Автор Тема: Идеальный шторм или кризис украинской государственности  (Прочитано 3942 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Я не дуже розумію сенсу питати про те, що вам відоме.
Наскільки я зрозумів з вашого речення, ви вважаєте, що РІ економічно була потужніша за СРСР?

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Бо санкції не дають поставляти комплектуючі і технології для виробництва техніки і в інших галузях ситуація таж сама, не дають можливості виробляти техніку. Спробуйте екстраполювати проблеми з Арматою на всю Кацапію чи окремі галузі чи ще на щось там і тоді зрозумієте суть цього мікромоменту .Ще санкції відсікають кацапів від грошей. Санкції і не мають кінцевої мети розвалити.

Проблемы в экономике России имеют несколько иную природу нежели от санкций.

Если говорить о санкциях (что мы не раз обсуждали), то надо смотреть на такой показатель как ВВП. Если он не отрицательный, а отличный от нуля хотя бы на одну десятитысячную в положительную сторону - санкции не работают. Поймите, это нонсенс: санкции и растущая экономика. А то, что она растёт - это объективная реальность. Ну, не бывает беременной девственницы.

Как правильно сказала наша форумчанка Комашки, санкции сейчас находятся в стадии "чуть усложняют". Я бы это сформулировал как: немного увеличивают издержки для достижения целей. Не критично!

Всё это в купе позволяет России и дальше проводить свою политику и даже диктовать условия. И тут уже более важный вопрос не почему это позволяют делать (скандалы с триллионами отмытых денег дают понимание), а к чему это всё приведёт? и когда?
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Я маю на увазі - дійшли до обговорення.
Щодо санкцій.. ну, наприклад санкції, застосовані до Ірану, це санкції відчутні. Особливо оті перші, коли під кінець ще операцію "Аякс" влаштували  :gigi: але й економічні теж були і є досить потужними.
А сума збитків від усіх санкцій до рашки вимірюється профітом від кількох місяців їхньої торгівлі нафтою. Вони не зменшують потенціал рашки, вони просто трохи (реально маловідчутно) гальмують його зростання.

Немного не по теме, но как же интересно :smilie5:

Тегеран и Москва расширяют военное сотрудничество.

Россия и Иран в ближайшем будущем могут провести совместные военно-морские учения в районе Ормузского пролива.

https://news.liga.net/world/news/tegeran-i-moskva-rasshiryayut-voennoe-sotrudnichestvo

 :smilie5: :smiley14: :smilie5:

Я думаю, что самой правильной реакцией будет отменить санкции против РФии вообще. Не, ну, а чё? Ну, не дипконсёрнить же.

Н-да-а-... Так смачно на голову "Западу" уже давно никто не высерался.
No money No honey

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6409
Наскільки я зрозумів з вашого речення, ви вважаєте, що РІ економічно була потужніша за СРСР?
СРСРу знадобилися роки, щоб досягти дореволюційного рівня. Потім, звісно, перегнав. А ви якось інакше вважаєте?  :smilie8:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
СРСРу знадобилися роки, щоб досягти дореволюційного рівня. Потім, звісно, перегнав. А ви якось інакше вважаєте?  :smilie8:
Тобто, ви вважаєте коректним порівнювати економіку країни до війни("перехід" - за вашою термінологією) і після неї , і з цього висновувати думку, що РІ до війни, була потужніша ніж її наступник СРСР але по війні? А санкції яким боком тут? Хіба це не зовсім інший , я б сказав протилежний ,інструмент політики?
 І пару цитат з Вікі:
Перша була призначена на 1928–1932

До початку першої п'ятирічки було перевершено рівень дореволюційної Росії з усіх галузей виробництва, крім виплавки чавуну[13].
 Протягом 40 років країна перетворилася з переважно аграрного суспільства в одного з трьох найбільших у світі виробників важкої промисловості та озброєнь

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4785
  • Стать: Чоловіча
цікаво, а знаєте чому весь час намагалися порівнювати досягнення рі та срср з 1914-м роком?
яка саме причина?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
цікаво, а знаєте чому весь час намагалися порівнювати досягнення рі та срср з 1914-м роком?
яка саме причина?
Не пам'ятаю, нагадайте.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4785
  • Стать: Чоловіча
справа в тому, що перший загальний перепис в рі був зроблений наприкінці 19-го сторічча.   :smilie5:

це була титанічна робота, яка включала в себе величезну кількість анкет, в яких було відображене все, включно з кількістю божевільних у кожному селі імперії. впродовж конкретного проміжку часу, армія перепищиків робила моментальну фотографію статків, згідно суворої інструкції. там було все. ресурси, люди, соціологія, медицина, тощо. від камчатки до варшави одномоментно.
тож всі залучені дані оброблялися півтора десятка років і видавалися окремими томами кожного року, згідно графіка.
тому, порівняльна база була в історії тільки одна, яка і прив'язана до практичного завершення роботи, а саме - до 1914го.  :smilie7:
вона оцифрована кацапами і є у вільному доступі. всіх томів не передивлявся, а тільки окремі, які цікавили мене особисто.

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Хлопці відкрийте очі. Україна закінчилась. Її більше не буде. Українська толерантнісь (найкрутіша у Всесвіті), убила Україну. Українці будуть прикладом для інших націй, котрі не хочуть померти. І оці пісеньки: "а ми такі круті, що  і монголів перемололи" - до дупи...
Канєц фільма...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46592
  • Never give in!
Та яка там нахуй толерантність - це звичайне рабське повзання перед кацапами та жидами і тваринна ненависть до тих, хто не хоче повзати.
Все як і 100 і 200 років тому...

 «Ви підупали, земляки!...»
Олександр Кониський

Ви підупали, земляки!
Так підупали, що й не знаю –
Чи є ще це в якому краю
Такі плюгавії раби!

В очах з полудою, в ярмі,
Халяву лижете у ката,
Свого лякаєтеся брата,
Гукаючи: «Распни! Распни!..»


Примітки
Вперше надруковано в газ.: Руслан. – Львів, 1900. – № 16, під спільним заголовком «З скорбних пісень Перебенді». Дата – 1899.

Хіхлам подай Христа, так вони хрін до п“ятниці чекатимуть - розіпнуть у понеділок...  :smilie9:
If you are going through hell, keep going.

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Та яка там нахуй толерантність - це звичайне рабське повзання перед кацапами та жидами і тваринна ненависть до тих, хто не хоче повзати.
Все як і 100 і 200 років тому...


+++ 100500

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4785
  • Стать: Чоловіча
Олександр Кониський
:smiley24:  класний, але, нажаль забутий дядько!
щоденники почитайте ще, там цікавин дуже і дуже. не полнуйтеся, люде.  :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
справа в тому, що перший загальний перепис в рі був зроблений наприкінці 19-го сторічча.   :smilie5:

це була титанічна робота, яка включала в себе величезну кількість анкет, в яких було відображене все, включно з кількістю божевільних у кожному селі імперії. впродовж конкретного проміжку часу, армія перепищиків робила моментальну фотографію статків, згідно суворої інструкції. там було все. ресурси, люди, соціологія, медицина, тощо. від камчатки до варшави одномоментно.
тож всі залучені дані оброблялися півтора десятка років і видавалися окремими томами кожного року, згідно графіка.
тому, порівняльна база була в історії тільки одна, яка і прив'язана до практичного завершення роботи, а саме - до 1914го.  :smilie7:
вона оцифрована кацапами і є у вільному доступі. всіх томів не передивлявся, а тільки окремі, які цікавили мене особисто.
Я інше пояснення чув, щось там зі статистикою махлювали аби показати наскільки СРСР кращий

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
 Стаття "Ціна Криму" Роніна, частково по темі:
https://petrimazepa.com/cena_kryma

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Стаття "Ціна Криму" Роніна, частково по темі:
https://petrimazepa.com/cena_kryma

М-дя :smilie11:

Статья какая-то странная. Вроде бы правильные слова и складываются в предложения, но - лишены смысла. А некоторые пассажи заставляют улыбнуться.

Например: "Не нужно быть гением, чтобы увидеть, что Россия беременна протестом." Я думаю об этом мог бы хорошо и много ему рассказать Бабченко. Ну, если бы тот у него спросил.

Или вот это: "У нас работает демократия, работает децентрализация, продолжает расти экономика." Какое-то неосмотрительное утверждение. Инерцию останавливающегося процесса принял за его развитие.

Вот по этой теме ещё немного.

Буквально на днях был опубликован достаточно объёмный и добротный материал: "Политический компас Украины". Позволю себе сделать несколько выдержек с акцентом на суть исследования.

..........
Почему украинцы голосуют за определенных политиков – вопрос, который беспокоит многих. Ответ на него не лежит на поверхности. Разница между регионами проживания или возрастом избирателей не может объяснить все, что происходит во время выборов. Поэтому мы хотели бы поставить вопрос политического выбора шире: какие ожидания имеют украинцы относительно направления движения общества, которое должна обеспечить политическая система, в которой они живут? Должны ли в этой системе медицинские услуги быть бесплатными? В какой степени допустима цензура? Государственные льготы – хорошо ли это?...
..........

И результаты:

Рис. 2 Идеологические позиции респондентов на компасе



Рис. 4 Размещение респондентов на политическом компасе в соответствии с субъективной идентификацией позиции на шкале «лево» – «право»



тут находится весь материал, достойный вашего внимания

Это я к чему. Это материал даёт наглядное пособие для понимания почему такие результаты выборов и какая "демократия" интересует и будет строится населением этой территории.

Думаю, что это будет лайт-версия УССР-2, такая себе "Беларуссия" на украинский манер. Вечная территория-сателлит империи. С сохранением внешних половых признаков государства, но без его функциональных возможностей.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Стаття "Ціна Криму" Роніна, частково по темі:
https://petrimazepa.com/cena_kryma

М-дя :smilie11:

Статья какая-то странная. Вроде бы правильные слова и складываются в предложения, но - лишены смысла. А некоторые пассажи заставляют улыбнуться.

Например: "Не нужно быть гением, чтобы увидеть, что Россия беременна протестом." Я думаю об этом мог бы хорошо и много ему рассказать Бабченко. Ну, если бы тот у него спросил.

Или вот это: "У нас работает демократия, работает децентрализация, продолжает расти экономика." Какое-то неосмотрительное утверждение. Инерцию останавливающегося процесса принял за его развитие.

Вот по этой теме ещё немного.

Буквально на днях был опубликован достаточно объёмный и добротный материал: "Политический компас Украины". Позволю себе сделать несколько выдержек с акцентом на суть исследования.

..........
Почему украинцы голосуют за определенных политиков – вопрос, который беспокоит многих. Ответ на него не лежит на поверхности. Разница между регионами проживания или возрастом избирателей не может объяснить все, что происходит во время выборов. Поэтому мы хотели бы поставить вопрос политического выбора шире: какие ожидания имеют украинцы относительно направления движения общества, которое должна обеспечить политическая система, в которой они живут? Должны ли в этой системе медицинские услуги быть бесплатными? В какой степени допустима цензура? Государственные льготы – хорошо ли это?...
..........

И результаты:

Рис. 2 Идеологические позиции респондентов на компасе



Рис. 4 Размещение респондентов на политическом компасе в соответствии с субъективной идентификацией позиции на шкале «лево» – «право»



тут находится весь материал, достойный вашего внимания

Это я к чему. Этот материал даёт наглядное пособие для понимания почему такие результаты выборов и какая "демократия" интересует и будет строится населением этой территории.

Думаю, что это будет лайт-версия УССР-2, такая себе "Беларуссия" на украинский манер. Вечная территория-сателлит империи. С сохранением внешних половых признаков государства, но без его функциональных возможностей.
No money No honey

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4785
  • Стать: Чоловіча
Я інше пояснення чув, щось там зі статистикою махлювали аби показати наскільки СРСР кращий
а одне не виключає іншого.  :smilie5:
було й таке. я пам'ятаю про цей шаблон порівнянь з 14-м до самого розвалу совка. він був поширений і використовувався починаючи з шкільного підручника історії, як ідеологічний доказ того, що велика жовтнева більшовиків закінчилася перемогою над експлатацією пролетаріату і селян. всі щасливі.
навіть вже в космос літали і все одно вимірювали кількість врожаю в мільонах пудів збіжжя, хоча система давно була метречною. а так цифра виходила могутніша і базовий чотирнадцятий виглядав блідим і відсталим.  :smilie5:
а коли треба, то просто мовчали, як то було з кількістю чавуна, який змогли перевершити десь близько пятидесятих, якщо не помиляюся.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847


Это я к чему. Этот материал даёт наглядное пособие для понимания почему такие результаты выборов и какая "демократия" интересует и будет строится населением этой территории.

Думаю, что это будет лайт-версия УССР-2, такая себе "Беларуссия" на украинский манер. Вечная территория-сателлит империи. С сохранением внешних половых признаков государства, но без его функциональных возможностей.
Що будується населенням ми якби бачимо, два Майдани теж про щось та свідчать. Що стосується УССР-2, то на це потрібні ресурси, яких нема, і відсутність олігархів, які є. Як на мене, буде відбуватися те, що й до сьогодні: боротьба національної буржуазії, інтелектуалів з компрадорами, колаборантами і зрадниками.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Що будується населенням ми якби бачимо, два Майдани теж про щось та свідчать.

Что вы имеете ввиду?

Ну, а по поводу национальной буржуазии и интеллектуалов... Это исчезающе малая прослойка, которая будет уменьшаться и дальше в ввиду естественных, природных причин.

Пока же, вот так:


А вот под этим утверждением я подписываюсь полностью. Под каждой буквой!

"Допоки бидло не вмиється кров'ю і не втратить все в наслідок своїх дій "па пріколу" і "хужє нє будєт", допоки бидлу не вибиватимуть зуби і не заганятимуть під шконку де будуть до хрипу забивати кірзачем – ніхуя крім сумних пісень про важку долю в цій країні не буде."
No money No honey

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Что вы имеете ввиду?

Ну, а по поводу национальной буржуазии и интеллектуалов... Это исчезающе малая прослойка, которая будет уменьшаться и дальше в ввиду естественных, природных причин.

Пока же, вот так:


А вот под этим утверждением я подписываюсь полностью. Под каждой буквой!

"Допоки бидло не вмиється кров'ю і не втратить все в наслідок своїх дій "па пріколу" і "хужє нє будєт", допоки бидлу не вибиватимуть зуби і не заганятимуть під шконку де будуть до хрипу забивати кірзачем – ніхуя крім сумних пісень про важку долю в цій країні не буде."
Потроху будемо в Європу трюхикати.
 Я покищо бачу природні причини до збільшення цих прошарків, особливо останніх.
 Останнє твердження в іншому варіанті і так раніше було відомо.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Потроху будемо в Європу трюхикати.
 

Ну-у-у-..., "аб чом мы и гворили"



"Беларусский" вариант. Который устраивает все заинтересованные стороны.

 Я покищо бачу природні причини до збільшення цих прошарків, особливо останніх.

 :smilie11: :smilie2: :smilie11:

No money No honey

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Ну-у-у-..., "аб чом мы и гворили"



"Беларусский" вариант. Который устраивает все заинтересованные стороны.

 Я покищо бачу природні причини до збільшення цих прошарків, особливо останніх.

 :smilie11: :smilie2: :smilie11:
А олігархів і бізнес, укрпїнців куди подіти, ? Де репресивну машину взяти? Яким чином ви бачите збільшення цих прошарків і як ви бачите задоволення їх бажань?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Ну-у-у-..., "аб чом мы и гворили"



"Беларусский" вариант. Который устраивает все заинтересованные стороны.

 Я покищо бачу природні причини до збільшення цих прошарків, особливо останніх.

 :smilie11: :smilie2: :smilie11:
Білоруського варіанту нам не дадуть. Україну будуть жорстко розчленовувати, а населення будуть міняти на лояльне. Тими ж удмуртами та бурятами будуть заселяти Києвську і Львівську народні республіки, а хохлобидло вивезуть на Магадан та в Сиктивкар.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6409
Тобто, ви вважаєте коректним порівнювати економіку країни до війни("перехід" - за вашою термінологією) і після неї , і з цього висновувати думку, що РІ до війни (...)
Тобто у вас виникло питання щодо того, що слід розуміти під пунктом 4 наведеної класифікації ефекту від санкцій. Й вам була дана на це відповідь прикладом схожого ефекту. Дискусія щодо особливостей статистичної звітності радянського союзу є трохи іррелевантною до обговорюваного питання.
Повертаючись до нього - гадаю є очевидним, що поточний рівень санкцій навіть близько не підводить кацапів до такого стану.
Тому такий стан в мене під пунктом чотири, а те що зараз - під пунктом 2.1

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6409
Думаю, что это будет лайт-версия УССР-2, такая себе "Беларуссия" на украинский манер. Вечная территория-сателлит империи. С сохранением внешних половых признаков государства, но без его функциональных возможностей.
Насправді, маю не погодитися: на мою думку, період толерантності до "зовнішніх ознак державності" України в кацапів вже минув. Такий період вони якщо й планують, то як вкрай недовгий, з перспективою аншлюсу найближчим часом.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6409
Хлопці відкрийте очі. Україна закінчилась. Її більше не буде.
Ну, такий собі погляд. Тобто у двадцятих роках минулого сторіччя Україна не закінчилась, а от після зельонськово - то всьо, фініта  :gigi: Це трошки не так працює. Ми маємо ті ж слабкості що й тоді - але й ті ж сили, що й тоді. Плюс-мінус.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
А олігархів і бізнес, укрпїнців куди подіти, ? Де репресивну машину взяти? Яким чином ви бачите збільшення цих прошарків і як ви бачите задоволення їх бажань?

Вопрос не понял.
Прослойка олигархов будет расти? Это вряд ли.

Национальной буржуазии (тот самый пресловутый средний класс)? Тоже вряд ли. Экономически активная, созидающая, производящая, мыслящая, проукраинская составляющая общества устойчиво держит курс на физическое перемещение на Запад. И этот процесс необратим.

Быдло? Ну, так с удовлетворением потребностей этой прослойки проблем не будет. "Людасы" ещё спасибо скажут.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Насправді, маю не погодитися: на мою думку, період толерантності до "зовнішніх ознак державності" України в кацапів вже минув. Такий період вони якщо й планують, то як вкрай недовгий, з перспективою аншлюсу найближчим часом.

Аншлюс - крайне резкое телодвижение.

А по всем признакам кацапы договорились с условным Западом о некой новой модели сосуществования с соответствующими зонами влияния и интересов. Понятно, что в Украине интересы будут пересекаться, но влияние отдано России.
Я смотрю на это с точки зрения выгоды, а такая комбинация выгодна всем (ну, кроме самой Украины как государства), даже быдлу, которое составляет большинство народонаселения этой территории.

Так что: ММД-2, "страна-сестра", "братские народы", союзная республика, модель Белоруссия, Армения - считаю наиболее вероятными буквально в ближайшем будущем.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Білоруського варіанту нам не дадуть. Україну будуть жорстко розчленовувати, а населення будуть міняти на лояльне. Тими ж удмуртами та бурятами будуть заселяти Києвську і Львівську народні республіки, а хохлобидло вивезуть на Магадан та в Сиктивкар.

Расчленять не будут. Заберут целиком, что не отменяет "поездов дружбы" с хохлами на восстановление лесного покрова в Сибири.

Графики вверху видели? Быдло одобряет.
No money No honey

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Вопрос не понял.
Прослойка олигархов будет расти? Это вряд ли.

Национальной буржуазии (тот самый пресловутый средний класс)? Тоже вряд ли. Экономически активная, созидающая, производящая, мыслящая, проукраинская составляющая общества устойчиво держит курс на физическое перемещение на Запад. И этот процесс необратим.

Быдло? Ну, так с удовлетворением потребностей этой прослойки проблем не будет. "Людасы" ещё спасибо скажут.
Щодо олігархів маю на увазі, що у них зазвичай різні інтереси і у зв'язку з цим вони постійно воюють між собою, що має свій вияв у опозиції, пресі і виключає білорусизацію.
 Частина бізнесу їде на Захід, частина всеодно залишається тут, заміщає вибувших,витіснити можна тільки фізично , по аналогії з кацапами.
 Бидло хоче жерти і пити на шару, їб@цца де прийдеться і щоб нічого за це не було, а з усім цим будуть проблеми, забезпечити не вийде.
 Ще варто додати, що Білорусь,  була Білоруссю тільки пару років за Шашкевича, а ми пройшли еволюцію в 28 років, де відбулося пару Майданів, п'ять років йде війна