Автор Тема: У мене просто фізична відраза до всього російського  (Прочитано 4726 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46563
  • Never give in!
Зі мною останнім часом відбулася метаморфоза - я не можу спілкуватися з русскімі, не можу читати русскую літєратуру, дивитися русскоє кіно. Взагалі не сприймаю Росію як щось таке, що варте уваги і цікавості. Я навіть не можу взяти до рук мого улюбленого Івана Буніна. Я не можу слухати Висоцького, хоча його “Охота на волков“ лунала в моєму авті доволі часто. Я перестав наспівувати романси типу “Ямщік нє гоні лошадєй“. Я взагалі перестав розрізняти русскіх людєй - вони всі злилися переді мною в безлику масу божевільних і жорстоких дегенератів.

Можливо тепер я розумію як змінилося сприйняття німців тими євреями, які пережили Варшавське гетто. В тому, що я сприймаю росіян так само, як вищезгадані євреї сприймали німців, моєї вини нема. Винні вони - росіяни. Не кажіть мені, що вони різні, і що серед них є нормальні. Я це можу розумом спийняти, але на емоційному рівні - вони всі лежать під склом у мавзолеї.
 :smilie2: :smilie2: :smilie2:
If you are going through hell, keep going.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Я Вас чудово розумію. В мене такі самі відчуття.  :upa

А в авто я зараз слухаю японський поп 60-70-их років та класичну музику...  :smiley15:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
те саме. :smiley24: я впіймав себе на думці, що ніколи не зможу поїхати на расію. фізично не можу, не хочу знаходитись поряд з ними. а Висоцький, до речі, з київських євреїв - є така версія. ось його пісня про расію

Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
Вчера у соседей предложили кофе,  сначала согласился,  а как достали ЯкобзМонарх что то покоробило и пришлось вежливо отказаться...
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Зі мною останнім часом відбулася метаморфоза - я не можу спілкуватися з русскімі, не можу читати русскую літєратуру, дивитися русскоє кіно. Взагалі не сприймаю Росію як щось таке, що варте уваги і цікавості. Я навіть не можу взяти до рук мого улюбленого Івана Буніна. Я не можу слухати Висоцького, хоча його “Охота на волков“ лунала в моєму авті доволі часто. Я перестав наспівувати романси типу “Ямщік нє гоні лошадєй“. Я взагалі перестав розрізняти русскіх людєй - вони всі злилися переді мною в безлику масу божевільних і жорстоких дегенератів.
Мої батьки теж колись так не сприймали москалів, я дивувався чому, аж поки Совок не почав рушитися, і я дізнався про Дем'янів Лаз, Голодомор, правду про Переяславську Угоду, поки не надивився на москалівські повадки в армії...

Цивілізація обминула їх стороною. А от еволюція пішла в них іншим шляхом, почавши перетворювати людей назад у звірів.
« Останнє редагування: Травня 25, 2014, 07:36:10 07:36 від GizmoGremlin »

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Для розваги і розрядки. Японський поп 60-их. До речі, наші можливі союзники. У Японії Росія окупувала північні території, в нас - південні...  :smilie1:

KOI NO BAKANSU 恋のバカンス  Vacations of Love

Вперше пісню виконав дует The Peanuts у 1963 році.

Згодом пісня стала дуже популярна в СРСР у російському перекладі під назвою "У моря, у синего моря..."


Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Привезли мне доставкой не ту воду, что заказала, - Ессентуки рос. Производителя
Вы знаете я не могу ее пить.... Серьезно
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Это ж самое, аж до захвата Крыма я где то  9 лет общалься в инете с русскими, но был должен это прекратить. До этого нормальные люди сразу превратились в фанатичных зомбиков и весь интерес изчезнул.
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8087
  • Стать: Чоловіча
Дивує тільки одне: як можна мати відразу до всього кацапського і при цьому голосувати за Порошенка, багаторічного прихожанина УПЦ МП ???

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Дивує тільки одне: як можна мати відразу до всього кацапського і при цьому голосувати за Порошенка, багаторічного прихожанина УПЦ МП ???

Я думаю, він до церкви не задля політики ходить.

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Дивує тільки одне: як можна мати відразу до всього кацапського і при цьому голосувати за Порошенка, багаторічного прихожанина УПЦ МП ???

ХІ-ХІ
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
Я перестала відповідати російською будь-де. Не купую книги рос. ( пресу то вже давно тільки українську)

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8087
  • Стать: Чоловіча
Дивує тільки одне: як можна мати відразу до всього кацапського і при цьому голосувати за Порошенка, багаторічного прихожанина УПЦ МП ???

Я думаю, він до церкви не задля політики ходить.

Саме задля політики, щоб мати певні преференції в бізнесі в РФ. Ходив би він в УПЦ КП - не мав би жодної фабрики в Росії.

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Дивує тільки одне: як можна мати відразу до всього кацапського і при цьому голосувати за Порошенка, багаторічного прихожанина УПЦ МП ???

Я думаю, він до церкви не задля політики ходить.

Саме задля політики, щоб мати певні преференції в бізнесі в РФ. Ходив би він в УПЦ КП - не мав би жодної фабрики в Росії.

Не зрозумів... Церква - це там, де роздають фабрики?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10167
Тобі просто не вистачає спілкування з нормальними росіянами. Я тут спілкуюсь з одним, який непримиренний ворог Путіна. Він з великими сподіваннями слідкує за подіями в Україні. У мене відрази нема.

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Тобі просто не вистачає спілкування з нормальними росіянами. Я тут спілкуюсь з одним, який непримиренний ворог Путіна. Він з великими сподіваннями слідкує за подіями в Україні. У мене відрази нема.
Ключове слово - "я тут", друже Юкі. В мене ТУТ також в друзях 2 росіянина, цілком нормальні. Нормальні - бо ТУТ. ТУТ - бо нормальні.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Тобі просто не вистачає спілкування з нормальними росіянами. Я тут спілкуюсь з одним, який непримиренний ворог Путіна. Він з великими сподіваннями слідкує за подіями в Україні. У мене відрази нема.
Ключове слово - "я тут", друже Юкі. В мене ТУТ також в друзях 2 росіянина, цілком нормальні. Нормальні - бо ТУТ. ТУТ - бо нормальні.

Вам поталанило, бо серед громадян США російського походження дивовижно високий відсоток прихильників Путіна. І не лише серед люмпенізованих лузерів, а й серед більш-менш успішної університетської професури. Починаю вже вірити, що росіяни таки мають 47-му хромосому...
« Останнє редагування: Травня 25, 2014, 09:46:43 09:46 від Loge »

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
У мене ненависть до всього російського, хочу щоб імперія була знищена цивілизованим світом.

Ці події показали, (я вагався ще донедавна між західним світом та російським) що немає жодної цивілізації, окрім західної, показали вибір світогляду та ідеології, що вороття назад до срср неможливе.

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Тобі просто не вистачає спілкування з нормальними росіянами. Я тут спілкуюсь з одним, який непримиренний ворог Путіна. Він з великими сподіваннями слідкує за подіями в Україні. У мене відрази нема.
Ключове слово - "я тут", друже Юкі. В мене ТУТ також в друзях 2 росіянина, цілком нормальні. Нормальні - бо ТУТ. ТУТ - бо нормальні.

Вам поталанило, бо серед громадян США російського походження дивовижно високий відсоток прихільників Путіна. І не лише серед люмпенізованих лузерів, а й серед більш-менш успішної університетської професури. Починаю вже вірити, що росіяни таки мають 47-му хромосому...

Думаю, все таки впирається у вірність зомбоящику. Махрові совки, які тут, приїхавши, в першу чергу підписуються на коцабські канали, ніколи не виправляться.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10167
Тобі просто не вистачає спілкування з нормальними росіянами. Я тут спілкуюсь з одним, який непримиренний ворог Путіна. Він з великими сподіваннями слідкує за подіями в Україні. У мене відрази нема.
Ключове слово - "я тут", друже Юкі. В мене ТУТ також в друзях 2 росіянина, цілком нормальні. Нормальні - бо ТУТ. ТУТ - бо нормальні.

Вам поталанило, бо серед громадян США російського походження дивовижно високий відсоток прихільників Путіна. І не лише серед люмпенізованих лузерів, а й серед більш-менш успішної університетської професури. Починаю вже вірити, що росіяни таки мають 47-му хромосому...

Знаю багатьох таких. Я з ними не спілкуюсь, але спілкуюсь з нормальними.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8087
  • Стать: Чоловіча
Дивує тільки одне: як можна мати відразу до всього кацапського і при цьому голосувати за Порошенка, багаторічного прихожанина УПЦ МП ???

Я думаю, він до церкви не задля політики ходить.

Саме задля політики, щоб мати певні преференції в бізнесі в РФ. Ходив би він в УПЦ КП - не мав би жодної фабрики в Росії.

Не зрозумів... Церква - це там, де роздають фабрики?

А ти що не знав? Вся бізнесота в Україні( крім ЗУ) були прихожани УПЦ МП ( не рахуючи сінагог).
Якщо ти ходиш до УПЦ МП - то тобі значно легше було пробиватися в кучмівських коридорах влади ( не кажучи вже про часи Януковича).
Прямого юридичного зв"язку між роздачою фабрик і конфесійною належністю не було, але чомусь абсол. більшість бариг України меценатствували чомусь в основному по відношенню до УПЦ МП, а не до УПЦ КП.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Вчера у соседей предложили кофе,  сначала согласился,  а как достали ЯкобзМонарх что то покоробило и пришлось вежливо отказаться...

якобз випускає крафт-фудз. Вони у Львові фабрику мають. Світоч їхній теж. А кава завезена?

хоча я її не п"ю з смакових вподобань, але цікаво.

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
А ти що не знав? Вся бізнесота в Україні( крім ЗУ) були прихожани УПЦ МП ( не рахуючи сінагог).
Підозрюю, вони ще й м'ясо любили. А, наївшись м'яса, теж легше пробиратися коридорами влади.
Отже - анафема м'ясоїдам?
Далі не читав.

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Аналогично. Кино вообще смотреть невозможно. Вызывает рвотный рефлекс. Причем это произошло не вчера. Лет пять не могу смотреть "классические " советские фильмы. Раздражает.

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
аналогично.
Интересно, что на одном ооочень специализированном форуме, где даже просто читать можно только после предоставления сканов документов о соответствующем образовании и данными о реальном месте работы, русские совершенно искренне удивляются, почему перестали писать их коллеги из Украины. И это несмотря на то, что там любые полит. темы вообще напрочь запрещены и их трут в секунды.
« Останнє редагування: Травня 25, 2014, 01:32:10 13:32 від dorosh »

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
...Зі мною останнім часом відбулася метаморфоза - я не можу спілкуватися з русскімі, не можу читати русскую літєратуру, дивитися русскоє кіно. Взагалі не сприймаю Росію як щось таке, що варте уваги і цікавості...

Спасибо, что написали. Я вот стеснялся.
Это похоже на психоз, обратный рашистскому... объяснимо, но неприятно. Мы много и давно работаем с Россией... сейчас сворачиваемся, доработаем что обещано и всё. С форумов русских ушли ещё раньше, оставив там много прошлых коллег и друзей (мы собак разводим, среднеазиатских овчарок, "русскую" породу по международной классификации).

...серед громадян США російського походження дивовижно високий відсоток прихільників Путіна...


И это правда. Особенно интересно наблюдать это среди "русских" евреев.







Sapere aude

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Я  когда-то любил ездить на Эльбрус. Лет десять, может больше, не езжу. Противно. Тоже самое, про рыбалку на Волге.

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
« Останнє редагування: Травня 25, 2014, 09:46:22 09:46 від otaman »

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
У мене ще з дитинства ідиосинкразія. Комусь здасться дивним, але значну роль у несприйнятті всього російського зіграла російська класична література. Якісь неперервні страждання навколо незрозумілої херні. В той час як є прості та вічні цінності, які завжди будуть актуальні та всім нормальним народам слугують якорем - сім'я, дім, робота, батьківщина. Саме відсутність в російській культурі цих простих та вічних цінностей робить їх обісцяними мессіанцями, які вічно лізуть до всіх, і яких хочеться просто поставить до стінки та розстрілять нахуй, щоб не заважали нормальним народам жить.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Он типовий західняк самовиражається тим, що будує здоровенну доміну, незважаючи на свої прибутки та соціальний статус. Типовий москаль не має ні кола, ні двора, і лізе до всіх інших вчити жити по-москальському.