Автор Тема: Ілларіонов: якби у 2010 році Президентом стала Юля, то одразу забрали би Крим  (Прочитано 5107 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Прямо говорить, що вона 5-та колона
натискайте на лінк і слухайте
t=400

Offline Sarumyan

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
А как из этого следует, что Тимошенко - пятая колонна?
По-моему, как раз следует обратное.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Як добре, що в 2010 президентом став Янукович, він очевидно з перших чотирьох колон.
Він зберіг Крим для України ще протягом трьох років.
І тільки дурний народ України його не зрозумів, і добра від нього не прийняв.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Як добре, що в 2010 президентом став Янукович, він очевидно з перших чотирьох колон.
Він зберіг Крим для України ще протягом трьох років.
І тільки дурний народ України його не зрозумів, і добра від нього не прийняв.

Федорыч, вернись! :lol:
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Як добре, що в 2010 президентом став Янукович, він очевидно з перших чотирьох колон.
Він зберіг Крим для України ще протягом трьох років.
І тільки дурний народ України його не зрозумів, і добра від нього не прийняв.

Федорыч, вернись! :lol:

Да, трясця, тут політрук дещо переоцінив рамки маніпуляції з формальною логікою.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Знову бідняжці жуля видиться, або хреститись або закусювати треба)
і не тягнути сюди всіляке гімно...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Він Яника не виправдовує. Просто він був проросійським васалом і краще було його дотиснути і забрати всю Україну в Митний союз. З Юлею можна було домовитися про території і так.

Offline vano

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 368
Это не Квант а полный пиздец, тут судьба Украины на кону, а он опять о Юле. Кокой мудак придумал выборы во время войны, пускай у него хуй отсохнет.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Правило політрука №2 "Не зважай на формальну логіку, твої підлеглі нею не володіють"

Яник проросійський васал і він здавав всю Україну - зло звичайно, але так собі.
Юля сука здавала Крим, п'ята колона, блядь, зло абсолютне.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Vadim

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 199
Re:
« Reply #9 : Вересня 09, 2014, 03:01:50 15:01 »
Справедливости ради, Илларионов имел ввиду, что рашисты запустили бы  военный сценарий, если бы выиграла Тимошенко.  Поскольку выиграл вассал, вторжение отложили.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Цитувати
Да, трясця, тут політрук дещо переоцінив рамки маніпуляції з формальною логікою.
У політрука з логікою зовсім погано завжди було, зате цілеспрямований - бачу мету не бачу перепон.
Я скажу більше - дов...би ті хто політрука на цей форум відрядив, ну не той контингент тут, не діє тут примітівізм, тоньше треба, хитріше.
Батя, мы стараемся ...

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re:
« Reply #11 : Вересня 09, 2014, 03:16:54 15:16 »
Справедливости ради, Илларионов имел ввиду, что рашисты запустили бы  военный сценарий, если бы выиграла Тимошенко.  Поскольку выиграл вассал, вторжение отложили.

Яка, до біса, справедливість.
Юля - сука, Янук - цяця. А хто проти щось має - п'ята колона.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
Да, трясця, тут політрук дещо переоцінив рамки маніпуляції з формальною логікою.
У політрука з логікою зовсім погано завжди було, зате цілеспрямований - бачу мету не бачу перепон.
Я скажу більше - дов...би ті хто політрука на цей форум відрядив, ну не той контингент тут, не діє тут примітівізм, тоньше треба, хитріше.

У мене ротний був, казав: "Я вам за хвилину доведу, що якщо підкомір у вас брудний, то ви зрадник Батьківщини"
Яскравий приклад маніпулювання формальною логікою.
Так і політрук - звик хлопчакам з середньою освітою локшину про "стойко пєрєносіть тяготи і лішенія" накладати.
За те і добровольців ненавидить - розумні занадто, загальний рівень високий - локшину важко закидати.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
А как из этого следует, что Тимошенко - пятая колонна?
По-моему, как раз следует обратное.

Прям юлькологіка якась.
Якщо юльки навесні за наказаом юльки здавали крим, і якщо зі слів Ілларіонова слідує, що юлька збирались віддати крим відразу після перемоги на виборах ще в 2010 році, то за вашою дивною логікою вона тіпа ніразу не зрадниця?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re:
« Reply #14 : Вересня 09, 2014, 03:28:38 15:28 »
Справедливости ради, Илларионов имел ввиду, что рашисты запустили бы  военный сценарий, если бы выиграла Тимошенко.  Поскольку выиграл вассал, вторжение отложили.

Яка, до біса, справедливість.
Юля - сука, Янук - цяця. А хто проти щось має - п'ята колона.

Ви ще досі робите різницю між цими двома індівідумами?

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Правило політрука №2 "Не зважай на формальну логіку, твої підлеглі нею не володіють"

Яник проросійський васал і він здавав всю Україну - зло звичайно, але так собі.
Юля сука здавала Крим, п'ята колона, блядь, зло абсолютне.

Вони обоє зло.
А хто абсолютне а хто відносне, це насправді не дуже суттево.
Це лише юльки люблять смакувати лайно і визначати яке менш огидне.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re:
« Reply #16 : Вересня 09, 2014, 03:31:24 15:31 »
Справедливости ради, Илларионов имел ввиду, что рашисты запустили бы  военный сценарий, если бы выиграла Тимошенко.  Поскольку выиграл вассал, вторжение отложили.

А от це вже похоже на якийсь аргумент, на відміну від звичайної юльківської маячні.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re:
« Reply #17 : Вересня 09, 2014, 03:37:41 15:37 »
Справедливости ради, Илларионов имел ввиду, что рашисты запустили бы  военный сценарий, если бы выиграла Тимошенко.

це та ЮВТ, котра проголошувала "не только сотрудничество, но и тесная дружба" (Украіни з росією) - ?
я голосував за ЮВТ як менше зло в 2010р, але не думаю що різниця була би дуже велика. Те що Йулю би ІМХО було легше сковирнути ніж Янука. Ну а потім би все було те саме - Крим, Лугандонія, ...

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re:
« Reply #18 : Вересня 09, 2014, 03:40:19 15:40 »
Справедливости ради, Илларионов имел ввиду, что рашисты запустили бы  военный сценарий, если бы выиграла Тимошенко.

це та ЮВТ, котра проголошувала "не только сотрудничество, но и тесная дружба" (Украіни з росією) - ?
я голосував за ЮВТ як менше зло в 2010р, але не думаю що різниця була би дуже велика. Те що Йулю би ІМХО було легше сковирнути ніж Янука. Ну а потім би все було те саме - Крим, Лугандонія, ...

Однозначно що юлька це набагато біьлше зло.
Вона прийшла на проукраїнських лозунгах, і за час свого правління встигла би діскредетувати і вимазати лайном все українське.
А от що до того що її було би легше сковирнути, то це іллюзія.

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re:
« Reply #19 : Вересня 09, 2014, 03:44:59 15:44 »
Те що Йулю би ІМХО було легше сковирнути ніж Янука.
Ага, тот самый случай, в отличии от Яныка она такую катавасию закрутила бы шо мама не горюй.
С ней никаких Лугандоний не было бы, просто Украина, без поддавания на провокации влилась в ТС, а потом и плавненько стала частью рф.
sine ira et studio

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re:
« Reply #20 : Вересня 09, 2014, 03:45:57 15:45 »
Те що Йулю би ІМХО було легше сковирнути ніж Янука.
Ага, тот самый случай, в отличии от Яныка она такую катавасию закрутила бы шо мама не горюй.
С ней никаких Лугандоний не было бы, просто Украина, без поддавания на провокации влилась в ТС, а потом и плавненько стала частью рф.

так і в Янука те саме планувалося,
і ми вже навіть бачили конкрентні кроки в цьому напрямку - поїздки Янука до ВВП, кредит на підтримку штанів забнкрутілого пропутінського уряду Азарова і тп.п
« Останнє редагування: Вересня 09, 2014, 03:49:06 15:49 від UnionJack »

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re:
« Reply #21 : Вересня 09, 2014, 03:47:24 15:47 »
А от що до того що її було би легше сковирнути, то це іллюзія.

я виходжу з того що ВФЯ по натурі бандюк і більш готовий йти по бєспрєдєлу
тоді як ЮВТ більш шахрайка, тобто якщо її "загнати в куток", вона швидше якось відбрешеться, і "спригне"

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Я как нормальный протывсих голосовал тогда за овоща. Пришлось, конечно сморщиться и зажмуриться, когда галку ставил, но Йуля не прошла, а овоща мы победили. Лучше иметь тупого врага перед собой, чем хитрого и подлого за спиной. Из двух кандидатов овощ тогда был более проукраинским, как это ни смешно звучит.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Я как нормальный протывсих голосовал тогда за овоща. Пришлось, конечно сморщиться и зажмуриться, когда галку ставил, но Йуля не прошла, а овоща мы победили. Лучше иметь тупого врага перед собой, чем хитрого и подлого за спиной. Из двух кандидатов овощ тогда был более проукраинским, как это ни смешно звучит.

думаю що з такими жертвами і зусиллями - ми би і ЙУлю перемогли.
ну що ще такого ЙУля могла би виставити проти, чого Янук не використав?

і не треба про тупого Янука, він з тої породи що дурний дурний але хитрий. Там де йшлося про його добрбут і виживання він був дуже не тупий.

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re:
« Reply #24 : Вересня 09, 2014, 03:55:50 15:55 »
так і в Янука те саме планувалося,
і ми вже навіть бачили конкрентні кроки в цьому напрямку - поїздки Янука до ВВП, кредит на підтримку штанів забнкрутілого пропутінського уряду Азарова і тп.п
А перед этим был газовый договор, поставивший страну раком и давший Овощу возможность продлить договор по флоту.
sine ira et studio

Offline Sarumyan

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
А как из этого следует, что Тимошенко - пятая колонна?
По-моему, как раз следует обратное.

Прям юлькологіка якась.
Якщо юльки навесні за наказаом юльки здавали крим, і якщо зі слів Ілларіонова слідує, що юлька збирались віддати крим відразу після перемоги на виборах ще в 2010 році, то за вашою дивною логікою вона тіпа ніразу не зрадниця?

Как тут уже выше написали, и я сделал такие же выводы из прослушанного на видео, имелось в виду, что при победе юльки был бы запущен сценарий военного вторжения, который мы наблюдаем сейчас.
А не запустили его постольку, поскольку победил янык, с которым можно было всю страну затащить в свое болото.

P.S. Юльку не переношу на дух, вплоть до какого-то физического отвращения. Но это не повод перекручивать сказанное Илларионовым на 180 градусов.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
думаю що з такими жертвами і зусиллями - ми би і ЙУлю перемогли.
ну що ще такого ЙУля могла би виставити проти, чого Янук не використав?

Уявляю собі майдан - гориничі проти Юлі.  :gigi:

Offline Sarumyan

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 315
Я как нормальный протывсих голосовал тогда за овоща. Пришлось, конечно сморщиться и зажмуриться, когда галку ставил, но Йуля не прошла, а овоща мы победили. Лучше иметь тупого врага перед собой, чем хитрого и подлого за спиной. Из двух кандидатов овощ тогда был более проукраинским, как это ни смешно звучит.

думаю що з такими жертвами і зусиллями - ми би і ЙУлю перемогли.
ну що ще такого ЙУля могла би виставити проти, чого Янук не використав?

і не треба про тупого Янука, він з тої породи що дурний дурний але хитрий. Там де йшлося про його добрбут і виживання він був дуже не тупий.

Если бы он не был дурным, революции бы не случилось.
У него был миллион и один шанс все это прекратить несущественными для себя уступками, но он уперся и все в итоге потерял.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re:
« Reply #28 : Вересня 09, 2014, 04:00:23 16:00 »
так і в Янука те саме планувалося,
і ми вже навіть бачили конкрентні кроки в цьому напрямку - поїздки Янука до ВВП, кредит на підтримку штанів забнкрутілого пропутінського уряду Азарова і тп.п
А перед этим был газовый договор, поставивший страну раком и давший Овощу возможность продлить договор по флоту.

тоді тим більше не бачу особливої різниці між цими персонажами. Якщо і Юля і Овоч працювали "в парі" проти України, по факту

Offline Willie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1749
  • Стать: Чоловіча
  • Чернівці, Україна
Я как нормальный протывсих голосовал тогда за овоща. Пришлось, конечно сморщиться и зажмуриться, когда галку ставил, но Йуля не прошла, а овоща мы победили. Лучше иметь тупого врага перед собой, чем хитрого и подлого за спиной. Из двух кандидатов овощ тогда был более проукраинским, как это ни смешно звучит.

:fp2 :fp2 :fp2
:fp :fp :fp
Kremlin delenda est.