Автор Тема: Вибух у столиці Сомалі, сотня загиблих  (Прочитано 243 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Вибух у столиці Сомалі, сотня загиблих
« : Грудня 28, 2019, 01:53:18 13:53 »
https://nv.ua/ukr/world/countries/vibuh-v-somali-blizko-100-zagiblih-ostanni-novini-50061912.html

Вибух у столиці Сомалі: кількість жертв може сягати сотні осіб

У столиці Сомалі Могадішо стався теракт, жертвами якого стали десятки людей.

Як повідомляє BBC з посиланням на представників поліції, вибух стався на контрольно-пропускному пункті біля жвавого перехрестя.

«Вибух був руйнівним, і я можу підтвердити, що понад 20 мирних жителів було вбито, було багато поранених», — розповів один з правоохоронців.

 У той же час член парламенту Сомалі Абдірізак Мухаммед повідомив у себе у Twitter, що жертвами теракту стали понад 90 осіб, серед яких представники силових структур, місцеві жителі та іноземні громадяни.

«Мені повідомили, що число загиблих перевищило 90 осіб, включаючи 17 сомалійських поліцейських, 73 цивільних особи та 4 іноземних громадян», — написав він.

 Відповідальність за вибух поки ніхто на себе не взяв, проте зазначається, що зазвичай за такими атаками стоїть ісламістське угруповання Аш-Шабаб.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Вибух у столиці Сомалі, сотня загиблих
« Reply #1 : Грудня 29, 2019, 02:25:47 14:25 »
Запостив я цю новину з певною метою. Пройшла доба. І реакція на гілочку дуже показова. Як і загалом на цю новину в українському інформпросторі. А тепер просто підемо трохи далі і уявимо що для пересічного (і навіть не дуже пересічного) німця, бельгійця чи іспанця наші проблеми, наші трагедії, наша війна виглядає абсолютно так само. І сприймають вони їх так само як ми одночасну загибель понад сотні людей десь далеко в Африці.

Треба розуміти що нікому окрім себе ми непотрібні. Нікого окрім нас наші проблеми не хвилюють. Щоб хоч якось наші проблеми входили в єврогейський порядок денний, докладались тим же Порохом титанічні зусилля. Які зараз абсолютно просрані. І місце новин з України знову десь поруч з новинами із Сомалі.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos