Автор Тема: А теперь наша постоянная рубрика "Энергокризис"  (Прочитано 2050 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
На львівські шахти не подають вагони для вивозу вугілля

23.12.2014

На вугільні шахти Львівсько-Волинського басейну не направляють вагони, щоб вивезти вугілля з складів. Про це Радіо Свобода заявив керівник Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.

«За відвантажене вугілля не розраховуються і зараз на складах шахт держпідприємства «Львіввугілля» знаходиться 105 тисяч тонн вугілля. Зараз навіть не подають вагони, щоб його вивезти», – повідомив Волинець.

За його словами, це вугілля можна використовувати на електростанціях.

«На заході України знаходиться дві електростанції, які працюють на газовій групі вугілля. Саме на такому вугіллі, яке видобувається у Львівсько-Волинському басейні», – заявив Волинець.

У міністерстві енергетики та вугільної промисловості підтвердили, що на складах львівських шахт дійсно є вугілля, але його менше.

«Наразі там 93 тисячі тонн вугілля, за останні 11 місяців було вивезено 108,6 тисяч тонн. Лише впродовж грудня вивезли 20,4 тисяч тонн, – повідомили Радіо Свобода у прес-службі міністерства. – «Решта питань – це до Укрзалізниці» :smiley14:.

Водночас у Міненерго нагадали, що вугілля газової групи підходить не для всіх українських електростанцій.

http://www.radiosvoboda.org/content/article/26758919.html
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Думаю, что эти электростанции находятся в собственности маркиза Карабаса Рината Леонидовича, и он везет, откуда ему интереснее.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
поступающие сигналы из разных концов и отраслей теперь совершенно очевидно указывают на то, что дефицит угля вызван искусственно.

всё, даже сама природа говорит нам о том, что мы просто обязаны покупать ДэНээРо-российско-казахский уголь :smiley14:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Думаю, что эти электростанции находятся в собственности маркиза Карабаса Рината Леонидовича, и он везет, откуда ему интереснее.

Либо это искусственно создаваемый кризис.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Думаю, что эти электростанции находятся в собственности маркиза Карабаса Рината Леонидовича, и он везет, откуда ему интереснее.
пардон. но тут вина госструктуры, которая не находится в его подчинении.

УЗ - подчиняется мининфраструктуры и далее Кабмину. при чем тут Свят-ринат-леонидыч? :laugh:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Думаю, что эти электростанции находятся в собственности маркиза Карабаса Рината Леонидовича, и он везет, откуда ему интереснее.
абсолютно правильно думаєте. І електростанції, і все Західенерго. І звідки йому цікавіше він возить вже дуууже давно.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Думаю, что эти электростанции находятся в собственности маркиза Карабаса Рината Леонидовича, и он везет, откуда ему интереснее.

Либо это искусственно создаваемый кризис.
или же Св. Ринат управляет Укрзализныцей :lol:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Думаю, что эти электростанции находятся в собственности маркиза Карабаса Рината Леонидовича, и он везет, откуда ему интереснее.
абсолютно правильно думаєте. І електростанції, і все Західенерго. І звідки йому цікавіше він возить вже дуууже давно.
а теперь читаем вдумчиво:

«Наразі там 93 тисячі тонн вугілля, за останні 11 місяців було вивезено 108,6 тисяч тонн. Лише впродовж грудня вивезли 20,4 тисяч тонн, – повідомили Радіо Свобода у прес-службі міністерства. – «Решта питань – це до Укрзалізниці» (с)
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Думаю, что эти электростанции находятся в собственности маркиза Карабаса Рината Леонидовича, и он везет, откуда ему интереснее.
абсолютно правильно думаєте. І електростанції, і все Західенерго. І звідки йому цікавіше він возить вже дуууже давно.
а теперь читаем вдумчиво:

«Наразі там 93 тисячі тонн вугілля, за останні 11 місяців було вивезено 108,6 тисяч тонн. Лише впродовж грудня вивезли 20,4 тисяч тонн, – повідомили Радіо Свобода у прес-службі міністерства. – «Решта питань – це до Укрзалізниці» (с)

"За відвантажене вугілля не розраховуються і зараз на складах шахт держпідприємства "Львіввугілля" знаходиться 105 тисяч тонн вугілля. Зараз навіть не подають вагони, щоб його вивезти", - повідомив Волинець.


Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Думаю, что эти электростанции находятся в собственности маркиза Карабаса Рината Леонидовича, и он везет, откуда ему интереснее.
пардон. но тут вина госструктуры, которая не находится в его подчинении.

УЗ - подчиняется мининфраструктуры и далее Кабмину. при чем тут Свят-ринат-леонидыч? :laugh:

Вы с УЗ работали когда-нибудь? Это же структура с чуть ли не военными порядками - там все регламентировано.
Иногда бывает проблема с нехваткой вагонов общего пользования, но здесь явно в другом проблема. Уголь просто не выкупают.
Покупает уголь кто? Генерация. Чья генерация - маркиза.
Нет, ну есть конечно, "Центрэнерго" государственное, но ему газовый уголь не ко двору, им нужен других марок.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Думаю, что эти электростанции находятся в собственности маркиза Карабаса Рината Леонидовича, и он везет, откуда ему интереснее.
пардон. но тут вина госструктуры, которая не находится в его подчинении.

УЗ - подчиняется мининфраструктуры и далее Кабмину. при чем тут Свят-ринат-леонидыч? :laugh:

Вы с УЗ работали когда-нибудь? Это же структура с чуть ли не военными порядками - там все регламентировано.
Иногда бывает проблема с нехваткой вагонов общего пользования, но здесь явно в другом проблема. Уголь просто не выкупают.
Покупает уголь кто? Генерация. Чья генерация - маркиза.
Нет, ну есть конечно, "Центрэнерго" государственное, но ему газовый уголь не ко двору, им нужен других марок.
так вот именно, что там военные порядки.

если министерство угля дало такой ответ, значит загвоздка именно в УЗ.

то есть я обвиняю УЗ не в халатности, а в сознательном саботаже.

а с учетом того, что в УЗ на данный момент отсутствует руководитель (есть только и.о.), то оно управляется в ручном режиме из КМУ или Министерства инфраструктуры.
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
"За відвантажене вугілля не розраховуються і зараз на складах шахт держпідприємства "Львіввугілля" знаходиться 105 тисяч тонн вугілля. Зараз навіть не подають вагони, щоб його вивезти", - повідомив Волинець.
я больше доверяю словам министерства угля, чем словам Волынця
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
"За відвантажене вугілля не розраховуються і зараз на складах шахт держпідприємства "Львіввугілля" знаходиться 105 тисяч тонн вугілля. Зараз навіть не подають вагони, щоб його вивезти", - повідомив Волинець.
я больше доверяю словам министерства угля, чем словам Волынця

Думаю,что сейчас их слова равнозначно невесомы

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46591
  • Never give in!
Укрзалізниця корумпована не менше ніж міністерство енергетики.
If you are going through hell, keep going.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Укрзалізниця корумпована не менше ніж міністерство енергетики.
больше :smiley14:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
до питання про завантаженість ЗУ електростанцій (Бурштинська і Добротвірська) вугіллям


Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
до питання про завантаженість ЗУ електростанцій (Бурштинська і Добротвірська) вугіллям

(click to show/hide)

А источник информации, если не секрет?

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
до питання про завантаженість ЗУ електростанцій (Бурштинська і Добротвірська) вугіллям

(click to show/hide)

А источник информации, если не секрет?
от чесно - у твіттері надибала. так що, може і не дуже достовірний і не дуже актуальний.  сорі.

https://twitter.com/adept_istiny/status/547479185699377153/photo/1

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча

А источник информации, если не секрет?
от чесно - у твіттері надибала. так що, може і не дуже достовірний і не дуже актуальний.  сорі.

https://twitter.com/adept_istiny/status/547479185699377153/photo/1

Понял, спасибо. Может, и актуальный.
Я надеялся на источник какой-то открытой регулярной статистики.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Корпорація Roshen у вівторок відключила святкову ілюмінацію на усіх своїх фабриках.
http://www.pravda.com.ua/news/2014/12/23/7053058/

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Корпорація Roshen у вівторок відключила святкову ілюмінацію на усіх своїх фабриках.
http://www.pravda.com.ua/news/2014/12/23/7053058/
вау! теперь заживемо! слава Св.Петру! :hot:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Mrs. Mickey Rooney

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 462
  • Стать: Жіноча
Корпорація Roshen у вівторок відключила святкову ілюмінацію на усіх своїх фабриках.
http://www.pravda.com.ua/news/2014/12/23/7053058/
Економія мінімальна. Але лампочки не будуть дратувати публіку.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
 :lol:

Welcome to the Dark Side of the Force