Автор Тема: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії  (Прочитано 2395 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Re: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії
« Reply #30 : Квітня 06, 2019, 11:50:13 11:50 »
Це все автотренінг. Підтримка "двіжеватєлєй" в народі менше відсотка. Вони вже навіть масовку нацжон на останні свої акції ледь нашкребти змогли. А після того як вони Вазеліна на виборах фактично підтримали, про них можна взагалі забувати. Через рік про них будуть згадувати не частіше ніж зараз про Правий сектор.


нет - это вбросы с целью информподдержки будущих сценариев развития ситуации
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії
« Reply #31 : Квітня 06, 2019, 11:50:34 11:50 »
Я би по іншому ставив питання. От нафіга щось пояснювати провокатору Фініксу?

+

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії
« Reply #32 : Квітня 06, 2019, 11:51:33 11:51 »

нет - это вбросы с целью информподдержки будущих сценариев развития ситуации

Какие сценарии? Тут, как пойдет, никто не знает... :gigi:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії
« Reply #33 : Квітня 06, 2019, 11:52:46 11:52 »
Кацапы включили тумблер "Хаос". Вот это реально. А Финикс, как представитель РНЕ, всячески агитирует за "движуху".  :gigi:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20533
Re: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії
« Reply #34 : Квітня 06, 2019, 11:53:32 11:53 »

нет - это вбросы с целью информподдержки будущих сценариев развития ситуации

абсолютно
это бот авакова
может даже пидарок тоша геращенко  (а могут использовать легенду одной из реальных нацжон)

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4786
  • Стать: Чоловіча
Re: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії
« Reply #35 : Квітня 06, 2019, 11:54:39 11:54 »
Я би по іншому ставив питання. От нафіга щось пояснювати провокатору Фініксу?
а! пан має рацію.  :gigi:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Re: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії
« Reply #36 : Квітня 06, 2019, 12:06:12 12:06 »
Какие сценарии? Тут, как пойдет, никто не знает... :gigi:

куда пойдет нгикьто не знает но куда они лично собираются идти они знают и потому предпригимают акции в обеспечние этого продвижения.


о сути.

о чем на само деле сказал этот опездол ..

сказал он о том что варми будут чистки среди командования .. всех офицеров зачеченных в лояльности к ПАП вычистят под предлогом учатсияв заговоре ..

боевых офицеров

всех..

це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії
« Reply #37 : Квітня 06, 2019, 12:11:38 12:11 »
куда пойдет нгикьто не знает но куда они лично собираются идти они знают и потому предпригимают акции в обеспечние этого продвижения.


о сути.

о чем на само деле сказал этот опездол ..

сказал он о том что варми будут чистки среди командования .. всех офицеров зачеченных в лояльности к ПАП вычистят под предлогом учатсияв заговоре ..

боевых офицеров

всех..

Кто? Муженко и Полторак?

...может Аваков?
Геращенко?
Билеций, Финикс, РНЕ?

Кто?


Вот если Зеленый Клоп выиграет выборы и станет президентом...Вот тогда - да. Тогда начнется. Попытка заменить украинскую армию на российскую со свастиками, Сварогами и Даждьбогами, как ДУГИН ПРОПИСАЛ. ;)

Чем закончится попытка...у *уйла и Финикса...подмять под себя УКРАИНЦЕВ при ЗеУкурке-президенте...это...мы...еще...посмотрим...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії
« Reply #38 : Квітня 06, 2019, 12:14:21 12:14 »
kievlyanin

Ты можешь на недельку оставить форум и выпить пару ведер валерьянки? Успокоиться? На тебя смотреть больно последние пару недель.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії
« Reply #39 : Квітня 06, 2019, 01:21:08 13:21 »

нет - это вбросы с целью информподдержки будущих сценариев развития ситуации
Йухня це аматорська. Нацжонам і Азову пєста при будь-яких розкладах. І при Зеленському їм пєста наступить моментально. Бєня чудово знає принцип "книги на руки не выдаются, ибо приобретены аналогичным образом". Він сам намагався "шатати" своїми кишеньковими арміями і тому не дозволить існування таких "армій" в "своїй" країні. Тому коли Бєня захопить владу, першим чином зажене Авакова в Італію, Білецького в Ростов, а найтупіші з двіжєватєлєй, які вчасно не зрозуміють що свято скінчилось відправляться або кічу гріти, або хробаків кормити.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії
« Reply #40 : Квітня 06, 2019, 02:04:49 14:04 »
ЗДЕСЬ БЫЛ НЛО

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії
« Reply #41 : Квітня 06, 2019, 02:35:41 14:35 »
Dust

На будущее...Еще одна ссылка (любая) на Разумовского, я тебя вышвырну с форума с концами.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії
« Reply #42 : Квітня 06, 2019, 02:41:22 14:41 »
Любые ссылки на российскую спецуру-ГРУ...хоть со стороны "НАЦИ"...хоть со стороны "Антифа"!

Будет бан назавжди.


Думай...ТЕ. (с)

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 994
Re: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії
« Reply #43 : Квітня 06, 2019, 03:13:15 15:13 »
Я теж вважаю що спеціально навчені люди

  повинні зацікавитись уйобком Финиксом.

Така в мене чуйка


Це те саме що був "рускій блок" в Криму і "донецкая республіка" в Донецьку задовго до війни

Якщо цього ніхто не робить з безпекових служб, то треба робити самому.
« Останнє редагування: Квітня 06, 2019, 03:48:57 15:48 від Geo »

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії
« Reply #44 : Квітня 06, 2019, 03:50:07 15:50 »
Штурмер

Червоний колір запатентований модерами і адмінами.

Пиши будь-яким іншим.

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії
« Reply #45 : Квітня 06, 2019, 03:56:10 15:56 »
У мене багато побратимів пішли в Азов. Азов не є однорідним. Ставлення до Порошенка та Зеленського так само різне. Від глибокої ненависті до усвідомлення реалій сьогоднішніх. Щоб там не писав Фінікс, але люди там різні. Багато чого я не хочу писати. Тому менше звертайте уваги на шум. ФУП вже не є ФУПом. Це форум сепарської правди. Там банять за проукраїнську позицію. За критику бородатої жінки Сірожи Лєщєнкі.

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії
« Reply #46 : Квітня 06, 2019, 04:00:32 16:00 »
Додам. Азов хуярити своїх не буде. Сепарів? Так. Проукраїнських? Ні. Повторюся, Азов неоднорідний! Там різні групи людей! Є такі, що готові голосувати за Зе, є такі, що за Пороха.

У мене побратим, який пішов в Азов, нажаль загинув. Таких достойних людей мало. І я впевнений, що він такої фігні, про яку пише Фінікс не допустив би.
« Останнє редагування: Квітня 06, 2019, 04:06:57 16:06 від Bund »

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії
« Reply #47 : Квітня 06, 2019, 04:01:15 16:01 »
Dust

На будущее...Еще одна ссылка (любая) на Разумовского, я тебя вышвырну с форума с концами.


Тут же наче не 13-річні зібрались, щоб переживати за їхню психологічну стійкість. 
Взагалі варто виходити з того, що 99% інтернетного потоку - це пропаганда. І перше, що варто зробити, слухаючи когось чи читаючи, це відповісти на питання "чьїх холоп?". Іноді для цього достатньо одного матеріалу, а іноді і вся "творчість" не дає чіткої відповіді. Зокрема, в даному випадку, може й не тільки і не стільки ГРУ.
У мене взагалі немає певності, що переважна більшість цих спеців знає, на яку мережу кожен особисто працює. І навряд чи їх посвячують у кінцеву мету їхньої праці.

Здоровий цинізм не завадить, а то ви прямо як кісєйниє баришні.

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії
« Reply #48 : Квітня 06, 2019, 04:05:10 16:05 »
Фінікс, ти читаєш СУП. І твої слова, якими ти поливаєш лайном тутешніх форумчан, не роблять тобі честі. Я про нижче наведену цитату.

======
Клуб ФУП / Re: Нажаль, найгірший варіант.
Короч..це відео для єбаньків з супу.
Думай...тє :K
=====

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії
« Reply #49 : Квітня 06, 2019, 04:06:46 16:06 »
Додам. Азов хуярити своїх не буде. Сепарів? Так. Проукраїнських? Ні. Повторюся, Азов неоднорідний! Там різні групи людей!

У мене побратим, який пішов в Азов, нажаль загинув. Таких достойних людей мало. І я впевнений, що він такої фігні, про яку пише Фінікс не допустив би.
Азов настільки неоднорідний, що там на керівних посадах суцільні кацапи-ефесбешники.
В своєму нинішньому вигляді Азов в кращому варіанті - приватна армія Авакова та Білецького, а в гіршому - полк російських диверсантів в нашому тилу.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії
« Reply #50 : Квітня 06, 2019, 04:10:35 16:10 »
Азов настільки неоднорідний, що там на керівних посадах суцільні кацапи-ефесбешники.
В своєму нинішньому вигляді Азов в кращому варіанті - приватна армія Авакова та Білецького, а в гіршому - полк російських диверсантів в нашому тилу.
Там багато людей, які хуйню робити не будуть. Я на 100% впевнений в цьому. І мова про людей, які не штані на базах протирали. А реальні пси війни.

Якщо Аваков або Білецький будуть робити хуйню, то не всі їх будуть підтримувати. Там не довбойоби. І на Авакова там уж точно не моляться. Щоб там не розповідали. І Авакову не сильно вже варто на них розраховувати. Там не довбойоби, а бійці.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії
« Reply #51 : Квітня 06, 2019, 04:14:47 16:14 »
Там багато людей, які хуйню робити не будуть. Я на 100% впевнений в цьому. І мова про людей, які не штанів на базах протирали. А реальні пси війни.

Якщо Аваков або Білецький будуть робити хуйню, то не всі їх будуть підтримувати. Там не довбойоби. І на Авакова там уж точно не моляться. Щоб там не розповідали. І Авакову не сильно вже варто на них розраховувати. Там не довбойоби, а бійці.
Тих нормальних, які там є, в зручний момент бандити Білецького заріжуть мов курчат. При чому навіть всіх вбивати не треба, вистачить десяток показових страт. Решта хто втече, хто стане покірним ягнятком.
Власне нормальних вони вже давно потрохи вбивають, згадайте хоча б смерть Бабича.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії
« Reply #52 : Квітня 06, 2019, 04:17:11 16:17 »
Тих нормальних, які там є, в зручний момент бандити Білецького заріжуть мов курчат. При чому навіть всіх вбивати не треба, вистачить десяток показових страт. Решта хто втече, хто стане покірним ягнятком.
Власне нормальних вони вже давно потрохи вбивають, згадайте хоча б смерть Бабича.
Збергійта спокій та нерви.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: є інфа, щодо заколоту аватарів у армії
« Reply #53 : Квітня 06, 2019, 04:47:09 16:47 »
Фінікс, ти читаєш СУП. І твої слова, якими ти поливаєш лайном тутешніх форумчан, не роблять тобі честі. Я про нижче наведену цитату.

======
Клуб ФУП / Re: Нажаль, найгірший варіант.
Короч..це відео для єбаньків з супу.
Думай...тє :K
=====

Я ж кажу, що сцикун читає суп.