Сторінок:
Actions
  • #1 від Feral Cat 01 Apr 2024
  • Розкриття Гаванського синдрому: нові докази пов’язують підрозділ 29155 убивств ГРУ з таємничими нападами на американських чиновників та їхні родини

    Річне розслідування The Insider у співпраці з 60 Minutes і Der Spiegel виявило докази того, що незрозумілі аномальні інциденти зі здоров’ям, також відомі як Гаванський синдром, можуть походити від використання зброї спрямованої енергії, якою володіли члени російського підрозділу ГРУ. 29155. Члени сумнозвісного диверсійного загону кремлівської військової розвідки були розміщені на місці підозрюваних нападів на закордонних урядових співробітників США та членів їхніх сімей, що змушує жертв сумніватися, що Вашингтон знає про походження Гаванського синдрому та яка відповідна реакція Заходу може спричинити за собою.

    https://theins.ru/en/politics/270425
  • #2 від Lina 05 Apr 2024
  • Яніна знає....

  • #3 від Lina 05 Apr 2024
  • Дивні події відбуваються в королівській сім'ї Великої Британії. За останній рік відразу 3 члени сім'ї захворіли на рак - Сара фергюсон, король і принцеса Кейт.
    Не знаю як хто, але я просто не вірю в подібні співпадіння.
    Рашка давно точить зуби на Британську імперію. Відомо чому і відомо давно. В зв'язку з чим мимиволі виникає запитання - Чи не пополи вони чайку з новачком з якимось з рашистських агентів?
  • #4 від Feral Cat 05 Apr 2024
  • Дивні події відбуваються в королівській сім'ї Великої Британії. За останній рік відразу 3 члени сім'ї захворіли на рак - Сара фергюсон, король і принцеса Кейт.
    Не знаю як хто, але я просто не вірю в подібні співпадіння.
    Рашка давно точить зуби на Британську імперію. Відомо чому і відомо давно. В зв'язку з чим мимиволі виникає запитання - Чи не пополи вони чайку з новачком з якимось з рашистських агентів?

    Скоріш вакцинація від китайського вірусу подіяла.
Сторінок:
Actions