Сторінок:
Actions
  • #1 від majesty 16 Dec 2020
  •  :weep:
    суки зеленые понавибирали

  • #2 від Kikker 16 Dec 2020
  • Вони реально кретини. В медичному сенсі. Недорозвинені.
  • #3 від Мазепа Київ 16 Dec 2020
  • Цирк Шапито  :smiley14:
  • #4 від Бумеранг 16 Dec 2020

  • Знаєте, що означає та карусель ?

    Насправді - то є демонстративне глумління над Україною й українцями, яким єврейські КВНщеки ( і не тільки 95-й квартал, є й інші) займаються й займаються вже 30 (тридцять) років.

    Як ото колись зебільний квартал в Юрмалі демонстрував порівняння держави України з німецькою повією.
    Глузував з країни, громадянами якої вини всі також є. Глузував прямо під час війни.

    ...А невдовзі ця воююча країна( одночасно і противсіхнута, і забудькувата) обрала його своїи керівником, причому з таким рівнем довіри, який рідко бачили азійські чи африканські диктатори. :smilie2:

    Карусель перед входом в Президентський Палац - це, перш за все, сигнал дипломатам і керівникам інших країн, а також громадянам інших країн, ті що в курсі українських проблем, що держава Україна - це не держава, а це просто жидівський балаган, що ще зберігає якісь формальні управлінсько-логістичні ознаки.

    А завтра поруч з тією каруселлю можна ставити навіть кабінки для швидкого сексу рядами ( наче колись біо-туалети на Майдані).
    Та що завгодно - можна буде навіть ходити й справляти там нужду між ялинками.
    ..............................
    В жоднній нормальній країні встановлення атракціону прямо перед входом до найважливішої держ.установи було б немислиме.
    Якщо якійсь державі таке можливе - то така держава довго не протягне.
  • #5 від RG 16 Dec 2020
  •  :smilie5:

  • #6 від Feral Cat 16 Dec 2020
  • Знаєте, що означає та карусель ?

    Насправді - то є демонстративне глумління над Україною й українцями, яким єврейські КВНщеки ( і не тільки 95-й квартал, є й інші) займаються й займаються вже 30 (тридцять) років.

    Як ото колись зебільний квартал в Юрмалі демонстрував порівняння держави України з німецькою повією.
    Глузував з країни, громадянами якої вини всі також є. Глузував прямо під час війни.

    ...А невдовзі ця воююча країна( одночасно і противсіхнута, і забудькувата) обрала його своїи керівником, причому з таким рівнем довіри, який рідко бачили азійські чи африканські диктатори. :smilie2:

    Карусель перед входом в Президентський Палац - це, перш за все, сигнал дипломатам і керівникам інших країн, а також громадянам інших країн, ті що в курсі українських проблем, що держава Україна - це не держава, а це просто жидівський балаган, що ще зберігає якісь формальні управлінсько-логістичні ознаки.

    А завтра поруч з тією каруселлю можна ставити навіть кабінки для швидкого сексу рядами ( наче колись біо-туалети на Майдані).
    Та що завгодно - можна буде навіть ходити й справляти там нужду між ялинками.
    ..............................
    В жоднній нормальній країні встановлення атракціону прямо перед входом до найважливішої держ.установи було б немислиме.
    Якщо якійсь державі таке можливе - то така держава довго не протягне.

    Бумере. ти неправий. Як я зрозумів із дописів на СУПі впродовж останніх чотирьох років, основний ворог українців - Дональд Трамп. А головні друзі - Джордж Сорос і Бєня Коломойскій.  :gigi:
  • #7 від Бумеранг 16 Dec 2020
  • Бумере. ти неправий. Як я зрозумів із дописів на СУПі впродовж останніх чотирьох років, основний ворог українців - Дональд Трамп. А головні друзі - Джордж Сорос і Бєня Коломойскій.  :gigi:
    :smilie5:
    Я тут в обговорення амер. тем ніколи не встряю ( хіба що, щоб щось трохи пошуткувать). Бо Америку я бачив тільки в ютубі.

    Але зараз, коли така неймовірна кількість тем про президентські вибори в США ( зараз вісить аж чотири), коли форумчани (абсолютна більшість) так само далекі від розуміння американських політичних реалій, як і я, при цьому оскаженіло кидаються на захист того чи іншого екс-кандидата, то я це розцінюю як одну з форм колективного божевілля. :smilie5:

    Поясню для наших форумних "політично-просунутих" обивателів: хто б не став би Президентом США, вплив на життя в Україні  це матиме плюс/мінус 1-2% в кращий чи в гірший бік..

    ...А хто хоче - то продовжуйте тішити себе надіями, що при Президенстві Байдена Україна розквітне наче Каліфорнія, швидко повиганяє всіх кацапів з Донбасу й Криму, а хуйло при цьому сидітиме наче миша за віником.


  • #8 від arrow 16 Dec 2020
  • Вони реально кретини. В медичному сенсі. Недорозвинені.

    +1
Сторінок:
Actions