, то есть  :moskali: вместо уничтоженной единицы поставляют другую. Поэтому я и не удивлюсь, если проскочившие танки (два или три, в этом уже путаница) будут перемещаться с точки А в точку Б с "космическими" скоростями... :smilie1:
И еще: Литвин ушел, но на местах осталась его команда, так что дырки в нашей границе еще долго будут, чуда не ждите